Jump to content

רשמים מהניצחון על בני יהודה (בחוץ) | 3-0 ענק בחזרה למסלול

Sawyer

Recommended Posts

Just now, Almogl said:

אצילי הוא בעיקר לא מהיר ולא חזק,אבל בשטח קטן יש לו יתרון משמעותי על כהן בדריבל.

מסכים לגבי זה שיונתן יותר שלם ממנו אבל לאצילי יש יתרון טכני בולט על כהן כשהוא אצילי בפורמה וקשה לא להבחין בזה.

באופן כללי אשמח לשלישיית התקפה שלהם עם צ׳יקו ואלמוג ברוטציה

אצילי ניסה לעבור את השחקן שלו היום איזה 5-6 פעמים, 5-6 פעמים פשוט נתקע בשחקן ונעצר. 

אין לו דריבל. 

שחקן של מספרים כמו שאמר סוייר וזהו. 

10 דקות לפני, Almogl said:

אצילי הוא בעיקר לא מהיר ולא חזק,אבל בשטח קטן יש לו יתרון משמעותי על כהן בדריבל.

מסכים לגבי זה שיונתן יותר שלם ממנו אבל לאצילי יש יתרון טכני בולט על כהן כשהוא אצילי בפורמה וקשה לא להבחין בזה.

באופן כללי אשמח לשלישיית התקפה שלהם עם צ׳יקו ואלמוג ברוטציה

לאצילי יש נגיעה רכה יותר בכדור מיוני. זה בא לידי ביטוי בפירסט טאצ׳, ובכך שהוא מסוגל להתנהל עם הכדור קרוב לרגל (יחסית) ובצעדים קטנים, מה שיוני פחות מצטיין בו. 

עם זאת, כל הנ״ל לא מסייע לו בשיט בדריבל כי הוא לא מסוגל להשלים עקיפה על מגן.

בדיוק כמו שמיכה לצורך העניין (הכי טוב בליגה בטיפול בכדור על פני שטח קטן) לא מסוגל לעבור שחקן גם אם החיים שלו תלויים בזה. 

זאת בזמן שעלי מוחמד (כנראה השני בטיבו בליגה בטיפול בכדור על פני שטח קטן) עובר שחקנים מתי שמתחשק לו, כי יש לו את הכוח הפיזי והזריזות הנדרשים לכך. 

כשחקן הגנה, אני חושש יותר כשיוני מגיע מולי באחד על אחד עם הפנים מאשר אצילי. 

אני לא מבסס את מה שאני כותב על פי המשחק היום כי אז ברור שהוא שחקן ללא יכולת לעבור עציץ.הוא חזר אחרי פציעה של חצי שנה לשני משחקים וחצי.

בכל עצירת כדור ובכל מסירה הוא נראה לי טכני מכהן אם אני מסתכל על ה3 שנים האחרונות 

לשניהם יש בעיה קשה של ריכוז והתמצאות לפעמים שגורמת להם לפגוע במשחק השוטף.

שוב אני לא מדען יכול להיות שכהן מקפיץ יותר ועושה מספרות באימונים,פשוט ככה אני רואה את זה

3 דקות לפני, Cosmic said:

לאצילי יש נגיעה רכה יותר בכדור מיוני. זה בא לידי ביטוי בפירסט טאצ׳, ובכך שהוא מסוגל להתנהל עם הכדור קרוב לרגל (יחסית) ובצעדים קטנים, מה שיוני פחות מצטיין בו. 

עם זאת, כל הנ״ל לא מסייע לו בשיט בדריבל כי הוא לא מסוגל להשלים עקיפה על מגן. 

כשחקן הגנה, אני חושש יותר כשיוני מגיע מול באחד על אחד עם הפנים מאשר אצילי. 

כן,אני מסכים לגמרי

לא יודע למה הרגשתי צורך להגן עליו

3 דקות לפני, itan17 said:

שכטר היה מצוין.

אני גם חושב שהיה טוב, כמה נגיעות מעולות, לחץ בלתי פוסק על הגנת וקישור בני יהודה וכמה הברקות התקפיות, לא רשם מספרים כמו חבריו להתקפה אבל היה לא פחות טוב/חשוב מהם. 

בכלל, לשכטר יש לא מעט מניות במשחק הטוב של מכבי היום, נהנתי מאוד והוא אחת הסיבות לזה 

אני אמנם רואה מהבית אבל מתי יפסיקו לחסוך על האוהדים עם תורי הענק האלה בכניסות?

מחדל שאף גוף תקשורת לא מדבר על זה ועברה חצי עונה.

אני חושב שאנחנו חייבים לעשות רעש בכל דרך על הביזיון הזה שהמשטרה מתנהלת כמו צפון קוריאה בכל עניין אביזרי העידוד. 

לדעתי זה לא מקבל מספיק תשומת לב

הסיכוי לייצר מצב הבקעה פר פוזשן עולה דרמטית בדקות בהן שכטר על המגרש. 

הוא מוסיף כל כך הרבה אלמנטים למשחק ההתקפה. הטרגדיה הגדולה עם זאת - היא שיכולת הסיום/מחץ נפגעת. 

במרבית הזמן הוא מתרוצץ מחוץ לרחבה כדי לפנות שטחים, לדרבל, ולחלק מסירות חכמות. זה מביא את מכבי לעמדות מצויינות, אבל בלי כתובת אמיתית לקרוסים/מסירה אחרונה. 

גם כשהוא מגיע למצבים (המעטים) שלו, הסיומת לא ברמה המספקת לחלוץ 9 במכבי. 

הדרך היחידה להתיר את הפלונטר היא לאייש את הכנפיים בשחקנים שהם גולרים מובהקים, ולפחות אחד בקישור שמסוגל להשלים את המספרים החסרים. 

בעונה שעברה אלו היו אצילי ועטר בצדדים, ודור פרץ ככוח תומך. הערב ראינו את אצילי, יוני וריקן בהתאמה. לכן העסק עבד יפה.  

אחלה משחק של מכבי, לא גדול אבל היה יכול להגמר בתוצאה גבוהה הרבה יותר . 

ההרכב שפתח הוא ההרכב האידיאלי שלנו כרגע ( כל עוד צ׳יקו לא כשיר לגמרי) אם כי הייתי רוצה לראות את איילון נכנס קצת מוקדם יותר במקום אצילי/יוני למרות ששניהם סיפקו מספרים יפים היום זה לא היה יום גדול שלהם

4 hours ago, hen34 said:

בחיים אבל בחיים לא עשו לי בדיקה כזאת קפדנית בכניסה

מה זה היה לעזאזל כל אוהד 2 דקות בדיקה 

חשבתי שרק אני עברתי את זה

מוגזם, מוגזם מאוד אפילו

5 hours ago, nirnir20 said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח צחקתי בקול רם

לא יודע מה יותר מצחיק, העובדה שאתה בא עם קופסאות אוכל למשחק כדורגל או התגובה של הסדרנים בכניסה.

לבוא עם קופסאות אוכל זה משהו שקלאסי ייחסו לי אותו פה בפורום

לדעתי ריקן הוא האנדרייטד הכי גדול בקבוצה.

על אף הסטיגמה שלו אצל חלק מהאוהדים כשחקן אפור, יש לו טכניקה אדירה, אם גולסה נותן כדור כמו שהוא

נתן היום לאצילי, אנשים גומרים פה.

הלוואי כל משחק יתלשו את הבד השחור הזה, והבדיקות המזוינות, חשבתי שיש חשד למחבל מתאבד מרוב בדיקות, הגזימו, אני במשחקי בית לא נמצא בשער 11 אבל אם זה ככה כל משחק זה ביזיון ענק.

קצת צורם שאתה כותב בנושא סיכום "שוב לא היה עידוד" כשהחבר'ה בגוש הורגים את עצמם לעודד בלי תופים.

יוני שחקן מעולה ובעיקר מרתיע, הפתיע אותי מאוד מאוד לטובה בגול השני, הייתי בטוח שינסה להקפיץ. בכל הנוגע להשוואה בינו לבין אצילי, זה פשוט לא אותו שחקן. שניהם מביאים איכויות אחרות למשחק ושניהם חייבים להיות על הדשא, אחד הדברים שהכי הייתי רוצה לראות בשלישייה הקדמית שלנו זה החלפת מקומות. במידה וצ'יקו פותח אז הוא אצילי ויונתן יכולים לבלבל כל הגנה אם יחליפו מקומות במהלך משחק שוטף, יוני זז לאמצע, צ'יקו/אצילי מחליפים אותו בקו וכן הלאה.

7 hours ago, RAFICOHEN said:

תספר על זה.

אני כל משחק מביא איתי אוכל מהבית בקופסת פלסטיק וסכום מפלסטיק.(תשובה מוחצת לכל האוכל זבל שמוכרים לכם במזנונים)

פתאום האבטחה התהפכה עליי.

"אתה לא יכול להיכנס" 

"מצאנו דברים יותר גרועים(חזיז בתוך לחמניה עם נקניקיות כך הם טוענים)"

"אם קופסת הפלסטיק תיזרק לדשא מי ישלם את הקנס.. אתה?"

בקיצור בלבולי מוח.

דברתי עם ראש צוות המאבטחים במקום ובסוף נכנסתי אחרי מס' דקות.

מאוד מעצבן.

חחח הזכיר לי תקופה שהייתי עובד בוולפנייטס והייתי מגיע למגרש אחרי משמרת ומביא איתי קופסא עם המבורגר וצ'יפס ורטבים, אנשים סביבי היו מתים חחחח

נתחיל בשורה התחתונה 3-0 על הסיוט הזה שנקרא אבוקסיס ובני יהודה  אחלה ערב.

מחצית ראשונה לא רעה מדקה 15 ועד דקה 40, מחצית שניה רדומה מאוד ומאכזבת עבורי, ציפיתי לקצת יותר דקות של רעבה אחרי הגביע, if its 20 make it 30

אבל כנראה שזאת מכבי של השנה וצריך להשלים עם זה.

לגבי יוני ואצילי, גם פה הגעתי לאיזשהי השלמה עם זה שמדובר בשחקנים של מספרים, רגל שמאל אדירה, אבל בגדול לא כדורגלנים גדולים כל כך מבחינת תרומה כללית למשחק, דריבל, יצירתיות וטכניקה.

אני עדיין חושב שאנחנו הקבוצה הכי חזקה בליגה, גם אם פחות "נוצצת" מחיפה, אבל בפירוש לא מהקבוצות הגדולות והמהנות שידענו, גם זה הישג גדול בעידן הפיירפלי.

45 דקות לפני, Spring said:

קצת צורם שאתה כותב בנושא סיכום "שוב לא היה עידוד" כשהחבר'ה בגוש הורגים את עצמם לעודד בלי תופים.

יוני שחקן מעולה ובעיקר מרתיע, הפתיע אותי מאוד מאוד לטובה בגול השני, הייתי בטוח שינסה להקפיץ. בכל הנוגע להשוואה בינו לבין אצילי, זה פשוט לא אותו שחקן. שניהם מביאים איכויות אחרות למשחק ושניהם חייבים להיות על הדשא, אחד הדברים שהכי הייתי רוצה לראות בשלישייה הקדמית שלנו זה החלפת מקומות. במידה וצ'יקו פותח אז הוא אצילי ויונתן יכולים לבלבל כל הגנה אם יחליפו מקומות במהלך משחק שוטף, יוני זז לאמצע, צ'יקו/אצילי מחליפים אותו בקו וכן הלאה.

חלילה לא התכוונתי לבקר את הקהל, לא אנחנו כקהל או הארגון שמוביל אותו אחראיים ל"אין עידוד" אבל אי אפשר להשוות את זה לתמיכה שיכולנו לייצר עם אביזרי עידוד והמצב הזה מתסכל אותי מאוד.