Jump to content

תביעה ייצוגית נגד ההתאחדות לכדורגל ובית הדין

amilov

Recommended Posts

15 דקות לפני, לקטר said:

זה יותר חמור מזה כי לא בטוח שאוהדים בכלל יכולים להיות מיוצגים בבית הדין של ההתאחדות.
מאותה סיבה שהם לא יכולים להיתבע.

וסביר שבית משפט מחוזי לא יתערב כי הוא לא נתן את הפסיקה ואין לו צד בעניין.

הדבר היחיד שכן יכול להיות זה בעניין שסגרו את 10-11, בזמן שהאנשים שישבו שם מנויים ליציעים אחרים. ואז מדובר בעונש לא מידתי וגם לא חוקי בהכרח כי מידת האשמה היא לאו דווקא על שער 11.

אתה מפספס את הטיעון המשפטי פה.

כבר נפתחו נושאים כאלה בעבר גם אני פתחתי לזכרוני

ומה שנאמר זה שאנחנו יכולים לתבוע רק את מכבי

ותביעות אזרחיות עלולות להעיף אותנו מאירופה 

ושאני מניאק שאני חושב ככה, כי מכבי מעל הכל

:/

13 דקות לפני, YoC said:

קובי סודרי/ארי שמאי אפילו? 
צריך עו"ד שמכיר את הספורט והכדורגל בפרט, 
מישהו מכיר אחד מהם?

1. זה אירוע של הפועל ת"א והיא אחראית על האבטחה והבידוק ככל שבוצע מחדל שאיפשר הכנסת אבוקות לאיצטדיון זה באחריותה ולא באחריות מכבי ת"א שאורחת באירוע ואין לה חלק בארגון שלו
2. מכבי הגדילה לעשות, הציבה מצלמות על חשבונה, חקרה והגיעה ל"אשמים" והעבירה את השמות הלאה, כל זה מיוזמתה וללא שהיא חייבת בכך, מה עוד רוצים שהיא תעשה?
3. הטענה שמכבי לא מנעה את האירוע פשוט הזויה, האירוע בניהול הפועל (סעיף 1) ואין לה כל דרך למנוע את זה למרות כל מה שעושה מיוזמתה ופורט בסעיף ב', היא לא יכולה להחזיק מערך אוהדים סמויים וגם אם כן הייתה יכולה לעשות את זה, קשה מאוד למנוע "פיגוע של מפגע בודד", לא משווה בין הדברים אבל הרעיון עצמו זהה, אדם שלקח אבוקה והחליט להדליק אותה, איך מכבי יכולה למנוע את זה?
4. אין שום קשר בין הקהל שרכש כרטיסים לשער 11 במשחק של הפועל ת"א לבין מינויים קבועים בשער 11 במשחקים של מכבי ת"א - אז למה להעניש את המינויים שלא קשורים בכלל לאירוע? עוד מילא אם זה היה קורה במשחק של מכבי. 
5. להעניש 20 אלף מינויים על אירוע שקרה במשחק חוץ שבו הם לא נכחו בכלל? 

בדיחה.

תוסיף לזה שקבוצות אחרות שהדליקו אבוקות וגם יותר מפעם אחת לא נענשו

5 דקות לפני, YNWA said:

כבר נפתחו נושאים כאלה בעבר גם אני פתחתי לזכרוני

ומה שנאמר זה שאנחנו יכולים לתבוע רק את מכבי

ותביעות אזרחיות עלולות להעיף אותנו מאירופה 

ושאני מניאק שאני חושב ככה, כי מכבי מעל הכל

:/

למה להעיף אותנו מאירופה? זאת לא התערבות של פוליטיקה אלא של בית משפט, 
וזאת לא התערבות בעניינים מקצועיים אלא משפטיים.
כמובן שמצד ההתאחדות ובתי הדין יזרקו את זה כדי להפחיד, אבל אני לא רואה סיבה להתייחס לאיום הזה ברצינות.

המקרה הזה שונה כי אתה לא תובע את מכבי אלא את הפועל שניהלה את האירוע אם כבר. 
בגלל שהם כאחראים וממנים את מערך האבטחה כשלו ואפשרו לאבוקות להכנס למשחק שאתה כאוהד מנוי שלצורך העניין בכלל לא היה בדרבי, אתה צריך לנסוע לחיפה או שיסגרו לך את היציע הקבוע? מה אתה אשם שהפועל לא עשתה את העבודה כמו שצריך? שהפועל ישלמו לך על דלק + זמן + יפצו אותך על המשחק הנוסף שיסגרו לך את היציע.

1 דקה לפני, אריה8 said:

תוסיף לזה שקבוצות אחרות שהדליקו אבוקות וגם יותר מפעם אחת לא נענשו

צודק, יש גם טיעון" הגנה מן הצדק" או משהו כזה, שלא יכול להיות שתהיה אכיפה וענישה בררנית.

2 דקות לפני, YoC said:

למה להעיף אותנו מאירופה? זאת לא התערבות של פוליטיקה אלא של בית משפט, 
וזאת לא התערבות בעניינים מקצועיים אלא משפטיים.
כמובן שמצד ההתאחדות ובתי הדין יזרקו את זה כדי להפחיד, אבל אני לא רואה סיבה להתייחס לאיום הזה ברצינות.

המקרה הזה שונה כי אתה לא תובע את מכבי אלא את הפועל שניהלה את האירוע אם כבר. 
בגלל שהם כאחראים וממנים את מערך האבטחה כשלו ואפשרו לאבוקות להכנס למשחק שאתה כאוהד מנוי שלצורך העניין בכלל לא היה בדרבי, אתה צריך לנסוע לחיפה או שיסגרו לך את היציע הקבוע? מה אתה אשם שהפועל לא עשתה את העבודה כמו שצריך? שהפועל ישלמו לך על דלק + זמן + יפצו אותך על המשחק הנוסף שיסגרו לך את היציע.

בזמנו, כששאלתי, ענו לי על זה משתמשים שידועים כאן כאמינים ולא רושמים סתם

תעשה חיפוש בפורום תמצא את כל התשובות

מכבי כפופה להתאחדות וההתאחדות כפופה לבית הדין של אופא

אתה יכול לערר לאופא

כל צעד אזרחי שמכבי תנקוט יגרום לסנקציות כנגדה ואף תועף מהמפעלים האירופאים

זה לא מה שאיימו מההתאחדות אלא מה שכתבו כאן מביני עניין

2 דקות לפני, YNWA said:

בזמנו, כששאלתי, ענו לי על זה משתמשים שידועים כאן כאמינים ולא רושמים סתם

תעשה חיפוש בפורום תמצא את כל התשובות

מכבי כפופה להתאחדות וההתאחדות כפופה לבית הדין של אופא

אתה יכול לערר לאופא

כל צעד אזרחי שמכבי תנקוט יגרום לסנקציות כנגדה ואף תועף מהמפעלים האירופאים

זה לא מה שאיימו מההתאחדות אלא מה שכתבו כאן מביני עניין

אני חושב שאתה קצת מתבלבל... אתה מודע לעובדה שמדברים כאן על מהלך שלא קשור למכבי באופן ישיר, אלא רק לאוהדי הקבוצה?

אסור לשתוק. זהו חאלס כבר.

המשטרה הבת שרמוטה מקבלת כל כך הרבה כסף בשביל למנוע את זה. היציעים אמורים להיחקר על זה שהכסאות נדלקו כאש בדה קוצים

אבל הקהל נענש לרבות מי שלא היה במשחק בכלל.

די זה בושה וחרפה אסור לשתוק זה.

אזרחים סוג ז'

10 דקות לפני, yuval11 said:

סעיף 11 לחוק הספורט הוא מקור הסמכות לפעילות בית הדין לפחות אחרי שיטוט קצר.

11.  (א)  הסמכות הבלעדית לדון ולהחליט בענינים הקשורים לפעילות במסגרת התאחדות או איגוד, תהיה בידי מוסדות השיפוט הפנימיים שנקבעו בתקנון לפי סעיף 10, ובהתאם להוראות שנקבעו בתקנון לפי אותו סעיף; החלטות ערכאת השיפוט הפנימית העליונה בענייני משמעת יהיו סופיות ואין לערער עליהן לפני בית משפט.

היריבות המשפטית היא בעצם בין ביה"ד לחברות ההתאחדות (הקבוצות).

קשה לי להאמין שתביעה אזרחית של אוהדים שהם הנפגעים הישירים מההחלטות אך לא מהווים צד משפטי לסכסוך תתקבל.

עם זאת עולה שאלה לגבי "בענינים הקשורים לפעילות במסגרת התאחדות או איגוד".

על פניו קביעת מיקום של משחק הוא "עניין קשור", אבל לא בטוח של"חסימה" כזו של תביעות צרכניות התכוון המחוקק כשקבע כי ההחלטות יהיו סופיות, במיוחד לאור היקף הפגיעה בהחלטה זו על כ30 אלף מנויי 2 הקבוצות.

לדעתי, קביעה של בימ"ש כי כשמדובר בהחלטות שמשפיעות על קהלי האוהדים לא יהיו הם חסומים מערעור לבתי משפט אזרחיים בכל הנוגע לעניינם היא תוצאה אפשרית אך לא יודע לגבי הסיכויים. בטוח יש פה מבינים ממני.

לגבי עניין ה"חוזה האחיד"(מנוי) הרי שזה מגן לדעתי על הקבוצה שאף אחד מאיתנו לא חושב שצריך לתבוע. נראה ש"הצבר" יכול להרחיב.

ארחיב מעט אבל אני גם מנסה לפשט אותם ולא יכול להכנס לעומקו של כל נושא 
חייבים להבין
א. ההסכם בין ההתאחדות לקבוצות הוא חוקי ומידתי - אם הקבוצות לא רוצות לעמוד בתנאים שלא יהיו חלק מהמשחק. 

לכן הקבוצות לא יכולות להיות צד ו/או לתבוע את ההתאחדות 

ב. אנחנו זה סיפור שונה אנחנו לא צד להסכם אנחנו לקוח שההסכם נכפה עליו.  
    המצב המשפטי הוא זה   הלקוח א. רכש מוצר "מנוי למשחקי הקבוצה" בתנאי X, חלק מהתנאי הרכישה הוא שייתכן וניתן יהיה להפיל עליו הלקוח עונשים קולקטיביים. 

השאלות המשפטיות העולות הן

1) לטענת ההתאחדות הם "לא שפיטים" - זאת משוכה מספר אחת, האם בכלל יש לנו זכות להתדיין מולם בבית משפט ,  לדעתי הטיעון הזה יהיה מאוד בעייתי ( ואני יודע שגם לדעתם ). 

2) אחרי שעברנו את סעיף 1, הם יטענו שיש "חוזה"  - לדעתי מדובר על אותיות קטנות  אותיות קטנות בחוזה אחיד מקפח

3) הם יטענו שאנחנו כאוהדי כדורגל מכירים את המצב והתנאים משנים של שימוש ב"מוצר"  => זה בעייתי למדיי אבל לא ברור עד כמה יעזור להם בתמונה הכוללת. 

4) עונש קולקטיבי : ענישה קולקטיבית היא סדין אדום בעיניי בית המשפט בייחוד שהרבה אוהדים יכולים להוכיח שהם אפילו לא היו בדרבי ולכן לתת להם עונש בגין משהו שהם בטוח לא עשו זה מאוד בעייתי             מבחינה  חוקית. 

הבעיה שלנו היא איזה סעד משפטי בעצם אנחנו נבוא לבקש. 

צו עשה הוא בעייתי ביותר לכן הסיכוי הסביר יותר הוא פיצוי כספי הבעיה עם זה היא שהפיצוי יגולגל כנראה על הקבוצה.

48 דקות לפני, xeneize said:

האם יש לזה תקדים בארץ (או אפילו בחו"ל) שקבוצה קיבלה עונש רדיוס ו/או סגירת יציע על משחק חוץ?

מותר לאוהד הפועל לענות? (לא המשתמש המקורי, והוא כבר לא בקטע של כדורגל אז מוזמנים להסיר את המשתמש הזה אם אוהדי הפועל זה פחות הקטע שלכם).

כי אם כן אז אנחנו קיבלנו רדיוס בעונת הלאומית (הרדיוס האחרון שניתן בארץ אאל"ט), על זריקת חפצים בנשר ... (את הרדיוס שיחקנו בעכו בשישי צהריים מול מרמורק).

ואני גם חייב להודות שאני לא כל כך מבין למה צריכה להיות יותר אחראיות על הקבוצה המארחת , זה לא שהאפסנאי עושה בידוק בכניסה.

אני לא אומר את זה כי אנחנו אירחנו, בעבר גם נענשו על ידי אופא על הדלקת אבוקות במשחקי באירופה, וזה קורה גם ברמת הנבחרות...

בייחוד שלאחרונה הוחלט שאת עלויות ההבטחה תשלם המנהלת , אז אני בכלל לא מבין איזה קייס יכול להיות נגד הקבוצה על כשלי אבטחה.

(חוץ מאת העניין שיציע ספציפי נענש על משחק חוץ, זה מפגר אבל תואם את רוח בית הדין כמובן)

אני כן יכול להגיד שזה שהנהלת הפועל עושה כלום ושום דבר נגד התופעה (וזה עוד יותר גרוע בכדורסל, אבל זה נושא אחר), מצדיק שאכן נענש ,כמובן שלא 3 רדיוסים כי וואלה אוהדי קבוצות אחרות הדליקו כבר כמה פעמים, כולל ביתר שהדליקו פעמיים או שלוש, והם קיבלו אוי אוי אוי, (והם ימשיכו לכתוב בכל מקום כל הזמן רדיוס לביתר, אבל זה אותה אוכלוסיה של רק ביבי אז אני לא מופתע) , מצד שני ברגע שאני רואה בדוח שמדדו את חומרת הלהבות????? אז וואלה כנראה שבאמת הגזמנו הפעם , פעם הבאה ננסה כיבוי צופים כנראה כי אין ברירה

אבל אצלכם באמת נראה שאתם פועלים נגד זה (שוב תגידו תודה לבעלים שלכם), אז וואלה בית הדין שוב הצליח להפתיע אותי בחדלות אישים שלו.

לסיכום אם תעשו מימון המונים אתרום , אבל באופן אישי אני חושב שהקייס של היינו קבוצת החוץ לא תופס , ויש מספיק תקדימי עבר (בכל העולם) לזה.

15 דקות לפני, הצבר said:

ארחיב מעט אבל אני גם מנסה לפשט אותם ולא יכול להכנס לעומקו של כל נושא 
חייבים להבין
א. ההסכם בין ההתאחדות לקבוצות הוא חוקי ומידתי - אם הקבוצות לא רוצות לעמוד בתנאים שלא יהיו חלק מהמשחק. 

לכן הקבוצות לא יכולות להיות צד ו/או לתבוע את ההתאחדות 

ב. אנחנו זה סיפור שונה אנחנו לא צד להסכם אנחנו לקוח שההסכם נכפה עליו.  
    המצב המשפטי הוא זה   הלקוח א. רכש מוצר "מנוי למשחקי הקבוצה" בתנאי X, חלק מהתנאי הרכישה הוא שייתכן וניתן יהיה להפיל עליו הלקוח עונשים קולקטיביים. 

השאלות המשפטיות העולות הן

1) לטענת ההתאחדות הם "לא שפיטים" - זאת משוכה מספר אחת, האם בכלל יש לנו זכות להתדיין מולם בבית משפט ,  לדעתי הטיעון הזה יהיה מאוד בעייתי ( ואני יודע שגם לדעתם ). 

2) אחרי שעברנו את סעיף 1, הם יטענו שיש "חוזה"  - לדעתי מדובר על אותיות קטנות  אותיות קטנות בחוזה אחיד מקפח

3) הם יטענו שאנחנו כאוהדי כדורגל מכירים את המצב והתנאים משנים של שימוש ב"מוצר"  => זה בעייתי למדיי אבל לא ברור עד כמה יעזור להם בתמונה הכוללת. 

4) עונש קולקטיבי : ענישה קולקטיבית היא סדין אדום בעיניי בית המשפט בייחוד שהרבה אוהדים יכולים להוכיח שהם אפילו לא היו בדרבי ולכן לתת להם עונש בגין משהו שהם בטוח לא עשו זה מאוד בעייתי             מבחינה  חוקית. 

הבעיה שלנו היא איזה סעד משפטי בעצם אנחנו נבוא לבקש. 

צו עשה הוא בעייתי ביותר לכן הסיכוי הסביר יותר הוא פיצוי כספי הבעיה עם זה היא שהפיצוי יגולגל כנראה על הקבוצה.

אם כל הקייס יתבסס על היותנו לקוחות הרי שהמערכת החוזית היחידה היא באמת אל מול המועדון.

לדעתי, במישור המשפטי, מכבי צריכה להפעיל תותחים כבדים כדי להוביל לשינוי חקיקה בממשלה(כשתקום) של חוק הספורט. לא הגיוני שיש עשרות אלפי אזרחים בישראל שזכויותיהן נפגעות דה-פקטו ואין ערכאה דלמעלה. במיוחד בהחלטות חסרות כל רציונל בין העונש לתופעה אותה מנסים למגר.

בכל אופן ככל שאני מעמיק יותר בחוק הספורט ותקנון ההתאחדות לדעתי (משפטית) אין קייס כאוהדים לתבוע את ההתאחדות, כל רעיון שאני חושב עליו נגמר בצרכן אל מול ספק השירות שזו מכבי.

הלוואי שמישהו חושב אחרת.

18 דקות לפני, yodale said:

מותר לאוהד הפועל לענות? (לא המשתמש המקורי, והוא כבר לא בקטע של כדורגל אז מוזמנים להסיר את המשתמש הזה אם אוהדי הפועל זה פחות הקטע שלכם).

כי אם כן אז אנחנו קיבלנו רדיוס בעונת הלאומית (הרדיוס האחרון שניתן בארץ אאל"ט), על זריקת חפצים בנשר ... (את הרדיוס שיחקנו בעכו בשישי צהריים מול מרמורק).

ואני גם חייב להודות שאני לא כל כך מבין למה צריכה להיות יותר אחראיות על הקבוצה המארחת , זה לא שהאפסנאי עושה בידוק בכניסה.

אני לא אומר את זה כי אנחנו אירחנו, בעבר גם נענשו על ידי אופא על הדלקת אבוקות במשחקי באירופה, וזה קורה גם ברמת הנבחרות...

בייחוד שלאחרונה הוחלט שאת עלויות ההבטחה תשלם המנהלת , אז אני בכלל לא מבין איזה קייס יכול להיות נגד הקבוצה על כשלי אבטחה.

(חוץ מאת העניין שיציע ספציפי נענש על משחק חוץ, זה מפגר אבל תואם את רוח בית הדין כמובן)

אני כן יכול להגיד שזה שהנהלת הפועל עושה כלום ושום דבר נגד התופעה (וזה עוד יותר גרוע בכדורסל, אבל זה נושא אחר), מצדיק שאכן נענש ,כמובן שלא 3 רדיוסים כי וואלה אוהדי קבוצות אחרות הדליקו כבר כמה פעמים, כולל ביתר שהדליקו פעמיים או שלוש, והם קיבלו אוי אוי אוי, (והם ימשיכו לכתוב בכל מקום כל הזמן רדיוס לביתר, אבל זה אותה אוכלוסיה של רק ביבי אז אני לא מופתע) , מצד שני ברגע שאני רואה בדוח שמדדו את חומרת הלהבות????? אז וואלה כנראה שבאמת הגזמנו הפעם , פעם הבאה ננסה כיבוי צופים כנראה כי אין ברירה

אבל אצלכם באמת נראה שאתם פועלים נגד זה (שוב תגידו תודה לבעלים שלכם), אז וואלה בית הדין שוב הצליח להפתיע אותי בחדלות אישים שלו.

לסיכום אם תעשו מימון המונים אתרום , אבל באופן אישי אני חושב שהקייס של היינו קבוצת החוץ לא תופס , ויש מספיק תקדימי עבר (בכל העולם) לזה.

פחות מעניין אם זה קרה במשחק חוץ או במשחק בית.

זה הזוי שמענישים אוהדים שלא נכחו במשחק בזמן שהמועדונים עושים כל מה שניתן כדי למנוע ולאכוף.

העונש הקולקטיבי חסר הרתעה באופן מוכח, אז בשביל מה?

Just now, Saar said:

פחות מעניין אם זה קרה במשחק חוץ או במשחק בית.

זה הזוי שמענישים אוהדים שלא נכחו במשחק בזמן שהמועדונים עושים כל מה שניתן כדי למנוע ולאכוף.

העונש הקולקטיבי חסר הרתעה באופן מוכח, אז בשביל מה?

בשביל מה?

כי הם יכולים, זו גם הסיבה שאין תופים, כאילו יש קורלציה בין הכנסת תופים להכנסת אבוקות.

ארגון/ים (משטרה והתאחדות) עלובים.

הכי עצוב לי, שאוהדי הכדורגל עצמם(בחלקם) כולל של מכבי מסכימים עם ההחלטות השרירותיות האלה כאילו מדובר בחוליות טרור שגם מעצרים מנהליים כשרים לעצירתן.

מבחינתי גם השקעה עצמאית של מכבי במצלמות ואמצעים לתפיסת המדליקים זו פעולה עלובה, אתם ארגון כדורגל לא סוכנות ביון. תשחררו גם ככה לא שמים עליכם עם המאמצים האלה.

18 דקות לפני, yodale said:

א. מותר לאוהד הפועל לענות? 

ב. אני לא כל כך מבין למה צריכה להיות יותר אחראיות על הקבוצה המארחת , זה לא שהאפסנאי עושה בידוק בכניסה.

ג. בייחוד שלאחרונה הוחלט שאת עלויות ההבטחה תשלם המנהלת , אז אני בכלל לא מבין איזה קייס יכול להיות נגד הקבוצה על כשלי אבטחה.

ד. לסיכום אם תעשו מימון המונים אתרום
ה. אבל באופן אישי אני חושב שהקייס של היינו קבוצת החוץ לא תופס , ויש מספיק תקדימי עבר (בכל העולם) לזה.

א. בוודאי  יהיו אולי כאלה שיקללו אותך אבל חוקי הפורום מאפשרים לכולם להיות חלק מהדיון 
   * במודגש : תשובתך היא עניינית ותורמת הרבה לדיון. 
ב. זה עניין של "חוק" אתה לא מאשים את האוהדים אלה את הקבוצה ואתה לא מעניש את האוהדים (פורמלית) אלה את הקבוצה

לכן מאחר וקבוצת הבית היא בעלת כל הסמכויות לטיפול הרי נטל האחריות למקרה רובץ עליה  ( אני יודע שזה בולשיט בעצם הם מענשים אותנו ישירות, אבל "חוקית" הם לא יכולים להגיד את זה ) 
ג. שוב זה עניין של חוק, לא משנה מנגנון התשלום משנה מי האחראי מי שמוגדר "מנהל האירוע" הוא האחראי ויש לזה גם משמעויות פליליות. 

ד. כבוד
ה. הקייס הוא לא קבוצת בית/חוץ זה טיעון שהקבוצה יכולה לטעון לא אנחנו כ "לקוחות" 
   התביעה היא לא שלך כאוהד כל פגיעה בקבוצה ( אין לך עמידה משפטית במקרה הזה ) היא שלך כלקוח שרכש מוצר ועכשיו נפגע מענישה קולקטיבית לא חוקית. 

"הצבר" 

13 דקות לפני, yuval11 said:

אם כל הקייס יתבסס על היותנו לקוחות הרי שהמערכת החוזית היחידה היא באמת אל מול המועדון.

לדעתי, במישור המשפטי, מכבי צריכה להפעיל תותחים כבדים כדי להוביל לשינוי חקיקה בממשלה(כשתקום) של חוק הספורט. לא הגיוני שיש עשרות אלפי אזרחים בישראל שזכויותיהן נפגעות דה-פקטו ואין ערכאה דלמעלה. במיוחד בהחלטות חסרות כל רציונל בין העונש לתופעה אותה מנסים למגר.

בכל אופן ככל שאני מעמיק יותר בחוק הספורט ותקנון ההתאחדות לדעתי (משפטית) אין קייס כאוהדים לתבוע את ההתאחדות, כל רעיון שאני חושב עליו נגמר בצרכן אל מול ספק השירות שזו מכבי.

הלוואי שמישהו חושב אחרת.

זה לא כזה שחור ולבן
קודם כל ההתאחדות היא זאת שנותנת לך את העונש 
דבר שני ההתאחדות לוקחת 20% מכל כרטיס/מנוי - לכן אם היא לוקחת כסף היא גם צד לעסקה 
דבר נוסף שאפשר לטעון נגד ההתאחדות זאת הפליה - אם תוכיח שיש קבוצות שזרקו אבוקות והאוהדים שלהם נפגעו פחות הרי יש פה טיעון מנצח לנזק שההתאחדות גורמת לך כאוהד.

אבל אכן כמו שאמרתי מראש פיצוי כספי שלדעתי קל יהיה להשיג הוא בעייתי כי הנבלות ינסו לגלגל אותו על הקבוצה

3 דקות לפני, הצבר said:

זה לא כזה שחור ולבן
קודם כל ההתאחדות היא זאת שנותנת לך את העונש 
דבר שני ההתאחדות לוקחת 20% מכל כרטיס/מנוי - לכן אם היא לוקחת כסף היא גם צד לעסקה 
דבר נוסף שאפשר לטעון נגד ההתאחדות זאת הפליה - אם תוכיח שיש קבוצות שזרקו אבוקות והאוהדים שלהם נפגעו פחות הרי יש פה טיעון מנצח לנזק שההתאחדות גורמת לך כאוהד.

אבל אכן כמו שאמרתי מראש פיצוי כספי שלדעתי קל יהיה להשיג הוא בעייתי כי הנבלות ינסו לגלגל אותו על הקבוצה

חידשת לי לגבי רווחי ההתאחדות, לגמרי צד לעסקה.

לגבי הסעד זו באמת הסוגיה הבעייתית ביותר אל מול ההתאחדות. בתאכלס רק צו עשה יועיל לנו כאוהדים בהנחה ובצורה כזו או אחרת כל קנס יגולגל על הקבוצה/ות.

בכל מקרה הקושי המרכזי הוא יציאה מהמעטה המשפטי של ביה"ד של ההתאחדות על ערכאותיו השונות.

האם לדעתך עתירה לבימ"ש לעניינים מנהליים שתוקפת את ההחלטה(שיקול הדעת) אפשרית(אפליה אולי)?

בעברית - עתירה מנהלית לבית משפט לעניינים מנהליים היא הסיכוי היחיד שאני מאמין שקולנו יישמע, כל ערכאה אחרת תזרוק אותנו מכל המדרגות

4 דקות לפני, yuval11 said:

חידשת לי לגבי רווחי ההתאחדות, לגמרי צד לעסקה.

לגבי הסעד זו באמת הסוגיה הבעייתית ביותר אל מול ההתאחדות. בתאכלס רק צו עשה יועיל לנו כאוהדים בהנחה ובצורה כזו או אחרת כל קנס יגולגל על הקבוצה/ות.

בכל מקרה הקושי המרכזי הוא יציאה מהמעטה המשפטי של ביה"ד של ההתאחדות על ערכאותיו השונות.

האם לדעתך עתירה לבימ"ש לעניינים מנהליים שתוקפת את ההחלטה(שיקול הדעת) אפשרית(אפליה אולי)?

לגבי היציאה מהמעטה המשפטי של ההתאחדות , אני חושב שהסיכויים גבוהים 
לגבי צו עשה*
לגבי רדיוס, הסיכוי ששופט ישנה מיקום של משחק לדעתי הוא נמוך, מקסימום הוא יורה לפצות אותך 
לגבי סגירת יציעים : פה לדעתי יש סיכוי לבקש מהשופט שיורה להתאחדות ולקבוצה לתת לך להיכנס למשחק עם כרטיס המנוי שלך זאת מאחר ולא עשית כל רע. 

( האם תוכל לדרוש לשבת דווקא בשער 11, ספק רב ). 

* מאחר ואין שום תקדים אפילו לא משהוא דומה שנדון אז זאת כמובן רק הנחה שלי על סמך הגיון :