Jump to content

איביץ'

Recommended Posts

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

חדרה עונה שעברה בפלייאוף. דור פרץ, 94

וכשיש כסף על השולחן ? 

הפעם אחרונה שאני זוכר זה הפוקס של דסה נגד נתניה בתחילת העונה הקודמת. 

Just now, Cosmic said:

וכשיש כסף על השולחן ? 

הפעם אחרונה שאני זוכר זה הפוקס של דסה נגד נתניה בתחילת העונה הקודמת. 

או קיארטנסון באיזה משחק, אולי בק"ש..

לא ממש זוכר עכשיו

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

חדרה עונה שעברה בפלייאוף. דור פרץ, 94

יבוא הקטגור ויגיד לך שזו לא חכמה לתת כזה כשאתה מוביל 25 הפרש בטבלה....

33 דקות לפני, Cosmic said:

עזוב בעל בית, אין לנו שחקנים עם אשכי פלדה. 

מתי תפרנו גול ניצחון בדקות הסיום פעם אחרונה ? 

אה. תמיד מדברים על אופי, ווינריות ואשכי פלדה (זה חדש, אני מודה) כשדברים לא הולכים.

הבעיה של איביץ' היא לא שאין לו שחקנים עם אופי כזה או אחר, הבעיה שלו היא שחלק ניכר מהשחקנים שלו, מסיבות כאלה ואחרות, לא משחקים טוב, וליתר דיוק - משחקים פחות טוב מכפי שהם עצמם שיחקו לפני שנה. אם מכבי הייתה משחקת יותר טוב, ברמת הכדורגל נטו, אז כנראה שהיינו מנצחים גם היום. וזה נכון לא רק להיום, ואז אף אחד לא היה מתעסק בחומרים מהם עשויים איברי המין של השחקנים שלנו.

Just now, החתול הצהוב said:

אמת, בלי שום קשר אם יש אפשרות הייתי מחזיר את קארצב בינואר , צריך ילד זין כמוהו 

Just now, שמש צהובה said:

או קיארטנסון באיזה משחק, אולי בק"ש..

לא ממש זוכר עכשיו

היה איזה גול של וידאר בגביע נגד ק״ש בחוץ. 

עצם העובדה שאנחנו צריכים לחפור במחסן כדי למצוא דוגמאות מדברת בעד עצמה. 

Just now, Cosmic said:

היה איזה גול של וידאר בגביע נגד ק״ש בחוץ. 

עצם העובדה שאנחנו צריכים לחפור במחסן כדי למצוא דוגמאות מדברת בעד עצמה. 

היא גם אומרת שבקושי נזקקנו לזה.

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

נזכרתי עכשיו, יוני בגביע נגד ביתר לפני שנה בדיוק.

שנה לא שמנו שער נצחון בתוספת זמן.

איביץ מאמן ענק ונתן עונה ענקית שנה שעברה.

אוהב אותו מכל הלב, אבל זה שנתן עונה גדולה לא אומר שלא צריך לבקר אותו.

השנה עשה מלא טעויות וכולם פה רואים את זה.

לא צריך להגן עליו גם כשיש לו חלק בביזיון הזה היום.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אה. תמיד מדברים על אופי, ווינריות ואשכי פלדה (זה חדש, אני מודה) כשדברים לא הולכים.

הבעיה של איביץ' היא לא שאין לו שחקנים עם אופי כזה או אחר, הבעיה שלו היא שחלק ניכר מהשחקנים שלו, מסיבות כאלה ואחרות, לא משחקים טוב, וליתר דיוק - משחקים פחות טוב מכפי שהם עצמם שיחקו לפני שנה. אם מכבי הייתה משחקת יותר טוב, ברמת הכדורגל נטו, אז כנראה שהיינו מנצחים גם היום. וזה נכון לא רק להיום, ואז אף אחד לא היה מתעסק בומרים מהם עשויים איברי המין של השחקנים שלנו.

יותר מזה, נגד הפועל ונגד באר שבע השחקנים שלנו ידעו יופי לגמור משחקים צמודים בדקות האחרונות אחרי שהובלנו על הקשקש.

בכללי, "קלאץ׳" כמו שהאמריקאים אוהבים לקרוא לזה הוא פיקציה. אפילו שחקנים כמו זהבי שמבקיעים המון בדקות האחרונות - זה פשוט כי הוא מבקיע המון בכל דקה, אז גם בדקות האחרונות מן הסתם יבקיע יותר מכל אחד אחר. מעבר לזה, זה מסוג הסטטיסטיקות שסופן להתיישר. מכל מחקרי האנליטיקס שאני מכיר בנבא תמיד עולה התשובה שזה לא משנה מי לוקח את הזריקה האחרונה, כל עוד הוא שחקן טוב.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הבעיה של איביץ' היא לא שאין לו שחקנים עם אופי כזה או אחר, הבעיה שלו היא שחלק ניכר מהשחקנים שלו, מסיבות כאלה ואחרות, לא משחקים טוב, וליתר דיוק - משחקים פחות טוב מכפי שהם עצמם שיחקו לפני שנה. אם מכבי הייתה משחקת יותר טוב, ברמת הכדורגל נטו, אז היינו מנצחים גם היום, ככל הנראה. וזה נכון לא רק להיום, ואז אף אחד לא היה מתעסק בומרים מהם עשויים איברי המין של השחקנים שלנו.

לפחות אני מקבל נקודות זכות על מקוריות אה ? 

אל תנסה למסגר אותי לתוך תבנית, מיותר. ולעניין עצמו  - אופי ווינריות, מונחים נדושים ככל שיהיו, הם לחלוטין פאקטור של קבוצת כדורגל אם תרצה או לא. 

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

היא גם אומרת שבקושי נזקקנו לזה.

היו לנו לא מעט הזדמנויות. קח את כל תוצאות התיקו של הקבוצה בשנתיים האחרונות, ותראה איך מכבי מניעה את עצמה לדעת בדקות הסיום ולא מצליחה למצוא את הרשת. 

אתה חושב שאין פה מגמה ? סלמתק. אני כן. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

היו לנו לא מעט הזדמנויות. קח את כל תוצאות התיקו של הקבוצה בשנתיים האחרונות, ותראה איך מכבי מניעה את עצמה לדעת בדקות הסיום ולא מצליחה למצוא את הרשת. 

סמפל סייז די קטן, בעיקר אם לוקחים בחשבון שברוב המשחקים האלה מכבי הניעה את עצמה לדעת גם הרבה לפני דקות הסיום.

5 דקות לפני, Omer said:

יותר מזה, נגד הפועל ונגד באר שבע השחקנים שלנו ידעו יופי לגמור משחקים צמודים בדקות האחרונות אחרי שהובלנו על הקשקש.

בכללי, "קלאץ׳" כמו שהאמריקאים אוהבים לקרוא לזה הוא פיקציה. אפילו שחקנים כמו זהבי שמבקיעים המון בדקות האחרונות - זה פשוט כי הוא מבקיע המון בכל דקה, אז גם בדקות האחרונות מן הסתם יבקיע יותר מכל אחד אחר. מעבר לזה, זה מסוג הסטטיסטיקות שסופן להתיישר. מכל מחקרי האנליטיקס שאני מכיר בנבא תמיד עולה התשובה שזה לא משנה מי לוקח את הזריקה האחרונה, כל עוד הוא שחקן טוב.

״פרגי-טיים״ זה בלוף ? מה שליברפול עושה השנה בדקות הסיום זו ראנדומליות ? 

Just now, Cosmic said:

עזוב בעל בית, אין לנו שחקנים עם אשכי פלדה. 

מתי תפרנו גול ניצחון בדקות הסיום פעם אחרונה ? 

לא צריך שחקנים צריך שחקן אחד שיהיה ״גבר אחושרמוטה״ ויראה לשאר השחקנים שאפשר לשים גול גם שקשה ברגע שיהיה לנו שחקן כזה ששחקנים יחזיקו ממנו ויאמינו כשהוא מאמין גם הגולים בדקות האחרונות יגיעו עד אז נראה הרבה בלבול ואובדן עצות בהתקפה בדקות הקשה

מקווה שהגעה של סופרסטאר לאגף בקיץ כמו שצריכה להיות תפתור את הבעיה

28 דקות לפני, Cosmic said:

לפחות אני מקבל נקודות זכות על מקוריות אה ? 

אל תנסה למסגר אותי לתוך תבנית, מיותר. ולעניין עצמו  - אופי ווינריות, מונחים נדושים ככל שיהיו, הם לחלוטין פאקטור של קבוצת כדורגל אם תרצה או לא. 

זה נכון, אבל זה בא אחרי איכות כדורגל. לא לפני. מכבי נראית לא טוב בעצם מתחילת השנה. כמו שמישהו כתב פה - ההפסד היום זה פשוט המשך ליכולת של השבועות האחרונים. לשים את ההפסד על עניין הווינריות זה מוצא קל שמתעלם ממה שקורה, בעצם, על המגרש.

26 דקות לפני, Cosmic said:

כל תוצאות התיקו? כמה תוצאות תיקו יש פה שזו מגמה? וגם, מה, איך זה שלא שמענו על בעיית הווינריות הזו כל השנה האחרונה, וכעת היא הרימה ראש? ובנוסף, זה שהקבוצה גמרה משחקים בלי ליפול לרגעים אחרונים של מתח - מה זה בעצם? זה לא נכנס לקטגורית הווינריות?

זו שאלה מעניינת - האם אני צריך לנצח בשיניים בשביל להיות עם ביצי פלדה? אם אני דופק צמד במחצית והולך לישון, אני חשוד כרכיכה?

2 דקות לפני, itan17 said:

זה אני מסכים. לא זוכר מתי הבקענו גול ניצחון דקה 90.

לדעתי מההוא של וידאר בקרייה או משהו כזה

יונתן כהן בגביע שנה שעברה

5 דקות לפני, Cosmic said:

״פרגי-טיים״ זה בלוף ? מה שליברפול עושה השנה בדקות הסיום זו ראנדומליות ? 

כן ולא. זה לא רנדומליות שקבוצה שמבקיעה כמעט הכי הרבה בליגה מבקיעה הכי הרבה בליגה בדקות הסיום. בכלל, אם קיימת השפעה מנטלית היא על היריבה. אף אחד לא הופך לשחקן על בדקות הסיום, זה לא עובד ככה וזה גם לא הגיוני. ליברפול הקבוצה הכי טובה בליגה במשך כל העונה, מה מפתיע בזה שגם בדקות הסיום היא מעל הליגה?

מכבי כמעט אף פעם לא משחקת כדורגל מלהיב במשך 90 דקות. לא ראיתי אף פעם איזה סוויץ׳ שנכבה במכבי של איביץ׳ בדקות הסיום, ככה שקשה לי להצביע על איזשהו חיסרון מנטלי של מכבי.

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה נכון, אבל זה בא אחרי איכות כדורגל. לא לפני. מכבי נראית לא טוב בעצם מתחילת השנה. כמו שמישהו כתב פה - ההפסד היום זה פשוט המשך ליכולת של השבועות האחרונים. לשים את ההפסד על עניין הווינריות זה מוצא קל שמתעלם ממה שקורה, בעצם, על המגרש.

כל תוצאות התיקו? כמה תוצאות תיקו יש פה שזו מגמה? וגם, מה, איך זה שלא שמענו על בעיית הווינריות הזו כל השנה האחרונה, וכעת היא הרימה ראש?

אני לא מבין על מה אתה מכסתח פה, היה לך השנה בליגה  4 תוצאות תיקו, 4 משחקים + היום שלא הצלחת להבקיע שער ניצחון 

3 דקות לפני, Spring said:

יונתן כהן בגביע שנה שעברה

רשמתי את זה בעמוד למעלה.

אנחנו היום בדיוק כבר שנה ללא שערי נצחון (שערים שנתנו 3 נקודות או מעבר לשלב הבא בגביע) בדקות הסיום.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

כל תוצאות התיקו? כמה תוצאות תיקו יש פה שזו מגמה? וגם, מה, איך זה שלא שמענו על בעיית הווינריות הזו כל השנה האחרונה, וכעת היא הרימה ראש?

לא טענתי שזה בא לפני איכות הכדורגל. די בטוח שהביקורת שלי לגבי איכות המשחק של מכבי העונה היא מהנוקבות והמושחזות בפורום, כך שהטענה הזו לא צריכה להיות מופנית אליי. 

סדר גודל של 15 תוצאות תיקו אני מניח. ״בעיית הווינריות״ זקפה ראשה במידה מסויימת כבר בעונה החולפת וכתבתי עליה פה בזמן אמת. היא באה לידי ביטוי בעיקר באובדן דרך של הקבוצה 

במהלך משחקים צמודים (יתרון של שער אחד). בחלקם גם ספגנו שיוויון בדקות הסיום.  

אגב, מתנצל על הלינק לדיילי מייל, אבל 3 שנים אחרי הפרישה של פרגוסון הסתבר שיונייטד אפילו לא באיזור החיוג של הכי הרבה שערי ניצחון בדקות האחרונות מאז המיתוג מחדש של הליגה, ובסך הכל עם אחד יותר מקבוצות כמו טוטנהאם או ניוקאסל:

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3763404/Is-REALLY-Fergie-time-Manchester-United-not-kings-minute-winner-Premier-League.html

אז כן, פרגי טיים זה בלוף. לפי המספרים. לא אנומליה סטטיסטית, לא משהו שרציונלי אם לוקחים בחשבון את כל הגורמים - אלא פשוט משהו שלא קיים. פיקציה. כמו חלק גדול מפולקלור הספורט בעולם.

5 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

אני לא מבין על מה אתה מכסתח פה, היה לך השנה בליגה  4 תוצאות תיקו, 4 משחקים + היום שלא הצלחת להבקיע בכלל במחצית השנייה ובפרט לא בדקות הסיום .

כי הקבוצה משחקת לא טוב, לא כי אנחנו "לא ווינרים". זו בדיוק הנקודה.

4 דקות לפני, Cosmic said:

לא טענתי שזה בא לפני איכות הכדורגל. די בטוח שהביקורת שלי לגבי איכות המשחק של מכבי הייתה מהנוקבות והמושחזות בפורום, כך שהטענה הזו לא צריכה להיות מופנית אליי. 

סדר גול של 15 תוצאות תיקו אני מניח. ״בעיית הווינריות״ זקפה ראשה במידה מסויימת כבר בעונה החולפת וכתבתי עליה פה בזמן אמת. היא באה לידי ביטוי בעיקר באובדן דרך של הקבוצה 

במהלך משחקים צמודים (יתרון של שער אחד). בחלקם גם ספגנו שיוויון בדקות הסיום.  

כמו שקורה להרבה קבוצות, ווינריות יותר או פחות מאיתנו. זה מפתיע, אמנם, אבל כן, לפעמים חוטפים שוויון בדקות הסיום. לפעמים גם מפסידים לקבוצה מהליגה השנייה בגביע.

10 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כי הקבוצה משחקת לא טוב, לא כי אנחנו "לא ווינרים". זו בדיוק הנקודה.

כמו שקורה להרבה קבוצות, ווינריות יותר או פחות מאיתנו. זה מפתיע, אמנם, אבל כן, לפעמים חוטפים שוויון בדקות הסיום. לפעמים גם מפסידים לקבוצה מהליגה השנייה בגביע.

אם לא הובן לא נכון, אני לא מייחס את ההפסד היום ל״חוסר ווינריות״. אני כן חושב שהמונח הזה רלוונטי כאשר בוחנים את ההישגים של מכבי במשחקי נוקקאוט בשנתיים האחרונות, כמכלול. ברור שהתופעה היא משנית (בלשון המעטה), ולאיכות הכדורגל הדלה יש אימפקט משמעותי פי כמה. עדיין, לא אומר שאי אפשר לדסקס את זה.