Jump to content

רשמים מההפסד לאום אל פחם בגביע | הדחה כואבת, חששות ומעט זמן להתאפס

Sawyer

Recommended Posts

14 דקות לפני, Sawyerdroid said:

ושוב יפצע? וגלזר יפצע? וסתם פרץ יחליט להיות גרוע? או לא באמת לחזור?

להחזיר. עם הפריכות של גולסה והיכולת של ברסקי יש לקארצב מקום גם כשגלזר ופרץ כשירים. להחזיר.

יש לך את גלזר, פרץ, גולסה, ריקן, ברסקי ומיכה. שישה שחקנים על שלוש עמדות. זה ארגז. (מכחיש את קיומו של ניקוליץ׳). 

גם אם ניתקל בתרחיש אימים של פציעות והרחקות של כמה מהנ״ל במקביל, תוכל לחלטר נקודתית עם ייני ואצילי. 

בהתחשב בכך שנותרו עוד 22 משחקים עד סוף העונה, אני חושב שאין מקום להכניס גפרור לסגל הנוכחי. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

נדמה לי שמכבי לא נוהגת להחזיר מפציעות של כמה שבועות ישר ל-90 דק' או לפותח. 

היום שרן פתח אחרי 5 חודשים בלי דקת כדורגל לפני

9 דקות לפני, Cosmic said:

לא מפקפק בכישוריו חלילה, אבל תחת ההנחה שפרץ כשיר תוך חודש, אני חולק עלייך. 

תחת ההנחה שידיעות אופטימיות בקשר לחזרה מפציעות הן שגויות במקרה שלנו, מחזיר אתמול וזה שלא לקחנו בחשבון שהטאלנט יחזור גם מהר לכושר משחק.

Just now, דקסטר said:

היום שרן פתח אחרי 5 חודשים בלי דקת כדורגל לפני

עזוב, היום היה משחק רוטציה שהוא קלאסי להחזיר מישהו ככה.

לא רואה את שרן חוזר להרכב הפותח כ"כ מהר, בטח לא בסיטואציה כמו שיש לנו בליגה כעת. 

12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם ישחררו את ריקן ואת ברסקי, אז נראה לי שאפשר. אני מקווה שכך יהיה, אבל לא מאמין.

נראה לך? הם לא ישוחררו בינואר וגם בצדק. קראצב יבוא על הראש שלהם. הכל קול.

13 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז עכשיו קראצב זה הפתרון, למה? הוא מצליח בקריית שמונה? הבעה שלנו היא התקפית, איך הוא בדיוק יעזור בזה?

הוא לא, אבל קארצב + חלוץ טוב ואנחנו על הנייר עם הכלים להמשיך עד הסוף. 

קוסמיק, כל השישה ימצאו דקות עד הסוף. הטובים מביניהם את מירב הדקות. כל בור באחד מה22 משחקים האלו יכול להכריע את גורל האליפות.

32 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז עכשיו קראצב זה הפתרון, למה? הוא מצליח בקריית שמונה? הבעה שלנו היא התקפית, איך הוא בדיוק יעזור בזה?

קראצב הוא משאב קיים. אם יהיה טוב(והוא יהיה טוב לדעתי)  אז ישחק.התחרות שלו כרגע, לא קשה מידי, לצערי. דם חדש. מישהו שיגרום לכולם להשתפר. 

התקפה? כולנו מודעים למגבלות. אז תרענן בקישור.

48 דקות לפני, המכבייה said:

קראצב הוא משאב קיים. אם יהיה טוב(והוא יהיה טוב לדעתי)  אז ישחק.התחרות שלו כרגע, לא קשה מידי, לצערי. דם חדש. מישהו שיגרום לכולם להשתפר. 

התקפה? כולנו מודעים למגבלות. אז תרענן בקישור.

בדיוק, במקרה הגרוע לא ישחק הרבה ויצא להשאלה שוב עונה הבאה. מה יש לנו להפסיד לעומת האופציה השניה שפרץ לא חוזר/חוזר רע. ועוד תוסיף לזה את גולסה הפציע, ברסקי החלש וגלזר שהכל לבד על הראש שלו. 

חייבים להחזיר, חלוץ בינואר וצ'יקו עד אז.

מכבי העלו באינסטגרם את הגול של יוני כהן בטדי בעונה שעברה.

אני לא מצליח להבין למה איביץ לוקח את המגן השמאלי הכי טוב שהיה פה ומסרס אותו להיות בלם.

5 hours ago, קובי השועל said:

כל מי שהיה סביב הספסל של המחבלים עשה עבודה גדולה, ריספקט!

על מה בדיוק ריספקט? עמד לידי מישהו שכל המשחק קילל את ברקוביץ', מדי פעם צעק לטננבאום ליציע שהוא המלך, אבל מה? כל המשחק שתק ולא עודד פעם אחת, על מה בדיוק ריספקט? מה התועלת הקללות האלה? תעודד את הקבוצה שלך קיבינימט

4 hours ago, Sawyerdroid said:

בדיוק, במקרה הגרוע לא ישחק הרבה ויצא להשאלה שוב עונה הבאה. מה יש לנו להפסיד לעומת האופציה השניה שפרץ לא חוזר/חוזר רע. ועוד תוסיף לזה את גולסה הפציע, ברסקי החלש וגלזר שהכל לבד על הראש שלו. 

חייבים להחזיר, חלוץ בינואר וצ'יקו עד אז.

סוייר, כמה שחקנים את רוצה בסגל? אם אתה מחזיר את קארצב תשחרר אחרים. כל הסגל הענק הזה הוא מהות הבעיה בשלב הזה, במקום להריץ הרכב חזק, אנחנו כל שבוע מחליפים חצי הרכב. מעבר לזה שלצערי הסגל שלנו, במיוחד בקישור, עמוס בבינוניים כשבהתקפה על הנייר יש לנו שחקנים מצויינים רק שאף אחד לא פוגע כבר תקופה.

58 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

על מה בדיוק ריספקט? עמד לידי מישהו שכל המשחק קילל את ברקוביץ', מדי פעם צעק לטננבאום ליציע שהוא המלך, אבל מה? כל המשחק שתק ולא עודד פעם אחת, על מה בדיוק ריספקט? מה התועלת הקללות האלה? תעודד את הקבוצה שלך קיבינימט

לא יודע על מה אתה מדבר, תמיד יקללו ..

אבל מי שהיו לידי עודדו מהנשמה וזה היה כיף לראות

עוד נקודה למחשבה, אני מקווה שאחרי הפציעות שקשורות גם לחוסר תקשורת בין הרופאים ולצוות ויחד תצוגת הנפל של אתמול צריכים לבצע שינוים גם בצוות הכושר, קטסטרופה

5 hours ago, turgi said:

אני לא מצליח להבין למה איביץ לוקח את המגן השמאלי הכי טוב שהיה פה ומסרס אותו להיות בלם.

מבאס אותי כבר תקופה.

אתמול לשם שינוי הוא עלה יחסית הרבה, וזה היה פשוט מדהים.

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

סוייר, כמה שחקנים את רוצה בסגל? אם אתה מחזיר את קארצב תשחרר אחרים. כל הסגל הענק הזה הוא מהות הבעיה בשלב הזה, במקום להריץ הרכב חזק, אנחנו כל שבוע מחליפים חצי הרכב. מעבר לזה שלצערי הסגל שלנו, במיוחד בקישור, עמוס בבינוניים כשבהתקפה על הנייר יש לנו שחקנים מצויינים רק שאף אחד לא פוגע כבר תקופה.

משחרר את ברסקי בחזרה להשאלה בשמחה כשאקרצב חוזר, אבל גם אם לא - מעדיף בחצי עונה שנשארה בתקציב מוגבל אם קיים לרכש ובנקודת זמן הנוכחית לבלוע עוד שחקן באמצע כדי לא לסיים עם חור שם. 

1 hour ago, Sawyerdroid said:

משחרר את ברסקי בחזרה להשאלה בשמחה כשאקרצב חוזר, אבל גם אם לא - מעדיף בחצי עונה שנשארה בתקציב מוגבל אם קיים לרכש ובנקודת זמן הנוכחית לבלוע עוד שחקן באמצע כדי לא לסיים עם חור שם. 

מסכים לגבי ברסקי, לא מוכיח את עצמו, ולדעתי גם חוזז לא ברמה של מכבי. אפילו אתמול עשה שלוש פריצות יפות מאוד במחצית הראשונה, אבל קבלת ההחלטות שלו במסירה האחרונה פשוט מביכה.

אם כבר יש משהו בזיוני במערכת זה עניין הכושר הגופני והפציעות , לא הגיוני שהקבוצה הכי גדולה בארץ עם התקציב הכי גדול והמכשור הכי מתקדם תראה ככה 

פשוט לא הגיוני שאין לשחקנים כושר לשרוף את המגרש 90 דקות כמו בעונות של חואן טוריחו , כל שבועיים שחקן אחר נפצע בהתחלה אומרים שבועיים שלוש בסופו של דבר זה מסתיים ב3 חודשים ביציע. 

הזעזוע צריך להיות שם אם זה מאמן הכושר אם זה הצוות הרפואי משהו שם לא מתפקד כמו שצריך.

חח משעשע מאוד, הפסד אחד ואתם שורפים חצי קבוצה(אתמול עוד הבנתי, היו עצבים מהמשחק) אבל כשהתקשורת עושה את זה אתם נשרפים מכאב ועצבים.

סך הכל הגיוני.

קנדיל לא מגן, ג'ראלדש לא ברמה, ברסקי פרווה ועוד שאר פנינים.