Jump to content

חלאס!!

Sawyerdroid

Recommended Posts

בתקשורת יש שלמה שרפים שפשוט מנותקים, כבר לא באמת רלוונטים, וולגרים וחסרי כבוד מקצועי.

ויש את פשכצקי שהוא באמת זן נדיר, נבל קלאסי, כאילו החוטים במוח שלו מחוברים בצורה שונה, משום מה הוא בחר מקצוע שהוא שונא ומחפש פשוט לעשות רע, אפס כבוד לאנשים שאותם הוא מסקר, עסוק בלהמציא ולהרוס.

1 hour ago, פדרו said:

מתי יש החלטה על הערעור? 

יש פה עדכונים בדקה אחר דקה, כתוב שבדיוק עכשיו התחילו לדבר על מכבי.

אגב העו"ד של הפועל לא יודע לענות.

https://www.sport5.co.il/dayevents.aspx?FolderID=5374&docID=331730&lang=HE

נראה שהדיינים הגיעו עם החלטה מהבית ולא באמת מקשיבים או מתייחסים לטיעונים אלא פשוט נתקעים בנקודה שצריך להעניש ולחנך את הקהל.

גוף של מטומטמים

אני כל שנייה מרפרש את הדקה אחרי דקה הזה.

מורן מאירי טוען יפה מאוד שם.

הדיינים בכוונה מקשים בדיון... זה התפקיד שלהם וככה הם שואלים את השאלות.

בפסק דין אני די בטוח שתהיה הקלה כלשהי... השאלה איפה תבוא ההקלה בעונש.

אני מקווה שלפחות יבטלו את הרדיוס.

זה נשמע שכל מה שנגיד בדיון לא יעזור, השופטים באו עם ההחלטות מהבית ולא הולכים לשנות אותם.

איפה נשמע דבר כזה שקהל חוץ מקבל רדיוס וסוגרים יציע של קהל חוץ, זה כמו שתהיה התפרעות ביציע אורחים של סמי עופר ויסגרו את 10-11 בבלומפילד.

החלטות מטומטמות של אנשים ******

10 דקות לפני, שובב said:

אני כל שנייה מרפרש את הדקה אחרי דקה הזה.

מורן מאירי טוען יפה מאוד שם.

הדיינים בכוונה מקשים בדיון... זה התפקיד שלהם וככה הם שואלים את השאלות.

בפסק דין אני די בטוח שתהיה הקלה כלשהי... השאלה איפה תבוא ההקלה בעונש.

אני מקווה שלפחות יבטלו את הרדיוס.

זה ברור לי, אבל אם כבר מקשים, תעשו את זה בצורה אינטליגנטית.

להגיד שהעונש שקיבלנו קל יותר מגרמניה בגלל פער של כמה אלפי שקלים כשקיבלנו בנוסף לקנס הכספי גם רדיוס וסגירת יציע שזה הפסד כספי גדול הרבה יותר זה טמטום!

מאירי המשיך לספק טיעוני נגד: "אני לא מכיר אירוע שקבוצה מגיעה למשחק חוץ ומעמידה 6 מצלמות, עם צלמים וצוות על חשבונה, ומצלמת אך ורק את אותו קומץ קהל שלה והדבר הזה מביא תוצאות. בבלומפילד יש בעיה עם מצלמות. היו השנה בבלומפילד מקרים שנפתחו רימוני עשן של הקבוצה המארחת ביציע של מכבי. ולא הצלחנו לתפוס. יש מחיר לפתיחה המהירה של בלומפילד, זה ייקח כמה חודשים עד שיכוונו את כל המצלמות".

"אני חששתי מגזענות כי זו הסיבה שעשינו הקלטות עם סאונד וגם מפירוטכניקה. המשטרה לא יכולה לתפוס כי אין לה מצלמות. הם באו למצלמות שלנו. בעזרת המצלמות האלה אנחנו איתרנו ותפסנו את האוהדים. יש לנו מאה אחוזי הצלחה. ניסיתי להבין מה עכשיו זה ייתן שנסיע 30 אלף מת"א לחיפה, ואני משוכנע שזה לא ייתן דבר וחצי דבר. כאשר אני תפסתי אותם, אמרתי. כולם יודעים שאני מגיש נגדם תביעות. למה בית הדין יעניש עכשיו 30 אלף אוהדים טובים ומה זה ישיג?".

אם אחרי זה לא יבטלו תרדיוס זה הזייה 

מורן מאירי מדבר יפה ומציג את המציאות ונותן טענות הגיוניות ונכונות, אבל נראה שהדיינים לא מקשיבים לכלום ובאו עם מטרה שהיא לדפוק את שתי הקבוצות חזק.

סטרשנוב הגיב למאירי: "מה כל עונש משיג? עונש מאסר עולם משיג משהו? צריך לחנך את הקהל".

אחד המשפטים הכי מטומטמים שקראתי לאחרונה

5 דקות לפני, Banz said:

סטרשנוב הגיב למאירי: "מה כל עונש משיג? עונש מאסר עולם משיג משהו? צריך לחנך את הקהל".

מאירי: מציג טיעונים הגיוניים, רציונליים, לטובת הכדורגל.

סטרשנוב: "יש לי פין גדול, בא לי להשתין על כמה עשרות אלפי אנשים, זה גורם לי להרגיש גדול, חזק וחכם".

5 דקות לפני, kutomer said:

סטרשנוב: "יש לי פין גדול, בא לי להשתין על כמה עשרות אלפי אנשים, זה גורם לי להרגיש גדול, חזק וחכם".

שתצא לו חולדה מהאסלה ותאכל לו את הזין וביצה אחת

14 דקות לפני, Banz said:

בדיחה.

היה את האוהד ההוא של בית"ר ששיגע לקורנפיין את החיים ליד הבית עם קללות קשות והכל.

לא היה צריך מאסר, אלא עונש של קנס כספי כבד בשביל שאותו אוהד ייתיישר ויתנהג כמו בובל'ה.

13 דקות לפני, Banz said:

בושה ששופט במדינה דמוקרטית דוגל בעונשים קולקטיביים. פשוט בושה וחרפה, לא מאמין למה שאני קורא.