Jump to content

יתר מחזור 17

duduha

Recommended Posts

זה היה באוויר, זה זימזם, זה ריחף, זה זימר.

הוא היה על קוצים כבר הרבה זמן.

כוסעמק את מי זה מעניין? שיאנוס אותו גמל בדרך ללשכת אבטלה. רק המשחק היום מעניין.

Just now, yellow_blood said:

זה היה באוויר, זה זימזם, זה ריחף, זה זימר.

הוא היה על קוצים כבר הרבה זמן.

כוסעמק את מי זה מעניין? שיאנוס אותו גמל בדרך ללשכת אבטלה. רק המשחק היום מעניין.

שמע אני מהבוקר לא מתפקד מהלחץ, עד שיש משהו קצת שמעביר לי את הזמן אני אתעסק בו

1 דקה לפני, אדביסי said:

מדברים על רב"ש כמחליפו, וואלה האמת כבר לא זוכר איך הוא, מה שבטוח שלקבוצות גדולות הוא לא בדיוק מתאים. מפתיע שהם לא הולכים על אבוקוף

ברצינות? מאמן כושל ביותר שמשום מה עדיין חי על אדי הדלק של האליפות היחידה בק''ש.

השכחה כאן כנראה השתלטה על האווירה.

מאמנים זרים פרט לאיביץ נשארו שנה ומטה. זה לא תורם ליציבות, לא תורם להתפתחות המועדון.

אפשר להריץ צחוקים ולהקטין אותו, אבל ברק בכר הוא מאמן מעולה. פרט לצמד דראפיץ את ברדה כמה מאמנים כאן העמידו קבוצה התקפית מוצלחת במשך יותר מתקופה סבירה? 

מעריך שאם תפקיד הנבחרת(שהוא בית קברות מקצועי) לא יקרוץ לו הוא יהיה מועמד חזק במידה ו-ולאדן יעזוב.

8 דקות לפני, אדביסי said:

מדברים על רב"ש כמחליפו, וואלה האמת כבר לא זוכר איך הוא, מה שבטוח שלקבוצות גדולות הוא לא בדיוק מתאים. מפתיע שהם לא הולכים על אבוקוף

צנציפח טוען שאבוקסיס אכן מועמד להחליפו, אבל כנראה רק מהעונה הבאה.

אז או שיחלטרו משהו עד הקיץ כי ממילא אין להם על מה לשחק, או שישלמו הרבה לאברמוב, או שבאמת ילכו על מאמן אחר.

2 דקות לפני, קמחי said:

מאמנים פרט לאיביץ נשארו שנה ומטה. זה לא תורם ליציבות, לא תורם להתפתחות המועדון.

אפשר להריץ צחוקים ולהקטין אותו, אבל ברק בכר הוא מאמן מעולה. 

מעריך שאם תפקיד הנבחרת לא יקרוץ לו(שהוא בית קברות מקצועי) הוא יהיה מועמד חזק במידה ו-ולאדן יעזוב.

אתה צודק, אבל עדיין אני חושב שיש לו 3 חסרונות מהותיים:

1 - פגיעה די רעה ברכש (בהנחה שאין מישהו מקצועי מעליו בב"ש, כנראה שהבחירות הכושלות היו בעיקר שלו). בגדול קיבל אחלה של נדוניה מאלישע לוי אבל מעבר לזה די אכזבה.

2 - לא יודע אם יצליח לעבור תקופות של מלחמות אגו בשלום, סוג של מה שקרה לג'ורדי בקדנציה שלו כמאמן. למשל, לא רואה אותו מעביר בקור רוח סרטים מול אלירן עטר ויונתן כהן כמו שאיביץ' מעביר.

3 - דודו דהאן

6 דקות לפני, קמחי said:

מאמנים זרים פרט לאיביץ נשארו שנה ומטה. זה לא תורם ליציבות, לא תורם להתפתחות המועדון.

אפשר להריץ צחוקים ולהקטין אותו, אבל ברק בכר הוא מאמן מעולה. פרט לצמד דראפיץ את ברדה כמה מאמנים כאן העמידו קבוצה התקפית מוצלחת במשך יותר מתקופה סבירה? 

מעריך שאם תפקיד הנבחרת(שהוא בית קברות מקצועי) לא יקרוץ לו הוא יהיה מועמד חזק במידה ו-ולאדן יעזוב.

מסכים, הוא מאמן מצוין, הבעיה שלהם זה הסגל הבינוני שלהם, ואם הם מאמינים שהם יביאו מאמן אחר שיוציא יותר מהסגל הזה, הם חיים בסרט.

הסיבה היחידה שלא הייתי רוצה אותו אצלנו זה דודו דהאן.

3 דקות לפני, Dorian said:

אתה צודק, אבל עדיין אני חושב שיש לו 3 חסרונות מהותיים:

1 - פגיעה די רעה ברכש (בהנחה שאין מישהו מקצועי מעליו בב"ש, כנראה שהבחירות הכושלות היו בעיקר שלו). בגדול קיבל אחלה של נדוניה מאלישע לוי אבל מעבר לזה די אכזבה.

2 - לא יודע אם יצליח לעבור תקופות של מלחמות אגו בשלום, סוג של מה שקרה לג'ורדי בקדנציה שלו כמאמן. למשל, לא רואה אותו מעביר בקור רוח סרטים מול אלירן עטר ויונתן כהן כמו שאיביץ' מעביר.

3 - דודו דהאן

אני זוכר שבתחילת דרכו ניצח מלחמות אגו מול ברדה וארבייטמן, ואחרי זה הצליח לתמרן בין מליקסון בוזגלו. ככה שלא הייתי אומר עליו שהוא פראייר בחדר הלבשה.

יש פה מנהל מקצועי אז זה שהוא חרא ברכש אנחנו לא נרגיש. וואלה לא פוסל. הוא לא אחד שיברח מכאן תוך שנה. והוא מאמן מאוד טוב כשנותנים לו כלים טובים. 

חייב חייב חייב להצדיע לפותח הנושא!

מחזור עם תיקו לבית"ר.

הפסד לבש + בכר הביתה.

ניצחון ענקקקקקק בסמי.

תסכימו איתי כשאני אומר: לנעוץץץץץץץ!!!

3 hours ago, קמחי said:

ברק בכר מאמן מעולה. ואם ולאדן יעזוב לא אתנגד שיאמן אותנו.