Jump to content

מנסים לגנוב לנו את העונה

הנדון

Recommended Posts

1 hour ago, erantheking21 said:

לא זכור לי קבוצת חוץ שקיבלה רדיוס

בעבר הרחוק מאוד קרה לבית"ר לפחות פעמיים:

ב-1974 אחרי הפוגרום בפ"ת הם קיבלו חצי עונה רדיוס לעונה הבאה.

ב-1983 אחרי הבלגאן בבלומפילד הם קיבלו חצי עונה רדיוס לעונה הבאה. האבסורד? בעונה שלאחר מכן בלומפילד היה עבורם הרבה יותר טוב מימק"א והם הובילו את הליגה בגדול. אחרי חצי עונה הם חזרו לימק"א הקטן, איבדו נק' ואיבדו את האליפות לחיפה.

מכבי ב-2014 קיבלה גם כן רדיוס בגלל משחק החוץ בגביע באשדוד הזכור לשמצה. 

בכדורסל הפועל חולון קיבלו משחקים בלי קהל ב-2008 (אחד מהם נגדנו) אחרי שאוהד שלהם זרק חזיז במלחה ופצע מאבטח שאיבד שם 2 אצבעות. 

1 hour ago, just saying said:

מסכים איתך לגבי כל שאר הדברים שכתבת אבל על המשפט הזה באלי להתעכב שנייה, מזה לא עשינו כלום?? למה תמיד אומרים משפטים כאלו שיש 2 משחקים גדולים?

בשבוע הזה יש מספר אפשריויות, צימצתצי ל-3

1- שני ניצחונות שיחזירו את כולם לחורים וייפתחו פער משמועתי בצמרת

2- פעמיים איבוד נקודות שרק יסגור את הפער בצמרת ואולי אפילו ימקם אותנו במקום השני

3- ניצחון (על חיפה) והפסד  (לביתר) שבעצם ישמור על המצב הקיים 

יש לך פה תסריט אופטימי מאוד, תסריט פסימי מאוד 

ותסריט שבין לבין, אם ננצח את חיפה ונפסיד שם אז מימשנו את אחד מהתסריטים האלו וזה לגיטימי.

כמובן שמסכים איתך שחייב פה 2 נצחונות וההסבר שלי לא נובע מפסימיות או משהו אלה פשוט על הסתכלות של כל משחק פה בנפרד וכי איבוד נקודות נגד ביתר לא קשור להשגת נקודות נגד חיפה. אם כמה ימים אחרי חיפה היינו נגד כפר סבא, נס ציונה, הפועל תל אביב וכו... אז הייתי מסכים עם המשפט שלך 

קודם כל מה שהשועל אמר.

דבר שני הכוונה שלי שבחשיבות המשחק הוא משחק גדול וחשוב וכמו שאם היינו משחקים נגד חיפה בסמי כל המינויים היו מגיעים ככה זה צריך להיות גם נגד בית"ר.

אגב, בלי קשר לתוצאה נגד חיפה במידה ונפסיד לבית"ר נחזיר אותם למאבק האליפות. 

9 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

אפשר לערער לגורם מעל או אבוד? 

בכל הנוגע לרדיוס שבדרך, אין למכבי ת”א דרך להילחם בו ולא יוגש ערעור לבית המשפט המחוזי. במכבי הבהירו עוד לפני הדיון בבית הדין העליון כי אין להם תיק משפטי כדי לקחת את הענישה הזו לבית משפט אזרחי ולכן היה ברור כי אם הערעור אתמול ייפול, שלא תהיה ברירה אלא להשלים עם העונש ולהיערך לקראת הפרוצדורה הבכלל לא נעימה של העתקת 20 אלף מנויים לאצטדיון סמי עופר. אוהדי מכבי ת”א מצידם כועסים מאוד על העונש, חלקם קראו לתבוע באופן ייצוגי את ההתאחדות.

יש עוד ניסיון הייל מרי אחרון של להעביר שבוע הבא את ההחלטה לשינוי התקנון והוצאת עונש הרדיוס מהתקנון ושזה איכשהו יביא לכך שיבוטל הרדיוס נגד בית"ר.

אבל כל כך הרבה כוכבים יצטרכו להסתדר כמו שצריך כדי שזה יקרה, קודם שיעבור בישיבת ההתאחדות, אחר כך שיסכימו שזה יהיה תקף גם לעונש שכבר ניתן רטרואקטיבית.

נגיד והשינוי בתקנון עובר יכולים להגיד שמה שכבר ניתן יישאר, או לחילופין לקבוע דיון מחדש בעונש במקום הרדיוס (שאז אני מניח שיבוצע במהרה אחרת אין טעם לדיון)

8 דקות לפני, Krishi said:

יש עוד ניסיון הייל מרי אחרון של להעביר שבוע הבא את ההחלטה לשינוי התקנון והוצאת עונש הרדיוס מהתקנון ושזה איכשהו יביא לכך שיבוטל הרדיוס נגד בית"ר.

אבל כל כך הרבה כוכבים יצטרכו להסתדר כמו שצריך כדי שזה יקרה, קודם שיעבור בישיבת ההתאחדות, אחר כך שיסכימו שזה יהיה תקף גם לעונש שכבר ניתן רטרואקטיבית.

נגיד והשינוי בתקנון עובר יכולים להגיד שמה שכבר ניתן יישאר, או לחילופין לקבוע דיון מחדש בעונש במקום הרדיוס (שאז אני מניח שיבוצע במהרה אחרת אין טעם לדיון)

יש יותר סיכוי שזהבי יחזור בחלון הזה מאשר שזה יקרה

2 דקות לפני, eran_7 said:

יש יותר סיכוי שזהבי יחזור בחלון הזה מאשר שזה יקרה

מסכים שהסיכוי נמוך מאוד אבל אמרו פה שההחלטה סופית ואין שום דרך, אז יש עוד שביב קטן של סיכוי נתפלל חזק ונקווה לטוב.

33 דקות לפני, Krishi said:

יגידו שצריך עוד זמן בשביל לשקול את ההחלטה ולבדוק את העניין.

הרי אי אפשר לדון בעניין כזה רציני בצורה מהירה.

3 דקות לפני, הנדון said:

יגידו שצריך עוד זמן בשביל לשקול את ההחלטה ולבדוק את העניין.

הרי אי אפשר לדון בעניין כזה רציני בצורה מהירה.

המטרה של הדיון היא לעלות את הנושא להצבעה.

אם יחליטו לעלות את הנושא להצבעה זה בהחלט אפשרי לבצע באותו היום.

ואז מכבי חייבת להשיג רוב (מספיק של אדם אחד). מתוך כ-30 חברי התאחדות. אם אני לא טועה.

אני לא מבין למה מכבי לא מנסה (כך לפחות לפי הפרסומים) להגיש ערעור נוסף לדיון עם 5 דיינים כמו שהפועל עושים מה שיכול במינימום לדחות את העונש. אמנם בית הדין לא חייב לקבל את בקשת הדיון הנוסף אבל זאת אופציה שגם קיימת.

15 דקות לפני, liron1006 said:

לא לדאוג, מכבי ישחקו ברדיוס ואחרי זה יגמרו הרדיוסים לעולמי עד.

מאוד מזכיר מקרה טל בן חיים.

ואם נאבד נקודות על הטמטום הזה, גם לא לדאוג?

18 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

יש לנו 100 אחוז הצלחה בחוץ,  מה הלחץ? 

העצבים על העונש הם בגלל שאנחנו נצטרך לנסוע עד לסמי עופר, בגלל שהדיינים טיפשים.