Jump to content

מגדולי הבזיונות אי פעם

Recommended Posts

אין מה לעשות מזה עכשיו כדור צמר , היה ונגמר. NEXT. בסוף הגביע זה נחמת עניים ומי שיהיה שם על הפודיום במאי לצד כבוד הצרה אותו יזכרו. יש עונה קשה ויש יתרון משמעותי מעכשיו על הקבוצות שירוצו בגביע

ההדחה אתמול היא על איביץ' חדש משמעית , גם הוא אמר את זה ולא סתם.
לשמחתינו מי שלקח את האחריות להפסד המביש הזה הוא גם מי שיסיק את המסקנות ממנו ויבצע אותן ככה שאין מה לכעוס על שחקן או שניים שחירבנו עלינו. איביץ' ידאג להם.

11 hours ago, חומץ בלסמי said:

זה לא עובד ככה. בלי סיבה מיוחדת, ואני לא יכול לחשוב על כזו, אי אפשר לתת קרדיט על דברים טובים למאמן ואשמה של דברים רעים לשחקנים. יש קבוצה. שחקנים ומאמן. אם השחקנים התגלו במערומיהם, הרי שגם איביץ'; כולם בסירה הזו.

ברור שכולם בסירה הזאת- כמציאות שמתקיימת ביום יום. אבל הסגל הזה, שלקח אליפות כל כך מהדהדת, הוא לא מהכי מוכשרים שהיו לנו למרות שזה לכאורה מתבקש לאור התואר וההפרש. היתה פה פשוט עבודת אימון משובחת. גם לעבודת אימון מעולה יש עליות וירידות כמובן(מאות אם לא אלפי החלטות עונתיות) אבל זאת לא בעיה בכלל. זאת כרוניקה רגילה בקבוצת כדורגל. לכל מאמן שנביא יהיו גם ימים אפורים. המוגבלות בלשפר את הסגל חיצונית,  מטרידה אותי יותר. 

33 דקות לפני, Mario said:

ההדחה אתמול היא על איביץ' חדש משמעית , גם הוא אמר את זה ולא סתם.
לשמחתינו מי שלקח את האחריות להפסד המביש הזה הוא גם מי שיסיק את המסקנות ממנו ויבצע אותן ככה שאין מה לכעוס על שחקן או שניים שחירבנו עלינו. איביץ' ידאג להם.

איביץ' היה לוקח את האחריות על עצמו לא משנה מה. זה איביץ' לא קלינגר...

13 hours ago, המכבייה said:

לא היה שום שלב שהיינו ביתרון מול סודובה. 180 דקות רדפנו. נגיד כך- איביץ היה הורג בשביל סגל כמו של פאקו, סוזה או אוסקר. והסגל הזה לגמרי התגלה במערומיו אתמול. איביץ עשה קסמים עד עכשיו.

זה היה אחד הביזיונות הכי גדולים בתולדות המועדון. אם לא הגדול ביותר. לשוער יש חלק משמעותי בזה שכל ההתמודדות היינו צריכים לרדוף אחריהם. אתה מחזק אותי ולא להיפך. ההופעה שלו במוקדמות לא פחות הזויה מאדם וזר.

13 hours ago, Dr. Caligari said:

אשמח אם תרחיב על למה פיבן כמו גומז,כי אני לא מוצא שום קשר. 

שרן צריך להיות מולחם להרכב תמיד, בייחוד נגד קבוצה טובה,  עמ"נ שישחרר לחץ בהנעת כדור חכמה ויביא סדר ומנהיגות. 

טיבי שחקן טוב שחזר לעצמו אחרי כמה שנים רעות ששיא החולשה היה בעונת הצ'מפיונס. בייחוד במשחקי הטרום. 

לא מתרגזים. בסה"כ פורום הכל ברוח טובה 

איתן טיבי בלם העשור. עם כל התקופה הלא טובה שלו. אם אתה לא מסכים כנראה שאתה בחור צעיר עם זיכרון מאד קצר. איתן הבלם הכי טוב שראיתי במכבי אחרי טל בן חיים. השכר המוגזם שהיה לו עשה לו משקלות על הרגליים.

אם אתה טוען ששרן ייני בלם יותר טוב, זכותך, יש מאמן. שהוא יחליט.

אל תבנו על העפלה אירופאית בוא נגיד ככה.

גומז גם עשה עונה טובה כששיחק בעונה שעברה, ומאז לא ממש רואה דשא, כשראה פעמים בודדות מאד, לא הציג את אותה רמה. מאטיפ ולוברן עקפו אותו ברוטציה.

המשחק הזה הוא אחושרמוטה אינדיקציה

13 hours ago, המכבייה said:

לא היה שום שלב שהיינו ביתרון מול סודובה. 180 דקות רדפנו. נגיד כך- איביץ היה הורג בשביל סגל כמו של פאקו, סוזה או אוסקר. והסגל הזה לגמרי התגלה במערומיו אתמול. איביץ עשה קסמים עד עכשיו.

אם לא היינו אלופים והיינו מפסידים לסודובה ולאום אל פחם בעונה אחת

ולא היינו חדורי פחד שהבעלים יעזוב

היו שורפים להם את האוטובוס

אבל העיקר ששרן ייני הוא המלך

בן אדם מקסים אין ספק, אישתו הייתה מתרימה אישית מחוץ לשער 11 לאחים לסמל, באמת בחור זהב.

יחד עם זאת 

לא עשיתי ספורט 10 שנים ואם אני שם לו כתף כדור גובה אני לפניו. 

בן אדם שעולה 60 קילו לבוגרים וגם אם יאכל טונה במים 40 שנה כל היום לא יהיה רחב כמוני

איך איתן החוליה החלשה בהעפלה לליגת אלופות

אם הוא היה בלם שמאלי (ושיחק מול העמדה שלו סלאח), מה היית בן 12 שאתה עכשיו ממציא דברים?

עזוב

• מנהלים ראשיים
14 hours ago, gilad-b said:

כל הביקורות על בחירת השחקנים נכונות בדיעבד (וגם לא בדיעבד) ועדיין קשה לי מאוד לשים את האשמה על ההרכב שאיביץ בחר

כל שחקן סגל במכבי ולא משנה באיזה מעמד ובאיזה כושר משחק צריך להיות מסוגל להתמודד עם משחק נגד קבוצה בלאומית ובטח ובטח להצליח לשמור על יתרון 2-0

אם המשחק אתמול משקף את היכולת של חלק מהסגל שלנו זה אפילו גורם לי להעריך את איביץ עוד יותר על איפה שהגענו עד כה בליגה כשככה נראה חלק מסט הכלים שלו

מסכים ולא מסכים, עדיין עם סגל כזה אתה חייב לעבור אותם במיוחד כשאתה מוביל עליהם 2-0. הבעיה שלי עם איביץ שהוא לא מצליח לעשות שינוי תוך כדי משחק, להישאר תקוע כל המשחק עם אותו מערך, לתת לשחקן לשחק 90 דקות, לראות שדור מיכה חושך מצרים ולהוציא אותו.

זה נראה שהוא מקובע על הדרך שלו ואף אחד לא יזיז אותו.

7 דקות לפני, YNWA said:

בן אדם מקסים אין ספק, אישתו הייתה מתרימה אישית מחוץ לשער 11 לאחים לסמל, באמת בחור זהב.

יחד עם זאת 

בן אדם שעולה 60 קילו לבוגרים וגם אם יאכל טונה במים 40 שנה כל היום לא יהיה רחב כמוני

אם הוא היה בלם שמאלי (ושיחק מול העמדה שלו סלאח), מה היית בן 12 שאתה עכשיו ממציא דברים?

עזוב

אני אולי משוחד, אבל שרן זה אחד השחקנים החכמים שיש לנו בליגה, מה שאין לו בפיסיות (ואפשר לספור על יד אחת שחקנים פיסיים בליגה הזאת) הוא מפצה בחוכמת משחק. כן היה צריך לפתוח איתו, אבל בטוח לא לסיים 90 דקות, או הוא או פיהן היו חייבים לצאת כי 4 שחקני ההגנה שלך (כולל השוער) לא שיחקו כמה חודשים ביחד וזה מה שקורה.

ואת האמת אתם לא מדברים על מה שנראה הכי ברור במגרש, אום אל פאחם פשוט רצו הרבה יותר, שחקני מכבי נראו כאילו עשו טובה שנסעו לעפולה בכלל. גם בפיגור הם רצו יותר מאיתנו ונלחמו על כל כדור 

5 דקות לפני, YNWA said:

יחד עם זאת 

לא קראת את מה שכתבתי ובכל מקרה לא הבנת. 

כשעלינו לצ'מפיונס איתן היה רע וסלאח כבר היה בתחנה השלישית שלו אחרי באזל. הכוכב בהגנה היה טב''ח שנגח והעלים את האפרו מפלץ שהיה להם שם מקדימה. 

איתן היה מצוין (להוציא טעויות פה ושם כמו העונה) בשנתיים וחצי הראשונות בליגה (כלומר גם נגד באזל של סלאח וגם ב32 האחרונות הוא התרסק בהגנה נגדם ובכלל גם בפרנקפורט חוץ הוא נתן הופעת אימים). 

לא יודע איך אפשר לדבר על זיכרון קצר ולטעון שטיבי הוא בלם העשור כשהיה לנו בלם כמו גרסיה. 

על השטויות שכתבת על ייני (שטענתי שצריך להיות בהרכב ולאו דווקא כבלם)  והירידה לפסים אישיים לגביו לא אגיב רק שם לב לכך שכל מאמן מלחים אותו להרכב

9 דקות לפני, amilov said:

ואת האמת אתם לא מדברים על מה שנראה הכי ברור במגרש, אום אל פאחם פשוט רצו הרבה יותר, שחקני מכבי נראו כאילו עשו טובה שנסעו לעפולה בכלל. גם בפיגור הם רצו יותר מאיתנו ונלחמו על כל כדור 

לא הייתי תולה את זה בחוסר רצון 

הם התחילו לרעוד מפחד והפסיקו לשחק חכם 

מתנצל שירדתי לפסים אישיים אך השאלה התבקשה

הזיכרון שלי משחקים חרא כי אני תמיד מגיע מסטול בקטע אחר

אבל זכרתי שסלאח כן היה בבאזל שהעפנו מליגת אלופות

בכל מקרה כשכן שיחק, הבהרתי את הנקודה

אף אחד לא מחזיק 10 שנים כבלם המוביל ברצף 

1 דקה לפני, YNWA said:

מתנצל שירדתי לפסים אישיים אך השאלה התבקשה

הזיכרון שלי משחקים חרא כי אני תמיד מגיע מסטול בקטע אחר

אבל זכרתי שסלאח כן היה בבאזל שהעפנו מליגת אלופות

בכל מקרה כשכן שיחק, הבהרתי את הנקודה

הכל בסדר אחי גם אני עדיין לא נרגעתי ממוצ''ש

• מנהלים ראשיים
6 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא הייתי תולה את זה בחוסר רצון 

הם התחילו לרעוד מפחד והפסיקו לשחק חכם 

ממי לרעוד? מאום אל פאחם? באמת, כאילו עשו הישג יפה וכל זה אבל לא מדובר פה בברצלונה. פשוט לא רצו מספיק, תסתכל על השפת גוף של השחקנים ותבין, מי שהיה במגרש יכל לראות את זה ברזולוציה של 8k  וממש לשמוע אותם.

זה ממש כאילו הם עשו טובה שעלו לאוטובוס ובאו, כאילו הם אמרו לעצמם: "יאללה, תחסכו מאיתנו את הנסיעה ותנו לנו ישר לעבור".

חותם איתך שאם זאת היתה קבוצה מליגת העל אז זה לא היה ככה. מי שהרוויח מזה היה רוני לוי שעלה אתמול עם הרכב ראשון והביס את ראשון שיותר טובה מאום אל פאחם.

37 דקות לפני, YNWA said:

יחד עם זאת 

עזוב

אף אחד לא שורף למיטש את המועדון/אוטובוס(גם אם לא היה לוקח תארים) ואתה יודע את זה(:

ואיביץ אכן טעה מול סודובה(וגם מול קלוז') עם השוער.

Alimov

אתה חושב שאם נקבל קבוצה כמו באזל שנה הבאה ושרן יפתח בהרכב יש לנו סיכוי לעלות?

אני חושב שהסיכויים מאד לרעתנו.

אנחנו צריכים להתחיל לחשוב כמו מכבי כדורסל

הליגה זה הלחם והחמאה

אבל איך איילן גולן אומר

לפעמים בא לך איזה חתכת עוגה

רוצים לחשוב בגדול. זה לא שחקן הרכב לקבוצה שרוצה לשחק באירופה.

אני נכנסתי לנושא במטרה להרגיע את הרוחות (עמוד 4) וככה הדיון התפתח.

אין לי משהו אישי נגד ייני, שנה שעברה בליגה זה הלך מצוין. לא מחזיק ממנו בלם שאפשר לגדול איתו למקומות חדשים. אני מעדיף שלא להגיב כאן עוד, כי זה בדיוק עלול ליצור את ההפך ממה שניסיתי ליצור כשנכנסתי לנושא מלכתחילה

35 דקות לפני, amilov said:

ממי לרעוד? מאום אל פאחם? באמת, כאילו עשו הישג יפה וכל זה אבל לא מדובר פה בברצלונה. פשוט לא רצו מספיק, תסתכל על השפת גוף של השחקנים ותבין, מי שהיה במגרש יכל לראות את זה ברזולוציה של 8k  וממש לשמוע אותם.

זה ממש כאילו הם עשו טובה שעלו לאוטובוס ובאו, כאילו הם אמרו לעצמם: "יאללה, תחסכו מאיתנו את הנסיעה ותנו לנו ישר לעבור".

חותם איתך שאם זאת היתה קבוצה מליגת העל אז זה לא היה ככה. מי שהרוויח מזה היה רוני לוי שעלה אתמול עם הרכב ראשון והביס את ראשון שיותר טובה מאום אל פאחם.

בית"ר לא עלו אתמול בהרכב ראשון לגמרי. הסגל שלהם פשוט לא מספיק רחב כדי לעשות הרבה שינויים.

אגב, מכיר מישהו מראשון (אמיתי, לא דוד דתי...) שאמר לי עוד לפני המשחק שהם לא עומדים להילחם כי מבחינתם הדבר החשוב הוא הלאומית. הם לא רצו לאבד את המקום שלהם בלאומית בשביל לקוות לנס במשחק גביע.

1 hour ago, Dalembert said:

מה הייתה הטעות?

דומה לשל בכר, עונה קודם. זרק למים מוקדם מידי שוער שלא שיחק מאוקטובר קודם והתאמן שבועיים עם הקבוצה. והחלודה בהחלט זעקה החוצה. אבל בניגוד לבכר, שאם אני זוכר נכון, היתה לו עוד אופציה ישראלית טובה/סבירה(לא זוכר מי), איביץ לא בדיוק ידע האם דניאל יכול לעמוד בזה. דניאל לא נספר אז כמו היום. בכל מקרה, זה לא ממש משנה עבורי. אני מכיל מאד טעויות או החלטות גבוליות של אנשי מקצוע שכבר הראו איכות. הכל בסדר. את סודובה מכבי היתה חייבת לעבור(כמו גם בגביע) עם כל מי שעלה. לדעתי לשני ההפסדים האלה יש רקע של מים עכורים שאנחנו לא מודעים אליהם.

3 hours ago, המכבייה said:

אגב, האם חולצת החוץ הכחולה, שהיא בטח מהחולצות הכי נמכרות אוור במכבי, הוכתמה לתמיד בגלל  ההדחה?

חייב להגיד שקיבלתי אותה היום וחשבתי על זה גם.