Jump to content

הבעיטה של מאבוקה ביונתן כהן

Recommended Posts

Just now, Dalembert said:

במצב הפוך הייתי משתגע 

ברור.

הופתעתי מאוד כשהוא שרק. אמרתי גם לאבא שלי (הוא חייב להוסיף כאן תוספת לתוספת) ופתאום זה נגמר.

ואיך לא שמנו את ה-5?!?!!!?!?!?!?!?

1 hour ago, פנחס שוף said:

רואה עכשיו את השידור החוזר, תסתכלו איך הוא מוציא לנו צהובים עם מבט שהוא בא לזיין אותנו

גוער בשחקנים שלנו

הצהוב של גלזר לא אמור להישלף בכלל, תיקול נקי

התנועה המזלזלת שעשה לגלזר בצהוב שלו כל כך עיצבנה אותי, מי הוא חושב שהוא שהוא יכול להתייחס ככה לשחקנים? אתה לא מעליהם, אתה מתחתיהם, כי בזמן שהחלום שלך היה להיות כדורגלן ונכשלת, הם הצליחו בזה ומשחקים במועדון הגדול בארץ.

2 דקות לפני, Dalembert said:

אגב, היה הילוך חוזר מזווית נורמלית שפספסתי של הנבדל בגול שפסל לשכטר? כי ממה שאני ראיתי היה קשה לקבוע.

נבדל ברור.

רגשות מעורבים לגבי מאבוקה, כן, היה צריך להיות מורחק, מצד שני, הוא האוראל דגני שלהם...

כל משחק פינוק.

24 דקות לפני, סוקראטס said:

נבדל ברור.

רגשות מעורבים לגבי מאבוקה, כן, היה צריך להיות מורחק, מצד שני, הוא האוראל דגני שלהם...

כל משחק פינוק.

מבחינת התקפית הוא נותן להם משחקים מצויינים וכל הגבהה שלו טובה, הייתי אומר שסיינסבורי זה אוראל דגני שלהם.

אני השתגעתי ביציע

כל ירידה שלהם לרגל של שחקן בלי צהוב, אבל לא היסס להוציא לריקן צהוב בדקות הראשונות ולגלזר על תיקול שלכל היותר שווה עבירה.

סמרטוט ליאני, על הראש שלך

לא יודע איך אפשר לטעון שהשיפוט אובייקטיבי ושמכבי לא מקבלת טיפול מיוחד אחרי שטננבאום קיבל צהוב. פשוט לא יודע.

אם יש הוכחה לארגון המתועב הזה, זה בדיוק זה. לאי האחידות בצהובים כבר התרגלתי, אבל הצהוב הזה לטננבאום - וואו. זה השיא.

2 דקות לפני, קמאנן said:

לא יודע איך אפשר לטעון שהשיפוט אובייקטיבי ושמכבי לא מקבלת טיפול מיוחד אחרי שטננבאום קיבל צהוב. פשוט לא יודע.

אם יש הוכחה לארגון המתועב הזה, זה בדיוק זה. לאי האחידות בצהובים כבר התרגלתי, אבל הצהוב הזה לטננבאום - וואו. זה השיא.

אפילו לא שמתי לב מתי הוא בזבז זמן. פשוט בדיחה. וזה בזמן שכל מני דני עמוסים אפילו לא מקבלים אזהרה.

2 דקות לפני, קמאנן said:

אני חושב שעל כל עברה בנפרד אפשר להתווכח, אבל הצהוב לטננבאום הוא פשוט הזייה מוחלטת, כל קבוצה אחרת בליגה אפילו לא מקבלת סימון על השעון הוא כבר קיבל צהוב.

אני בכלל בהלם שהלך לואר על נגיעת היד הברורה כל כך ברחבה.

כנראה שהיה להם ממש קשה שם לעשות את הדבר הנכון אחרת אני לא מבין למה לא קראו לו אחרי 10 שניות.

שמישהו יכין גיף לבעיטה של מבוקה ביוני ויאללה להפיץ ברשת, הבן זונה הזה צריך להיות מורחק לכמה משחקים.

6 דקות לפני, Echoes said:

אני בכלל בהלם שהלך לואר על נגיעת היד הברורה כל כך ברחבה.

כנראה שהיה להם ממש קשה שם לעשות את הדבר הנכון אחרת אני לא מבין למה לא קראו לו אחרי 10 שניות.

לא בא להצדיק אותו אבל במקרא הזה הולכים לואר רק שיש עצירה (בטח שהוא לא שרק לפנדל ישר).

פחות צהוב יותר צהוב זה לא מעניין.

הבהמה המטונפת אשכרה *בעט* ביוני בברוטאליות בלי קשר לכדור. מה זה הביזיון הזה? איך זה יכול להיות?

אין מצב שזה עובר לסדר היום. אין מצב שלא ראיתי אף איזכור לזה בשום מקום.

חייב להיות מוצף.

בן זונה.

בא לי לדפוק את הראש בקיר. תגובת ההתאחדות למייל ששלחתי להם בנושא עם וידאו של האירוע:

השופטים ראו את האירוע, גם הוועדה המקצועית ואין כאן הצדקה להרחקה. פה מסתיים הסיפור.

24 דקות לפני, Krishi said:

בא לי לדפוק את הראש בקיר. תגובת ההתאחדות למייל ששלחתי להם בנושא עם וידאו של האירוע:

השופטים ראו את האירוע, גם הוועדה המקצועית ואין כאן הצדקה להרחקה. פה מסתיים הסיפור.

לא מאמין איזה בני זונות הם.

רק מזכיר למי ששכח:

האירוע המדובר התחולל בדקה ה-57, אז שוקר, שלבסוף היה זה שכבש את שער הניצחון הדרמטי, ביצע עבירה על בן חיים. הבלם, שנראה עצבני לאורך כל המשחק, נשכב על הדשא ולפני שקם, הגיב עם בעיטה לעבר רגליו של שחקנה של רעננה. השופט ארז פפיר, כמו גם עוזריו, לא ראו את המקרה ובן חיים חמק מכרטיס אדום, אולם כעת, ככל הנראה על פי הצילומים, החליט תובע ההתאחדות, עורך הדין ניר רשף, כי נגד שחקן מכבי תל אביב יוגש כתב אישום. 

בן חיים קיבל 2 בחוץ +2 על תנאי.

1 hour ago, שמש צהובה said:

לא מאמין איזה בני זונות הם.

רק מזכיר למי ששכח:

בן חיים קיבל 2 בחוץ +2 על תנאי.

מקום 2 אחרי ההרחקה של זהבי בדרבי בתחרות ההחלטות הכי מושחתות פה.