Jump to content

איביץ'

Recommended Posts

בדרבי ונגד ב"ש כבשנו בדקות הסיום ועשינו אחלה גיים אובר. המכנה המשותף של שניהם אגב זה שכטר מהספסל.

בלי קשר, שנה שעברה הרגיש ששחיקנו כדורגל איכותי יותר. כל הרכב הוכיח את עצמו, הקבוצה רצה. השנה זה מרגיש הרבה יותר קשה

29 דקות לפני, rafiginat said:

ולא לקח אליפות שם שנתיים ברצף ואיך שעזב אותם הם לקחו אליפות ,האומנם

הגיע שם חודש לפני סיום עונה, כמאמן זמני, שהם היו בעונת קטסטרופה מבחינתם

הם כ"כ התלהבו ממנו שהשאירו אותו לעוד עונה כשהוא מריץ אותם למקום שני (שזה ביוון אליפות למי שלא אולימפיאקוס) +גביע

ועזב כמה מחזורים לסוף בעונה היחידה שבאמת אימן אותם (בפלייאוף של הנציגה השנייה לצ'מפיונס)

עשה קמפיין נהדר אשתקד כשעבר 3 קבוצות בשלבי נוק אאוט (שפרנצוורוש אשתקד והשנה מראה כמה הם חזקים לא רק בהונגריה גם באירופה)

המשחק נגד סודובה בבית היה ביזיון אבל זהו- כי בחוץ, כל מי שראה את המשחק, יודע שהיינו פי כמה טובים מהם 

לגבי קלוז' זה מצחיק, מצד אחד לפני המשחקים כל המביני עניין הסבירו לי כמה קלוז' חזקה (אגב טענו שגם סודובה לא פראיירים אבל שהסגל שלנו טוב בהרבה) ואז במשחקים עצמם הם נראו פח אבל (אנחנו גרמנו להם להיראות ככה והעובדה היא:) שבשורה התחתונה הם עברו את סלטיק, אסטנה ואותנו (וכמעט את סלביה פראג) וצלחו שלב בתים ע"ח לאציו 

בכל מקרה לא מבין מה יש כ"כ להסביר הוא הראה אצלנו משחק אחרי משחק לאורך זמן שהוא מאמן מצוין שבונה שלם שגדול מסך החלקים אז מה אתה כותב כאן אינסוף שטויות עליו?!

4 דקות לפני, תמיר8 said:

בדרבי ונגד ב"ש כבשנו בדקות הסיום ועשינו אחלה גיים אובר. המכנה המשותף של שניהם אגב זה שכטר מהספסל.

בלי קשר, שנה שעברה הרגיש ששחיקנו כדורגל איכותי יותר. כל הרכב הוכיח את עצמו, הקבוצה רצה. השנה זה מרגיש הרבה יותר קשה

גם נגד הפועל חיפה. שוב שכטר אגב. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

אם לא הובן לא נכון, אני לא מייחס את ההפסד היום ל״חוסר ווינריות״. אני כן חושב שהמונח הזה רלוונטי כאשר בוחנים את ההישגים של מכבי במשחקי נוקקאוט בשנתיים האחרונות, כמכלול. ברור שהתופעה היא משנית (בלשון המעטה), ולאיכות הכדורגל הדלה יש אימפקט משמעותי פי כמה. עדיין, לא אומר שאי אפשר לדסקס את זה. 

בהינתן זה שלמכבי יש חרא של משחק התקפה קשה לטעון שאנחנו לא ווינרים כי לא הבקענו בדקות הסיום. אנחנו פשוט לא מצליחים להבקיע. נקודה.

אם כבר דיבורים על ווינריות, צריך לשאול את עצמנו איך יש לנו הגנת ברזל לכאורה, ובכל אחד ממשחקי הנוקאאוט העונה חטפנו לפחות שער אחד. 

באופן כללי מסכים שאם הייתי צריך להגדיר את מכבי של איביץ', גם זו של שנה שעברה, אופי של ווינרים לא היה עובר לי בראש. 

13 דקות לפני, תמיר8 said:

הובלנו עוד לפני השערים האלה.

34 דקות לפני, Omer said:

אגב, מתנצל על הלינק לדיילי מייל, אבל 3 שנים אחרי הפרישה של פרגוסון הסתבר שיונייטד אפילו לא באיזור החיוג של הכי הרבה שערי ניצחון בדקות האחרונות מאז המיתוג מחדש של הליגה, ובסך הכל עם אחד יותר מקבוצות כמו טוטנהאם או ניוקאסל:

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3763404/Is-REALLY-Fergie-time-Manchester-United-not-kings-minute-winner-Premier-League.html

אז כן, פרגי טיים זה בלוף. לפי המספרים. לא אנומליה סטטיסטית, לא משהו שרציונלי אם לוקחים בחשבון את כל הגורמים - אלא פשוט משהו שלא קיים. פיקציה. כמו חלק גדול מפולקלור הספורט בעולם.

השחקנים של פרגי לא היו ווינרים יוצאים מהכלל(ברור שהיו אבל לא זה הדיון), הם שאבו מפרגי את התחושה של- לא לפחד להפסיד. תלכו עד הסוף תמיד. ניטרול הפחד מלא להפסיד- משחרר אותך. אבל אין פרגי יותר. לא איביץ ולא גדולים ממנו. בהקשר הזה של להעביר את המסר והוא יהיה כמו דם שזורם בעורקים של שחקניו.

9 דקות לפני, המכבייה said:

השחקנים של פרגי לא היו ווינרים יוצאים מהכלל(ברור שהיו אבל לא זה הדיון), הם שאבו מפרגי את התחושה של- לא לפחד להפסיד. תלכו עד הסוף תמיד. הפחד מלא להפסיד- משחרר אותך. אבל אין פרגי יותר. לא איביץ ולא גדולים ממנו. בהקזר לממש להעביר את המסר והוא יהיה כמו דם שזורם בעורקים של שחקניו.

כן, רק שברמה הזאת זה קיים בערך בכל קבוצה בפרמייר ליג. זוכרים את גמר 99, זוכרים את האליפות שמקלארן הביא, זוכרים את הקאמבק מול טוטנהאם, זוכרים את המלטדאון ההיסטורי של ניוקאסל כאילו שלפרגי היתה שליטה על זה, אבל בשביל קבוצה ששלטה בליגה במשך 20 שנה, זה באמת כל כך יוצא דופן? ליברפול חזרה מפיגור 3 בגמר הצ׳מפיונס, זה כי בניטז ווינר? בכלל, איך כל הגולים של ליברפול בדקות הסיום לאורך העשורים שבהן לא לקחה אליפות מסתדרים על סקאלת הווינרים-לוזרים עם המחסור באליפויות? הם מצליחים לאורך שנים בטורנירי נוקאאוט, הם מבקיעים בדקות הסיום בליגה, הם חוזרים מפיגורים, הם אמורים להיחשב לווינרי על. אבל הם נחשבים ללוזרים. וכל זה חוזר על עצמו עם מאמנים שונים.

לרוב בסך הכל אנשים אוהבים להאדיר מיתוסים וסיפורים, והתקשורת מקדמת נראטיבים כי זה מוכר וכי זה נשמע שיש לך מה להגיד גם אם זה לא נכון. זה הכל. גם יאניס מחדיר בשחקנים שלו אמונה, זה קל כשהקבוצה מנצחת, וזה המצב בכל קבוצה טובה בערך.

15 דקות לפני, שמש צהובה said:

הובלנו עוד לפני השערים האלה.

נכון. עדיין כבשנו בסוף המשחק וקברנו את היריבה אחרי יתרון שברירי.

בנוק אווט שנה שעברה עטר בגמר טוטו כבש שער ניצחון דקה 90, כהן בטדי בגביע נגד בית"ר כבש שער מכריע דקה 90. מכבי יודעת לכבוש בסוף המשחק, בקיצור.

אם אפשר לעשות סיכום חצי עונה, אז אפשר להגיד ששנה שעברה הייתה קבוצה טובה יותר, זורמת יותר, בריאה יותר, שכל אחד יפרש את זה בדרך שלו.

צריכים מנכ"ל וכמה שינויים בסגל. דרוש בעל בית וצריך להחליף קצת את חומר השחקנים

״הם עברו לשלב הבא והברכות מגיעות להן. כולנו אכזבנו ביחד אבל אם מישהו צריך לקחת אחריות זה אני ולא השחקנים. אני מתנצל בפני האוהדים זה הדבר הכי גרוע שקרה לנו מאז שהגעתי”.

ככה לוקחים אחריות. מאמן מעולה, שתומך בשחקנים שלא גם כשהם מפדחים אותו, אותנו ואת עצמם. עם גישה כזאת נתאושש מהר מאוד. 

11 דקות לפני, Omer said:

כן, רק שברמה הזאת זה קיים בערך בכל קבוצה בפרמייר ליג. זוכרים את גמר 99, זוכרים את האליפות שמקלארן הביא, זוכרים את הקאמבק מול טוטנהאם, זוכרים את המלטדאון ההיסטורי של ניוקאסל כאילו שלפרגי היתה שליטה על זה, אבל בשביל קבוצה ששלטה בליגה במשך 20 שנה, זה באמת כל כך יוצא דופן? ליברפול חזרה מפיגור 3 בגמר הצ׳מפיונס, זה כי בניטז ווינר? בכלל, איך כל הגולים של ליברפול בדקות הסיום לאורך העשורים שבהן לא לקחה אליפות מסתדרים על סקאלת הווינרים-לוזרים עם המחסור באליפויות? הם מצליחים לאורך שנים בטורנירי נוקאאוט, הם מבקיעים בדקות הסיום בליגה, הם חוזרים מפיגורים, הם אמורים להיחשב לווינרי על. אבל הם נחשבים ללוזרים. וכל זה חוזר על עצמו עם מאמנים שונים.

לרוב בסך הכל אנשים אוהבים להאדיר מיתוסים וסיפורים. זה הכל. גם יאניס מחדיר בשחקנים שלו אמונה, זה קל כשהקבוצה מנצחת, וזה המצב בכל קבוצה טובה בערך.

שחרר עומר. אני דיברתי על יונייטד של פרגי כמו שהכרתי ואין שום דבר שאתה יכול לחדש לי בעניין הזה(:  אתה הרי יודע את זה. אפילו לא פסיק. צפיתי בה בזמן אמת(חלק במגרש עצמו).

גולים מאוחרים של יונייטד הביאו תארים. ומהפכים. תבדוק גם את זה. לא מתאים לך....

15 דקות לפני, רויקלה said:

״הם עברו לשלב הבא והברכות מגיעות להן. כולנו אכזבנו ביחד אבל אם מישהו צריך לקחת אחריות זה אני ולא השחקנים. אני מתנצל בפני האוהדים זה הדבר הכי גרוע שקרה לנו מאז שהגעתי”.

ככה לוקחים אחריות. מאמן מעולה, שתומך בשחקנים שלא גם כשהם מפדחים אותו, אותנו ואת עצמם. עם גישה כזאת נתאושש מהר מאוד. 

ציטוט ריק מתוכן. איך לוקחים אחריות? העלית הרכב מפחיד הגנתית, מה חשבת שיקרה? אני עוד לפני המשחק רק מלראות את השוער החימום אמרתי שהוא לא עוצר שום כדור, אז המאמן לא רואה את זה?בשורה התחתונה אנחנו לא משתפרים מתחילת העונה, שחקנים בכושר ירוד, פייר? לא יודע להגיד למה

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ציטוט ריק מתוכן. איך לוקחים אחריות? העלית הרכב מפחיד הגנתית, מה חשבת שיקרה? אני עוד לפני המשחק רק מלראות את השוער החימום אמרתי שהוא לא עוצר שום כדור

פששש אתה באמת נביא אה?

אהבל

אוהב את איביץ' ואת מה שהוא עושה אבל לצערי רוב הזמן הוא סומך על השחקנים (שזה בסדר גמור) ולא עושה שינוי טקטי..

במשחקי נוק אאוט משלמים את המחיר על האי תגובה שלו.

מאמין שזה רק יהפוך אותו למאמן טוב יותר וסומך עליו שידע איך להרים את הקבוצה לקראת בני יהודה.

2 דקות לפני, משה פרימו said:

אוהב את איביץ' ואת מה שהוא עושה אבל לצערי רוב הזמן הוא סומך על השחקנים (שזה בסדר גמור) ולא עושה שינוי טקטי..

במשחקי נוק אאוט משלמים את המחיר על האי תגובה שלו.

מאמין שזה רק יהפוך אותו למאמן טוב יותר וסומך עליו שידע איך להרים את הקבוצה לקראת בני יהודה.

אני רואה בזה מתנה לתת לשחקנים להוכיח את עצמם ומדובר בשחקנים שכבר הוכיחו. 

זה לא שהוא העלה שחקני ליגה א' או ילדים בני 16. 

הם פשוט לא באו לעבודה וכנראה גם לאימונים הם לא הכי באים, לכן הם לא רואים מגרש סיבוב שלם וגם כנראה לא יראו עוד סיבוב לפחות. 

3 דקות לפני, Meron's said:

אני רואה בזה מתנה לתת לשחקנים להוכיח את עצמם ומדובר בשחקנים שכבר הוכיחו. 

זה לא שהוא העלה שחקני ליגה א' או ילדים בני 16. 

הם פשוט לא באו לעבודה וכנראה גם לאימונים הם לא הכי באים, לכן הם לא רואים מגרש סיבוב שלם וגם כנראה לא יראו עוד סיבוב לפחות. 

זה שהוא נתן צ'אנס לשחקנים שלא קיבלו עד עכשיו דקות סבבה מבחינתי,דיברתי באופן כללי על התגובה שלו לנעשה במגרש באופן כללי ולא רק במשחק הזה.

קשה שלא להשוות אותו לסוזה אך בשונה ממנו הוא לא עושה שינויים טקטיים שיכולים להפוך משחקים.

45 דקות לפני, רויקלה said:

כל הכבוד לו על לקיחת האחריות. ברור שהוא גם אשם אבל זה בעיקר בזיון של השחקנים

3 דקות לפני, Dr. Caligari said:

כל הכבוד לו על לקיחת האחריות. ברור שהוא גם אשם אבל זה בעיקר בזיון של השחקנים

הוא ילמד. הקבוצה תלמד. אנחנו מדברים על אלופת המדינה ומוליכת הטבלה. מה שכן, לא חשבתי שאראה קבוצה של איביץ מאבדת שני שערי יתרון. אני מודה. זה כן שבר. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

ציטוט ריק מתוכן. איך לוקחים אחריות? העלית הרכב מפחיד הגנתית, מה חשבת שיקרה? אני עוד לפני המשחק רק מלראות את השוער החימום אמרתי שהוא לא עוצר שום כדור, אז המאמן לא רואה את זה?בשורה התחתונה אנחנו לא משתפרים מתחילת העונה, שחקנים בכושר ירוד, פייר? לא יודע להגיד למה

איך לוקחים אחריות? עושים בדיוק מה שאיביץ׳ עשה. אומרים בראיון שלאחר המשחק שהחלטת להעלות הרכב משני כדי לתת לשחקנים שלא שחקו הזדמנות ולאחרים מנוחה, ושלכן אתה אחראי לתוצאות. איזו דרך אחרת יש לעשות את זה? ״תתפטר אם אתה גבר״ סטייל ברקוביץ׳? כבר ראינו איפה קריירת האימון שלו נגמרה (ספק-שיכור במסיבת עיתונאים שבה הוא מכריז שהוא יהיה מאמן הנבחרת).

קבוצות גדולות יותר מאיתנו חטפו הפסדים מביכים יותר. כמו שאלכס פרגוסון אמר על מנצ׳סטר יונייטד: זה בסה״כ יום אחד בהיסטוריה המפוארת של מכבי תל אביב. יום שלישי בני יהודה. בעזרת השם אבוקסיס אוכל חמישיה, מורחק ומתבכיין על היחס מהקהל בעמדת הראיונות. 

3 דקות לפני, רויקלה said:

איך לוקחים אחריות? עושים בדיוק מה שאיביץ׳ עשה. אומרים בראיון שלאחר המשחק שהחלטת להעלות הרכב משני כדי לתת לשחקנים שלא שחקו הזדמנות ולאחרים מנוחה, ושלכן אתה אחראי לתוצאות. איזו דרך אחרת יש לעשות את זה? ״תתפטר אם אתה גבר״ סטייל ברקוביץ׳? כבר ראינו איפה קריירת האימון שלו נגמרה (ספק-שיכור במסיבת עיתונאים שבה הוא מכריז שהוא יהיה מאמן הנבחרת).

קבוצות גדולות יותר מאיתנו חטפו הפסדים מביכים יותר. כמו שאלכס פרגוסון אמר על מנצ׳סטר יונייטד: זה בסה״כ יום אחד בהיסטוריה המפוארת של מכבי תל אביב. יום שלישי בני יהודה. בעזרת השם אבוקסיס אוכל חמישיה, מורחק ומתבכיין על היחס מהקהל בעמדת הראיונות. 

אם נבקיע יותר מגול זה יהיה מרשים.

3 hours ago, תמיר8 said:

עוד מכנה משותף - בשניהם הובלנו. הרבה יותר קל להבקיע בסוף כשאתה מוביל.
והשנה אנחנו פשוט גרועים במשחקים בהם אנחנו צריכים גול בדקות הסיום

ברגע שמגיעים לאיזור הדקה ה70-75 כשהתוצאה היא תיקו השחקנים מתחילים לשקשק, לא יודעים מה לעשות עם הכדור, מוסרים אחורה, מעיפים קדימה. פוחדים מהצל של עצמם. הרבה מזה זה על המאמן.

1 hour ago, רויקלה said:

שמע עם כל הכבוד אני לא חושב שברקוביץ' זאת דוגמא טובה היום.

לא קראתי את כל הנושא, מניח שחלק כאן יוצאים עליו וחלק מגוננים בחירוף נפש.

איביץ מאמן טוב אבל אי אפשר להסיר ממנו אחריות לגמרי וזה לא רק קשור לתוצאה היום.

מכבי לא נראית טוב כבר מיולי והוא אחראי לא פחות מהשחקנים.

שלא לדבר על הפציעות ושניים משלושת הזרים שהגיעו לקבוצה אחרונים.

צריכים לפתוח בחקירה מה קרה בקיץ 19' במכבי תל אביב.

איך קבוצה שבגלל טעות שיפוט והבלם שלה לא היו בשלב בתים באירופה ואיך מקבוצה שפירקה ליגה שלמה מבלי להתאמץ הפכה לקבוצה שלא מצליחה לנצח קבוצה שבעונה שעברה שיחקה בליגה א, ונראת זוועה בליגה.

וכל זה קרה בחודשיים פגרה

משהו לא טוב עובר על איביץ 3 משחקים אחרונים.

אני בעד סדרות חינוך, אבל לא בכל מחיר.

גם במכבי סל גרשון ובלאט עשו סדרות חינוך עם שאראס והיו יותר מתונים.