Jump to content

חלאס!!

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני גם בעד שיעשו מבול של רימוני עשן ואבוקות אבל בואו לדבר בפורום קל מאוד. בסופו של דבר  מדובר באוהדים צעירים שכוחות הרוע רודפים אחר כך, עוצרים ופותחים תיקים פליליים. כל אחד גיבור לדבר באינטרנט אבל בפועל אף אחד כמעט פה לא יסכן את העתיד שלו בשביל זה. אף אחד פה לא יבריח אבוקה או רימון עשן וידליק אותו ביציע בצורה מוסווית כלשהי בתקווה שלא יזהו אותו אחר כך (אולי לא אף אחד לגמרי חח אבל רוב המוחלט של הפורום) . אז בוא נרגע עם הדרישות ליציע שלם של פירו. אני לא הייתי מוכן לסכן את עצמי בשביל זה, בטח בתור איש משפחה שכבר לא כזה צעיר. אבל, במידה ומישהו כן יעשה את זה, מילה רעה ממני לא ישמע. ההיפך, כל הכבוד לו על האומץ לעשות את מה שאני הייתי רוצה אבל לא יכול. בית הדין מחפש דרכים לפגוע בנו והפירו זה רק תירוץ. אם לא זה אז היה משהו אחר. שהמשטרה וחברות האבטחה יתפסו במערומיהם ויוכיחו את האימפוטנטיות הבלתי נגמרת שלהם.

הדבר הכי אפקטיבי זה ללחוץ לשנות את התקנון.

ושההנהלה שלנו יפסיקו לצלם אוהדים ולשתף פעולה עם המשטרה כי זה לא יעיל.

וגם שעל הדרך לא נזרוק אבוקות ורימונים וקריאות גזעניות. יש להם את הכח לזיין אותנו חזק והם רק מחכים שנעשה עבירת משמעת. 

6 דקות לפני, תמיר8 said:

הדבר הכי אפקטיבי זה ללחוץ לשנות את התקנון.

ושההנהלה שלנו יפסיקו לצלם אוהדים ולשתף פעולה עם המשטרה כי זה לא יעיל.

וגם שעל הדרך לא נזרוק אבוקות ורימונים וקריאות גזעניות. יש להם את הכח לזיין אותנו חזק והם רק מחכים שנעשה עבירת משמעת. 

מעברר לשינוי התקנון בדבר עונשי רדיוס הדבר הכי אפקטיבי יהיה לגרום לאישור פירו מוסדר במגרשים.

אז בגלל שאצלנו התקינו כסאות קלקר, בגלל זה זיינו אותנו עם הרדיוס, שרמוטות.

"ללא נזק משמעותי נחזה לרכוש". 

אשר לעונש, מחד אימץ ביה"ד בימים אלה מדיניות מחמירה ביחס לעבירות הנוגעות בשימוש באבוקות, רימוני עשן וכיו"ב אביזרים אשר יש בהם סכנה לביטחון הציבור. מאידך, עומדת לזכות הנאשמת פעילותה אשר הביאה לתוצאות כאמור לעיל והעובדה כי עסקינן באירועים בהיקף מצומצם משמעותית ללא נפגעים בגוף וללא נזק משמעותי נחזה לרכוש. בחנתי גם את הרשעות הקבוצה, ולאחר שקלול כל אלה אני גוזר על הנאשמת 10,000 ש"ח קנס".

(זה על ביתר)

9 דקות לפני, Krishi said:

מעברר לשינוי התקנון בדבר עונשי רדיוס הדבר הכי אפקטיבי יהיה לגרום לאישור פירו מוסדר במגרשים.

בישראל זה לא יקרה במאה הקרובה, האנשים פה מאוד מקובעים ובמיוחד מקבלי ההחלטות.

מה שכן, אם ראשי הקבוצות יתאחדו ביחד יש סיכוי טוב לשינוי התקנון ואז במקום ענישה קולקטיבית של רדיוסים יעברו לשיטת ענישה פרטנית ואז רק המדליקים עצמם יענשו.

1 דקה לפני, תמיר8 said:

בישראל זה לא יקרה במאה הקרובה, האנשים פה מאוד מקובעים ובמיוחד מקבלי ההחלטות.

מה שכן, אם ראשי הקבוצות יתאחדו ביחד יש סיכוי טוב לשינוי התקנון ואז במקום ענישה קולקטיבית של רדיוסים יעברו לשיטת ענישה פרטנית ואז רק המדליקים עצמם יענשו.

המדליקים עצמם כבר נענשו, זה פשוט לא מספיק לטמבלים שונאי מכבי האלה.

הייתי מציע למכבי לבדוק כמה אוהדים מתכוונים להגיע לחיפה ואני חושב שהמון יבחרו לא להגיע. במקרה כזה עדיף לארח בנתניה שהוא מגרש חצי ביתי בשבילנו והרבה יותר קרוב מחיפה. גם טרנר זאת אופציה מעניינת

Just now, מכביסט לעד said:

המדליקים עצמם כבר נענשו, זה פשוט לא מספיק לטמבלים שונאי מכבי האלה.

הם נענשו כי מכבי צילמו וזיהו את המדליקים והעבירו את המידע למשטרה. הם עשו את כל החקירה. לא מאמין שהיו מוצאים אותם על דעת עצמם וגם אם כן היו משחררים אותם אחרי לילה במעצר, אם בכלל

והנה סתם רעיון שאני זורק להתאחדות שיותר פרקטי למיגור האלימות הקשה והנוראית שיש במגרשים מאשר עונש הרדיוס. 

מתן אישר להדלקת אבוקות ופירו שלא מסכן אנשים. האישור ינתן אחרי שהקהל יראה אפס גילויים של מקרי גזענות ואלימות. המופע יאושר ע"י גורמי כבאות בתכנון מראש. דבר כזה יעלים סופית מקרי אלימות וגזענות ויחסוך את משחקי החתול ועכבר עם המשטרה.

אבל זה לא יקרה בחיים כל עוד העתיקים והמושחתים יושבים בהתאחדות. 

מה שהכי מפריע לי מאז אתמול זה השתיקה של מכבי. אני הייתי מצפה להודעה לוחמנית ובלתי מתפשרת,אבל כבר לצערי התרגלנו למדיניות ההתכופפות של ההנהלה. הודעה כזאת הייתה צריכה למנוע בדיוק את מה שקורה בתקשורת מאתמול... התעלמות מוחלטת! כמעט כל האתרים דיווחו על העונש לשם ביתר רק בתוך הכתבה על הפועל, כאילו מנסים להצניע את זה.

ומצד שני, אני חושב שאתמול הבנו מה מותר: מותר להדליק גם 5-6 אבוקות, העיקר, לא לזרוק לדשא ולהפסיק את המשחק ובוודאי לא לפגוע באדם בראש, ולא כדאי ללבות את האש לכדי שריפה.

35 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה שהכי מפריע לי מאז אתמול זה השתיקה של מכבי. אני הייתי מצפה להודעה לוחמנית ובלתי מתפשרת,אבל כבר לצערי התרגלנו למדיניות ההתכופפות של ההנהלה. הודעה כזאת הייתה צריכה למנוע בדיוק את מה שקורה בתקשורת מאתמול... התעלמות מוחלטת! כמעט כל האתרים דיווחו על העונש לשם ביתר רק בתוך הכתבה על הפועל, כאילו מנסים להצניע את זה.

ומצד שני, אני חושב שאתמול הבנו מה מותר: מותר להדליק גם 5-6 אבוקות, העיקר, לא לזרוק לדשא ולהפסיק את המשחק ובוודאי לא לפגוע באדם בראש, ולא כדאי ללבות את האש לכדי שריפה.

כשמכבי מדליקים אבוקות - נורא ואיום

כשכל שאר הליגה מדליקים - נחמד ואירופאי אבל אסור ולכן הקבוצה תקבל קנס ונזיפונת.

צר לי להעיב פה על ההתלהמות נגד הדיינים-

אבל אולי מישהו יועיל בטובו לענות על השאלה שכולם מפחדים לשאול...

כיצד לגרום לאותם עבריינים לחדול במעשיהם?

הרי כולנו על הזין שלהם-

יש למישהו התנגדות שיזיינו אותם?

התאחדות, מועדונים, משטרה ידה-ידה-ידה.

אם המוסדות הרלוונטים ייצרו יד אחת כדי לזיין אותם- אז אני חושב שהתופעה הזו תיעלם.

23 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הרי כולנו על הזין שלהם-

אם המוסדות הרלוונטים ייצרו יד אחת כדי לזיין אותם- אז אני חושב שהתופעה הזו תיעלם.

זה קיים בכל קבוצה.

מכבי עושה הכל כדי לעצור אותם ובכל זאת חוטפת עונשים כבדים. אז למה להמשיך לנסות? העבריינים האמיתיים הם האנשים שנותנים לנו את העונשים האלה.

המשטרה? עסוקה בלהאשים את כולם חוץ מאת עצמה.

ובוא, האוהדים האלה הדליקו אבוקות לא הרגו מישהו. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה קיים בכל קבוצה.

מכבי עושה הכל כדי לעצור אותם ובכל זאת חוטפת עונשים כבדים. אז למה להמשיך לנסות? העבריינים האמיתיים הם האנשים שנותנים לנו את העונשים האלה.

המשטרה? עסוקה בלהאשים את כולם חוץ מאת עצמה.

ובוא, האוהדים האלה הדליקו אבוקות לא הרגו מישהו. 

בסדר, מסכים-

אז אתה מציע כפיתרון?

מדליקי האבוקות לא מבינים בשפה יפה, הם הרי מצפצפים על החוק במודע.

איך היית גורם לזה להיפסק?

ברור שעונש קולקטיבי זה עוול, אבל אני באמת לא יודע אם יש משהו שימגר את זה חוץ מבכח.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

הרי כולנו על הזין שלהם-

באמת כזה מורכב?

אם אותם מדליקים היו מקבלים קנס כל אחד של 10k אף אחד לא היה לוקח את הסיכון.

מכבי הגישו את אותם אוהדים לבית הדין על מגש של כסף ונתנו להם הזדמנות להראות שהעונשים הקולקטיבים הם רק מוצא אחרון..

36 דקות לפני, ששון הצהוב said:

בסדר, מסכים-

אז אתה מציע כפיתרון?

מדליקי האבוקות לא מבינים בשפה יפה, הם הרי מצפצפים על החוק במודע.

איך היית גורם לזה להיפסק?

ברור שעונש קולקטיבי זה עוול, אבל אני באמת לא יודע אם יש משהו שימגר את זה חוץ מבכח.

הפיתרון זה או לאשר אבוקות מה שבחיים לא יקרה או שהמשטרה וחברות האבטחה יתחילו לעשות את העבודה שלהן.

מה שבטוח שזה לא צריך להיות עניין שלנו ואנחנו והמועדון שלנו לא צריכים לקבל עונש.

ואם כבר מחליטים על עונש קולקטיבי שיעשו את זה בצורה אחידה ולא קנסות מצחיקים לבית"ר ולב"ש ועונשים חמורים לנו ולהפועל.

18 דקות לפני, kutomer said:

באמת כזה מורכב?

אם אותם מדליקים היו מקבלים קנס כל אחד של 10k אף אחד לא היה לוקח את הסיכון.

מכבי הגישו את אותם אוהדים לבית הדין על מגש של כסף ונתנו להם הזדמנות להראות שהעונשים הקולקטיבים הם רק מוצא אחרון..

לא חושב שיש לבית הדין סמכות על אנשים פרטיים. מכבי יכלה להגיש תלונה במשטרה, לתבוע תביעות אזרחיות, לבטל מנויים. משהו מהדברים האלה נעשה?

8 דקות לפני, ravid said:

לא חושב שיש לבית הדין סמכות על אנשים פרטיים. מכבי יכלה להגיש תלונה במשטרה, לתבוע תביעות אזרחיות, לבטל מנויים. משהו מהדברים האלה נעשה?

כן. מכבי שלחו את השמות שלהם למשטרה וביטלו להם את המנוי.

לגבי תביעה אני לא יודע.

אז שיתבעו אזרחית על הנזק. יש כאן 25 אלף שח ישירים ועוד כמה מאות אלפים עקיפים. עם כמה שהאבוקות והברדק היה יפה בדרבי, זה לא שווה לי נסיעה לחיפה נגד ביתר, למשחק שיהיה הכל חוץ מביתי.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אז שיתבעו אזרחית על הנזק. יש כאן 25 אלף שח ישירים ועוד כמה מאות אלפים עקיפים. עם כמה שהאבוקות והברדק היה יפה בדרבי, זה לא שווה לי נסיעה לחיפה נגד ביתר, למשחק שיהיה הכל חוץ מביתי.

אז תתמקד בלמה בית הדין גוזר עונשים לא מידתיים ומפלה בעונשים בין קבוצות במקום לחפש איך להרוס לילד שפתח אבוקה את החיים

29 דקות לפני, Banz said:

אז תתמקד בלמה בית הדין גוזר עונשים לא מידתיים ומפלה בעונשים בין קבוצות במקום לחפש איך להרוס לילד שפתח אבוקה את החיים

אי אפשר לטפל בהם. הם גוף אוטונומי שאי אפשר לגעת בו, השחיתות והריקבון חוגגים.

אז מה בכל זאת לעשות? להימנע מעבירות, כדי שלא יענישו ויזיינו אותנו. עכשיו השאלה איך גורמים לאוהדי מכבי להפסיק עם זה

18 דקות לפני, תמיר8 said:

אי אפשר לטפל בהם. הם גוף אוטונומי שאי אפשר לגעת בו, השחיתות והריקבון חוגגים.

אז מה בכל זאת לעשות? להימנע מעבירות, כדי שלא יענישו ויזיינו אותנו. עכשיו השאלה איך גורמים לאוהדי מכבי להפסיק עם זה

יש לי כמה הצעות אלטרנטיביות:

- לשנות את הגדרת המעשים מ"עבירה" למשהו אחר

- לשנות את העונשים

- לעשות מה שאפשר כדי שזה יהיה חוקי

- לשרוף תמועדון (משל)

להוריד תראש ולהגיד אמן שמזיינים אותך לא יקדם אותך בשום צורה

41 דקות לפני, Banz said:

יש לי כמה הצעות אלטרנטיביות:

- לשנות את הגדרת המעשים מ"עבירה" למשהו אחר

- לשנות את העונשים

- לעשות מה שאפשר כדי שזה יהיה חוקי

- לשרוף תמועדון (משל)

להוריד תראש ולהגיד אמן שמזיינים אותך לא יקדם אותך בשום צורה

אבל למה להוריד את הראש מלכתחילה? לא תדליק אבוקות=לא יזיינו אותך. המשוואה מאוד פשוטה.

זה לא יהיה חוקי, גראס לא חוקי פה אז פירו?