Jump to content

רשמים מהניצחון על כפ"ס בבלומפילד | 4-0 ענק לפני משחק העונה

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, Elirandani said:

בגלל זה אמרתי תחום אפור, יש מקרים דומים שלא שרקו. תלוי מתי השופט מחליט על פי דעתו אם זה מכוון לא.

אז... בקיצור חוץ מהרצון להיות אובר אובייקטיבי אין באמת סיבה שרשמת שזה לא פנדל ? 

25 דקות לפני, nirnir20 said:

אז... בקיצור חוץ מהרצון להיות אובר אובייקטיבי אין באמת סיבה שרשמת שזה לא פנדל ? 

אני לא טענתי שאין פנדל.  תבדוק שוב.

ציינתי רק את ההנחיה מפיפא. לא ממש מזיז לי איך ולמה נקבל פנדלים.

מה שעשה יוסוף המחבל מעזה לגלזר זה שווה הרחקה לכמה משחקים לפחות או טרנספר בחזרה לכפר שהוא בא ממנו. אדום לא מספיק כאן.

רפי דהן איבד קריירה בגלל מצב כזה בדיוק.

3 דקות לפני, שמש צהובה said:

מה שעשה יוסוף המחבל מעזה לגלזר זה שווה הרחקה לכמה משחקים לפחות או טרנספר בחזרה לכפר שהוא בא ממנו. אדום לא מספיק כאן.

יצא משם בנס גלזר. זה מינימום 5 משחקים בחוץ.

אפילו לא יעמידו אותו לדין.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

במקרה של רפי דהן אני חושב שזה היה לברך, לא לשוק כמו גלזר.... המגן מנע שבירה של הרגל.

אין מגן עצם בחלק הפנימי, על מה אתה מדבר? זה היה ממש מתחת לברך

אני לא חושב שיש דמיון למקרה של רפי דהן, אני גם לא חושב שזה רלוונטי.

הכל עניין של תוצאה, כשקהל מדליק אבוקה ונשרף כסא ויש רדיוס, כשקהל מדליק אבוקה ולא נשרף כסא אין רדיוס.

אם גלזר היה נפצע יוסוף היה מקבל כמה משחקים בחוץ, למזלנו גלזר יצא בסדר, אז גם אין עונש.

אם למישהו פה באמת היה אכפת מבריאות השחקנים יוסוף היה יושב בחוץ כמה משחקים כי יש שחקנים בליגה שפאול כזה שולח אותם לשנה של גיהנום.

37 דקות לפני, שמש צהובה said:

הצורה שאתה מתבטא לא מכובדת בכלל, גם אם גלזר היה מסיים את הקריירה. חבל שאתה זורק מושגים כאלה באוויר, במיוחד לאור העובדה שאתה חלק מעם שסבל לכל אורך ההיסטוריה מהתבטויות דומות.

1 hour ago, עדו said:

הצורה שאתה מתבטא לא מכובדת בכלל, גם אם גלזר היה מסיים את הקריירה. חבל שאתה זורק מושגים כאלה באוויר, במיוחד לאור העובדה שאתה חלק מעם שסבל לכל אורך ההיסטוריה מהתבטויות דומות.

העם שלי לא פיזר מטעני חבלה ומכוניות תופת.

אני עומד בגאווה מאחורי המילים שלי.

שיחזור לליגה "הפלסטינית" הקבלן טיח הזה.

20 דקות לפני, עדו said:

הבן שרמוטה מחבל הזה כמעט גמר לך את השחקן הכי טוב שלך מתחילת השנה ואתה עוד רוצה שנכבד את האפס הזה?!?

אני לא מבין ממה אתם מופתעים מאצילי ויונתן

גם שנה שעברה הם שיחקו בדיוק ככה, המון איבודים ומשחק לא שוטף, אבל מביאים מספרים כשהם על הדשא

הם בסדר גמור ואני לגמרי מבסוט מהם, בטח כשהם עולים לדשא עם נחישות להבקיע ולבשל (מגיעים למצבים, כמה משחקים היו לנו בלי מצבים כמעט?)

מי שצריך להעלות את הרמה שלו זה מיכה. בינתיים הוא על הספסל ובצדק. הוא אחד ההבדלים העיקריים מהכדורגל ההתקפי יותר של שנה שעברה, ואנחנו צריכים גם יותר מספרים של ריקן ועוד קצת שכטר, ושדור פרץ יחזור ויתן גם הוא עוד קצת. אבל זה קודם כל מיכה, וכל עוד הוא נראה כפי שהוא נראה, נמשיך לחיות על ההברקות של יונתן ואצילי (כשהולך להם אנחנו מנצחים 4-0, כשפחות הולך אתה מסיים ב 0-0)

6 דקות לפני, קובי השועל said:

10k יחסית למזג אוויר, ליריבה, לבלומפילד "המעופש" זה די סבבה.

המילים החמות לחולדה היו במקום.

ציפיתי ליותר. 

לא הייתה סערה. בסך הכל קצת גשם בעיקר במחצית הראשונה.

ציפיתי לראות 13 אלף. מקווה שהמספרים הנמוכים יעשו את העבודה מול חולדאי, אבל לא מאמין שנראה שיפוץ נוסף בעשור הבא.

24 דקות לפני, DoW said:

אני לא מבין ממה אתם מופתעים מאצילי ויונתן

גם שנה שעברה הם שיחקו בדיוק ככה, המון איבודים ומשחק לא שוטף, אבל מביאים מספרים כשהם על הדשא

הם בסדר גמור ואני לגמרי מבסוט מהם, בטח כשהם עולים לדשא עם נחישות להבקיע ולבשל (מגיעים למצבים, כמה משחקים היו לנו בלי מצבים כמעט?)

מי שצריך להעלות את הרמה שלו זה מיכה. בינתיים הוא על הספסל ובצדק. הוא אחד ההבדלים העיקריים מהכדורגל ההתקפי יותר של שנה שעברה, ואנחנו צריכים גם יותר מספרים של ריקן ועוד קצת שכטר, ושדור פרץ יחזור ויתן גם הוא עוד קצת. אבל זה קודם כל מיכה, וכל עוד הוא נראה כפי שהוא נראה, נמשיך לחיות על ההברקות של יונתן ואצילי (כשהולך להם אנחנו מנצחים 4-0, כשפחות הולך אתה מסיים ב 0-0)

נכון. במקרה של אצילי ויוני, אפס התקדמות משנה שעברה. זה מה שקיבלנו מהם.  אבל היו עוד בנקרים חוץ מהם(בטח מיוני שעד ינואר לא שותף כמעט). 

וכן , דור מיכה הוא הסיפור שלנו השנה. חייבים אותו טוב יותר.

עם כל הבכי שהיה פה על אצילי הוא מוכיח שהוא באנקר בהרכב, הבישול שלו לשכטר זה משהו שמאוד חסר לנו העונה.

יוני מדהים! מגנט לגולים.

כיף לראות שאיביץ משחרר את הרסן ונותן למגן הכי טוב שהיה פה חופש לרוץ על הקו.

איפשהו אחרי האדום מכבי עברה ל-424 כשמיכה בשמאל, אלמוג בימין ושני חלוצים (צ׳יקואל ויונתן). זה משהו שהייתי שמח לראות קבוע ביתרון של שני שערים מול קבוצות ממקום 3 ומטה.

13 דקות לפני, turgi said:

עם כל הבכי שהיה פה על אצילי הוא מוכיח שהוא באנקר בהרכב, הבישול שלו לשכטר זה משהו שמאוד חסר לנו העונה.

יוני מדהים! מגנט לגולים.

כיף לראות שאיביץ משחרר את הרסן ונותן למגן הכי טוב שהיה פה חופש לרוץ על הקו.

איפשהו אחרי האדום מכבי עברה ל-424 כשמיכה בשמאל, אלמוג בימין ושני חלוצים (צ׳יקואל ויונתן). זה משהו שהייתי שמח לראות קבוע ביתרון של שני שערים מול קבוצות ממקום 3 ומטה.

רוב החצי הראשון, סבוריט היה בלם שלישי. אני עדיין מחפש את ההיגיון את מי זה משחרר באגף. מחצית בה יוני נגע מעט מאד בכדור.

2 hours ago, שמש צהובה said:

העם שלי לא פיזר מטעני חבלה ומכוניות תופת.

אני עומד בגאווה מאחורי המילים שלי.

שיחזור לליגה "הפלסטינית" הקבלן טיח הזה.

סתם בשביל הפרוטוקל

היהודים בארץ ישראל היו הראשונים שביצעו פה פיגועים עם מטעני חבלה, מכוניות מתפוצצות ופיגועי ירי

אבל זה לא משנה

מגיע ליוסף הזה גזר דין מוות רק על הניסיון לחסל את גלזר ואני מאחל לו שיאנסו את אמא שלו ואחותו מול העיניים שלו

3 hours ago, המכבייה said:

רוב החצי הראשון, סבוריט היה בלם שלישי. אני עדיין מחפש את ההיגיון את מי זה משחרר באגף. מחצית בה יוני נגע מעט מאד בכדור.

ראיתי עוד מישהו שהתלונן על זה, אני לא חושב שזה נכון.

סאבוריט היה באזורים המסוכנים ממש מההתחלה.

6 hours ago, nitzan_yavne said:

סתם בשביל הפרוטוקל

היהודים בארץ ישראל היו הראשונים שביצעו פה פיגועים עם מטעני חבלה, מכוניות מתפוצצות ופיגועי ירי

והזוכה בתור הפוסט המטומטם של השנה הוא...

כי לפגוע בחיילים בריטים זה כמו לפוצץ אוטובוס עם נשים וילדים.

ולענייננו, אחלה משחק, סוף סוף כדורגל התקפי ומהנה, הכי שימח אותי שלא הרגשתי שאחרי הגול השני הקבוצה הולכת לנוח וממש הרגישו שיש טירוף לכבוש כמה שיותר.

אצילי ויוני זה תופעה, באמת מעט מאוד כדורגל, מלא איבודים, אבל בסוף גולים ובישולים, לא יודע איך לאכול את זה.

טיבי פשוט חוויה, לא זוכר מתי נהנתי משחקן הגנה כל כך.

6 hours ago, nitzan_yavne said:

סתם בשביל הפרוטוקל

האמת שלא