Jump to content

יאניוטיס

אוהד צהוב

Recommended Posts

2 דקות לפני, Armagedon said:

ימי הרוש בהפועל מזמן לא פה.

אם נרצה או לא, הוא שוער סביר.

הוכח בליגה שלא צריך פה שוער עילוי וגם באירופה שבאר שבע עם פאקינג דודו גורש עשתה קמפיינים יפים.

זה לא קשור לרמה שלו. 

אתה מאמין בקארמה ואומר שיש ליאניוטיס קארמה ראה, ואז אתה מציע להביא את הרוש, אחד השוערים עם הקארמה הכי רעה שיש. אשכרה כל קבוצה שהוא דרך שם נכשלה.

4 דקות לפני, Armagedon said:

ימי הרוש בהפועל מזמן לא פה.

אם נרצה או לא, הוא שוער סביר.

הוכח בליגה שלא צריך פה שוער עילוי וגם באירופה שבאר שבע עם פאקינג דודו גורש עשתה קמפיינים יפים.

איפה שהבן אדם הזה דורך לא יצמח דשא.

אם כבר קארמה רעה הוא השגריר הכי גדול שלה.

4 hours ago, מכביסט לעד said:

דניאל? אם יש לו חיסרון אחד בולט זה היציאות לכדורי גובה. או שהוא היה יוצא והכדור היה בורח לו מהיד או שהוא היה נשאר בשער כמו יאניוטיס.

זה לא נכון להשוות אם היה לוקח או לא. עם דניאל בשער כל ההגנה יותר שקטה והמצבים האלה לא היו קורים בכלל. 

סתם שוחטים אותו פה בלי צדק. הנחיתו אותו בתחילת העונה בלי תיאום בלי כלום וישר זרקו אותו למשחקים באירופה(טעות קשה של איביץ') במקום לתת לו להכיר טיפה את הקבוצה ואת השיטה.

במשחק של אתמול זרקו אותו שוב להרכב עם הגנה מאולתרת שלא שיחקה לפחות חצי שנה ביחד ואח"כ שואלים איך קיבלנו את הגולים האלה.

אני חושב שטננבאום צריך להמשיך בשער כי הוא פשוט הרוויח את העמדה הזאת ביושר וכי יש לנו יציבות איתו.

לא חושב שיאניוטיס שוער רע כמו שהוא נראה אצלנו, פשוט יש לו מזל רע ועדיף גם בשבילו וגם בשבילנו שניפרד יפה בינואר, כי לצערי אני לא חושב שהוא יכול להצליח פה, וגם כי טננבאום השתלט על העמדה ואתה לא מוציא שוער בכושר טוב מהשער.

11 hours ago, Krishi said:

לא אשם באף שער היום. לצרוך העניין היום גם טננבאום היה חוטף כל אחד מהשערים.

עולה לשחק עם הגנה וקישור מאולתרים, עם שחקנים שבקושי משחקים או לא שיחקו מלא זמן ולא מתאומים בשיט. לא מרחם עליו.

כל השטויות על נאחס וכאלה זה מה שזה - שטויות.

שירוץ עם ההרכב הראשון כמה משחקים, יקבל בחזרה ביטחון וכושר משחק, ואז אפשר יהיה לראות.

עד אז אתם סתם מוציאים עצבים שלא בצדק.

אתה רואה בו איזשהו ערך מוסף?

בכל המשחקים ששיחק כמעט כל הגולים היו עליו גם אם הוא לא האשם הבלעדי. הססנות, חוסר בטחון עצמי, תוסיף את זה שהוא לא יוצא לכדורי גובה ומשרה פאניקה בהגנה. משוער זר שמקבל 550 אלף יורו לעונה אתה מצפה להיות טוב בשתי דרגות מהישראלי, זה רחוק מאוד מהמצב. 

אם יש אופציה בינואר להישתחרר מיאניוטיס אז כמובן שצריך לנצל אותה.

ואם כבר להביא שוער אז שיביאו את בוריץ' מהפועל חיפה אחלה שוער 

בשיחה שהיתה לי עם חבר בשבוע שעבר, אמרתי לו שדווקא אחרי שדניאל ספג, חשוב שהוא יעמוד בשער בגביע. כי אם יהיה כאן פנצ'ר, אנחנו נאבד את יאניוטיס לגמרי. לאיביץ יש את השיקולים שלו והתסריט הרע מכל התממש. ממש דמות טראגית. 

1 דקה לפני, אוהד צהוב said:

אתה רואה בו איזשהו ערך מוסף?

בכל המשחקים ששיחק כמעט כל הגולים היו עליו גם אם הוא לא האשם הבלעדי. הססנות, חוסר בטחון עצמי, תוסיף את זה שהוא לא יוצא לכדורי גובה ומשרה פאניקה בהגנה. משוער זר שמקבל 550 אלף יורו לעונה אתה מצפה להיות טוב בשתי דרגות מהישראלי, זה רחוק מאוד מהמצב. 

אני רואה בו פוטנציאל לשוער טוב להרבה שנים.

מה זה כל הגולים היו עליו גם אם הוא לא אשם? או שהם עליו והוא אשם או שהם לא. לדעתי לא.

כל הסיפור שלו פה התחיל בצורה עקומה ברגל שמאל. התחיל לשחק ישר עם הגנה מחוררת ולא מתואמת. עד שההגנה התייצבה (כולל טיבי חתם על חוזה אחרי אירופה וסאבוריט שחזר מפציעה וג'ראלדס שרק נכנס לעניינים) הוא נפצע וקרה מה קרה. מה עשו אתמול? החזירו אותו להרכב עם ייני שלא שיחק חצי שנה כמעט. עוד כמה מחליפים שבקושי שיחקו העונה, בלי גלזר או פרץ, נו באמת זה כאילו ממש לבוא ולגרום לו להיכשל ולחטוף שערים בכח.

חסר שחקנים, על אחת כמה וכמה שוערים שהתחילו לא טוב והפכו לשחקני על? בטח שוערים, שורה, אפילו ראייקו, גם לא התחילו להיט והשתפרו.

תן לו לרוץ עם ההרכב הראשון כמה חודשים, שיצבור ביטחון, אחר כך אפשר לשפוט. בוא נגיד שעם ההגנה הטבעית שלנו הוא יהיה לא פחות טוב מטננבאום.

1 hour ago, Adir12 said:

סתם שוחטים אותו פה בלי צדק. הנחיתו אותו בתחילת העונה בלי תיאום בלי כלום וישר זרקו אותו למשחקים באירופה(טעות קשה של איביץ') במקום לתת לו להכיר טיפה את הקבוצה ואת השיטה.

במשחק של אתמול זרקו אותו שוב להרכב עם הגנה מאולתרת שלא שיחקה לפחות חצי שנה ביחד ואח"כ שואלים איך קיבלנו את הגולים האלה.

אני חושב שטננבאום צריך להמשיך בשער כי הוא פשוט הרוויח את העמדה הזאת ביושר וכי יש לנו יציבות איתו.

לא חושב שיאניוטיס שוער רע כמו שהוא נראה אצלנו, פשוט יש לו מזל רע ועדיף גם בשבילו וגם בשבילנו שניפרד יפה בינואר, כי לצערי אני לא חושב שהוא יכול להצליח פה, וגם כי טננבאום השתלט על העמדה ואתה לא מוציא שוער בכושר טוב מהשער.

שואל ברצינות לא ציני, מה יש לשוער ללמוד את השיטה?

זה לא יותר פשוט, מגיע כדור למסגרת תפוס ביד או תהדוף?

את הבסיס הזה הוא לא עושה, לא יודע איך זה קשור לשיטה.

הנחיתו את ראיקו מהמטוס אשכרה למשחק עונה נגד ב"ש בחוץ והוא הסתדר יופי (כן, אני זוכר מה קרה אח"כ ועדיין...).

יאניוטיס לא פה מאתמול והוא כבר ספג 10 שערים ב-6 משחקים והשערים די חוזרים על עצמם באופי שלהם,

אז אין פה עניין של שיטה, הוא פשוט לא מתאים.

16 דקות לפני, Krishi said:

אני רואה בו פוטנציאל לשוער טוב להרבה שנים.

מה זה כל הגולים היו עליו גם אם הוא לא אשם? או שהם עליו והוא אשם או שהם לא. לדעתי לא.

כל הסיפור שלו פה התחיל בצורה עקומה ברגל שמאל. התחיל לשחק ישר עם הגנה מחוררת ולא מתואמת. עד שההגנה התייצבה (כולל טיבי חתם על חוזה אחרי אירופה וסאבוריט שחזר מפציעה וג'ראלדס שרק נכנס לעניינים) הוא נפצע וקרה מה קרה. מה עשו אתמול? החזירו אותו להרכב עם ייני שלא שיחק חצי שנה כמעט. עוד כמה מחליפים שבקושי שיחקו העונה, בלי גלזר או פרץ, נו באמת זה כאילו ממש לבוא ולגרום לו להיכשל ולחטוף שערים בכח.

חסר שחקנים, על אחת כמה וכמה שוערים שהתחילו לא טוב והפכו לשחקני על? בטח שוערים, שורה, אפילו ראייקו, גם לא התחילו להיט והשתפרו.

תן לו לרוץ עם ההרכב הראשון כמה חודשים, שיצבור ביטחון, אחר כך אפשר לשפוט. בוא נגיד שעם ההגנה הטבעית שלנו הוא יהיה לא פחות טוב מטננבאום.

הגול הראשון והשלישי עליו אתמול. 

נתקע על הקו במקום לצאת לכדור גובה בגול הראשון, בשלישי מיקום גרוע ביותר שעם כל הכבוד לבעיטה של ריף מסיקה שוער בינוני פלוס עוצר כדור כזה. 

לרוץ כמה חודשים עם ההרכב הראשון? 

שיחק באירופה עם הרכב ראשון, ראינו בעיקר הופעות שלא לרמה הזו. 

אם אתה רואה בו פוטנציאל סבבה, אני לא ראיתי ממנו שום דבר שנותן תחושה כזו. 

לתחושתי הוא שוער יותר טוב מדניאל

הוא נקלע לסיטואציה מאוד בעייתית בה לא משנה מה הוא יעשה, יחפשו אותו ויוכלו לבקר אותו. ברמה שגם אם הוא עכשיו יהיה השוער שלנו במשחקים הבאים, ולא נספוג אבל גם לא תהיה לו הרבה עבודה, אז גם יבקרו אותו.

אם אני איביץ' אני פותח איתו נגד בני יהודה וכפר סבא ואם הוא לא נותן הופעות ברמת ביזיון אז נותן לו גם את חיפה וביתר.

לשחרר אותו בינואר לא יתן לנו כלום, לא צריך בנוסף לכל הצרות שלנו לחפש שוער מחליף. בסוף השנה אחרי שקיבל הזדמנויות לראות מה עושים. 

נראה לי שהוא גמר פה את הסיפור לא יודע אם הוא שוער טוב או לא אבל את הביטחון שלו יהיה קשה להחזיר וזה הדבר הכי חשוב לשוער וגם להגנה. הוא גם שרוף אצל הקהל וכל גול יאשימו אותו.

לנסות לדחוף אותו לאיזו קבוצה מקפריסין ולהביא זר אחר במוקמו.

2 דקות לפני, מגנטו said:

הוא נקלע לסיטואציה מאוד בעייתית בה לא משנה מה הוא יעשה, יחפשו אותו ויוכלו לבקר אותו. ברמה שגם אם הוא עכשיו יהיה השוער שלנו במשחקים הבאים, ולא נספוג אבל גם לא תהיה לו הרבה עבודה, אז גם יבקרו אותו.

אם אני איביץ' אני פותח איתו נגד בני יהודה וכפר סבא ואם הוא לא נותן הופעות ברמת ביזיון אז נותן לו גם את חיפה וביתר.

לשחרר אותו בינואר לא יתן לנו כלום, לא צריך בנוסף לכל הצרות שלנו לחפש שוער מחליף. בסוף השנה אחרי שקיבל הזדמנויות לראות מה עושים. 

ולכבות שוער שעד עכשיו היה מצוין?

Just now, אוהד צהוב said:

הגול הראשון והשלישי עליו אתמול. 

נתקע על הקו במקום לצאת לכדור גובה בגול הראשון, בשלישי מיקום גרוע ביותר שעם כל הכבוד לבעיטה של ריף מסיקה שוער בינוני פלוס עוצר כדור כזה. 

לרוץ כמה חודשים עם ההרכב הראשון? 

שיחק באירופה עם הרכב ראשון, ראינו בעיקר הופעות שלא לרמה הזו. 

אם אתה רואה בו פונציאל סבבה, לא ראיתי ממנו שום דבר שנותן תחושה כזו. 

לדעתי אתה מחמיר איתו, היה כיסוי גרוע בשער הראשון, הכדור לא היה כזה קרוב שהוא היה חייב לצאת. אם כבר ההיפך הוא הצליח להגיע לכדור ולכמעט לעצור אותו. בשער השלישי הייתה בעיטה חזקה וטובה שלא הרבה שוערים לוקחים.

כך או אחרת, השוער הזה לא שיחק 4 חודשים בערך, גם אם נסכים שהשערים עליו - הבן אדם חלוד. ועם ההגנה של אתמול גם חשוף יותר.

איפה שיחק באירופה עם הרכב ראשון, באמת אמרת את זה עכשיו? אתה באמת יכול להשוות את ההגנה שלנו כרגע (ולא רק מבחינת מי השחקנים אלא גם מבחינת משחק ההגנה עצמו של כל הקבוצה והתיאום כולו) לעומת מה שהלך פה כששיחקנו באירופה?

אני רואה בו פוטנציאל כי שוער שנבחר פעמיים לשוער הכי טוב ביוון לא יכול להיות פלופ או שוער גרוע. שוערים חייבים ביטחון, תיאום עם ההגנה וביטחון בהגנה שלהם, לדעת שהם בהרכב ולשחק הרבה. ליאניוטיס לא נתנו שום דבר מזה מתחילת העונה אז איך הוא יראה את מה שהוא באמת יודע?

לדעתי ההחתמה שלו בהעברה חופשית יכול להיות שיחוק מטורף, אבל בשביל לנצל את זה צריך סבלנות ואורח רוח, וכל שאר הדברים שציינתי למעלה.

2 דקות לפני, מגנטו said:

+1

בדיוק

קרישי, אנחנו אחרי 2 תיקו והפסד מביך בגביע, במירוץ צמוד לאליפות. ואנחנו מכבי עם כל הלחץ של הקהל כמובן. זה כשהמחליף שלו ספג שער אחד אחרי מיליון דקות בערך. סבלנות ואורך רוח לא תהיה פה בזמן הקרוב.