Jump to content

לקראת מכבי חיפה בסמי עופר

דקסטר

Recommended Posts

ברור שזה לא משחק עונה כמו שהתקשורת מנסה לייצר, זה לא שאנחנו בפלייאוף. המשחק הזה לא באמת יקבע את גורל העונה, בכל זאת אנחנו רק במחזור 17 ואחרי המשחק הזה יהיו עוד 19 משחקים לשחק. אבל מצד שני אם חלילה נפסיד זה יכול לתת להם בוסט מפחיד ולנו מחכה משחק מול בית"ר הבלתי צפויה ככה שאמנם לא הכל או כלום אבל יש פה לחץ ומתח.

מה שהיה כיף כשמשחק מרכז יהיה בשבת זה שזה לא יום עבודה. זה יום שבת, מעבירים את הזמן ויאללה למשחק.

השיט הזה של משחק מרכזי ביום שני זה מאוס

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

מה שהיה כיף כשמשחק מרכז יהיה בשבת זה שזה לא יום עבודה. זה יום שבת, מעבירים את הזמן ויאללה למשחק.

השיט הזה של משחק מרכזי ביום שני זה מאוס

לגמרי ובמיוחד יום ראשון שתקוע בגרון בין שאר המחזור בשבת למשחק המרכזי בשני, זה כאילו תלוש ונותן לך הרגשה של נצח לחכות. 
זה לא שאתה קם ראשון הולך לעבודה ויוצא מוקדם כדי ללכת למשחק כבר, אז לעבור את היום המסריח הזה ורק אז אתה מגיע ליום של המשחק.

חובבי המזלות והכוכבים שימו לב.

כבר פגשנו את מכבי חיפה ב-6.1, זה היה בעונת 2013/14. למי שתוהה, זה נגמר עם יצחקי שהתעופף למספרת מהסרטים.

https://www.youtube.com/watch?v=h7dq4T85c8o

עמוד המשחק במכביפדיה

לא יודע אם זה סוג המשחק לניסיונות אבל הייתי מאוד שמח לראות את אלמוג ואצילי בכנפיים ואת יונתן כחלוץ מרכזי. אם איביץ בונה על התקפות מעבר זה יכול לעבוד. 

ואז אם מובילים להכניס את שכטר להרוג את המשחק. ואם בפיגור להכניס את ציקו. 

*בסוף שוינפלד יפתח...

3 דקות לפני, מכביפדיה said:

חובבי המזלות והכוכבים שימו לב.

כבר פגשנו את מכבי חיפה ב-6.1, זה היה בעונת 2013/14. למי שתוהה, זה נגמר עם יצחקי שהתעופף למספרת מהסרטים.

https://www.youtube.com/watch?v=h7dq4T85c8o

עמוד המשחק במכביפדיה

חירמנת לי תצורה 

8 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

לא יודע אם זה סוג המשחק לניסיונות אבל הייתי מאוד שמח לראות את אלמוג ואצילי בכנפיים ואת יונתן כחלוץ מרכזי. אם איביץ בונה על התקפות מעבר זה יכול לעבוד. 

*בסוף שוינפלד יפתח...

לא משחק לנסיונות ולא עם איילון שעדיין לא מנוסה מספיק

אצילי שכטר\אפואדו וכהן זה חובה 

22 דקות לפני, הנדון said:

בהמשך למה שקרישי רשם קשה לי להאמין שיש מישהו שאין בו לחץ למחר אפילו קצת. רק שיגיע כבר כוס אמא של יום שני.

מאז שאני זוכר את עצמי אני קצת לחוץ כשיש משחק של מכבי, אז בטח שאני אהיה לחוץ לקראת מחר, אבל אני רק אומר שזה לא כמו שעושים מזה ונגד ב"ש הרגשתי יותר לחץ.

נגד ב"ש בעונת האליפות הראשונה שלהם הייתי לחוץ רק במשחק בטרנר שם בפלייאוף ובמשחק בבלומפילד בפלייאוף. שניהם היו משחקים של אליפות.

נגד ב"ש בעונת שוטא ובעונת ג'ורדי הייתי לחוץ רק בסיבוב השני בנתניה כי הפער שלהם מאיתנו היה גבוה ואם היינו מפסידים כנראה האליפות לא הייתה שלנו (ניצחנו את שני המשחקים ובכל זאת הפסדנו אותה :thumbdown:).

בעונה שעברה המשחק בנתניה היה משחק שברור לכולם שאם ננצח אותו האליפות שלנו, אז זה היה סוג של משחק אליפות למרות שהוא היה בשלב מוקדם של העונה.

העונה אנחנו מגיעים לחיפה בפער של 3 נקודות כשיש עוד הרבה משחקים. 

בתסריט הכי טוב אנחנו מנצחים ובורחים לחיפה, אבל עם כל הכבוד לשנים האחרונות אני לא מאמין שהפסד מחר ירסק אותם. אולי הם ישברו מעט, אבל הם יצליחו לקום  מזה (אלא אם כן ניתן להם שוב שישייה...)

בתסריט הכי גרוע אנחנו מפסידים לחיפה ואחר כך גם לבית"ר והפער 3 נקודות לטובת חיפה. אם הם יסגרו את זה גם אנחנו יכולים.

בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה שהמשחק מחר לא אמור לפחות לקבוע את האלופה. 

בדר"כ הייתי חונה בחניון הלא-סלול ליד אינטל, ופתאום שמתי לב שב street view יש תמונה מ 2015 עם שלט שהחניון הזה הופך להיות חניון בתשלום.

אני לא זוכר מתי חניתי שם בפעם האחרונה... מישהו היה שם לא מזמן ויכול לאשר?

לכל המתכננים להגיע ולחזור מחר ברכבת:

לנוחותכם בתום המשחק הוספנו רכבת בשיטת "מלא וסע" מתחנת חיפה חוף הכרמל לתחנת ת"א סבידור מרכז.
הרכבת תעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה ות"א סבידור מרכז.

https://www.rail.co.il/pages/updates/soccer-match-jan-6.aspx

3 hours ago, מכביסט לעד said:

בתסריט הכי גרוע אנחנו מפסידים לחיפה ואחר כך גם לבית"ר והפער 3 נקודות לטובת חיפה. אם הם יסגרו את זה גם אנחנו יכולים.

ואז כל הליגה, כולל שופטים, דיינים ומה שרק תרצה מתגייסים למענם ואתה יכול לשכוח מזה.

לא הפסדנו מתחילת העונה (16 מחזורים), למה נראה לכם שפתאום נפסיד פעמיים ברציפות? 
כבר פגשנו את בית"ר וחיפה וניצחנו אותן. וגם אם הטענה שעכשיו הן מגיעות טובות ומחוברות יותר ולכן זה יהיה קשה יותר נכונה, צריך גם לזכור שגם אנחנו נראים טוב יותר לאחרונה. 
לא חושב שנפסיד בכלל במשחקים האלו ובטח לא פעמיים. אולי לא ננצח, יכול להיות שנסיים עם 2 נקודות לצורך העניין, אבל זה גם לא כזה נורא כי זה שומר על המצב הקיים. (זה המקרה הגרוע בעיניי, בפועל לתחושתי בכלל נצא עם הרבה נקודות משם).
בהרגשה שלי הולכים לנצח בצורה משכנעת את חיפה, לא יודע אם הסקור יהיה גבוה, יכול להיות שיסתיים בהפרש גול אבל מבחינת יכולת אני מאמין שנתפוצץ. הם באים עם אף יותר מידי גבוה, חוץ משרי שהייתי לוקח על פני מיכה ורוקאביצה שאני בכלל לא מחזיק ממנו אבל בוודאי שהייתי לוקח לפני שוינפלד, לא רואה יתרונות שלהם עלינו.  חזיזה מעולה וגם אשכנזי שחקן טוב אבל לא הייתי מחליף את יונתן כהן\אלמוג\אצילי תמורתם. (תיאורטית שועה שחקן ענק אבל בפועל הוא כנראה מקרה אבוד ודווקא עוואד שיש לו המון פוטנציאל לא נספר שם בכלל אז הוא לא מאיים)

איזה התרגשותתתתת

הבקשות שלי למחר:

1.לפתוח את המשחק עם "תסתכלו לי בעיניים".

2.לכתוש להם את הצורה.

3. לשיר להם תשתחוו בלופ שלא נגמר.

4. להאזין לרדיו חיפה כל הדרך הביתה.

Just now, אשמדאי said:

איזה התרגשותתתתת

הבקשות שלי למחר:

2.לכתוש להם את הצורה.

וX (הכובש) זיין אתכם, 
זה חובה. לצורך העניין "יונתן זיין אתכם"

לבוא חכמים וזהירים וזה שלנו זה הכל. 

חובת ההוכחה עליהם ואם יש מישהו שצריך להמר על כל הקופה זה הם. 

הם בלחץ מטורף גם ככה המשחק נגדנו זה להיות או לחדול בשבילם, אז עכשיו קל וחומר. פעם ראשונה מזה כמה שנים שהם אשכרה מרגישים רלוונטיים למשהו, הם בטוחים שהם הרבה יותר טובים וצריך לנצל את זה לטובתנו. 

אין לי ספק שיודעים את זה מצוין אצלנו ומוכנים לכל תרחיש, מעבר לזה הכל יכול לקרות במשחק נתון. 

לבוא בשקט ולחזור ברעש, כמו שמכבי יודעת. 

10 דקות לפני, אשמדאי said:

איזה התרגשותתתתת

הבקשות שלי למחר:

2.לכתוש להם את הצורה.

רק אני מתרגש מהעובדה שמעודדים עם תופים? זה היה חסר לי.

להשאיר את הגרון שם!

4 hours ago, לא מוצא היגיון said:

*בסוף שוינפלד יפתח...

לא מוותר על צ׳יקו במשחק הזה.

יש להם קו הגנה שמרבה לעשות טעויות וצ׳יקו מספר אחד במקרים כאלה