Jump to content

חלאס!!

Sawyerdroid

Recommended Posts

2 דקות לפני, תמיר8 said:

אבל למה להוריד את הראש מלכתחילה? לא תדליק אבוקות=לא יזיינו אותך. המשוואה מאוד פשוטה.

זה לא יהיה חוקי, גראס לא חוקי פה אז פירו?

לדעתי, אם נמשיך בגישה שאתה מציע אז גם גראס לא יהיה חוקי פה לעולם וגם דברים נוספים

זאת מלחמה על חלק מתרבות של ציבור אוהדים, אולי בעיניך זו משוואה פשוטה אבל בעיני זה מייצג משהו הרבה יותר גדול

אין לי זמן לפרט כרגע (ערב שישי וזה) אז אנסה לסכם במשפט - שאתה מוריד את הראש על פעולות שאין סיבה שיוגדרו כעבירה, אתה נותן לגיטימציה לאנשים האלה להטיל עליך סנקציות נוספות (ושלא יהיה לך ספק- הם מחפשים איך להפוך את הכדורגל לקונצרט)

4 hours ago, Banz said:

(ושלא יהיה לך ספק- הם מחפשים איך להפוך את הכדורגל לקונצרט)

אני אתייחס לחלק הזה, תאמין לי שאין להם בעיות עם עידוד 90 דקות, תופים ודגלים ואחלה אווירה. קונצרט זה לא

כל הקטע של האבוקות זה מטומטם ומעצבן ואני מדבר על האוהדים.

יודעים שזה גורר ענישה שיוצאת מהכסף של מיץ' , והפעם גם קיבלנו צינור רציני עם הרדיוס הזה. למה זה טוב ? אפשר לעודד ולעשות אווירה מעולה גם בלי זה. קל מאוד להדליק אבוקה כשאתה יודע שהקבוצה תשלם כמה אלפי שקלים שלא באים מהכיס שלך. 

הדרך היחידה מבחינת מכבי להלחם בזה היא לתבוע אישית את מי שנתפס מדליק אבוקות שבגינן אנחנו נענשים ע"מ לקבל מהם את הנזק הכספי שנגרם לקבוצה.

2 תביעות כאלו, ואין אבוקות יותר.

בסופו של דבר, צריך לזכור משהו פשוט: ענישה היא הרבה פעמים תלוית תוצאות. כשנשרפים כסאות או כשמישהו על הדשא מקבל את זה בראש, הענישה תהיה יותר חזקה מאשר אם לא קורה דבר. ככה זה בכל תחום בחיים, אגב. 

חושבים שאבוקות זה דבר טוב ונחוץ לאווירה? לגיטימי. תרימו קמפיינים ולחץ להתיר את זה בצורה זו או אחרת. 

56 דקות לפני, תמיר8 said:

אני אתייחס לחלק הזה, תאמין לי שאין להם בעיות עם עידוד 90 דקות, תופים ודגלים ואחלה אווירה. קונצרט זה לא

כנראה שאנחנו לא נגיע להסכמה פה, אבל בכל זאת אני אנסה שוב להדגיש את הבעיה איך שאני רואה אותה:

ברגע שאתה מראה שאתה לא מוחה על חוק מטומטם / ענישה מטומטמת אתה נותן לגיטימציה לאנשים האלה לזיין אותך גם בעתיד.

לפני כמה שנים דיברו פה על הכנסת מצלמות זיהוי פנים לנתניה כדי לתפוס מתפרעים או כדי לזהות מורחקים בכניסה ולמנוע מהם להיכנס, לא זוכר בדיוק, בכל מקרה היה ויכוח האם זה לגיטימי או לא וחלק מהאנשים פה טענו שזה נותן פתח לשימוש במצלמות האלה גם לאכיפה מסוג אחר כגון סיגריות ומי יודע מה עוד בעתיד, אנשים אחרים טענו פה שזה לא יקרה והנה השבוע במקרה נתקלתי בכתבה שבה יבלו (מנהל אצטדיון נתניה) מדבר על כך שבודקים את המשמעות החוקית של אכיפת עישון ע"י המצלמות הנ"ל, מה שאומר שכנראה דוחפים לכיוון הזה.

אז אולי תגיד לי שאתה בסדר עם זה וכל עוד זה משמש למנוע מאנשים לעבור על החוק אז זה בסדר מבחינתך, אבל מבחינתי לא. זה שזה חוק (לא מדבר ספציפית על עישון בשטח ציבורי) לא עושה את זה קדוש או נותן לגיטימציה להשתמש בכל אמצעי כדי לאכוף אותו לא משנה מה ההשלכות. על עבירה של פתיחת אבוקה במגרש כדורגל לא צריך להגיע למצב של לתבוע אדם במאות אלפי שקלים ולהרוס לו את החיים, זה לא עונש מידתי לעבירה.

12 hours ago, Banz said:

כנראה שאנחנו לא נגיע להסכמה פה, אבל בכל זאת אני אנסה שוב להדגיש את הבעיה איך שאני רואה אותה:

ברגע שאתה מראה שאתה לא מוחה על חוק מטומטם / ענישה מטומטמת אתה נותן לגיטימציה לאנשים האלה לזיין אותך גם בעתיד.

לפני כמה שנים דיברו פה על הכנסת מצלמות זיהוי פנים לנתניה כדי לתפוס מתפרעים או כדי לזהות מורחקים בכניסה ולמנוע מהם להיכנס, לא זוכר בדיוק, בכל מקרה היה ויכוח האם זה לגיטימי או לא וחלק מהאנשים פה טענו שזה נותן פתח לשימוש במצלמות האלה גם לאכיפה מסוג אחר כגון סיגריות ומי יודע מה עוד בעתיד, אנשים אחרים טענו פה שזה לא יקרה והנה השבוע במקרה נתקלתי בכתבה שבה יבלו (מנהל אצטדיון נתניה) מדבר על כך שבודקים את המשמעות החוקית של אכיפת עישון ע"י המצלמות הנ"ל, מה שאומר שכנראה דוחפים לכיוון הזה.

אז אולי תגיד לי שאתה בסדר עם זה וכל עוד זה משמש למנוע מאנשים לעבור על החוק אז זה בסדר מבחינתך, אבל מבחינתי לא. זה שזה חוק (לא מדבר ספציפית על עישון בשטח ציבורי) לא עושה את זה קדוש או נותן לגיטימציה להשתמש בכל אמצעי כדי לאכוף אותו לא משנה מה ההשלכות. על עבירה של פתיחת אבוקה במגרש כדורגל לא צריך להגיע למצב של לתבוע אדם במאות אלפי שקלים ולהרוס לו את החיים, זה לא עונש מידתי לעבירה.

מבין לגמרי מה אתה אומר. אגב, לא אכפת לי שיהיה פירוטכניקה כל משחק אני בעד אווירה טובה. במיוחד אם זה יהיה תחת פיקוח ובצורה מסודרת.

אגב, כמו בנושא הקנאביס אלף ואלפיים שקלים קנס לאדם שנתפס מעשן זה חסר פרופורצייה. ככה החיים פה לצערי

לדעתי הפתרון שלכם רך ולא באמת יעזור למכבי. למה לוותר על האבוקות?

ההבדל בעונש שקיבלנו לעומת ביתר/חיפה שקיבלו רק כסף או כל הקבוצות בעולם שלא מקבלות עונשים בכלל או מקסימום קנס הוא בגלל שאנחנו הדלקנו והם לא? לא. 

הבעיה היא האוהדים! מטפלים בנו באופן לא הוגן ולא שוויוני לא בגלל האבוקות אלא בגלל האוהדים.

אם רוצים להמנע מקנסות מכבי חייבת לאסור כניסת אוהדים שלה כלל למשחק! אף אוהד לא רשאי להכנס וככה נמנע מההתאחדות ניר רשף והדיינים את האופציה לזיין אותנו. בלי אוהדים אין עונשים!

אני קורא מכאן למכבי ולפאנטיקס - תמנעו כניסת אוהדים למשחקים. אתם יודעים שזה מביא עונשים, מספיק עם זה. 

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

לדעתי הפתרון שלכם רך ולא באמת יעזור למכבי. למה לוותר על האבוקות?

ההבדל בעונש שקיבלנו לעומת ביתר/חיפה שקיבלו רק כסף או כל הקבוצות בעולם שלא מקבלות עונשים בכלל או מקסימום קנס הוא בגלל שאנחנו הדלקנו והם לא? לא. 

הבעיה היא האוהדים! מטפלים בנו באופן לא הוגן ולא שוויוני לא בגלל האבוקות אלא בגלל האוהדים.

אם רוצים להמנע מקנסות מכבי חייבת לאסור כניסת אוהדים שלה כלל למשחק! אף אוהד לא רשאי להכנס וככה נמנע מההתאחדות ניר רשף והדיינים את האופציה לזיין אותנו. בלי אוהדים אין עונשים!

אני קורא מכאן למכבי ולפאנטיקס - תמנעו כניסת אוהדים למשחקים. אתם יודעים שזה מביא עונשים, מספיק עם זה. 

זה מה שאני אמרתי.

לארח את הרדיוס שלנו במגרש כמו אשדוד או עפולה.

לוותר על קהל ביתי, ולתת לבית''ר את המינימום שזה 300-500 כרטיסים.

ושכל זכייני השידור והספונסרים יחנקו עם המשחק המרתק שיהיה ועם אווירה של כדורגל

5 דקות לפני, ohadn said:

זה מה שאני אמרתי.

לארח את הרדיוס שלנו במגרש כמו אשדוד או עפולה.

לוותר על קהל ביתי, ולתת לבית''ר את המינימום שזה 300-500 כרטיסים.

ושכל זכייני השידור והספונסרים יחנקו עם המשחק המרתק שיהיה ועם אווירה של כדורגל

לא במשחק הקרוב, בכלל עד סוף העונה. 

הרי ברור גם לאנשים הכי חסרי עמוד שדרה תבוסתנים ועלובים בפורום הזה שההבדל הוא לא הזריקת אבוקות או לא אלא הקהל, אנחנו לא נענשים באופן ישיר למעשים אלא באופן ישיר למי שאנחנו (ולמקום שלנו בטבלה) - רעיון של לא להדליק אבוקות יותר הוא רך, לא להביא קהל של מכבי למשחקים (בית וחוץ) יפתור את הבעיה כי אז לא יהיה על מה להעניש אותנו. 

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הרי ברור גם לאנשים הכי חסרי עמוד שדרה תבוסתנים ועלובים בפורום הזה שההבדל הוא לא הזריקת אבוקות או לא אלא הקהל, אנחנו לא נענשים באופן ישיר למעשים אלא באופן ישיר למי שאנחנו (ולמקום שלנו בטבלה) - רעיון של לא להדליק אבוקות יותר הוא רך, לא להביא קהל של מכבי למשחקים (בית וחוץ) יפתור את הבעיה כי אז לא יהיה על מה להעניש אותנו. 

למעט המצאות בסגנון של איחור עליה למגרש, איחור עליה למחצית, למה אין כרוז למרות שאין קהל,

למה איביץ' יותר גבוה מהשופט הרביעי, למה איביץ' מתעלם מהשופט כשהוא פונה אליו בעברית וכו'

3 hours ago, Sawyerdroid said:

סוויר, קיבלנו את העונש בגלל 2 דברים: ההוא שקיבל את האבוקה בראש, והשריפה שנוצרה בכסאות.

מבאס, אבל ברגע שדברים כאלו קורים אתה תחטוף עונש יותר גדול מסתם קנס 10,000 ש"ח ו-נו נו נו מבית הדין. ככה זה תמיד, בכל ענישה , לא רק בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

(ושלא יובן אחרת, אני מתבאס רצח על העונש. אבל ברור לי שהם יענישו יותר חזק ברגע שכסאות נשרפים ככה, וברגע שמישהו מקבל בראש).

4 hours ago, xeneize said:

זהו נשברנו?

חיפה עם הקונפטי גורמים לדחיית משחק ב20 דק, משחק אחרי מדליקים אבוקות ואף אחד לא אומר מילה.

בוא נגיד שבמשחק הבא של חיפה בבית הם יכניסו תופים ויכניסו אביזרי עידוד , אף אחד לא יעשה להם נו נו נו. השחיתות פה תמיד תחגוג בכדורגל הישראלי , תמיד ירצו שהאנדרדוג מהפריפריה ינצח או יקבל עדיפות.