Jump to content

יאניוטיס

אוהד צהוב

Recommended Posts

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הנחיתו את ראיקו מהמטוס אשכרה למשחק עונה נגד ב"ש בחוץ והוא הסתדר יופי (כן, אני זוכר מה קרה אח"כ ועדיין...).

יאניוטיס לא פה מאתמול והוא כבר ספג 10 שערים ב-6 משחקים והשערים די חוזרים על עצמם באופי שלהם,

אז אין פה עניין של שיטה, הוא פשוט לא מתאים.

בדיוק

משחק ראשון עם ראייקו הרגשתי שקט לגמרי 

אתמול כל התקרבות ל16 מטר התחילו לי דפיקות לב 

Just now, liron981s said:

בדיוק

אתה הרגשת שקט איתו כי פיפמו לנו את השוער הטוב לעולם בגילו והמחיר היקר ששולם עליו

8 דקות לפני, מנש שער 11 said:

קרישי, אנחנו אחרי 2 תיקו והפסד מביך בגביע, במירוץ צמוד לאליפות. ואנחנו מכבי עם כל הלחץ של הקהל כמובן. זה כשהמחליף שלו ספג שער אחד אחרי מיליון דקות בערך. סבלנות ואורך רוח לא תהיה פה בזמן הקרוב. 

מסכים שלא באשמתו הוא נקלע לסיטואציה בעיתית. לא משנה אם יקבל גול במתפרצת עם חמישה שחקנים על אחד או כיסוי לא טוב של ההגנה תמיד יאשימו אותו קשה לצאת ממצב כזה.

11 דקות לפני, מנש שער 11 said:

קרישי, אנחנו אחרי 2 תיקו והפסד מביך בגביע, במירוץ צמוד לאליפות. ואנחנו מכבי עם כל הלחץ של הקהל כמובן. זה כשהמחליף שלו ספג שער אחד אחרי מיליון דקות בערך. סבלנות ואורך רוח לא תהיה פה בזמן הקרוב. 

קודם כל הכוונה היא בגזרת השוער. גם כשדניאל קיבל את השער בסוף עדיין אף אחד לא יצא עליו ועודדו אותו.

דבר שני אני לא מתכוון לסבלנות ואורח רוח של האוהדים שזה עם כל הכבוד מעניין לי את הביצה. אני מתכוון לצוות המקצועי. כל עוד הצוות המקצועי יתן לו את הביטחון וההמשכיות וגם יעלה אותו עם הרכבים נורמלים זה יספיק. יאניוטיס הוא קורבן של הנסיבות ומגיע לו הזדמנות הוגנת להוכיח את עצמו.

11 דקות לפני, liron981s said:

בדיוק

הדבר האחרון שהרגשתי במשחק הזה זה שקט בגזרת השוער. גם לו היו כמה פאלטות אז, כדורי גובה שלא יצא טוב (או לא יצא בכלל), כדורים שיכל לקלוט ובחר משום מה להדוף. אתמול הדפיקות לב היחידות שהיו לי ב16 שלנו זה נטו בגלל ההגנה ולא בגלל השוער.

11 דקות לפני, מגנטו said:

אתה הרגשת שקט איתו כי פיפמו לנו את השוער הטוב לעולם בגילו והמחיר היקר ששולם עליו

למי אכפת כמה שולם או איזה כינוי הדביקו לו?

זה היה נטו בגלל היכולת במגרש ומה שהקרין, כריזמה מהשניה הראשונה. 

4 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל הכוונה היא בגזרת השוער. גם כשדניאל קיבל את השער בסוף עדיין אף אחד לא יצא עליו ועודדו אותו.

דבר שני אני לא מתכוון לסבלנות ואורח רוח של האוהדים שזה עם כל הכבוד מעניין לי את הביצה. אני מתכוון לצוות המקצועי. כל עוד הצוות המקצועי יתן לו את הביטחון וההמשכיות וגם יעלה אותו עם הרכבים נורמלים זה יספיק. יאניוטיס הוא קורבן של הנסיבות ומגיע לו הזדמנות הוגנת להוכיח את עצמו.

קהל ממש לא צריך לקבוע מי ישחק אבל הוא כן יכול להוסיף ביטחון לשחקן וכידוע אצל הקהל שלנו ברגע שמישהו שרוף גם אם יעצור פנדל בסמי עופר דקה תשעים כשאנחנו מובילים בפער של שער משחק אחרי שיספוג עדיין יקללו לו את החיים. קשה להצליח ככה במיוחד עם שוער שזאת העמדה שצריכה הכי הרבה ביטחון.

31 דקות לפני, אוהד צהוב said:

הגול הראשון והשלישי עליו אתמול. 

נתקע על הקו במקום לצאת לכדור גובה בגול הראשון, בשלישי מיקום גרוע ביותר שעם כל הכבוד לבעיטה של ריף מסיקה שוער בינוני פלוס עוצר כדור כזה. 

לרוץ כמה חודשים עם ההרכב הראשון? 

שיחק באירופה עם הרכב ראשון, ראינו בעיקר הופעות שלא לרמה הזו. 

אם אתה רואה בו פוטנציאל סבבה, אני לא ראיתי ממנו שום דבר שנותן תחושה כזו. 

בגול הראשון הוא יכל לצאת. אבל גם טננבאום ועוד הרבה שערים לא היו יוצאים.

עיקר הטעות היא של פיבן ואם היה תיאום אולי הוא היה יוצא.

את הגול השלישי אני גם לא בטוח שראייקו של העונה שעברה עוצר ואם הוא היה עוצר היו אומרים שהוא שוער ענק. ראייקו היה לא מעט במיקומים לא טובים. קורה לכולם. עיקר האשמה בגול השלישי היא של ההגנה שנתנה לו לבעוט בחופשיות.

27 דקות לפני, הנדון said:

נראה לי שהוא גמר פה את הסיפור לא יודע אם הוא שוער טוב או לא אבל את הביטחון שלו יהיה קשה להחזיר וזה הדבר הכי חשוב לשוער וגם להגנה. הוא גם שרוף אצל הקהל וכל גול יאשימו אותו.

לנסות לדחוף אותו לאיזו קבוצה מקפריסין ולהביא זר אחר במוקמו.

גם ראייקו היה שרוף אצל רוב הקהל והיום כולם משוכנעים שהוא שוער ענק. 

2 דקות לפני, הנדון said:

קהל ממש לא צריך לקבוע מי ישחק אבל הוא כן יכול להוסיף ביטחון לשחקן וכידוע אצל הקהל שלנו ברגע שמישהו שרוף גם אם יעצור פנדל בסמי עופר דקה תשעים כשאנחנו מובילים בפער של שער משחק אחרי שיספוג עדיין יקללו לו את החיים. קשה להצליח ככה במיוחד עם שוער שזאת העמדה שצריכה הכי הרבה ביטחון.

אני מבין מה שאתה אומר אבל שחקנים מקצוענים ברמות האלה שמקבלים שכר כזה תפקידם להתעלם ולהתייחס רק למה שהצוות המקצועי אומר להם.

אם פרץ הצליח לעשות את זה, אם ראייקו הצליח לעשות את זה, או איגאבור או כל שחקן אחר שהקהל שלנו שחט כל משחק ומשחק (במקרה של פרץ וראייקו הם היו שחקנים צעירים ולא מנוסים) אז אני בטוח שגם יאניוטיס המאוד מנוסה לעומתם יצליח.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

בגול הראשון הוא יכל לצאת. אבל גם טננבאום ועוד הרבה שערים לא היו יוצאים.

עיקר הטעות היא של פיבן ואם היה תיאום אולי הוא היה יוצא.

את הגול השלישי אני גם לא בטוח שראייקו של העונה שעברה עוצר ואם הוא היה עוצר היו אומרים שהוא שוער ענק. ראייקו היה לא מעט במיקומים לא טובים. קורה לכולם. עיקר האשמה בגול השלישי היא של ההגנה שנתנה לו לבעוט בחופשיות.

גם ראייקו היה שרוף אצל רוב הקהל והיום כולם משוכנעים שהוא שוער ענק. 

ראיקוביץ' באמת שוער מעולה, וגם הוא פתח את הקדנציה שלו אצלנו לא טוב, אבל ככל שהעונה התקדמה הוא התחיל להראות יכולת טובה יותר, גם יאניוטיס פתח לא טוב, אבל במקום להמשיך לשחק ולצבור ביטחון, הוא נפצע וטננבאום השתלט לו על העמדה תוך כדי שהוא מציג יכולת לא רעה ושיא משחקים ללא ספיגה, ויאניוטיס הפך להיות השוער השני של הקבוצה, במידה והמצב נשאר כמו שהוא, אין שום סיבה להחזיק שוער זר על הספסל.

אגב, אני לא חושב שהוא אשם באף אחד מהשערים.

2 hours ago, דקסטר said:

איכס

כל עוד אני מגיע לעפולה במגרש מעודד ותומך בו בלי לקלל או חס וחלילה לגרום לו לאיבוד ביטחון

ואז מגיע לפה לבית שלי ופורק את זעמי וכאבי אז הכל טוב

לא צריך שאף אחד יחנך אותי 

הכי הזויים הם אלה שרוצים לתת לו לעמוד בשער נגד בני יהודה

או כאלו שחושבים שיש לבנות עליו עתיד

נו באמת מה קורה פה לעזאזל?!?

למה שהוא יעמוד בשער מול בני יהודה? טננבאום ספג גול אחד אחרי סיבוב שלם ומורידים אותו לספסל? זה קודם כל לא לכבד את טננבאום יותר משזה לנסות לעודד את יאניוטיס. 

1 hour ago, מגנטו said:

אתה לא מכבה אף אחד. דניאל צריך לדעת להתמודד עם העובדה שלפעמים הוא יהיה על הספסל.

זה לכבות אותו, שוער צריך לשחק ברציפות ובקביעות, לא עושים רוטציה בין שוערים במיוחד אם אתה בונה על דניאל לעתיד.

Just now, zeudemort said:

זה לכבות אותו, שוער צריך לשחק ברציפות ובקביעות, לא עושים רוטציה בין שוערים במיוחד אם אתה בונה על דניאל לעתיד.

וגם איפה נשמע דבר כזה לעשות רוטציה לשוער שספג שער אחד בלבד ביותר מסיבוב שלם? 
אם עכשיו חלילה יהיה לו רצף של כמה משחקים רעים עם ספיגות באשמתו בסדר, אבל לא מורידים אותו אחרי שער אחד בטח לא שזה בכלל לא באשמתו.
שוער זאת עמדה שצריכים בה יציבות.

14 דקות לפני, hen34 said:

כל עוד אני מגיע לעפולה במגרש מעודד ותומך בו בלי לקלל או חס וחלילה לגרום לו לאיבוד ביטחון

ואז מגיע לפה לבית שלי ופורק את זעמי וכאבי אז הכל טוב

לא צריך שאף אחד יחנך אותי 

הכי הזויים הם אלה שרוצים לתת לו לעמוד בשער נגד בני יהודה

או כאלו שחושבים שיש לבנות עליו עתיד

נו באמת מה קורה פה לעזאזל?!?

ואם אני מגיע למגרש בעפולה מותר לי לכתוב איכס על "שאלוהים יקח אותו הלוואי"?? 

מה הקשר בין הדברים? אני יודע שאתה אוהד נאמן ונוסע לכל מקום אבל עדיין יש הבדל בין לכתוב שהוא מנחוס והלוואי שישחררו אותו לכזה משפט על שחקן מכבי.

מאמין שאפשר להוציא ממנו אחלה של שוער (לא ע"ס מה שאני רואה, אלא ע"ס זה שאיביץ' מאוד מאמין בו), אבל אני באמת לא חושב ששוער זו עמדה שצריך לבזבז עליה זר בכדורגל הישראלי...

8 דקות לפני, דקסטר said:

ואם אני מגיע למגרש בעפולה מותר לי לכתוב איכס על "שאלוהים יקח אותו הלוואי"?? 

מה הקשר בין הדברים? אני יודע שאתה אוהד נאמן ונוסע לכל מקום אבל עדיין יש הבדל בין לכתוב שהוא מנחוס והלוואי שישחררו אותו לכזה משפט על שחקן מכבי.

אתה מודע לזה שאתה במקום וירטואלי שפה מותר לפרוק את כאבך?

המשחק אתמול גמר אותי 

7 דקות לפני, zeudemort said:

אז איך אתה מסביר את היכולת של דניאל אחרי שלא שיחק הרבה בשנים האחרונות? שנה שעברה לא בנינו על דניאל לעתיד אז הוא לא שיחק, יאניוטיס נפצע ופוף דניאל שוער העתיד?

יש עניינים של חשיבה לטווח ארוך, ניהול סגל, בטחון של שחקן, פציעות, חינוך ועוד דברים שאם היינו מבינים בהם אז לא היינו רושמים הרכבים בפורום.

דניאל כל הזדמנות שקיבל היה טוב מאוד.

לפני כמה שנים שהוא שיחק בגביע הטוטו, שלמה שרף אמר שלפי מה שהוא רואה יש לו את הכל, שהוא לא נופל מראיקו.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

לפני כמה שנים שהוא שיחק בגביע הטוטו, שלמה שרף אמר שלפי מה שהוא רואה יש לו את הכל, שהוא לא נופל מראיקו.

אם שלמה שרף אמר...

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אם ככה הוא יכול להיות אחלה של שוער למכבי תחתקווה