Jump to content

חלאס!!

Sawyerdroid

Recommended Posts

42 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

ממש מעניין להם את הביצה שאין קהל במשחקים.

בעולם מקביל כל ארגוני האוהדים בארץ עושים יד אחת, אבל זה עולם דמיוני מאוד.

לכן היחידים שיכולים להלחם בעונשים האלה הם מכבי אבל אני בספק אם בא להם.

נראה שלפי המכתב האחרון והישיבה במנהלת הם כן מנסים להילחם בזה נקווה שילכו עם זה רחוק כמה שאפשר.

דבר ראשון הם צריכים להודיע שמפסיקים לעבוד עם המשטרה והבאת שמות אם זה מה שמקבלים.

אבוקות במשחקי נבחרת זה רעיון מעולה שמישהו פה הציע.

חוץ מזה, להגיע אליהם הביתה. אבוקות ליד הבית.

צריך שהדבר הזה יגיע לחדשות המרכזיות במדינה ולפתוח ועדת חקירה על השחיתות שיש שם.

זה כ"כ מגוחך. הרי איך קבוצה יכולה למנוע מראש? להיעזר בחברת אבטחה. יש חברת אבטחה שכושלת, אז מענישים את הקבוצה. ולא סתם את הקבוצה, את הקהל שלה.

מה יגרום להם לחשוב שמנענו מראש? אם עם ווסטים של סדרנים יעמדו מורן מאירי, יעל מרגלית וג'ק אנגלידיס? באיזו עוד דרך אנחנו כמועדון יכולים למנוע מראש?

זה פשוט גרוע. גם בהפגנות האתיופים היתה משטרה, ובכל זאת היתה שם אלימות. אז בואו נעניש את כל האתיופים.

1 hour ago, אין עוד מלבדי said:

ממש מעניין להם את הביצה שאין קהל במשחקים.

בעולם מקביל כל ארגוני האוהדים בארץ עושים יד אחת, אבל זה עולם דמיוני מאוד.

לכן היחידים שיכולים להלחם בעונשים האלה הם מכבי אבל אני בספק אם בא להם.

בלי קהל אין הסכם שידור, בלי הסכם שידור אין הסכם עם הטוטו. 

קצת לשחק להם עם החמצן הכלכלי ותוך דקה נגמר הסיפור המלוכלך הזה עם הרדיוסים. 

בושה !!

הרי אם כבר נתנו רדיוס שזו בושה בפני עצמה - למה לא חל הרדיוס נגד נס ציונה,

שכן זה משחק ששוחק בשבת שבוע וחצי לאחר הדרבי. שעבר איזה 'יום רביעי' כזה שנדחו הדיונים לרביעי שאחריו , שבשבת בין לבין שיחקנו נגד נ"צ. 

עבר עוד יום רביעי נחמד, שבועיים וחצי לאחר הדרבי - וגם שיחקנו בבית..נגד כפ"ס..  ורק פתאום, לאחר מכן יש דיון ורק אז- הוחלט על רדיוס למשחק הבא... נגד ... בית"ר.. 

במילים אחרות, 3 משחקי בית היו לאחר הדרבי, נתניה, נ"צ וכפ"ס.... כאילו (למה כאילו!?) חיכו למשחק בעל חשיבות ומוקש - וזה הגיע.  ספרו לי שאין יד מכוונת..

אגב, רוני לוי קיבל השעייה בפועל ממשחק אחד על הקווים בשל איחור - אבל הוא יחול מיד נגד ק''ש ולא במשחק הבא, נגד מכבי...   

10 דקות לפני, BODIROGA10 said:

בושה !!

שכן זה משחק ששוחק בשבת שבוע וחצי לאחר הדרבי. שעבר איזה 'יום רביעי' כזה שנדחו הדיונים לרביעי שאחריו , שבשבת בין לבין שיחקנו נגד נ"צ. 

עבר עוד יום רביעי נחמד, שבועיים וחצי לאחר הדרבי - וגם שיחקנו בבית..נגד כפ"ס..  ורק פתאום, לאחר מכן יש דיון ורק אז- הוחלט על רדיוס למשחק הבא... נגד ... בית"ר.. 

במילים אחרות, 3 משחקי בית היו לאחר הדרבי, נתניה, נ"צ וכפ"ס.... כאילו (למה כאילו!?) חיכו למשחק בעל חשיבות ומוקש - וזה הגיע.  ספרו לי שאין יד מכוונת..

אגב, רוני לוי קיבל השעייה בפועל ממשחק אחד על הקווים בשל איחור - אבל הוא יחול מיד נגד ק''ש ולא במשחק הבא, נגד מכבי...   

על זה נאמר "מחלות קשות"

או שלא יקומו בבוקר, גם אופציה.

מיץ' בטח רותח על כל הסיפור, לך תסביר לו את כל העסקונה שיש פה למרות כל הניסיון שצבר הוא עדיין לא תפס את זה עד הסוף לדעתי

1 hour ago, קובי השועל said:

אני חושב שאפשר להגיש עתירה למחוזי ובכך לעקב את העונש לפחות עד אחרי המשחק עם ביתר.

סמוך עליהם שהם ימצאו דרך לעשות דווקא ולדון בבקשה ביום המשחק כמו עם מקרה ראיקו.

55 דקות לפני, BODIROGA10 said:

בושה !!

זה מה שהכי תמוה בכל הסיפור, גם נושא תזמון הערעור.

10 דקות לפני, המכביסטית15 said:

טוב אם זה באמת הולך לקרות מול ביתר ואין ערעור לאזרחי, חייבים לעשות תפאורה נגד ההתאחדות סטייל לגיה ורשה נגד אופ"א.

את חושבת שיתנו לנו להכניס תפאורה? 

10 hours ago, Adir12 said:

מעניין שעל מקרה ראיקו מורן מאירי הלך לבית משפט אזרחי, אבל על העניין הזה לא. כנראה שאין מה לעשות

אם אני לא טועה אז במקרה של ראיקו הם נתנו בכוונה עונש של 3 משחקי הרחקה כאשר על פי התקנון של הביצים שלי יש אפשרות לערר רק על עונש הרחקה של 4 משחקים ומעלה. אז כביכול בגלל שלא הייתה אופציה לערר הייתה למורן עילה ללכת לבית משפט אזרחי. אני חושב שמכבי צריכה לשבור את הכלים ופשוט להודיע שהיא לא מופיעה למשחקים ואז שכל ההתאחדות המושחתת הזאת תזדיין עם ליגה ללא מכבי

9 hours ago, eran_7 said:

מיץ' בטח רותח על כל הסיפור, לך תסביר לו את כל העסקונה שיש פה למרות כל הניסיון שצבר הוא עדיין לא תפס את זה עד הסוף לדעתי

בטוח שהוא רותח...

רק קחו בחשבון שהוא רותח לא רק על ההתאחדות...

הוא רותח גם עלינו לצערי.

היה ברור שלא יקרה כלום. לפעמים נדמה שגם מכבי מערערת כדי לצאת לידיי חובה ולהראות לקהל שהם כועסים, אבל בפועל לא תלך עד הסוף למרות שזה צועק פה החוסר צדק. מקרה ראיקוביץ הוא נדיר וכנראה שמכבי לא מוכנה לדרוס את כולם ככה גם בשביל הקהל שלה. 

שורה תחתונה, נדמה שבסופו של דבר לכל הגורמים נוח להשאיר את הסטטוס קוו - המשטרה מקבלת כסף, ההבטחה מקבלים כסף והאחריות היא של המועדון כדי שגם ההתאחדות תקבל כסף.

3 hours ago, wddani said:

אם אני לא טועה אז במקרה של ראיקו הם נתנו בכוונה עונש של 3 משחקי הרחקה כאשר על פי התקנון של הביצים שלי יש אפשרות לערר רק על עונש הרחקה של 4 משחקים ומעלה. אז כביכול בגלל שלא הייתה אופציה לערר הייתה למורן עילה ללכת לבית משפט אזרחי. אני חושב שמכבי צריכה לשבור את הכלים ופשוט להודיע שהיא לא מופיעה למשחקים ואז שכל ההתאחדות המושחתת הזאת תזדיין עם ליגה ללא מכבי

המקרה של ראייקו הוא שונה כי לא מדובר היה בתוכן של הדברים (כמו מה העבירה או מה העונש שניתן, 3 או 4 משחקי הרחקה זה לא היה רלוונטי).

הבעיה הייתה בסדרי הדין - לא ניתן לו ייצוג הולם בדיון (ובשפתו) וכשהבעיה היא בסדרי הדין אז בית משפט אזרחי יכול להתערב כי לא משנה על מה עומדים לדין ומה העונש שניתן צריך להיות תהליך משפטי הוגן בכל מוסד שיפוטי בארץ. במקרה שלנו פה אין למכבי באמת קייס לפנות לבית משפט אזרחי כי בית הדין של ההתאחדות פעל לפי התקנון וסדרי הדין ניתנו כחוק.

מה שצריך לשנות בתקנון שלנו זה לא את עונש הרדיוס - אלא באופן כללי את האחריות השילוחית. אין שום סיבה בעולם שקבוצות וקהלים שלמים יענשו על פעולה של בודדים. אני יודע שזה די מהפכני וגם בשאר העולם יש את רעיון האחריות השילוחית זה רעיון פסול לדעתי, בטח ובטח בימינו שעם מצלמות אפשר לזהות את מי שעבר על החוק (גם אם לא ב-100%, עדיין באחוזים גבוהים הרבה יותר מבעבר). רק אם מדובר באמת באירוע המוני שכמות גדולה מאוד של קהל משתתפת בו אז אפשר לדבר על עונש קולקטיבי כלשהו.

21 דקות לפני, מחסל האגדות said:

תסתכלו רגע על מה הרווחנו מהעונש של הפועל.. שהחרבון שנקרא אוהדי ב״ש לא ישבו לנו בשער 11.

אוי מה היינו עושים אם אחרי שחיפה ובית"ר הדביקו לנו מדבקות שם ואוהדי הפועל קברו שם צעיף גם ב"ש היו יושבים שם ומדביקים מדבקות 

לא נראה לי שהיינו שורדים.