Jump to content

לקראת מכבי חיפה בסמי עופר

דקסטר

Recommended Posts

21 דקות לפני, קובי השועל said:

הסמרטוט בלבול אחרי שקיבל ביקורות על איך ששיחק בבלומפילד יעלה עם פוקס אשכנזי חזיזה שרי ווילדסחוט ורוקביצה.

ספסל של שועה עוואד סלליך.. די זה מביך 

מביך או לא, כל אחד מהשלושה האלה יכול לקום מהספסל ולעשות שינוי. 

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

סלליך ביום טוב יכול בהחלט לעשות שינוי מהספסל, אני דווקא מחזיק ממנו.

שחקן מצויין. היינו צריכים ללכת עליו בכל הכח

חייבים לבוא מרוכזים, חדים,עם נחישות והקרבה.

שער מהיר שלנו יכול לפוצץ להם ת׳בועה.

בדיוק כמו בשנה שעברה. 

שליטה במרכז המגרש חשובה מאד במשחק הזה.

10 דקות לפני, duduha said:

שחקן מצויין. היינו צריכים ללכת עליו בכל הכח

על סינטיאהו יש לי סיפור מעניין דווקא, הוא היה בן 16 כשעלה בפעם ה1 לשחק על דשא במגרש של הגדולים, עד אז תמיד שמענו ברמת אליהו על בחור אתיופי עם הרבה כישרון שעושה חלטורות בקט רגל השכונתי(בזמנו היה את יעקב בריהון שגם היה הטופ של השכונה)

באימון ה1 כשהוא הגיע נתנו לי לשמור עליו והייתי פשוט בשוק מהמהירות שלו והטכניקה, כבר בסוף האימון הוא עבר לנערים א של הפועל ראשלצ ובשבת הם שיחקו נגד ביתר בבית וגן שהיו מקום 2 בטבלה- ראשלצ ניצחו 6-3 וסינטיהאו סיים עם 4 גולים (הוא כולה שבוע וחצי על מגרש של 11 על 11 מזכיר)

שבועיים אחכ ראשלצ התארחו אצל מכבי חיפה כשיענקלה בא לצפות במשחק (חיפה מקום 1 עם גאדיר גולסה וכו) , המשחק נגמר 3-2 לראשלצ, ניחשתם נכון, סלליך עם שלושער. 3 ימים אחכ נציג של יענקלה מגיע לבית של ההורים ברמת אליהו, מסדר להם עבודה בחיפה, ומחתים את סינטיהאו ל5 שנים.

מה שיפה בבחור זה שאחרי כחצי שנה כשהוא היה מגיע לשכונה עם ההונדה החדשה שקיבל הוא היה נוהג בצניעות ובדרך ארץ לכל הסובבים אותו.

לדעתי שחקן מעולה, עוד יש לי סחרחורות מהשמירה האישית עליו.

היה כישרון מפחיד בזמנו, הייתי בטוח שיגיע יותר רחוק.

זה קורה להרבה שחקנים ישראלים, כאילו שהם מגיעים למקסימום בגיל 20 ולא מתקדמים יותר.

9 דקות לפני, melody said:

על סינטיאהו יש לי סיפור מעניין דווקא, הוא היה בן 16 כשעלה בפעם ה1 לשחק על דשא במגרש של הגדולים, עד אז תמיד שמענו ברמת אליהו על בחור אתיופי עם הרבה כישרון שעושה חלטורות בקט רגל השכונתי(בזמנו היה את יעקב בריהון שגם היה הטופ של השכונה)

באימון ה1 כשהוא הגיע נתנו לי לשמור עליו והייתי פשוט בשוק מהמהירות שלו והטכניקה, כבר בסוף האימון הוא עבר לנערים א של הפועל ראשלצ ובשבת הם שיחקו נגד ביתר בבית וגן שהיו מקום 2 בטבלה- ראשלצ ניצחו 6-3 וסינטיהאו סיים עם 4 גולים (הוא כולה שבוע וחצי על מגרש של 11 על 11 מזכיר)

שבועיים אחכ ראשלצ התארחו אצל מכבי חיפה כשיענקלה בא לצפות במשחק (חיפה מקום 1 עם גאדיר גולסה וכו) , המשחק נגמר 3-2 לראשלצ, ניחשתם נכון, סלליך עם שלושער. 3 ימים אחכ נציג של יענקלה מגיע לבית של ההורים ברמת אליהו, מסדר להם עבודה בחיפה, ומחתים את סינטיהאו ל5 שנים.

מה שיפה בבחור זה שאחרי כחצי שנה כשהוא היה מגיע לשכונה עם ההונדה החדשה שקיבל הוא היה נוהג בצניעות ובדרך ארץ לכל הסובבים אותו.

לדעתי שחקן מעולה, עוד יש לי סחרחורות מהשמירה האישית עליו.

כששיחקתי בנערים יצא לי לשחק נגדו, הבסנו את רמת אליהו אבל היחידי שעשה לנו צרות זה היה סלליך

שנה אחרי הוא כבר עבר לחיפה (נראלי בנערים ג)

On 31.12.2019 at 23:33, yellowcake said:

אצילי על או שכטר או ציקו

אלמוג קלף מהשרוול

אצילי יכול להיות שחקן מפתח במשחק הזה, ברור.

הבעיה איתו שאתה לא יודע מה תקבל ממנו, זה יכול להיות הברקה ויכול להיות נפילה. אצל צ'יקו, יונתן, אלמוג ושכטר שהם שחקנים הרבה יותר יציבים ממנו אתה יודע מה תקבל לטוב ולרע.

אני חושב שבמשחק כזה לא כדאי להמר וללכת על יונתן צ'יקו ושכטר/אלמוג.

19 דקות לפני, קובי השועל said:

אצילי יכול להיות שחקן מפתח במשחק הזה, ברור.

הבעיה איתו שאתה לא יודע מה תקבל ממנו, זה יכול להיות הברקה ויכול להיות נפילה. אצל צ'יקו, יונתן, אלמוג ושכטר שהם שחקנים הרבה יותר יציבים ממנו אתה יודע מה תקבל לטוב ולרע.

אני חושב שבמשחק כזה לא כדאי להמר וללכת על יונתן צ'יקו ושכטר/אלמוג.

אני  מאוד מחזיק מאילון אלמוג אבל לבן אדם יש 5/7 הופעות בבוגרים עם גול אחד ובישול אחד בליגה, לעומת אצילי שעם שלושה גולים ושלושה בישולים בפחות או יותר אותו מספר הופעות, על סמך מה קבעת שאילון אלמוג יותר יציב? 

Just now, מכביסט לעד said:

אצילי חייב לפתוח. זה משחק לחילוצים שלו.

ממתי הוא מחלץ כדורים? אני חושב שעם הפיזיות של אלמוג הוא צריך לפתוח על מאבוקה.

2 דקות לפני, הנדון said:

ממתי הוא מחלץ כדורים? אני חושב שעם הפיזיות של אלמוג הוא צריך לפתוח על מאבוקה.

אתה רציני? אחד הדברים הכי טובים שהוא עשה בעונה שעברה זה החילוצי כדור והיציאה למתפרצות.

אגב, הם לא משחקים על אותו תפקיד.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה רציני? אחד הדברים הכי טובים שהוא עשה בעונה שעברה זה החילוצי כדור והיציאה למתפרצות.

אגב, הם לא משחקים על אותו תפקיד.

כן אבל יוני הוא באנקר בהרכב... במידה וזה עם אצילי אז בשמאל, ואם זה עם אלמוג בימין

Just now, Spring said:

כן אבל יוני הוא באנקר בהרכב... במידה וזה עם אצילי אז בשמאל, ואם זה עם אלמוג בימין

לדעתי עדיין עדיף את אצילי במשחק מהסוג הזה עם כל הרצון לראות את אלמוג.

אני גם לא חושב שיש סיבה להוציא שחקן שבשני משחקים הבקיע שלושה שערים ובישל עוד אחד.

Just now, מכביסט לעד said:

לדעתי עדיין עדיף את אצילי במשחק מהסוג הזה עם כל הרצון לראות את אלמוג.

אני גם לא חושב שיש סיבה להוציא שחקן שבשני משחקים הבקיע שלושה שערים ובישל עוד אחד.

אני מסכים, פשוט אמרת שהם לא משחקים באותו תפקיד אבל בזכות יוני זה לא כלכך משנה