Jump to content

חלאס!!

Sawyerdroid

Recommended Posts

14 דקות לפני, Semper Fidelis said:

תמיד כשאני תוהה עם עצמי או עם אנשים אחרים מי הוא איש התקשורת השנוא עליי, ובעולם של פרימואים וצנציפרים זו תחרות מהקשות שאני מכיר, אני מגיע למסקנה שזה השרמוטה הזה. כבר שנים. הוא פשוט שונא מכבי בצורה הכי טהורה שקיימת. שלא יקום מחר בבוקר

והוא גם לא למד לקח. כבר כמעט לקח אותו האל אבל הרפואה החליטה להשאיר אותו איתנו (טעות גדולה).

יאללה בואו נקווה לתאונת המשך שתגמור אותו ותפתח את האות לחגיגות.

סמרטוט אפס. "דיין מוערך", מי בדיוק מעריך אותו?

הוא אחראי לאחד העונשים הכי מגוחכים שהוטלו אי פעם על קבוצת כדורגל בעולם לדעתי, מעניין מאוד מה יהיו "העונשים" של בית"ר וב"ש, יש תאריך לדיון?

כל הכתבה הזאת מבוססת על כלום. זה רק שקרים מונפצים וסיסמאות מפוצצות במטרה ברורה: להכין את הקרקע לזיין את מכבי.

זה בוטה כמה שזה גרוע וכמה שזה מגמתי וכמה שזה מגיע משנאה. הכל צורח כאן. מעציב אותי להיות חלק מהמדינה שזאת התקשורת ספורט שלה. איכסה. 

1 hour ago, שועל צהוב said:

חברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל במכתב ליו"ר ההתאחדות אורן חסון, בו דורשים לבטל ענישה של משחקי רדיוס.

פרי אהבתם של קובי השועל וששון הצהוב? 

חחחחח מסכים עם הנדון

השם משפחה של היוזר שלי הוא שם משפחה נפוץ אצלנו בעדה ("הצהוב")

אבל לכנות את עצמך שועל כאשר כבר יש אחד זו התנהגות לגמרי ערמומית..כנראה ששועל

14 hours ago, שועל צהוב said:

c631b5fb-858e-40da-94ec-520cda40549a.thumb.jpg.e867fce67201ae59018eee70c1165f9d.jpg

חברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל במכתב ליו"ר ההתאחדות אורן חסון, בו דורשים לבטל ענישה של משחקי רדיוס.

מי החתומים? אני מזהה רק את מורן מאירי וניסנוב.

מחלת המין ממשיך לפעול בכל הכוח שיש לו כדי שחלילה לא ישנו פה את עונשי המאה הקודמת ומראיין עוד דינוזאור.

"אם נבטל את עונש הרדיוס, המצב במגרשים רק יחמיר"

מכבי והפועל ת"א מתכוונות לערער על פסק הדין מאירועי הדרבי וחיים אלחדיף, אב בית הדין המשמעתי בדימוס, חושש מיצירת תקדים

3 hours ago, turgi said:

מי החתומים? אני מזהה רק את מורן מאירי וניסנוב.

ליאור שחטר מבית"ר ת"א, ניב גולדשטיין ממכבי נתניה והשלישי לא מוכר

45 דקות לפני, דקסטר said:

מחלת המין ממשיך לפעול בכל הכוח שיש לו כדי שחלילה לא ישנו פה את עונשי המאה הקודמת ומראיין עוד דינוזאור.

על ציטוטים כאלה צריך לעשות מופע אבוקות כל משחק. 

48 דקות לפני, דקסטר said:

הזייה, באמת לא מבין את האינטרס שלו.

כל יום כתבת נגד אחרת הוא מעלה.

1 hour ago, רן יעקובי said:

מה יהיה עם פשכצקי הזה? כל יום כתבת נגד ביטול העונש? 

אפס מאופס.

אתמול יצא לי לראות בערב חדשות הספורט, אשכרה הגענו למצב שתומר לוי הראש ביצה מגן עלינו ורב עם הבן שרמוטה הזה, הוא ממש התעצבן עליו ונכנס לו בדברים. 

2 hours ago, דקסטר said:

איזו גנבי דעת 'רק יחמיר' כאילו הולכים פה כמות כל משחק ואוהדים חיים בפחד תמידי שמה פתאום יהיה פרץ של אלימות. 

רק קראתי את הפתיח של הכתבה שלו, כבר הביא לי קריז בגוף, גורם למניפולציה וממסכן את הדיינים אוי אוי אוי

"משקיעים מחשבה ארוכה" עאלק.

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל מכונה כבר שנים "בית דין לחנינות". ברוב הערעורים, אלו שהגישו את העתירה זוכים להקלות מהדיינים שיושבים בערכאה עליונה, ועל הדרך גורמים לכעס אצל דייני בית הדין המשמעתי שמשקיעים מחשבה ארוכה ומנמקים את החלטותיהם שנעלמים כאילו לא היו.

פשכצקי אתה חתיכת אומלל קוקסינל, הלוואי תראה רק רע כל החיים שלך.