Jump to content

לקראת מכבי חיפה בסמי עופר

דקסטר

Recommended Posts

8 hours ago, ROBBEN said:

לפי עמוד האינסטגרם האגדי:״מכבי חיפה או למות״

רק בעמדה של גלזר אנחנו עדיפים עליהם, בכל שאר העמדות יש להם יתרון.

דפוקים יש בכל מקום חחח

איך אמאדור וסבוריט לא עדיפים על הפחי אשפה שיש להם בהגנה? 

צריך להבקיע מההתחלה, כל הטענות של - "לתת להם לרוץ והם יתעייפו" כבר לא רלוונטיות, השנה רמת הכושר בחיפה עלתה.

יש להם כושר שווה אלינו ואולי אף יותר טוב.

ההגנה שלהם לא משהו, זה משחק חוץ, לתת להם לנסות לתקוף לצאת  ולהפתיע את ההגנה שלהם.

למרות ששכטר היה טוב במשחקים האחרונים, צ'יקו חייב לעלות מחר!

אני מאמין שבלא מעט דקות במשחק אנחנו נשחק בסגנון קצת מתגונן עם התקפות מעבר סטייל ה4-0 מול ביתר וצ'יקו הרבה יותר מתאים לסגנון משחק כזה.

8 דקות לפני, silentyogi said:

למרות ששכטר היה טוב במשחקים האחרונים, צ'יקו חייב לעלות מחר!

אני מאמין שבלא מעט דקות במשחק אנחנו נשחק בסגנון קצת מתגונן עם התקפות מעבר סטייל ה4-0 מול ביתר וצ'יקו הרבה יותר מתאים לסגנון משחק כזה.

לא מסכים.

לדעתי שכטר בתקופה מאוד טובה, יכול להציק להגנה של חיפה והוא גם אוהב את המשחקים החמים האלה.

צ'יקו עוד לא בכושר לפי מה שנראה שבוע שעבר וקשה לסמוך עליו במשחק כזה אחרי הפציעה. אם כבר להעלות אותו דקה 60-70 כשלשכטר אין אוויר וההגנה של חיפה מתעייפת ואז המהירות שלו יכולה להיות קטלנית.

סאבוריט אמאדור טיבי ג'ראלדש

גלזר

מיכה  גולסה

כהן          שכטר    אצילי

אמנם מיכה לא בתקופה הכי טובה בקריירה שלו אבל במשחקים כאלו שחקנים מתעלים על עצמם,מיכה שחקן שבכדור אחד יכול לחתוך הגנה

ולשים שחקן מול שוער וגם הניסיון של במשחקים האלו זה לא משהו שבא ברגל.

אמנם השיא של שכטר מאחוריו אבל הוא בתקופה טובה עם ניסיון וחי על המשחקים האלה הוא חייב לפתוח,יש לנו את צ'יקו אס מהספספל 

53 דקות לפני, Shahar_Mio said:

לא מסכים.

לדעתי שכטר בתקופה מאוד טובה, יכול להציק להגנה של חיפה והוא גם אוהב את המשחקים החמים האלה.

צ'יקו עוד לא בכושר לפי מה שנראה שבוע שעבר וקשה לסמוך עליו במשחק כזה אחרי הפציעה. אם כבר להעלות אותו דקה 60-70 כשלשכטר אין אוויר וההגנה של חיפה מתעייפת ואז המהירות שלו יכולה להיות קטלנית.

שכטר הרבה יותר מתאים לדעתי למשחקים מול יריבות מתגוננות כי הוא יודע לשחק על שטח קטן, לצאת מהרחבה, לשחק עם הגב ויש לו גם דריבל לא רע.

צ'יקו צריך שטחים והוא הרבה  יותר מהיר.

חיפה תשחק התקפי אחרי הביקורות שבלבול קיבל במשחק האחרון נגדנו ויהיו הרבה שטחים בחצי מגרש שלהם.

את ביתר סגנון המשחק הזה שלנו פשוט רצח עם המהירות של צ'יקו.. כביכול שיחקנו מתגונן אבל פירקנו אותם.

צ'יקו לא בכושר. שכטר בכושר טוב וצריך לשחק.

גם ריקן עדיף על מיכה לדעתי. יכול לעזור במשחק הלחץ והיציאה למתפרצות. 

מיכה וצ'יקו יכנסו מהספסל ויעשו את השינוי אם צריך.

דניאל

סבוריט אמאדור טיבי ג'ראלדס

גלזר

גולסה ריקן

כהן צ'יקו אצילי

שכטר ומיכה מחצית שניה שיהיו שטחים פנוים ועייפות במקום ריקן וצ'יקו, להקריב את המלך מהתחלה ולעשות משחק מבוקר עם יציאה למתפרצות ולתת לחיפה לתקוף בטירוף ולעשות את ההגנה שלנו ואנחנו יוצאים למתפרצות על צ'יקו וכהן ...מחצית שניה שכטר עולה דקה 65-70 שההגנה שלהם עייפה ..זה הסוד.

מיכה או ריקן - התלבטות קשה.

מצד אחד יש את ריקן שהוא טוב בלחץ על היריבה, לא מפסיק לרוץ ולעבוד, חילוץ כדורים וגם נותן אופציה לבעיטות מרחוק.

מצד שני, יש את מיכה שיכול ביום רגיל שלו לחלק מסירות טובות, לבנות מצבים, לשלוט בהנעת הכדור, להנהיג את הקישור (שחקנים לידו משחקים טוב יותר כשהוא טוב).

שחקנים שונים.

לדעתי איביץ יחליט מי מהם יפתח לפי תוכנית המשחק שהוא יכין ורוצה לשחק.

אם הוא ירצה לשלוט בקצב המשחק, בהנעת ובהחזקת הכדור - יבחר במיכה.

אם ירצה לשלוט פחות בקצב המשחק ובהנעת הכדור, יותר בעבודה על המגרש, יבחר בריקן.

צריך לזכור, הקופים יגיעו בהתלהבות ומניח שיפתחו את המשחק חזק - אז אולי עדיף את מיכה להתחלה, כדי להחזיק את הכדור ולהוריד להם את ההתלהבות.

לא יודע, קשה להחליט.

לדעתי ריקן עולה על מיכה. 

מיכה בכושר רע מאוד לאחרונה ובמשחק כזה שצריך לתת את ה100 אחוז מיכה יפול. 

ריקן לוחץ ומשחק אגרסיבי יותר וככה הקישור שלנו ישלוט

האמת שאני פחות בלחץ במשחק הזה. אולי כי מבחינת משמעות זה פחות משפיע עלינו ויותר על חיפה. הכוונה, שגם אם נפסיד וחיפה ינצחו לא באמת ישתנה משהו במאבק האליפות ולדעתי היתרון עדיין יהיה שלנו. תיקו משרת אותנו יותר מאותם, אבל אם ננצח הכאפה שחיפה יחטפו תהיה אדירה. אני יותר מתרגש מהאפשרות הזאת (האחרונה) מאשר בלחץ מהמשחק עצמו. זה יהיה פשוט אדיר. 

25 דקות לפני, Krishi said:

האמת שאני פחות בלחץ במשחק הזה. אולי כי מבחינת משמעות זה פחות משפיע עלינו ויותר על חיפה. הכוונה, שגם אם נפסיד וחיפה ינצחו לא באמת ישתנה משהו במאבק האליפות ולדעתי היתרון עדיין יהיה שלנו. תיקו משרת אותנו יותר מאותם, אבל אם ננצח הכאפה שחיפה יחטפו תהיה אדירה. אני יותר מתרגש מהאפשרות הזאת (האחרונה) מאשר בלחץ מהמשחק עצמו. זה יהיה פשוט אדיר. 

גם אני ככה. 

במשחקים נגד ב"ש עד העונה הייתי בלחץ כבר שבוע לפני. פה זה לא ככה.

3 דקות לפני, Krishi said:

מי יתן ונביא להם את הכאפה עם הצד המעליב

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

גם אני ככה. 

במשחקים נגד ב"ש עד העונה הייתי בלחץ כל כבר שבוע לפני. פה זה לא ככה.

בהמשך למה שקרישי רשם קשה לי להאמין שיש מישהו שאין בו לחץ למחר אפילו קצת. רק שיגיע כבר כוס אמא של יום שני.

1 דקה לפני, הנדון said:

בהמשך למה שקרישי רשם קשה לי להאמין שיש מישהו שאין בו לחץ למחר אפילו קצת. רק שיגיע כבר כוס אמא של יום שני.

טמטום עצום זה שהמשחק המרכזי ביום שני שלא קשור לחיים. עוד מילא יום ראשון אבל שני? 
לא סובל את זה.