Jump to content

רשמים מההפסד לאום אל פחם בגביע | הדחה כואבת, חששות ומעט זמן להתאפס

Sawyer

Recommended Posts

חזרנו לא טוב מהפגרה, שני תוצאות תיקו רצופות וספיגה ראשונה, סממנים רעים שצריכים להתנער מהם במהרה. היריבה נחותה, שלב ראשון בגביע ואין מקום לטעויות.

איביץ' כצפוי מעלה הרכב מחליפים, גלזר (המוצהב) יחד עם טיבי ואמאדור מהווים את החסרון הגדול ביותר על הנייר, מלבדם שחקני הרוטציה הבכירים פחות צריכים להספיק כדי לעשות את העבודה.

המשחק נפתח כצפוי ביתרון מובהק למכבי כשכבר מדקות הפתיחה התקפנו וחפשנו את השער המהיר. דקה 13 הוא כבר הגיע בצדק אחרי התקפה טובה של מכבי, הלחץ המשיך בכיוון אחד בלבד גם אחרי הראשון וכפי שצריך גם כבשנו את השני בקלות אבל שער לא צפוי של אום אל פחם החדיר בהם תקוות ומוטיבציה למחצית השניה שהמשיכה את התנופה של אום אל פחם שכבשה את השער השני אחרי טעות אומללה. דקות ארוכות של תיקו משמים כשהשיפור ביכולת מגיע מהחילופים אבל דווקא אז ההפתעה הופכת להלם כששער שלישי של אום אל פחם מגיע, עד הסיום לא הצלחנו להשוות למרות שהגענו לכמה מצבים ובכך חתמנו הפסד מביך לקבוצה נחותה והדחה מוקדמת מהגביע.

שופט: סביר+ (לא הרגיש שניסה לזיין אותנו, למעט כמה דקות ב2-0 לא ריחם על היריבה. לא הוסיף הרבה זמן אבל החזיר את מה שבזבזו בתוספת. אמנם פספס כמה פאולים לחובתם אבל בטח שקונה שיפוט כזה כל שבוע)

שחקנים: ינואטיס לא בבכורה המחודשת שציפינו לה, יכל להגיב טוב יותר בשער הראשון ואולי גם בשלישי. גם אם לא גולים על הראש שלו בסיטואציה הזאת זה בעייתי. חוליית ההגנה חסרה את המרכז שלה וזה היה מורגש, אם סבוריט עוד נתן משחק נסלח כשעלה קצת להתקפה ופידח פחות מהאחרים, קנדיל היה במשחק על סף הבזיוני בשני צידי המגרש, שרן נראה כמי שלא נגע בכדור למעלה משנה, חלוד, לא מדויק. לא קרוב לכושר משחק ופיבן מעל כולם במשחק אימים סטייל פידלף עם אשמה ישירה בשני שערים לפחות. גם בקישור המצב לא היה מזהיר כשברסקי פשוט רע כמעט בכל פעולה שלו, מאוד לא אחראי ונראה כמי שלא בטוח שמתאים אפילו לרוטציה שלנו, ריקן היה אמנם מהפחות גרועים על המגרש וגם כבש אבל בטח שלא יקבל קומפלמנטים במשחק כזה ודור מיכה ממשיך ביכולת הרעה שלו, כדור וחצי טובים שלו בטח לא הרשימו אותי ואני כבר לא יודע אם ואיך הוא בכלל מתכוון להתעורר מהתקופה הזאת. עטר דווקא פתח את המשחק טוב אבל נעלם לחלוטין מהרגע שספגנו, חוזז עם מהלך וחצי נחמדים ביותר מדי דקות מול יריבה נחותה ואיילון אלמוג הראה עוד קצת ניצוצות של כדורגל ואפילו שם כדור ברשת, אבל גם הוא היה צריך לעשות יותר מול יריבה כזאת.

פיקנטריה:

- משחקים בעפולה

- משחקים מול אום אל פחם

- הדחה מהגביע

- הפסד ראשון בארץ לעונת 18/19

- פריצות למגרש אחרי גולים באהלן אהלן

- אלימות משטרתית מוגזמת, בלאגן בקהל.

- סופגים 3 שערים במשחק

קהל:

תקופה מוזרה מאוד עוברת עלינו, אחרי שנים של רוגע ושלווה הדרבי וההשלכות שלו מכות בנו והזעזוע מורגש. לא יודע מה המטענים שקיימים ומה כל אחד חושב כרגע אבל עכשיו זה הזמן להתאחד נגד כל הגורמים החיצוניים ולספק למכבי את המעטפת שהיא צריכה כדי לצאת מהתקופה הרעה הזאת ולחזור למומנטום הנדרש בליגה, וזה חייב לקרות עכשיו. המשחק מול בני יהודה הוא סופר קריטי, כל דבר מלבד ניצחון יכול להפוך את זה לכדור שלג וכשחיפה באופק אסור שזאת תיהיה אופציה. תרימו את הראש מהמכה שקיבלנו היום ותטריפו את עצמכם לקראת המשחק הקרוב.

שלישי, 20:15, בלומפילד. נתראה.

מצטרף לפאדיחות בקיץ.

ההגנה הזאת לא צריכה לשחק.

אלמוג צריך להיות מולחם להרכב.

חבל שאין מי שיקח החלטות קשות וחשובות בינואר.

Just now, turgi said:

חבל שאין מי שיקח החלטות קשות וחשובות בינואר.

אנגלידיס כאן והוא מאוד מעריך את איביץ' אז אולי זה דווקא יעשה טוב בייחוד להחלטות שיקבעו דברים לזמן הקרוב

יש למכבי סגל די מלא, תוריד את ה3, 4 שחקנים היום שלא צריכים גם ככה לקבל דקות בהמשך העונה. 

אז באמת נשאר רק להביא חלוץ, סקורר רציני. אבל אין פה איזה זעזוע שצריך לקרות.

היה הרכב מחליף, המחליפים הוכיחו למה הם מחליפים ולא סתם מחליפים, כאלו שמקבלים 2 דקות בכל הסיבוב. 

איביץ' שם כל שבוע את ההכי טובים והיום זאת ההוכחה שמי שבאמת לא שיחק, באמת לא הגיע לו.

קנדיל, עטר, פיבן, ייני(לא ברור למה שחקן שלא בכושר לא הוחלף במחצית)... כל השאר התדרדרו ביחד איתם. 

הגנה ביזיונית ללא ספק חוץ מסאבוריט. ייני עם איבודים הזוים ולחץ בכל פעולה שלו. 

על פיבן אני אפילו לא מדבר...

הקישור היה חלש עם ברסקי שלא ברמה ובטח שלא כקשר אחורי, ריקן שאמנם יודע לתת מספרים, אבל לא עושה הרבה חוץ מזה, ומיכה שהיכולת שלו העונה עצובה מאוד.

בהתקפה עטר כרגיל עשה שטויות וזה היה נראה שהוא פשוט לא מסוגל לגעת בכדור פחות משלוש פעמים.

חוזז אמנם כישרון, אבל קבלת החלטות של חסר מושג. איילון אלמוג אחראי לשני הגולים והוא כישרון נהדר, אבל הוא חייב להופיע גם למחצית השנייה. גם במשחק נגד נתניה וגם נגד נס ציונה הוא פתח טוב ונחלש במחצית השנייה.

המחליפים גם איכזבו. גולסה לא הורגש בגלל התפקוד שלו, יונתן לא הספיק לעשות משהו והיה נראה לחוץ ואצילי עם איבודים מרגיזים. ממש לא האצילי שחיכינו שיחזור מהפציעה.

הפסד מאוד מאכזב וכואב. יום שלישי משחק על כל העונה כי הוא יקבע עד כמה אנחנו חזקים מנטלית. נקווה לטוב...

לגבי המשטרה, זה פשוט ביזיון. אף אחד לא ידבר על זה, כרגיל. 

אגב, היה כיף סוף סוף לעודד עם תוף ודגלים ביציע. לא יאמן שבמגרש בפאקינג עפולה מאפשרים את זה, אבל בתל אביב לא.

כל העונה של מכבי, ארופה, הליגה, הגביע - כולה מושפעת מהעדרו של שחקן אחד שבעצם לא באמת שיחק בקבוצה אי פעם ואולי גם לא ישחק.

זה די מוזר.

מצחיק שאנשים מופתעים מייני. אף פעם לא החזקתי ממנו בלם, זה רק הראה את החולשה של מה שהיה כאן. תמיד קיבלנו עליו גולים בנגיחה ותמיד היו לו את האיבודים האלה (בטח אחרי שלא שיחק כל כך הרבה זמן). פיבן היה סיוטי, קנדיל נורא והשוער פשוט אוויר. 

איביץ אשם כאן בענק! יש רוטציה ויש לעלות בלי הגנה בכלל. 

נכון שהיינו צריכים לתת ארבע במחצית, אבל משהו רע עובר על ההתקפה שלנו מתחילת העונה. לא הגיוני שמאז ה2-2 לא עשינו שום התקפה, חוץ מהעונשין של עטר.

אילון אלמוג זאת נקודת האור היחידה מהמשחק הנוראי הזה (ובכלל מהשבועות האחרונים). 

בישול יפה ושער, קשה לי לבקש יותר משחקן קו. 

גם ריקן תרם את שלו. 

פיבן, ייני , ברסקי , ינואטיס , קנדיל, עטר, חוזז - אין שום סיבה שאחד מאלו יראה הרכב עד סוף העונה כל עוד השאר בריאים וכשירים. 

שום סיבה. 

גם למיכה הייתי נותן כמה משחקים על הספסל אם הייתה אלטרנטיבה, אבל אין. 

מאכזב, מביך ומבאס, אבל לא בשביל הגביע התכנסנו כאן. כי בתכלס גם לא היינו זוכים בו, אלא עפים בדרך אכזרית אחרת כמו תמיד, אבל חבל שעפנו דווקא בצורה הביזיונית הזו שיכולה לפגוע בהמשך העונה.

משחק נוראי של כולם, ומעל כולם של פיבן שבמו ידיו ורגליו החזיר אותם למשחק מגיים אובר. רוטציה מוגזמת בהגנה שנבעה מיהירות או לא יודע מה, גם עלתה לנו ביוקר.

צריך להרים את הראש לקראת שלישי, משחק שיסמן לאן העונה הזו הולכת.

יאניוטיס : יכל לעשות הרבה יותר בשערים ורואים שהוא חסר בטחון וזה מקנה להגנה , לצערי הרב אין סיבה להחזיק שוער זר על הספסל ועוד במשכורת כזו

קנדיל: שנה שעברה היו לנו 2 מגינים אדירים ורוטציה נדירה, השנה קנדיל נראה כמו הצל של עצמו

ייני: חזר מפציעה ולא בכושר, נקווה שזה לא שירת הברבור.

פיבן: פתח טוב ונעלם ונחלש לגמרי המון פדיחות .

סבוריט: היה פרווה למדי

ברסקי: לא ברמה מצטער

ריקן: היחיד שניסה אבל מעט מדי

מיכה : ועדת חקירה לגביו, משהו עובר עליו

עטר:כנ"ל

חוזז: מאכזב , לא ברמה, לא תכליתי ולצערי מפספס את הצאנסים שלו

אלמוג:הראה ניצוצות , אבל לא מספיק

סגל עמוס לעייפה שנבנה להתמודדות בשלוש מסגרות, מוצא את עצמו עם אחת בלבד לפני תום השנה האזרחית. בעיה. 

יותר מחיזוק, מקווה שמכבי תשחרר/תשאיל 2-3 שחקנים בינואר ותקצר את הרוטציה. אין כרגע הצדקה למשלימי קאדר במכבי. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

סגל עמוס לעייפה שנבנה להתמודדות בשלוש מסגרות, מוצא את עצמו עם אחת בלבד לפני תום השנה האזרחית. בעיה. 

יותר מחיזוק, מקווה שמכבי תשחרר/תשאיל 2-3 שחקנים בינואר ותקצר את הרוטציה. אין כרגע הצדקה למשלימי קאדר במכבי. 

יש הצדקה להחזיר את קראצב. הוא משאב פנוי שצריך להשתמש בו. 

המסקנות שלי מהמשחק זה שטננבאום,טיבי,ז'איר וגלזר הם הסיבה להצלחה הגדולה בליגה עד כה..

כשהם בחוץ אנחנו נספוג.

הקישור של מכבי השנה מבחינה התקפית הוא החלש ביותר בשנים האחרונות שאני זוכר, אם עד עכשיו היה ספק מסויים אז היום היה השיא מבחינתי שקבוצת אמצע טבלה בלאומית עושה לנו בית ספר באמצע.

לא אופתע אם לא יהיו שינויים בינואר אבל אתאכזב מאוד כי הקבוצה הזאת זקוקה ל2 קשרים בדחיפות (פרץ יכול להיות אחד מהם אם יחזור בקרוב).

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא מפקפק בכישוריו חלילה, אבל תחת ההנחה שפרץ כשיר תוך חודש, אני חולק עלייך. 

1 דקה לפני, משה פרימו said:

המסקנות שלי מהמשחק זה שטננבאום,טיבי,ז'איר וגלזר הם הסיבה להצלחה הגדולה בליגה עד כה..

כשהם בחוץ אנחנו נספוג.

הקישור של מכבי השנה מבחינה התקפית הוא החלש ביותר בשנים האחרונות שאני זוכר, אם עד עכשיו היה ספק מסויים אז היום היה השיא מבחינתי שקבוצת אמצע טבלה בלאומית עושה לנו בית ספר באמצע.

לא אופתע אם לא יהיו שינויים בינואר אבל אתאכזב מאוד כי הקבוצה הזאת זקוקה ל2 קשרים בדחיפות (פרץ יכול להיות אחד מהם אם יחזור בקרוב).

לא חושב שטננבאום הוא חלק מהיהלום הלא פריץ הזה אבל כן. טיבי-אמאדור-גלזר, היתרון של טיבי על החלוצים, היתרון של אמאדור בראש והחיפוי והטרור הבלתי נגמר של גלזר פשוט שווה לנו כמעט ולא לספוג שערים. זה משולש מדהים ומצרך מדהים אבל חייבים להפוך מהר את כל השאר.

מקווה מאוד מאוד לראות את צ'יקו כבר השלישי, ואת השלישייה איתו. חייבים 3 נקודות מבני יהודה. 

Just now, Cosmic said:

אם ישחררו את ריקן ואת ברסקי, אז נראה לי שאפשר. אני מקווה שכך יהיה, אבל לא מאמין.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

לא חושב שטננבאום הוא חלק מהיהלום הלא פריץ הזה אבל כן. טיבי-אמאדור-גלזר, היתרון של טיבי על החלוצים, היתרון של אמאדור בראש והחיפוי והטרור הבלתי נגמר של גלזר פשוט שווה לנו כמעט ולא לספוג שערים. זה משולש מדהים ומצרך מדהים אבל חייבים להפוך מהר את כל השאר.

מקווה מאוד מאוד לראות את צ'יקו כבר השלישי, ואת השלישייה איתו. חייבים 3 נקודות מבני יהודה. 

צ'יקו כשיר בכלל? מתאמן?

4 דקות לפני, Cosmic said:

ושוב יפצע? וגלזר יפצע? וסתם פרץ יחליט להיות גרוע? או לא באמת לחזור?

להחזיר. עם הפריכות של גולסה והיכולת של ברסקי יש לקארצב מקום גם כשגלזר ופרץ כשירים. להחזיר.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם ישחררו את ריקן ואת ברסקי, אז נראה לי שאפשר. אני מקווה שכך יהיה, אבל לא מאמין.

תרחיש דמיוני להערכתי. על ריקן לבטח לא יוותרו, ובצדק בעיניי. 

3 דקות לפני, Meron's said:

צ'יקו כשיר בכלל? מתאמן?

מתאמן, לא יודע אם כשיר. אופתע מאוד בהתחשב בהכירות עם מכבי הנוכחית אם נראה אותו פותח בשלישי, אולי אולי מחליף. נקווה שלפחות זה..

9 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים, עם זאת אין מה להחזיק אותו ואת ברסקי ביחד,עומס מיותר והנצחת הבינוניות

Just now, Sawyer said:

מתאמן, לא יודע אם כשיר. אופתע מאוד בהתחשב בהכירות עם מכבי הנוכחית אם נראה אותו פותח בשלישי, אולי אולי מחליף. נקווה שלפחות זה..

מחליף מול כ''ס ואני מרוצה פלוס. 

2 דקות לפני, Sawyer said:

נדמה לי שמכבי לא נוהגת להחזיר מפציעות של כמה שבועות ישר ל-90 דק' או לפותח.