Jump to content

סיגריה אלקטרונית

הנה זה מגיע

Recommended Posts

אני חושב להפסיק לעשן,

הפסקתי עם הוויד ובגלל שהייתי צרכן כבד מאוד, עברתי לסיגריות כדי למלא את החלל שחסר לי בעשן. (לפני זה לא הייתי מעשן סיגריות).

ניסיתי את האלקטרונית של החברה- וואלה זה טעים, רק שהסיגריה שלה זולה, מחניקה ולפעמים שורפת את השפתיים.

האם מישהו פה כבר עשה את המחקר ויכול להאיר את עיניי?

אציזה סיגריה הכי טובה מבחינת עלות-תמורה? כמובן שבמשוואה גם זמן החיים שלה משחק תפקיד לפני שהיא מתבלה.

אשמח גם להמלצות על טעמים (גם אם מחול, או חברה ספציפית).

המון תודה על חלוקת הידע.

קודם כל ממליץ לך לא לקנות ג'ול, זה לא מספק ואתה מוגבל רק לטעמים שלהם. אם אתה רוצה מכשיר קטן יש חברות אחרות טובות יותר. אני אישית משתמש במוד של vaperesso דגם polar שזה מוד גדול יותר עם 2 סוללות, מסך שליטה ודברים כאלה אבל זה מן הסתם יותר יקר (אבל לדעתי שווה את הכסף). הייתי מעשן סיגריות לפני והפסקתי לגמריי. 

לגביי נוזלים אני אישית אוהב טעמים פירותיים כמו ליצ'י, פירות יער וכאלה. כמובן שאם היית מעשן סיגריות אז מומלץ לקנות עם ניקוטין. לא יודע עד כמה שווה להזמין מחו"ל, יש מספיק חנויות בארץ שעושות נוזלים טעימים או מייבאות נוזלים של חברות גדולות מחו"ל.

יש דברים דומים לג'ול,  לא משהו שנחשב חיקוי. פשוט קטנות ופועלות ללא כפתורים(שזה מדמה ממש סיגריה כי לא צריך ללחוץ לחכות וכל זה. 

עם רמות ניקוטין נמוכות.

לרוב רמת ניקוטין גבוהה תרגיש כמו סיגריה חזקה ולהפך. 

רמה נמוכה מאוד יכולה גם להקשות בהוצאת העשן במעט בכללי. 

אני אישית השתמשתי תקופה בMOD  של VOOPOO DRAG, הוא קצת כבד וגדול אבל  סוללה מחזיקה הרבה יותר זמן, מוציא הרבה עשן, יש הרבה אופציות לשינוי מבחינת חוזק הבעירה, השאיפה ועוד ממש עם תפריט והכל. ממש אחלה של דבר. 

אבל יש גם פודים קטנים יותר סטייל ג'ול (אבל עדיפים יותר) למשל caliburn, גם שם ניתן למלא את הפודים בטעם שרוצים, אבל הוא קטן וקומפקטי, פחות שליטה מן הסתם לעומת MODים גדולים אבל יש אנשים שיתאים להם. מופעל גם ע"י לחיצה על כפתור וגם ע"י מנגנון שמזהה שאיפה. וניתן לעשן בזמן הטענה. 

כבר כמעט שנתיים עם אלקטרונית, מתייחס לזה כאל דבר שהציל אותי מהסיגריות..לא נוגע בטבק למעט מדי פעם בפארש ואיזה סיגריה עם הבירה.

אם עישנת סביב הקופסא ביום ממליץ לך להתחיל על 12/9 ניקוטין, אמור לספק אותך...יש 2 חנויות מאד מקצועיות שאני אישית מאד אוהב, cig ו- fog boutique, לשניהם יש טעמים משלהם, וטעמים טובים אם כי לאחרונה אני מעדיף את הטעמים של fog.

לגבח המכשיר עצמו - יש בלי סוף סוגים, אני אישית מתחבר לאלה שיכולים להכנס בכיף לכיס.

אני משתמש באטומייזר("ראש"), של ניקולאס שהוא מאד פופולרי ואיכותי, ומוד("גוף") של istick pico75 או vaporeso swag

אם החלטת ללכת על משהו אחר - תברר לפני שהאטומייזר זה mtl, אחרת לא תקבל את תחושת הסיפוק שאתה רגיל אליה מסיגריות

מייק אתה חי רבינו?

אני כבר שלוש שנים עם מכשיר של justfog בצורת עט, היחודיות שלו שהוא קל משקל, לא כמו המכשירים הכבדים של כרישי ומייק ודניאל שאני מאמין שיש להם

בתאכלס יש שני סוגים של מכשירים, מכשיר אחד שאתה שואף ישירות לריאות (כמו של מייק דניאל וכרישי) ומכשיר שני שאתה שואף לפה ואחר כך לוקח לריאות, שזה מה שאני משתמש בו

במכשיר שאתה שואף ישירות לריאות האדים שמתקבלים הם ממש הרבה, כמו ענן עשן כזה... המכשיר שלי מוציא עשן כמו של סיגריה רגילה (אולי קצת יותר מסיגריה רגילה). לצורך העניין אם אתה תשב במשחקים עם המכשירים הרציניים ותאייד כנראה זה יפריע למישהו ויעירו לך על זה, אני עם המכשיר שלי מפמפם בבלומפילד חופשי ועוד 3 שנים בנתניה ואף אחד לא העיר לי מעולם.

אם אתה רוצה אני יכול לשלוח אותך לחנות בבני ברק שמוכרת מכשירים וחומרים...

15 hours ago, Replay said:

מייק אתה חי רבינו?

אני כבר שלוש שנים עם מכשיר של justfog בצורת עט, היחודיות שלו שהוא קל משקל, לא כמו המכשירים הכבדים של כרישי ומייק ודניאל שאני מאמין שיש להם

בתאכלס יש שני סוגים של מכשירים, מכשיר אחד שאתה שואף ישירות לריאות (כמו של מייק דניאל וכרישי) ומכשיר שני שאתה שואף לפה ואחר כך לוקח לריאות, שזה מה שאני משתמש בו

במכשיר שאתה שואף ישירות לריאות האדים שמתקבלים הם ממש הרבה, כמו ענן עשן כזה... המכשיר שלי מוציא עשן כמו של סיגריה רגילה (אולי קצת יותר מסיגריה רגילה). לצורך העניין אם אתה תשב במשחקים עם המכשירים הרציניים ותאייד כנראה זה יפריע למישהו ויעירו לך על זה, אני עם המכשיר שלי מפמפם בבלומפילד חופשי ועוד 3 שנים בנתניה ואף אחד לא העיר לי מעולם.

קיבלת נקודה

8 דקות לפני, Replay said:

אני תמיד קראתי לך כרישי עוד בימים ההם של 2015 

כן אבל כיום ההלך רוח בפורום הוא אחר, שגם יוזרים צדיקים מפעם חוטאים בו.  לכן החלטתי לצ'פר בנקודות את מי שנאמן לאמת. 

אחרי ניסיונות רבים להפסיק לעשן כולל תקופה עם סיגריה אלקטרונית(השתמשתי ב mi-pod, יחסית קופמקטית ועושה את העבודה). הצלחתי להפסיק לעשן בעזרת הספר "להיות חופשי מעישון" של לני וייב, אפשר להשיג בסטימצקי. היום אני כבר חודשיים בלי סיגריה אחרי 17 שנים של קופסה ביום. מאוד מאוד ממליץ על הספר, לא ספר חופר כמו של אלן קאר ונותן לך את כל הכלים להיגמל סופית. אגב אם אתם רוצים באמת להיגמל אל תעשו שאכטות עם טבק עם כמה שזה מבאס. זה מה שהפיל אותי ב-3 גמילות. יש תחליף שנקרא greengo והוא הכי עדין שיש. אין כמו להעיף את החרא הזה מהחיים, הרגשה מדהימה 

On 28.12.2019 at 21:26, Replay said:

מייק אתה חי רבינו?

וואלה שורדים אתה יודע

האמת הסיגריה שלי זה גם מהפה לריאות, והמכשיר רחוק מלהיות כבד או מכונת עשן. 

אני אישית שם דגש על כמה דברים -

בטריה נשלפת - סיוט עם סוללה מובנת, אני צריך כל הזמן לחשב מתי זה נגמר..עם סוללה נשלפת אחת בהטענה אחת בסיגריה והכל סבבה.

גודל - מתעב את כל הסיגריות המסיביות שרובם הגדול פוזה נטו, תן לי כמה שיותר קטן

וכמובן שיהיה mtl( פה לריאות)

מה שיש לך מעולה והלוואי שהיה סיגריית עט נורמלית עם בטרייה נשלפת..מעשן שרוצה להגמל לא צריך משהו מטורף, משהו בסיסי+ בהחלט אמור להספיק..

3 דקות לפני, Mike said:

וואלה שורדים אתה יודע

האמת הסיגריה שלי זה גם מהפה לריאות, והמכשיר רחוק מלהיות כבד או מכונת עשן. 

אני אישית שם דגש על כמה דברים -

בטריה נשלפת - סיוט עם סוללה מובנת, אני צריך כל הזמן לחשב מתי זה נגמר..עם סוללה נשלפת אחת בהטענה אחת בסיגריה והכל סבבה.

גודל - מתעב את כל הסיגריות המסיביות שרובם הגדול פוזה נטו, תן לי כמה שיותר קטן

וכמובן שיהיה mtl( פה לריאות)

מה שיש לך מעולה והלוואי שהיה סיגריית עט נורמלית עם בטרייה נשלפת..מעשן שרוצה להגמל לא צריך משהו מטורף, משהו בסיסי+ בהחלט אמור להספיק..

אני שוקל להביא את ה-swag בנוסף למה שיש לי עכשיו (בעיקר כדי לא להסחב עם המוד הגדול), ממליץ?

13 דקות לפני, daniel616 said:

אני שוקל להביא את ה-swag בנוסף למה שיש לי עכשיו (בעיקר כדי לא להסחב עם המוד הגדול), ממליץ?

האמת קניתי את זה די בלית ברירה באמסטרדם אחרי שנשבר לי שם הistick pico, אבל וואלה יצא מעולה ואני לגמרי מרוצה.

לצערי זה הגיע רק בקיט(מוד + אוטומייזר), אז ניסיתי את האטומייזר שלו ולא התאים לי...אם אני לא טועה זה dl בכלל.

אבל המוד מעולה, הרכבתי עליו את האטומייזר ניקולאס שלי ותענוג.

26 דקות לפני, הנה זה מגיע said:

נתתם פה המון מידיים מועילים, אעשה חיפוש.

פחות בא לי על הגדולים עם העשן של נרגילה,

אשמח להמלצה @Replay

ה-ZERO של Vaporesso הייתה לי מצויינת.

מספיק עשן, קומפקטית, זולה...

On 7.1.2020 at 18:01, הנה זה מגיע said:

נתתם פה המון מידיים מועילים, אעשה חיפוש.

פחות בא לי על הגדולים עם העשן של נרגילה,

אשמח להמלצה @Replay

veiik מעולה

וואלה לפני קרוב לשמונה חודשים אני הפסקתי אחרי 16 שנה אחי. לא רציתי בכלל להפסיק אלא רק להוריד בכמות הסיגריות שאתה סתם מעשן במהלך היום..מפה לשם, הסיגריה האחרונה שלי הייתה לפני שנכנסתי לחנות לקנות את האלקטרונית.

ראשונה הייתה וולאדין כי היא דימתה סיגריה מבחינת משקל(חרא סוללה כמו כל הקטנות אז צריך כמה) ואתה יכול למלא את הפודים במה שאתה רוצה (ג'ול זה גם זבל וגם יקר). היא עשתה את העבודה אבל אחרי חודשיים שלוש עברתי לסמוק נורד שבה הטעם הרבה יותר מורגש והסוללה הרבה יותר טובה אבל גם את הנורד עזבתי בגלל שיש לנו חרא מדינה והתחילו כל האיומים של הוצאת האלקטרוניות מחוץ לחוק. שם הבנתי שאני חייב להיכנס לDIY ולא להסתמך על מוצרים עם פודים וסלילים מוכנים.

היום אני עם מוד GEN, טנק BLOTTO ומכין את הנוזלים שלי בעצמי. קהילת הDIY בארץ פשוט מדהימה והטעמים שאפשר להכין מפחידים אחי, מהר מאוד אתה מבין שוואלה כמו כל דבר מסחרי-גם הנוזלים שמוכרים בחוץ מפוצצים בסוכר עם קצת טעמי בסיס פשוטים.

בשורה התחתונה- אני לא חושב שלא תתחבר לסמוק נורד כי הוא באמת אחלה של דבר עם 2 אפשרויות של סלילים; אחד הדוק שמדמה סיגריה בכמות האדים ובסחיבה ואחד פתוח יותר עם יותר אדים והטעם מעט יותר מועצם בגלל שהוא יותר פתוח.

יש היום לא מעט חנויות שבהן אתה יכול לנסות את הסיגריות האלקטרוניות שיש להן למכירה וגם לא מעט מהנוזלים שהם מציעים בה.

4 hours ago, guyG said:

וואלה לפני קרוב לשמונה חודשים אני הפסקתי אחרי 16 שנה אחי. לא רציתי בכלל להפסיק אלא רק להוריד בכמות הסיגריות שאתה סתם מעשן במהלך היום..מפה לשם, הסיגריה האחרונה שלי הייתה לפני שנכנסתי לחנות לקנות את האלקטרונית.

ראשונה הייתה וולאדין כי היא דימתה סיגריה מבחינת משקל(חרא סוללה כמו כל הקטנות אז צריך כמה) ואתה יכול למלא את הפודים במה שאתה רוצה (ג'ול זה גם זבל וגם יקר). היא עשתה את העבודה אבל אחרי חודשיים שלוש עברתי לסמוק נורד שבה הטעם הרבה יותר מורגש והסוללה הרבה יותר טובה אבל גם את הנורד עזבתי בגלל שיש לנו חרא מדינה והתחילו כל האיומים של הוצאת האלקטרוניות מחוץ לחוק. שם הבנתי שאני חייב להיכנס לDIY ולא להסתמך על מוצרים עם פודים וסלילים מוכנים.

היום אני עם מוד GEN, טנק BLOTTO ומכין את הנוזלים שלי בעצמי. קהילת הDIY בארץ פשוט מדהימה והטעמים שאפשר להכין מפחידים אחי, מהר מאוד אתה מבין שוואלה כמו כל דבר מסחרי-גם הנוזלים שמוכרים בחוץ מפוצצים בסוכר עם קצת טעמי בסיס פשוטים.

בשורה התחתונה- אני לא חושב שלא תתחבר לסמוק נורד כי הוא באמת אחלה של דבר עם 2 אפשרויות של סלילים; אחד הדוק שמדמה סיגריה בכמות האדים ובסחיבה ואחד פתוח יותר עם יותר אדים והטעם מעט יותר מועצם בגלל שהוא יותר פתוח.

יש היום לא מעט חנויות שבהן אתה יכול לנסות את הסיגריות האלקטרוניות שיש להן למכירה וגם לא מעט מהנוזלים שהם מציעים בה

זה נשמע מעולה, הייתי שמח לשמוע יותר פרטים על כל מה שאמרת פה בערך.

On

On 7.1.2020 at 18:30, סוקראטס said:

ה-ZERO של Vaporesso הייתה לי מצויינת.

מספיק עשן, קומפקטית, זולה...

לחברה שלי יד את הזירו, והביקורת שרשמתי בהודעה הראשונה הייתה עליה.

בדיוק היום קיבלתי את המוד הזה, לדעתי זה מה שאתה מחפש. קטן, 1500 מיליאמפר, 2 ראשים אחד שרגיל ואחד שמדמה סיגריות (התנגדות גדולה יותר) ומה שאני הכי אהבתי זה שהוא מתאים לכל סוגי הנוזלים.

On 29.12.2019 at 14:11, Krishi said:

כן אבל כיום ההלך רוח בפורום הוא אחר, שגם יוזרים צדיקים מפעם חוטאים בו.  לכן החלטתי לצ'פר בנקודות את מי שנאמן לאמת. 

חייב לומר שפעם הייתי כותב כרישי קבוע ועכשיו יוצא לי קרישי לפעמים בלי שאני שם לב. יש פה מסע שטיפת מוח. 

10 דקות לפני, guyMTA said:

קניתי מזמן את הistick pico25, איך הוא ?

אני רוצה לחזור להשתמש בו..מישהו יכול להביא לי קישור לאוטומייזר שעובד עם זה?

כל אוטומייזר שהוא 510 יעבוד עם זה לדעתי

טוב, עדכון:

לקחתי את ההמלצה של GuyG, 

הסמוק נורד עונה על כל הצרכים שלי, בדיוק מה שחיפשתי.

מעבר לזה שהוא אשכרה הסביר לי כל מה שאני צריל לדעת ומעבר על העולם הזה.

לא הייתי מקבל הדרכה כזו מקיפה מאף אחד בעולם, אמנם אני מתחיל בעולם הזה, אבל הוא גרם לי להבין שיש לאן לשאוף ;)

@guyG , תודה תודה ושוב תודה על הכל, אין כמוך.

ותודה לכולם פה על השיתוף, פעם אחר פעם אתם מוכיחים שאין עליכם.