Jump to content

איביץ'

Recommended Posts

24 דקות לפני, אדביסי said:

אם תמשיך לדבר ברבים אני אפסיק להתייחס אליך ברצינות.

איביץ' עשה עבודה טובה מאוד בליגה בעונה שעברה אבל גם אז היה סימן שאלה בדמות היכולת שלו להתמודד במשחקי נוקאאוט.

להתאים את עצמנו לסנדרטים החובבנים של הליגה יהיה בעייתי מאוד, סלח לי באמת שממכבי אני מצפה ליותר מהסקאוטינג של יוסי בניון או של אסי רחמים. ואגב לא לחיפה ולא לבית"ר אין שני שחקנים עם חוזים לעוד 3.5 שנים ושכר שמן שמהווים נטל על התקציב ועל הקבוצה. יש שני צדדים למטבע.

אני מדבר ברבים אלייך ואל שאר האוהדים שפתאום כשלא הולך משנים את דעתם וקופצים.

איביץ' בעונה שעברה הביא את האליפות הכי גדולה שהייתה כאן, בפער הכי גדול ועם הפסד אחד. הוא לא היה שום סימן שאלה אלא סימן קריאה ענק.

לא להתאים את עצמנו לסטנדרטים של הליגה? אז של מי כן? אנחנו מתחרים בליגת העל לא בשום מקום אחר. אנחנו חלק מהכדורגל פה אם תרצה או לא.

החוזים שלהם ארוכים כי על הנייר הם היו החתמות בטוחות.

ניקוליץ' שחקן שמעולם לא נפצע בצורה רצינית לפני שהוא הגיע לכאן. 

יאניוטיס הגיע לפה עם זכייה בשוער השנה ביוון, ליגה קצת יותר טובה מפה. הוא לא התחיל טוב כמו כל הקבוצה. הנחיתו אותו בשער במשחקים גורליים בלי שום תיאום. אחר כך הוא נפצע לתקופה ארוכה ושוב שיחק בשבת עם הרכב חלש. 

כרגע שניהם כישלונות עד שיוכח אחרת, אבל אף אחד לא היה צריך לנחש שזה מה שיקרה. 

זה קורה לכל קבוצה בעולם שמחתימים שחקנים ובסוף הם מתגלים כנפילה. זה חלק מהכדורגל. צריך להגיד תודה ששניהם באו בחינם ולא כמו מרסלו, יחזקאל או כל כישלון אחר ששילמנו עליו המון כסף.

מישהו מוכן להסביר לי את הקשר המיסטי בין איביץ למשחקי נוקאאוט?זו פשוט בדיה,אמונה תפלה,איביץ ניצח חמישה משחקים כאלה בשנה שעברה אז מה זה הזין המומצא הזה?

לא סוגד לאף אחד,כשהוא טועה הוא טועה,אבל למה האוהדים כאלה טפשים הבן אדם הזה הוא פאקינג מפלצת של אחוזי הצלחה בעידן שבו במקום מדו נוסא וגל יש לנו שחקנים שהמועדון הזה גידל והוא הביא איתם אליפות ב30 הפרש,

די אני באמת לא מסוגל לקרוא את זה בפורום שאמור להיות השפוי ביותר בקרב האוהדים.

תנו לו קצת קרדיט לפני שאתם מוחקים אותו ומעלים לשלטון שחקן עם שלושה שערי שדה שיכול להיות שהכל בסדר ביניהם

30 דקות לפני, Almogl said:

מישהו מוכן להסביר לי את הקשר המיסטי בין איביץ למשחקי נוקאאוט?זו פשוט בדיה,אמונה תפלה,איביץ ניצח חמישה משחקים כאלה בשנה שעברה אז מה זה הזין המומצא הזה?

לא סוגד לאף אחד,כשהוא טועה הוא טועה,אבל למה האוהדים כאלה טפשים הבן אדם הזה הוא פאקינג מפלצת של אחוזי הצלחה בעידן שבו במקום מדו נוסא וגל יש לנו שחקנים שהמועדון הזה גידל והוא הביא איתם אליפות ב30 הפרש,

די אני באמת לא מסוגל לקרוא את זה בפורום שאמור להיות השפוי ביותר בקרב האוהדים.

תנו לו קצת קרדיט לפני שאתם מוחקים אותו ומעלים לשלטון שחקן עם שלושה שערי שדה שיכול להיות שהכל בסדר ביניהם

צצו פה הרבה טרולים ואוהדי פייסבוק זאת הבעיה.

הביקורות פה הזויות.

יש גם דרך לבקר וגם צריך להיות הגיון כלשהו מאחורי הביקורות, מה שלהרבה פה חסר.

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני מדבר ברבים אלייך ואל שאר האוהדים שפתאום כשלא הולך משנים את דעתם וקופצים.

איביץ' בעונה שעברה הביא את האליפות הכי גדולה שהייתה כאן, בפער הכי גדול ועם הפסד אחד. הוא לא היה שום סימן שאלה אלא סימן קריאה ענק.

לא להתאים את עצמנו לסטנדרטים של הליגה? אז של מי כן? אנחנו מתחרים בליגת העל לא בשום מקום אחר. אנחנו חלק מהכדורגל פה אם תרצה או לא.

החוזים שלהם ארוכים כי על הנייר הם היו החתמות בטוחות.

ניקוליץ' שחקן שמעולם לא נפצע בצורה רצינית לפני שהוא הגיע לכאן. 

יאניוטיס הגיע לפה עם זכייה בשוער השנה ביוון, ליגה קצת יותר טובה מפה. הוא לא התחיל טוב כמו כל הקבוצה. הנחיתו אותו בשער במשחקים גורליים בלי שום תיאום. אחר כך הוא נפצע לתקופה ארוכה ושוב שיחק בשבת עם הרכב חלש. 

כרגע שניהם כישלונות עד שיוכח אחרת, אבל אף אחד לא היה צריך לנחש שזה מה שיקרה. 

זה קורה לכל קבוצה בעולם שמחתימים שחקנים ובסוף הם מתגלים כנפילה. זה חלק מהכדורגל. צריך להגיד תודה ששניהם באו בחינם ולא כמו מרסלו, יחזקאל או כל כישלון אחר ששילמנו עליו המון כסף.

ניקוליץ' ממש לא החתמה בטוחה, יאניוטיס מילא אבל להכניס אופציות יציאה עבור המועדון זאת לא בושה בטח אחרי נפילות כמו מרסלו ובאטוקיו.

אומנם הם באו בחינם אבל שניהם (במיוחד היווני) התחייבויות יקרות מאוד לעוד הרבה שנים, הרבה אחרי שאיביץ' כבר לא יהיה פה.

1 דקה לפני, אדביסי said:

ניקוליץ' ממש לא החתמה בטוחה, יאניוטיס מילא אבל להכניס אופציות יציאה עבור המועדון זאת לא בושה בטח אחרי נפילות כמו מרסלו ובאטוקיו.

אומנם הם באו בחינם אבל שניהם (במיוחד היווני) התחייבויות יקרות מאוד לעוד הרבה שנים, הרבה אחרי שאיביץ' כבר לא יהיה פה.

ניקוליץ' לא החתמה בטוחה, אבל הוא בא עם רקע לא רע ואחרי שאיביץ' הכיר אותו.

אף אחד לא דמיין שהוא יהיה פצוע במשך שנה אחרי שלא נפצע אף פעם לפני זה.

התחייבויות יקרות? זה חלק מלהיות מועדון גדול.

אם ניקוליץ' היה מציאה ויאניוטיס היה כמו ראייקו, והיו מחתימים אותם על חוזה לשנתיים היו מתעצבנים ואומרים שזה מחדל.

18 hours ago, אדביסי said:

מה נראה לך ששחקנים מטומטמים? אף שחקן לא יחתום על חוזה שבו הוא מתחייב ל-4 או 5 שנים כשהמועדון יכול לחתוך אותו בכל סוף עונה, בטח לא שחקנים זרים עם ביקוש, גם אם יחתימו שחקן על חוזה קצר לעונה או שתיים, והוא יהיה טוב, אבל ילך בחינם בסוף החוזה, אז יהיו לאנשים תלונות.

הסיכון שלקחו עליהם היה סיכון לגיטימי, בטח כשמדובר בשחקנים שמגיעים בהעברה חופשית עם רזומה טוב ובגיל טוב.

קשה לי לראות עוד מאמן שהיה יוצא מהמשברון הזה כל כך בקלות.

משברים ורצף משחקים זה משהו שתמיד קורה. לצאת מזה עם 3-0 חלק כשאתה מחזיר את יוני ואצילי (וציקו טועם דשא) לעניינים זה לצאת מזה בקלאס.

לדעתי איביץ' מאמן שיודע למצות 85% מהפוטנציאל של הקבוצה באופן סופר קבוע, מרשים ויעיל כך שאנחנו לא מקבלנים מכבי דורסנית ומלהיבה אבל מאוד יעילה, יציבה וקרה.

לצערי הפער הזה של העוד 15% בא לידי ביטוי בעיקר באירופה ובהנאה שלנו כצופי כדורגל בנוסף להיותנו אוהדים.

מרבית המאמנים שאולי זוכים ליותר קרדיט מהקהל לפעמים הם כאלה שמוציאים במהלך העונה 60%-100% יכולות עם שונות גבוהה יותר ואז אתה מקבל הצגות מדי פעם אבל מסיים את העונה עם 4-6 הפסדים. אצל איביץ זה הפסד אחד בשנה וחצי.

הדגש הכל כך גדול עם המשימות ההגנתיות שיש לכל שחקן גרם לזה שכמעט ולא ניתן לכבוש נגדנו אבל מצד שני אני ממש מרגיש תוך כדי המשחק את החשש של שחקני ההתקפה מלעשות פעולות פחות "בטוחות".

1 hour ago, silentyogi said:

לדעתי איביץ' מאמן שיודע למצות 85% מהפוטנציאל של הקבוצה באופן סופר קבוע, מרשים ויעיל כך שאנחנו לא מקבלנים מכבי דורסנית ומלהיבה אבל מאוד יעילה, יציבה וקרה.

85% מהפוטנציאל של הסג

לצערי הפער הזה של העוד 15% בא לידי ביטוי בעיקר באירופה ובהנאה שלנו כצופי כדורגל בנוסף להיותנו אוהדים.

מרבית המאמנים שאולי זוכרים ליותר קרדיט מהקהל לפעמים הם כאלה שמוציאים במהלך העונה 60%-100% יכולות עם שונות גבוהה יותר ואז אתה מקבל הצגות מדי פעם אבל מסיים את העונה עם 4-6 הפסדים. אצל איביץ זה הפסד אחד בשנה וחצי.

הדגש הכל כך גדול עם המשימות ההגנתיות שיש לכל שחקן גרם לזה שכמעט ולא ניתן לכבוש נגדנו אבל מצד שני אני ממש מרגיש תוך כדי המשחק את החשש של שחקני ההתקפה מלעשות פעולות פחות "בטוחות".

מסכים איתך כמעט לגמרי.

בעניין ההתקפה- אני דווקא חושב שאין חשש לעשות פעולות פחות בטוחות.

אני רואה דווקא לא מעט את אצילי, שכטר, יונתן כהן ואפילו גולסה עושים פעולות של אחד על אחד (גם כשלא צריך לטעמי), לא פוחדים מזה והרבה פעמים גם מאבדים את הכדור.

איביץ' פשוט דורש שאחרי איבוד הכדור תהיה הסתערות כדי לחטוף את הכדור ורדיפה אחורה של שחקני ההתקפה כדי לזכות שוב בכדור.

אני חושב שמשחק ההגנה שלנו על סף המושלם ואת הקרדיט יש לתת אך ורק לאיביץ'.

יש הרבה מחשבה במשחק ההגנה, כולם משתתפים בו, מחליפים עמדות, חיפויים מלאים- קשה מאוד להבקיע נגדנו- בטח לקבוצות בליגה הישראלית.

את זה הייתי רוצה לראות בהתקפה, יצירתיות, תכנון, מחשבה (כמו אתמול בגול הראשון).

ואני מדבר על משחק ההתקפה של הקבוצה כולה- לא רק של שחקני ההתקפה. בדיוק כמו שהקבוצה כולה לוקחת חלק באופן מושלם במשחק ההגנה.

השאלה אם זה אפשרי עם הסגל הקיים להגיע למשחק התקפה ברמה של משחק ההגנה.

סומך על איביץ'!

1 hour ago, silentyogi said:

85% מהפוטנציאל של הסג

מרבית המאמנים שאולי זוכרים ליותר קרדיט מהקהל לפעמים הם כאלה שמוציאים במהלך העונה 60%-100% יכולות עם שונות גבוהה יותר ואז אתה מקבל הצגות מדי פעם אבל מסיים את העונה עם 4-6 הפסדים. אצל איביץ זה הפסד אחד בשנה וחצי.

בלי להיכנס בדיוק על המספרים והאחוזים, כתבת מדויק כל-כך וחבל שהיום המון אוהדים פשוט לא רואים את זה, זוכרים רק את ההדחה מאירופה והמשחקי נוקאאוט, לא מבינים שזה שווה את זה עם מה שהוא עושה לליגה.

שהאוהדים האלה יקבלו את שוטא כמאמן דווקא הוא העלה אותנו לאירופה

27 דקות לפני, just saying said:

בלי להיכנס בדיוק על המספרים והאחוזים, כתבת מדויק כל-כך וחבל שהיום המון אוהדים פשוט לא רואים את זה, זוכרים רק את ההדחה מאירופה והמשחקי נוקאאוט, לא מבינים שזה שווה את זה עם מה שהוא עושה לליגה.

שהאוהדים האלה יקבלו את שוטא כמאמן דווקא הוא העלה אותנו לאירופה

זה בדיוק מה שרשמת.

אני כל פעם בהלם מתגובות בתקשורת והכאסח שעושים עליו שאני אומר לעצמי אולי זה נשאר בגדר הפרשנים.

ואז אני מגיע ליציע ומגלה שיש מטומטמים שאשכרה מושפעים וקוטלים ושולחים אותו הבייתה.

אני יושב שער 13, ולא, זה לא רק 13 שמעתי בוז מכיוון 11 וגם 8 למרות שבמשחק האחרון אני בטוח שזה היה מופנה לשופט.

נראה שלמד מהטעויות שלו, לא בושה לטעות, חבל שהפורום ישר נכנס למגננה, איביץ' עשה נכון והפסיק את הרוטציות המוגזמות והנה ניצחון חלק וקליל עם אחלה יכולת

הלוואי וימשיך ככה, שחקנים כמו יונתן כהן ואצילי צריכים לשחק, אי אפשר לעשות איתם זיגזג בהרכב בכל פעם שהם משחקים קצת לא טוב

34 דקות לפני, אדביסי said:

נראה שלמד מהטעויות שלו, לא בושה לטעות, חבל שהפורום ישר נכנס למגננה, איביץ' עשה נכון והפסיק את הרוטציות המוגזמות והנה ניצחון חלק וקליל עם אחלה יכולת

הלוואי וימשיך ככה, שחקנים כמו יונתן כהן ואצילי צריכים לשחק, אי אפשר לעשות איתם זיגזג בהרכב בכל פעם שהם משחקים קצת לא טוב

גם לתקוע אצבע בעין ולצרוח(מטפורית)- איביץ טעה זה לא שוס גדול. אפשר לחשוב איזה גילוי מרעיש זה שאנשים טועים. 

46 דקות לפני, אדביסי said:

גם סוזה טעה עם הרוטציות? 

53 דקות לפני, אדביסי said:

אני מתפלא שעדיין אוהדים אוכלים בכפית שטויות שמדברים בתקשורת כל מיני חסרי מושג

איזה רוטציה אבא?

שיש גביע ובשבועות של 2-3 משחקים בשבוע זה סופר דופר לגיטימי והכרחי

העניין של יונתן לא קשור לרוטציה 

1 hour ago, matis said:

אני מתפלא שעדיין אוהדים אוכלים בכפית שטויות שמדברים בתקשורת כל מיני חסרי מושג

איזה רוטציה אבא?

שיש גביע ובשבועות של 2-3 משחקים בשבוע זה סופר דופר לגיטימי והכרחי

העניין של יונתן לא קשור לרוטציה 

מתחילת העונה יש יותר מדי דברים הזוים, כל משחק היו הפתעות לא רצויות. בשורה התחתונה שחקן כמו כהן צריך לשחק בכל משחק ואת זה אמרתי גם בעונה שעברה.

1 hour ago, gilgil28 said:

גם סוזה טעה עם הרוטציות? 

נגד אשדוד? בוודאי.

1 hour ago, המכבייה said:

גם לתקוע אצבע בעין ולצרוח(מטפורית)- איביץ טעה זה לא שוס גדול. אפשר לחשוב איזה גילוי מרעיש זה שאנשים טועים. 

הלוואי כל מי שנכנס למגננה אוטומטית ברגע שמעבירים ביקורת על איביץ' יפנים את דבריך.

22 דקות לפני, אדביסי said:

נגד אשדוד? בוודאי.

ולאלון יפת לא היה שום חלק בזה?
האם ההרכב של איביץ' בגביע לא אמור לעבור שלב בצורה קלילה? מי שיחקו שם, ילדים מהנוער? שיחקו שחקני סגל של אלופת המדינה.

55 דקות לפני, אדביסי said:

מתחילת העונה יש יותר מדי דברים הזוים, כל משחק היו הפתעות לא רצויות. בשורה התחתונה שחקן כמו כהן צריך לשחק בכל משחק ואת זה אמרתי גם בעונה שעברה.

אף שחקן במכבי לא צריך לשחק כל משחק. היחיד שהיה כזה בעשור האחרון זה זהבי.

1 hour ago, אדביסי said:

נגד אשדוד? בוודאי.

הלוואי כל מי שנכנס למגננה אוטומטית ברגע שמעבירים ביקורת על איביץ' יפנים את דבריך.

כן אבל נקודת המוצא שלי שגם מאמן שלוקח טראבל טועה בחלק ממאות ההחלטות העונתיות שלו. לא הטעויות הן המגדירות אלא כמות ההחלטות הטובות שלך. ומהבחינה הזאת איביץ  הוא ספוט און לגמרי.

ובניגוד לדעה הרווחת כאן אני טוען שחסרה הרבה איכות בסגל(הוא עמוק ורוחבי), שלא תלויה בו. הוא עושה נהדר עם מה שיש לו. 

40 דקות לפני, המכבייה said:

כן אבל נקודת המוצא שלי שגם מאמן שלוקח טראבל טועה בחלק ממאות ההחלטות העונתיות שלו. לא הטעויות הן המגדירות אלא כמות ההחלטות הטובות שלך. ומהבחינה הזאת איביץ  הוא ספוט און לגמרי.

ובניגוד לדעה הרווחת כאן אני טוען שחסרה הרבה איכות בסגל(הוא עמוק ורוחבי), שלא תלויה בו. הוא עושה נהדר עם מה שיש לו. 

הכי מדויק שיש. איביץ בנה קבוצה מחבורה שאין בה באמת כוכבים, השחקנים הבולטים המכבי העונה הם בעיקר בחלק האחורי. הכי קל להתבונן דרך יונתן כהן שרושם מספרים ועדיין משהו בו לא ברור