Jump to content

איביץ'

Recommended Posts

אני אוהב אותך!

אין עוד מאמן אי פעם בהיסטוריה של הליגה הזאת שנותן מספרים משוגעים כמו שאתה נותן.

עונה ושליש מושלמות ברמה שאני בספק אם אי פעם מישהו יצליח לשחזר את זה. 50(!!!!!!) משחקי ליגה והפסד אחד מסכן באמאמא של הגארבז. רק במשחק אחד מתוך 50(!!!!!!!) בליגה קיבלנו יותר משער אחד. זה הזוי.

אליפות ב31 הפרש, שלישיות ורביעיות בשפע לכולם כולל בטרנר כולל בטדי כולל בסמי כולל בדרבי.

שליטה מוחלטת בקבוצה מרגשת ונלחמת, קידום שחקני בית צעירים, שיפור שחקנים בצורה שלא הייתה פה, עמידה טקטית, משמעת וחוויה כל משחק.

איביץ' עשה פה בשנה ושליש תחת הפייר פליי מה שלא עשו פה 7 מאמנים לפניו שההפרשים בתקציב היו הרבה יותר גבוהים מהיריבות.

אז התקשורת תתחיל לחגוג ושלמה שרף כבר מכין את הטורים, יש כמה אוהדים מפגרים ששורקים בוז ומקללים, אבל אנחנו כאן, הקהל האמיתי שחווה איתך את השנה וחצי המדהימות שאתה פה. יודעים להעריך ומאחורייך תמיד.

תשאר כל החיים.

גם היום אגב, כל הזיוני שכל על הרוטציה. מה רציתם שיעשה? יש לנו סגל של 200 שחקנים. אי אפשר לתת לאותו הרכב לרוץ כל הזמן. תראו מה קרה בחיפה שיש להם 11 טובים וכל השאר פח זבל לא בכיוון בכלל. שתי פציעות והעונה שלהם נגמרה כי הם לא נתנו לרגע למחליפים להכנס לזה. שלא נדבר על חדר הלבשה בריא לקבוצה. בשביל שיהיה פרגון בין השחקנים חייב לשתף את כולם אחר כך מתחילים להתמרמר ובאמת נחזור לתקופות שחורות.

זה משחק שקורה אחד לאלף ואין מה לעשות. היו טעויות ותמיד אפשר היה לעשות טוב יותר אבל היה ונגמר ויש לנו 3 משחקים סופר חשובים שחייבים לנצח ואחר כך הולכים לחרבן על הכימיקלים בסמי ומתחילים סיבוב אליפות מוקדם.

איביץ' :wubyellow3::wubyellow3::wubyellow3:

3 דקות לפני, itan17 said:

מאמן גדול, היום פישל בענק.

נראה איך נצא מזה, זה המבחן האמיתי.

לא חושב שהוא פישל בענק.

מסכים שעשה טעויות (אחרת לא היינו מפסידים) אבל היה חייב לעשות רוטציה בכל מקרה ויש גם ימים כאלה. אי אפשר לנצח 100 משחקים רצוף.

2 דקות לפני, rafiginat said:

ולא עלו 2 עונות ברצף בליגה אירופית לאחר הופעות ביזיוניות עדיין אדיר?

שמישהו ירחיק את הזין הזה

מאמן גדול שמוציא מהסגל החלש והעצלן הזה את המקסימום.

הטעות שלו לפי דעתי זו השיטה של השלושה בלמים שדי הורסת לנו.

ההפסד הוא על כל הקבוצה וכולם יהיו חייבים להתעורר.

1 דקה לפני, rafiginat said:

ולא עלו 2 עונות ברצף בליגה אירופית לאחר הופעות ביזיוניות עדיין אדיר?

תזכיר לי כמה שנים חיפה לא לקחה אליפות? 

1 דקה לפני, Kimhistan said:

נשמע כמו טור של ביביסט

שחרר אחי,הוא מאמן מצוין לליגה, אבל בנוק אאוט חרא .זה הכל.

א. עם איזה מספרים אתה לא מסכים?

ב. הליגה זה הכי חשוב. שלא נעלה לאירופה בחיים ואל תתן לי גם גביע. תן לי לחוות אליפות כל שנה מחדש ואני אמות מאושר.

מאמן שאם היה מקבל רכש נורמלי היה עולה לליגת האלופות.

אנשים עם זיכרון קצר שכחו איך מאמנים יותר "נחשבים" שילשלו פה עם סגל פי 10 יותר מוכשר, כולל פטר בוס, שאגב בעצמו כמעט עף מול רשל''צ מהלאומית בגביע.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מאמן גדול שמוציא מהסגל החלש והעצלן הזה את המקסימום.

הטעות שלו לפי דעתי זו השיטה של השלושה בלמים שדי הורסת לנו.

ההפסד הוא על כל הקבוצה וכולם יהיו חייבים להתעורר.

תזכיר לי כמה שנים חיפה לא לקחה אליפות? 

מסכים איתך, אני מבחינתי מחתים את איביץ לחוזה לעוד שנתיים למרות אי ההעפלות והכל, הוא פשוט צריך לשחרר ממערך שלוש הבלמים שברור לגמרי שהוא לא מתאים לסגל שלנו.

איביץ' לא קשור לבזיון היום. שחקני כדורגל שמתאמנים ביחד ומקבלים חבילות של כסף, צריכים לדעת לא לבוא בשאננות גם נגד קשישי רמת השרון.

השחקנים עם טעויות הזויות היום. המאמן חייב לעשות קצת רוטציות כי שחקנים בכירים עלולים להיפצע וכו'

חבל שהשנה אין את מה שהיה שנה שעברה, שאחרי מחצית לא טובה הוא היה נותן להם בראש ומחצית שניה היו עולים אחרת, השנה קורה הפוך משחקים טוב מחצית ראשונה ועולים לשניה על הפנים.

מאמן ענק שאחרי שהביא אליפות ב31 הפרש אף אחד לא חיפש אותו. 

עם הסגל הנוכחי שאי אפשר לשפר אותו יותר מדי בגלל הפייר פליי הוא מוציא הכי הרבה שאפשר. 

אין שום מאמן אחר שהיה מצליח להוציא יותר מהקבוצה הזאת. 

תמיד אפשר לחפש את הדברים הרעים כמו הדחה מאירופה או הפסד בגביע אבל זה רק מראה את הפרצוף של אותו אוהד.

אין שום סיבה להחליף את כל החוליית הגנה שלך. עוד עם 2 שחקנים שלא שיחקו מתחילת העונה ואחד שהיה בחוץ איזה חודש אם לא יותר וגם ויתרת על הלב של הקבוצה הזאת היום (גלזר, ובצדק כי הוא לא הפסיק לשחק מתחילת העונה כולל נבחרת).

דבר שני- המשחק התקפה שלך רע. אתה לא שולט בקצב, אתה לא מייצר מצבים איכותיים, אתה לא מייצר לחץ על השער שלה היריבה,מלא הרמות בלי מחשבה, אין דריבלים מוצלחים שמפרקים לחץ.  זה מתחילת העונה ככה למעט הבלחות וזה אפילו קרה הרבה בעונה שעברה. איביץ' מוגבל בכלים שיש לו בגלל הפייר פליי ועדיין זה שהוא עדיין לא מצליח לייצר נוסחה/שיטה שתשפר את המצב מדאיגה ואי אפשר להתעלם מהדבר הזה.

Just now, סזאר מנדיונדו said:

ב. הליגה זה הכי חשוב. שלא נעלה לאירופה בחיים ואל תתן לי גם גביע. תן לי לחוות אליפות כל שנה מחדש ואני אמות מאושר.

צריך להסתכל למציאות בעיניים,מתחילת העונה כולל אירופה אנחנו לא קבוצה טובה.

לא משנה איך תהפוך את זה.

לא אומר שחלילה צריך לפטר או משו בסגנון,אלא שאם הייתי חושב על להאריך חוזה זה משו שהייתי לוקח בחשבון.

3 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

בגלל אנשים כמוך הליגה נראית ככה.

מאד אוהב אותו. במכלול, מאמן מקבל מאות אם לא אלפי החלטות בעונה. הוא ספוט און ברובם. אני לא יכול לרדת לרזולוציות של חיפוש רק אחרי רע. משאיר את זה ליצורי פייסבוק. הוא שוב נאלץ לתקן משבר מקצועי ומנטלי, שני תוך חמישה חודשים. מאמין בו לגמרי.

1 דקה לפני, Kimhistan said:

צריך להסתכל למציאות בעיניים,מתחילת העונה כולל אירופה אנחנו לא קבוצה טובה.

לא משנה איך תהפוך את זה.

לא אומר שחלילה צריך לפטר או משו בסגנון,אלא שאם הייתי חושב על להאריך חוזה זה משו שהייתי לוקח בחשבון.

זה מה יש. יש פייר פליי ואלה השחקנים שיש.

שנה שעברה אנשים פה היו פאסיימים וכבר נתנו לב"ש את האליפות עם החתמת האסלביינק וסבע והיא הסתיימה ב31 הפרש.

הקבוצה צריכה חיזוק, כבר 4-5 חלונות ברציפות לא הבאנו שחקן מהליגה בכסף או זר בהעברה. הוא מוציא את המקסימום.

גם העונה, 14 משחקים 0 הפסדים ספיגה אחת בודדת ומקום ראשון בפער של 3 על חיפה שעצם זה שהיא שם זה שבירה של כל השיאים שלהם או משהו כזה.

23 דקות לפני, thunderbolt said:

אנשים עם זיכרון קצר שכחו איך מאמנים יותר "נחשבים" שילשלו פה עם סגל פי 10 יותר מוכשר, כולל פטר בוס, שאגב בעצמו כמעט עף מול רשל''צ מהלאומית בגביע.

לזכותו של בוס ייאמר שהיינו שם תקועים ב-10 שחקנים, לא זוכר בדיוק מאיזה שלב