Jump to content

יתר מחזור 17

duduha

Recommended Posts

Just now, אלק נילאש said:

ראיתי את התקציר לפחות חמש פעמים וזה ממש לא שבירה ברורה. גם אם הוא כן שבר, המינימום זה ללכת ולבדוק, זה היה רגע סופר קריטי במשחק.

אגב, אני חייב להגיד שאני לא חושב שהיה צריך לשרוק להפרעה במקרה של עוואד. אם זה היה הפוך והיו פוסלים לנו הייתי מתחרפן מעצבים. פשוט חוסר האחידות בליגה הזו פשוט מעצבן.

Screen-Shot-2020-01-07-at-10-16-01.png

Just now, מאור122 said:

אבל הוא לא הפריע לו. הטענה היא שמספיק שחקן באיזור של השוער כדי לפסול

כפי שאני מבין את זה, זה לא רק אם הוא הסתיר לו או לא, זה גם עצם ההימצאות שלו שם משפיעה על השוער שלא יודע אם ללכת בכיוון של הכדור או לצפות לנגיחה של האסלבנייק שהכדור עובר לידו 

7 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא הבנתי. מספיק שיש מישהו בנבדל בזמן הנגיחה באזור הכללי של השוער בשביל שיהיה נבדל? מה החוק אומר בדיוק?

זה לא מה שהחוק אומר. אין בעיה שיהיה באזור, אבל כל פעולה שלו שיכולה להתפרש כהפרעה לשוער (פתיחת רגליים, הסתרה של הכדור, להטעות את השוער כאילו הוא בא לגעת בכדור, למנוע ממנו להגיע לכדור, וכיו״ב) אז זה נבדל, כי הוא למעשה נהפך לחלק מהמהלך.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

ראיתי את התקציר לפחות חמש פעמים וזה ממש לא שבירה ברורה. גם אם הוא כן שבר, המינימום זה ללכת ולבדוק, זה היה רגע סופר קריטי במשחק.

הם בודקים הכל. זה שהשופט לא ניגש למסך לא אומר שלא בדקו. פשוט החליטו שם שזה תקין כנראה.

Just now, Krishi said:

כפי שאני מבין את זה, זה לא רק אם הוא הסתיר לו או לא, זה גם עצם ההימצאות שלו שם משפיעה על השוער שלא יודע אם ללכת בכיוון של הכדור או לצפות לנגיחה של האסלבנייק שהכדור עובר לידו 

אז צריך שיתקיימו שני תנאים? קרבה לשוער + יכולת להשפיע על המהלך? יש חוק ספציפי בשביל זה? אני באמת תוהה כי על פניו אני הייתי מתעצבן לאללה אם היו פוסלים לנו שער כזה.

2 דקות לפני, הנדון said:

אפקט המאמן

היה צפוי.

רשמתי כבר השבוע - מעבר כזה חד מקוצים וחוחובה לקרחת כזאת זה מעבר לא פשוט לאף קבוצה, הם כרגע עדיין בהלם קרקפתי.

חיים בסרט שם בנגב שהם ציפו לתוצאות על המשחק הראשון.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

הם בודקים הכל. זה שהשופט לא ניגש למסך לא אומר שלא בדקו. פשוט החליטו שם שזה תקין כנראה.

אז צריך שיתקיימו שני תנאים? קרבה לשוער + יכולת להשפיע על המהלך? יש חוק ספציפי בשביל זה? אני באמת תוהה כי על פניו אני הייתי מתעצבן לאללה אם היו פוסלים לנו שער כזה.

לא שני התנאים, מספיק אחד מהם. דקסטר תיאר את זה נכון 

מה ניר סביליה מז**ן את השכל?

"אני מבין שזה החוק וחוקה זו חוקה, אבל במקרה הזה אני חושב שהיה צריך לאשר את השער"

הוא אומר בעצם שבמקרה הזה היה צריך לאשר את השער אפילו שהוא לכאורה לא חוקי...

3 דקות לפני, yellow_blood said:

היה צפוי.

רשמתי כבר השבוע - מעבר כזה חד מקוצים וחוחובה לקרחת כזאת זה מעבר לא פשוט לאף קבוצה, הם כרגע עדיין בהלם קרקפתי.

חיים בסרט שם בנגב שהם ציפו לתוצאות על המשחק הראשון.

הלם קרקפתי((((((((((:

8 דקות לפני, קמאנן said:

זה לא מה שהחוק אומר. אין בעיה שיהיה באזור, אבל כל פעולה שלו שיכולה להתפרש כהפרעה לשוער (פתיחת רגליים, הסתרה של הכדור, להטעות את השוער כאילו הוא בא לגעת בכדור, למנוע ממנו להגיע לכדור, וכיו״ב) אז זה נבדל, כי הוא למעשה נהפך לחלק מהמהלך.

אבל האסלביינק לא עשה שום דבר כזה.

17 דקות לפני, Krishi said:

החוק אומר שאם יש שחקן שנמצא באזור של השוער ושל הכיוון של הכדור זה נבדל גם אם לא נגע בכדור. שזה מה שהיה פה 

לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל זה לא מה שהחוקה אומרת.

http://www.thefa.com/~/media/files/thefaportal/governance-docs/laws-of-the-game/11-v-11/interpretation-of-laws---2013-14/law-11---interpretations-of-the-laws-of-the-game.ashx

Just now, קמחי said:

אם היו פוסלים לנו שער כזה נושא איחולי מוות לשופט היה שובר שיאים

אני גם חושב. אני מבין הסתרה וכאלה, אבל זו נראית לי פרשנות מאוד מאוד מרחיבה.