Jump to content

לקראת מכבי חיפה בסמי עופר

דקסטר

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

הנארטיב שנבנה בתקשורת הוא- ההגנה הכי טובה מול ההתקפה הכי טובה. זה בסדר, כדורגל לא מוכרע ככה. התקפה והגנה עושים שני הצדדים אבל כמובן שעילויים התקפיים והגנתיים יכולים לעשות הבדל. אז אומר משהו בהקשר הזה- ההתקפה של חיפה, כמו גם ההגנה של מכבי, לא מדהימות כמו שמתארים אותן....

זה גם לא שהפער בין ההתקפות גדול, כמו הפער בין ההגנות. חייבים להביך אותם פעם אחרי פעם ולגרום להם להבהל ולסגת.

11 דקות לפני, המכבייה said:

הנארטיב שנבנה בתקשורת הוא- ההגנה הכי טובה מול ההתקפה הכי טובה. זה בסדר, כדורגל לא מוכרע ככה. התקפה והגנה עושים שני הצדדים אבל כמובן שעילויים התקפיים והגנתיים יכולים לעשות הבדל. אז אומר משהו בהקשר הזה- ההתקפה של חיפה, כמו גם ההגנה של מכבי, לא מדהימות כמו שמתארים אותן....

הכל יחסי אין מה לעשות. בליגה, ההגנה שלנו חזקה, כי זאת סטטיסטיקה הזויה. באירופה, ההגנה הזאת יכולה ללכת לעשות חמוצים.

לגבי ההתקפה - עשו מההתקפה של חיפה איזה מפלצת שלא הייתה פה. בוא, הם כולה הבקיעו 6 שערים יותר מאיתנו, זה לא כזה משמעותי.

7 דקות לפני, המכבייה said:

אומר משהו בהקשר הזה- ההתקפה של חיפה, כמו גם ההגנה של מכבי, לא מדהימות כמו שמתארים אותן....

ממש. 

אבל בהקשר של מכבי יש פה נתון סטטיסטי חסר תקדים (לספוג שער אחד ב-16 מחזורים), ואילו חיפה סתם הבקיעה הכי הרבה בליגה עד כה העונה. 34 שערים ב-16 משחקים. בכל עונה בעשור האחרון מלבד 2011/12 (האליפות של ק"ש) הייתה קבוצה שכבשה יותר אחרי 16 מחזורים. מה שיוצר פה את הנראטיב זה הנתון יוצא הדופן של מכבי.

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

תכלס, לפני המשחק, אני מוכן לקנות.

ההימור המקורי שלי - 1:0, יונתן כהן, תוספת הזמן.

אם זה קורה בשילוב של סתכלו לי בעיניים באותו זמן - גנג בנג עם מיטב כוכבות הפורנו אחרי שנה בלי זיון לא מתקרב לאחוז אחד באורגזמה הזאת

Just now, yellow_blood said:

אם זה קורה בשילוב של סתכלו לי בעיניים באותו זמן - גנג בנג עם מיטב כוכבות הפורנו אחרי שנה בלי זיון לא מתקרב לאחוז אחד באורגזמה הזאת

במקרה הראשון שרמוטות, במקרה השני שרמוט

26 דקות לפני, החתול הצהוב said:

תחושה רעה מאוד

10 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לפתוח דחוף נושא איך לא מתבזים מול חיפה הערב

:(

יש לי תחושה שמכבי הולכת לזיין אותם היום, דווקא בגלל כל הפסטיבל התקשורתי סביב חיפה וההתקפה שלה.

הרי התקשורת וכל הליגה חיכו 8 שנים שחיפה תהווה פקטור ותאיים עלינו במקצת, אש הפסטיבל סביב חיפה מובן.

בתחושה שלי, איביץ׳ יעשה פה בית ספר טקטי למרקו בלבול ומכבי תשים להם 3, תחושה של משחק כמו בקריה עם הצמד של פריצה והגול של זהבי.

רק שהפעם, זו הפעם התשיעית שהם מקבלים 3, עוד אחד למניאק, וכל זה בשש שנים בלבד, והיד עוד נטויה.