Jump to content

איביץ'

Recommended Posts

13 דקות לפני, Saar said:

ככה זה נראה.

אשמח לפרשנות, נימוק והוכחות בנוגע לזה, אתה זורק פה דברים באוויר ורושם "ככה זה נראה".

תפסיקו לצאת מפרופורציות ולהתחיל לחפש רע, מספיק רע לכולם עם הערב המסריח  שהיה אתמול.

והאמת? לא זוכר את מרבית המשתמשים פה בנצחונות וברצף המשכנע ללא ספיגה.

כנראה אתם יודעים לצאת רק במצבים כאלה.

*לא מופנה אליך אישי כמובן.

וואי אני רואה בפייסבוק את התגובות על איביץ והגוף שלי רותח על האנשים המפגרים שאוהדים את הקבוצה שלי

חבל שאין אפשרות לתת לכל אחד פצצה לפנים על החוצפה לדבר ככה על איביץ

איבדתם את זה סופית.

הכי מצחיק שאנחנו מכילים את כל נושא המאמן כבר 8 שנים ואף אחד לא לומד להעריך כלום. 

כל זמן שירצה להישאר תגידו תודה. שכחתם שלא כל מאמן שנוחת כאן הוא פגיעה (אהמ שוטא אהמ וידיגאל)

יש לו סגל בינוני + שעשה עונה פסיכית ועד היום שבר שיאים. זה אמנם לא מצדיק את החרפה אתמול (מבחינתי גם ללא מאמן הם היו צריכים לנצח והאשמה היא על השחקנים) אבל זה עדיין סגל בינוני ! נחלשנו משמעותית מאשתקד גם ברמת מצבת השחקנים וגם ברמת היכולת (עטר גמור, שכטר שחקן של חצי שעה, פציעות על ימין ועל שמאל) ו-0 תנועה בחלק הקדמי שמסרס לדור מיכה את חוט המחשבה. בהיעדר תנועה של שחקנים סביבו הוא מוגבל ולא יעיל. גם ברקוביץ׳ בשנים הכי גדולות שלו לא היה מצליח אם אין סביבו שחקני קו וחלוץ שזזים. 

יאללה תנשמו ותפסיקו לשתף פעולה עם כל האפסים שיוצאים מהחורים ספק בכלל אוהדי מכבי שמטרילים לכם את הראש. תתבגרו כבר או שתלכו לפייסבוק

22 דקות לפני, רן יעקובי said:

אשמח לפרשנות, נימוק והוכחות בנוגע לזה, אתה זורק פה דברים באוויר ורושם "ככה זה נראה".

תפסיקו לצאת מפרופורציות ולהתחיל לחפש רע, מספיק רע לכולם עם הערב המסריח  שהיה אתמול.

והאמת? לא זוכר את מרבית המשתמשים פה בנצחונות וברצף המשכנע ללא ספיגה.

כנראה אתם יודעים לצאת רק במצבים כאלה.

*לא מופנה אליך אישי כמובן.

אין לזה פרשנות, זו דעתי בלבד.

קרה משהו בקיץ ומאז נראה שהשחקנים לא נותנים מעצמם אפילו לא קרוב ל100 אחוז.

מי שמאשים את איביץ שייקח בחשבון שזה אומר שיש לנו בקבוצה שחקנים שלא ראויים לשחק נגד קבוצה מהליגה הלאומית ועד כמה הסגל הנוכחי חסר מנהיגים אני לא מאמין שקבוצה ממרכז הליגה השניה הייתה גדולה על מישהו ממי ששיחק אתמול.

אני רק כותב את הדברים האלה כי מתחילת העונה הרמה מביכה, אפשר ליפול במשחק בודד, אבל מי שלא רואה את הפער העצום מהעונה שעברה אולי לא מאפשר לעצמו להיות אובייקטיבי.

55 דקות לפני, Saar said:

הקבוצה שלנו מקום ראשון כרגע בליגה. סתם מזכיר. 

1 דקה לפני, רויקלה said:

הקבוצה שלנו מקום ראשון כרגע בליגה. סתם מזכיר. 

מוסיף על העבודה שלך שאנחנו עם מאזן שערים 10-0 נגד הפועל, ביתר, חיפה וב"ש. זה הסאבוטז' הגרוע בהיסטוריה.

10 hours ago, מכביסט לעד said:

מה קשור סדרת חינוך? מוזמן ללכת אחורה ולראות שבכל עונה במשחקי גביע בשלב הזה פתחנו עם הרכב מחליף.

רשמתי 3 משחקים אחרונים = גם במשחקי ליגה.

סדרת חינוך לעטר וכהן.

במקרה של עטר מאמין שבצדק - אבל במקרה של כהן יש הבדל מלשבת ביציע או בספסל. לפחות שתהיה לך את האופציה במיוחד שבלקמן וציקו לא כשירים.

1 hour ago, Armagedon said:

רשמתי 3 משחקים אחרונים = גם במשחקי ליגה.

סדרת חינוך לעטר וכהן.

במקרה של עטר מאמין שבצדק - אבל במקרה של כהן יש הבדל מלשבת ביציע או בספסל. לפחות שתהיה לך את האופציה במיוחד שבלקמן וציקו לא כשירים.

שחקן שעושה פוזות באימונים וזה לא משנה מי לא מגיע לא לשחק.

לגבי עטר, לא הייתה לו סדרת חינוך. הוא לא טוב ובגלל זה הוא לא רואה דקות.

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שחקן שעושה פוזות באימונים וזה לא משנה מי לא מגיע לא לשחק.

לגבי עטר, לא הייתה לו סדרת חינוך. הוא לא טוב ובגלל זה הוא לא רואה דקות.

עטר עובר סדרת חינוך עוד מעונה שעברה ומי שלא רואה  עיוור.

לא יודע מה הסיפור עם כהן, גם שהתחילה העונה ממש לא אהבתי שבא למגרשים עם החמצון בשיער (הרגיש שמתעסק בשטויות).

טובת הקבוצה מעל הכל - אם יש לך כלי התקפי כמוהו שכן יכול להציל אותך, צריך להשאיר איזה אופציה פתוחה.

צ'יקו פצוע, בלקמן לא בעניינים, שוינפלד בקושי קשור לענף ושכטר היחידי שנראה כמו חלוץ.

אין לך את הלוקסוס לנטרל יותר מדי כלים התקפיים בתקופת פציעות כזאת. לפעמים צריך לבלוע מעט את הכובע.

ר ו ט צ י ה 

תראו לי מאמן אחד בכל אירופה שמבצע כמות כזאת מטורפת של רוטציות כל משחק ובכל עמדה במגרש. 

הגיע הזמן שיחליט כבר מי הם ה 11 שלו, ילך איתם עד הסוף ויתן להם את הביטחון. 

5 hours ago, Saar said:

מי שמאשים את איביץ שייקח בחשבון שזה אומר שיש לנו בקבוצה שחקנים שלא ראויים לשחק נגד קבוצה מהליגה הלאומית ועד כמה הסגל הנוכחי חסר מנהיגים אני לא מאמין שקבוצה ממרכז הליגה השניה הייתה גדולה על מישהו ממי ששיחק אתמול.

אני רק כותב את הדברים האלה כי מתחילת העונה הרמה מביכה, אפשר ליפול במשחק בודד, אבל מי שלא רואה את הפער העצום מהעונה שעברה אולי לא מאפשר לעצמו להיות אובייקטיבי.

אתה זה שאמר שיש סבוטאז.

לא נותנים 100 אחוז? איבדת אותי פה.

תעשה סיבוב תקצירים על הסיבוב הראשון, תראה סטטיסטיקה  של חילוצי כדור וכו'.

100 אחוז זה רק רביעיות וחמישיות?

אם כן אז כנראה ההבנה של שנינו במשחק שאנחנו כל כך אוהבים שונה לגמרי.

אולי הבעיה אצלי.

29 דקות לפני, השפיץ של הנעל said:

ר ו ט צ י ה 

תראו לי מאמן אחד בכל אירופה שמבצע כמות כזאת מטורפת של רוטציות כל משחק ובכל עמדה במגרש. 

הגיע הזמן שיחליט כבר מי הם ה 11 שלו, ילך איתם עד הסוף ויתן להם את הביטחון. 

אתה לא יכול לתת ל12-13 שחקנים קבוע להיות בספסל/יציע. וזה שחקנים בכירים עם שכר גבוה יחסית כמו שכטר שוינפלד אצילי חוזז עטר ריקן ברסקי קנדיל שרן פיבן דוידזאדה והשוער.

בכל העולם עושים רוטציות בגביע.

34 דקות לפני, רן יעקובי said:

אתה זה שאמר שיש סבוטאז.

לא נותנים 100 אחוז? איבדת אותי פה.

תעשה סיבוב תקצירים על הסיבוב הראשון, תראה סטטיסטיקה  של חילוצי כדור וכו'.

100 אחוז זה רק רביעיות וחמישיות?

אם כן אז כנראה ההבנה של שנינו במשחק שאנחנו כל כך אוהבים שונה לגמרי.

אולי הבעיה אצלי.

אולי סבוטאז׳ זה חריף מדי.

ברוב המשחקים לא בא להם לשחק, זה נראה ככה מהקיץ.

1 hour ago, Armagedon said:

עטר עובר סדרת חינוך עוד מעונה שעברה ומי שלא רואה  עיוור.

לא יודע מה הסיפור עם כהן, גם שהתחילה העונה ממש לא אהבתי שבא למגרשים עם החמצון בשיער (הרגיש שמתעסק בשטויות).

טובת הקבוצה מעל הכל - אם יש לך כלי התקפי כמוהו שכן יכול להציל אותך, צריך להשאיר איזה אופציה פתוחה.

צ'יקו פצוע, בלקמן לא בעניינים, שוינפלד בקושי קשור לענף ושכטר היחידי שנראה כמו חלוץ.

אין לך את הלוקסוס לנטרל יותר מדי כלים התקפיים בתקופת פציעות כזאת. לפעמים צריך לבלוע מעט את הכובע.

עטר לא עובר סדרת חינוך. עטר שחקן חלש שאני לא בטוח ששווה סגל במכבי.

אני יכול להגיד גם שברסקי, דוידזאדה וריקן עוברים סדרת חינוך, אבל הם לא משחקים כי הם פשוט לא טובים. אתה יודע גם זאת אפשרות...

זה שהתקשורת יצרו נרטיב סביב ההחלטות של איביץ' לא אומר שזה נכון.

46 דקות לפני, Saar said:

אולי סבוטאז׳ זה חריף מדי.

ברוב המשחקים לא בא להם לשחק, זה נראה ככה מהקיץ.

זה בטח לא סבוטאז', אבל כן יש כמה וכמה רגעים כאילו לא מדובר בחוסר הקשבה טקטית אלא חוסר מידע טקטי. כאילו מצבים אקראיים שיוצרים מצבי הבקעה. 

לדעתי זה קשור שעדיין אין לנו שחקן קישור התקפי שהוא פליימייקר בהיעדר גדול של מיכה. 

פשוט אין כזה. 

נגד נס ציונה בחילוף ששכטר נכנס הוא סימן משהו לסבוריט(לגיטימי), איזה 3 פעמים התקרב אליו וסימן שוב ושוב והתגובה של סבוריט כאילו אין לו מושג מה עושים מפה והלאה. כאילו משהו שהוא לא שמע או ידע עליו בחיים. 

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עטר לא עובר סדרת חינוך. עטר שחקן חלש שאני לא בטוח ששווה סגל במכבי.

אני יכול להגיד גם שברסקי, דוידזאדה וריקן עוברים סדרת חינוך, אבל הם לא משחקים כי הם פשוט לא טובים. אתה יודע גם זאת אפשרות...

זה שהתקשורת יצרו נרטיב סביב ההחלטות של איביץ' לא אומר שזה נכון.

עטר לא שווה הרכב במכבי זה בטוח, לגבי סגל אני לא בטוח שאין לו מקום במצב הנוכחי שלנו. מה שכן בוא לא נשכח שמי שבחר להאריך לעטר את החוזה בסכום כזה גבוה זה רק איביץ', והוא ידע איזה שחקן הוא לטוב ולרע.

7 דקות לפני, Adir12 said:

עטר לא שווה הרכב במכבי זה בטוח, לגבי סגל אני לא בטוח שאין לו מקום במצב הנוכחי שלנו. מה שכן בוא לא נשכח שמי שבחר להאריך לעטר את החוזה בסכום כזה גבוה זה רק איביץ', והוא ידע איזה שחקן הוא לטוב ולרע.

נכון, ובמקרה הזה איביץ' אכן טעה.

אפשר להבין גם את הטעות הזאת כי עטר הגיע אחרי עונה שהוא היה מלך שערים ולא הבאנו חיזוק להתקפה. זה היה נראה המהלך הנכון לעשות. בדיעבד זה התברר כטעות.

על הכושר הגופני של השחקנים אני התלוננתי כבר מהעונה שעברה

אבל בלי קשר לזה כל אלה שמאשימים את איביץ  אני לא מבין מה איביץ אשם בזה ש:

עטר נראה כמו שהוא נראה.

שמיכה מתחילת העונה בין השחקנים החלשים שלנו.

שברסקי לא שחקן לרמה של מכבי.

שפיבן גמר אותנו פעמיים במשחק הזה

(אני עדין חושב שצריך לתת לשוער יותר זמן אבל זה דיון נפרד).

רובנו מסכימים שצריך לתת צאנס לעוד שחקנים ושגביע זה המקום לעשות את זה.

לצערי השחקנים ששיחקו אתמול רק חיזקו את הסיבה שהם לא משחקים באופן קבוע.

12 דקות לפני, tomer958 said:

על הכושר הגופני של השחקנים אני התלוננתי כבר מהעונה שעברה

אבל בלי קשר לזה כל אלה שמאשימים את איביץ  אני לא מבין מה איביץ אשם בזה ש:

עטר נראה כמו שהוא נראה.

שמיכה מתחילת העונה בין השחקנים החלשים שלנו.

שברסקי לא שחקן לרמה של מכבי.

שפיבן גמר אותנו פעמיים במשחק הזה

(אני עדין חושב שצריך לתת לשוער יותר זמן אבל זה דיון נפרד).

רובנו מסכימים שצריך לתת צאנס לעוד שחקנים ושגביע זה המקום לעשות את זה.

לצערי השחקנים ששיחקו אתמול רק חיזקו את הסיבה שהם לא משחקים באופן קבוע.

אתה לא שם לב, אבל אתה מוכיח למה איביץ' דווקא אשם. אם זה שחקן אחד, אז בסדר. אם למשחק אחד או שניים, אז בסדר. אבל יש פה מגמה, והוא המאמן, והוא זה שצריך לקחת את השחקנים האלה ואת הקבוצה הזו ולהביא אותה למצב שבו היא לא מפסידה לסודובה בתחילת העונה ולא מפסידה לאא"פ באמצע העונה ובאופן כללי נראית קצת יותר טוב. זה בדיוק התפקיד שלו. בשביל זה הוא שם ועל זה הוא מקבל כסף.

אז כמו שכתבתי בנושא מקביל זה לא הוא ורק הוא אשם, כי זה לא מדע מדוייק, ובעצם ספק אם יש פה צורך בטרמינולוגיה של אשמה, אבל בהחלט יש לו אחריות, וכך גם לשחקנים.