Jump to content

רוטציה

rafiginat

Recommended Posts

זה הרבה יותר על השחקנים מאשר על איביץ, כבר מתחילת המשחק היה אפשר לראות עד כמה כל אחד מנסה לשחק אותה רמבו עם דריבלים ועקבים.

אני רוצה להאמין שכל אחד מהשחקנים שלנו הוא מעל רמת ליגה לאומית, לפיכך גם היינו צריכים לנצח.

4 hours ago, זילבר said:

ופה אתה מוכיח שהייתה יהירות...

מחזירים אותי לכמה שעות לפני המשחק ואני איביץ' אני לא משנה כלום.

אין סיבה שמוליכת הטבלה ואלופת העונה שעברה לא תנצח קבוצה מהלאומית בכל הרכב.

מאז תקופת ג'ורדי כל מאמן היה פותח עם הרכב שני בגביע ולא משנה מי היריבה. לפעמים חטפנו על זה ולפעמים לא. 

7 hours ago, yellow_blood said:

רוצה להבהיר את הנקודה.

ההרכב היום היה צריך לנצח? כן

ההרכב היום הפחית משמעותית את הסיכוי לנצח? כן

בול

אנחנו צריכים לנצח קבוצה מהלאומית בכל הרכב, ואם רוצים לעשות רוטציה משחק כזה זה בדיוק הזמן, וגם עם ההרכב הזה הובלנו 2-0, אבל השחקנים פשוט הפסיקו לשחק.

יש חבר'ה שלא שלא קולטים את הנקודה.

אז אסביר עוד פעם. ברור שצריך לנצח קבוצה מהלאומית בכל הרכב אבל לצורך העניין:

בהרכב החזק תנצח 9 מ-10 משחקים

בהרכב של אתמול תנצח 6 מ-10 משחקים

לא ניצחת? אין אפשרות לתקן

יש רוטציה ויש רוטציה, בטח בשלב נוק אאוט. מי שחושב שאתמול זה לא היה מוגזם זו זכותו אבל לדעתי הוא חוטא לאמת או פשוט עדיין נשאר יהיר.

ההבדלים הם גדולים אבל לא כאלה ענקיים שגם הרכב כזה יבטיח לך נצחון.

אולי גם השם אום אל פחם מטעה אתכם וזורק לקונוטציה של ליגה ב'. יש מצב שאם היינו עולים בהרכב כזה למשל נגד הפועל פ"ת או קבוצה אחרת עם שם יותר מוכר אז פחות הייתם תומכים ברוטציה כזאת רחבה. 

צריך לתת לכולם לשחק ולתת למובילים שלך רעננות במרץ-אפריל- מאי, זה גם נכון אבל במידה ובינתיים אנחנו מפסידים נקודות ותארים. זה אשכרה לפספס את המטרה.

חייבים נצחון מחרתיים, אין בריכה אחרת.

זהו, נשאר מפעל אחד, החשוב והמרכזי. לפתוח עם ההכב הכי חזק שיש תמיד עד להבטחת האליפות.

טננבאום, ג'ראלדש, טיבי, יאיר, סבוריט, גלזר, גולסה, אצילי, כהן, מיכה ואלמוג/שכטר

זה מה שהייתי שמח לראות נגד בני יהודה וללכת עם ההרכב הזה עד סוף העונה עם שינויים פה ושם (צ'יקו שיחזור, גולסה מדי פעם שייתן לו מנוחה וכו').

רק לא לזעזע יותר מדי, זה עולה לנו.

אם היינו משחקים נגד הפועל פ"ת הייתי בעד לשלב גם שחקנים מהנוער.

כל עונה בגביע גם נגד קבוצות מליגת העל יש הרכב מחליף. שיחקו אתמול גם שחקנים כמו מיכה, סאבוריט ואלמוג שלאחרונה הם משחקים לא מעט.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם היינו משחקים נגד הפועל פ"ת הייתי בעד לשלב גם שחקנים מהנוער.

כל עונה בגביע גם נגד קבוצות מליגת העל יש הרכב מחליף. שיחקו אתמול גם שחקנים כמו מיכה, סאבוריט ואלמוג שלאחרונה הם משחקים לא מעט.

אחלה, חבל שלא הלכת עם נערים ב'.

יש פה אוהדים שהולכים עם הראש בקיר כמו איביץ' במקרה הזה לצערי.

מקווה שאתמול יגרום לו ולנו ללמוד מזה, לרדת מהעץ ולהבין שאנחנו לא בארסה ואין מקום לרוטציות כאלה מוגזמות.

לא מבין מאיפה היהירות (סבבה אנחנו מכבי והכל) אחרי שלא ניצחת את נס ציונה בבלומפילד, לבוא עם הרכב כזה במשחק נוק אאוט בחוץ נגד קבוצה באותה רמה של נס ציונה. לא מבין.

רק אל תשכחו להיות מבואסים ומופתעים שנודח, הכי חשוב

מדברים פה על הרוטציה אבל לא מבינים שאנחנו לא נראים טוב פשוט תקופה ארוכה , לא זכור לי משחק אחד אולי חוץ מטדי והפועל חיפה בבית שהיינו מרוצים מהיכולת של מכבי. 

מהבחינה של איביץ ההפסד הזה בגביע זה עליו כן אין מה לעשות אבל בשורה התחתונה הוא מוציא מהסגל הזה מעל ומעבר אם תשוו את זה לסגלעם שהיה פה באליפויות הקודמות רק סבוריט ודן גלזר נכנסים להרכב כל השאר יושבים יפה מאוד בחוץ. 

יונתן כהן עשו ממנו כוכב אם איילון אלמוג היה מקבל את הקרדיט שיונתן קיבל מתחילת העונה הוא גם עוקף אותו במספרים לדעתי.

עומר אצילי חזר חזר חושך מהפציעה , אתמול 10 איבודי כדור בשתי דקות. 

אלירן זה לא זה כבר תקופה , מתן חוזז פשוט לא ברמה כרגע זה שחקן שמתאים להפועל חיפה או נתניה לא למכבי. 

שכטר שחקן טוב משלים לסגל אבל עצם זה שכרגע הוא וצ׳יקו הם כביכול החלוצים הבכירים שלנו בסגל זה מעיד על הכל. 

חלוץ וקשר עושה משחק בינואר זה חובה כי עם הסגל הזה והיכולת הנוכחית של שחקני ההתקפה אולי גולים אנחנו לא נספוג אבל גם הרבה שערים לא נראה. 

יום שלישי בני יהודה המשחק הכי חשוב העונה נקודה לנצח לא משנה באיזה דרך מצידי 1-0 מגול עצמי חייבים פשוט חייבים לצאת מהמשחק הזה עם ניצחון.

על איזו יהירות אתם מדברים?

הגענו קראטה למשחק.

הרגנו את המשחק.

ההשתלשלות אחרי זה היא מומנטום של פאניקה שנוצרה כתוצאה מהדינמיקה של המשחק.

אכזרי, אבל לכן אנחנו אוהבים את הענף.

אגב, זה נשמע הזוי לטעון את זה היום-

אבל הרכב ראשון ושבע היה במצב של 2-0 נוהג הרבה יותר ביהירות

למעשה ראינו ניצני יהירות כבר נגד נס ציונה

1. יכול להיות שמעצם היותנו מכבי, הטבע שלנו הוא להיות קצת יהירים...סו וואט?

2. יכול להיות שמעצם היותנו אלופה, הטבע שלנו נגד ליגה נמוכה הוא להיות קצת יהירים..מה כשרונאלדו משחק עם יובה נגד הגונדלות של ונציה בסיבוב זיבי בקופה די'טליה הוא נדרך כמו בגמר מונדיאל?

3. יכול להיות שהכדורגל הוא פשוט הפכפך, פעם אתה זהבי שמנהיג את נס המכבים, ופעם אתה אנטיוכוס עומד שוער של היוונים,

היה 2-0 לטובתנו, נגמר 3-2 לרעתנו, ספורט איט איז...יאללוש תתקדמו

מעבר לכך שהשחקנים אשמים, גם מי שהציב אותם בסיטואציה הזאת הוא אשם באותה המידה.

רק לפני שבוע איביץ' החליף את כל החולייה הקידמית, וראינו שזה לא עובד. אז הפעם אותו הסיפור, רק בהגנה. אין קסמים בכדורגל, זה מה יש.

אז כן, אפשר לדרוש מפיבן, ייני וקנדיל לא לחטוף גול, אבל אי אפשר להתעלם מההחלטה להציב אותם בו זמנית למשחק נוק אאוט עם שוער מנחוס.

37 דקות לפני, קמאנן said:

מעבר לכך שהשחקנים אשמים, גם מי שהציב אותם בסיטואציה הזאת הוא אשם באותה המידה.

רק לפני שבוע איביץ' החליף את כל החולייה הקידמית, וראינו שזה לא עובד. אז הפעם אותו הסיפור, רק בהגנה. אין קסמים בכדורגל, זה מה יש.

אז כן, אפשר לדרוש מפיבן, ייני וקנדיל לא לחטוף גול, אבל אי אפשר להתעלם מההחלטה להציב אותם בו זמנית למשחק נוק אאוט עם שוער מנחוס.

אני לא חושב שאיביץ' מתייחס לכמה מזל יש לשוער שבשער.

זה ה משחק לתת להם לשחק. נגד קבוצה מהלאומית. גם הובלנו ואם לא השטויות שעשינו גם היינו מנצחים ואולי יותר מ2-0. איביץ' מאמן. לא נביא.

1 hour ago, yellow_blood said:

אחלה, חבל שלא הלכת עם נערים ב'.

יש פה אוהדים שהולכים עם הראש בקיר כמו איביץ' במקרה הזה לצערי.

מקווה שאתמול יגרום לו ולנו ללמוד מזה, לרדת מהעץ ולהבין שאנחנו לא בארסה ואין מקום לרוטציות כאלה מוגזמות.

לא מבין מאיפה היהירות (סבבה אנחנו מכבי והכל) אחרי שלא ניצחת את נס ציונה בבלומפילד, לבוא עם הרכב כזה במשחק נוק אאוט בחוץ נגד קבוצה באותה רמה של נס ציונה. לא מבין.

רק אל תשכחו להיות מבואסים ומופתעים שנודח, הכי חשוב

זאת לא יהירות. בכל השנים שיחקנו בגביע עם הרכב מחליף. בכל הליגות בעולם זה ככה. 

לא הפסדנו להם בגלל שהם היו יותר טובים מאיתנו.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

זאת לא יהירות. בכל השנים שיחקנו בגביע עם הרכב מחליף. בכל הליגות בעולם זה ככה. 

לא הפסדנו להם בגלל שהם היו יותר טובים מאיתנו.

קצת מייאש להסביר עוד פעם אבל אתה לא כזה גדול כדי לעשות רוטציה **כל כך** רחבה. רוטציה כן, לא קיצונית כזאת.

אם היחס לגביע המדינה הוא כדין גביע הטוטו - אז אוקיי, מן הראוי שיהיו הוגנים כלפי האוהדים ושאיביץ' או מישהו מהמערכת רק פעם אחת יגיד שהתואר הזה לא כזה חשוב לו, שהוא כמו גביע הטוטו ונטו מתמקדים באליפות. חושב שזה מגיע לאוהדים שנוסעים לעפולה. ככה הציפיות שלנו כאוהדים יהיו בהתאם. 

להגיד הייתי עולה עם הנוער ואז להיכנס לדכאון שהודחת ולהגיד הייתי עושה אותו דבר - סתם אגו שלא יוביל אותנו לכלום.

יהירות/זחיחות/זלזול, תקרא לזה איך שתרצה. התיקו עם נס ציונה והכושר בחודש האחרון היו צריכיך להדליק נורה אדומה ולהבין שאנחנו לא הולכים לטיול. זה הכל.

אתה משייך את זה ל"עשינו שטויות" או חוסר מזל. אני משייך את זה לאם אנחנו עם ההגנה הרגילה אנחנו לא עושים את השטויות האלה.

מזל? 14 משחקים ספגת גול אחד מסכן, פה 3 שערים במשחק אחד. אשרי המאמין שזה מקרי ולא קשור להגנה ולקישור האחורי שהשתנו דווקא במשחק הזה.

9 דקות לפני, yellow_blood said:

קצת מייאש להסביר עוד פעם אבל אתה לא כזה גדול כדי לעשות רוטציה **כל כך** רחבה. רוטציה כן, לא קיצונית כזאת.

אם היחס לגביע המדינה הוא כדין גביע הטוטו - אז אוקיי, מן הראוי שיהיו הוגנים כלפי האוהדים ושאיביץ' או מישהו מהמערכת רק פעם אחת יגיד שהתואר הזה לא כזה חשוב לו, שהוא כמו גביע הטוטו ונטו מתמקדים באליפות. חושב שזה מגיע לאוהדים שנוסעים לעפולה. ככה הציפיות שלנו כאוהדים יהיו בהתאם. 

להגיד הייתי עולה עם הנוער ואז להיכנס לדכאון שהודחת ולהגיד הייתי עושה אותו דבר - סתם אגו שלא יוביל אותנו לכלום.

יהירות/זחיחות/זלזול, תקרא לזה איך שתרצה. התיקו עם נס ציונה והכושר בחודש האחרון היו צריכיך להדליק נורה אדומה ולהבין שאנחנו לא הולכים לטיול. זה הכל.

אתה משייך את זה ל"עשינו שטויות" או חוסר מזל. אני משייך את זה לאם אנחנו עם ההגנה הרגילה אנחנו לא עושים את השטויות האלה.

מזל? 14 משחקים ספגת גול אחד מסכן, פה 3 שערים במשחק אחד. אשרי המאמין שזה מקרי ולא קשור להגנה ולקישור האחורי שהשתנו דווקא במשחק הזה.

דיברתי על הפועל פ"ת לא על אום אל פאחם בעניין של לעלות עם הנוער.

ההגנה ששיחקה אתמול הייתה ההגנה של העונה שעברה שדיברנו על כמה היא מצוינת. 

כשראית את ההרכב אתמול דמיינת שנפסיד 3-2? אחרי הגול השני שהבקענו חשבת שצריך מהר להחליף את ההרכב כי עומד להיות מהפך?

הרכב כמו של אתמול היה חייב לדעת לנצח. ז'איר וטיבי הם גם בני אדם ויש להם עוד שני משחקים השבוע. אם איביץ' היה יודע שהוא לא יכול לסמוך על ההגנה של שנה שעברה תאמין לי שהוא לא היה פותח בהרכב הזה.

טוב אחי

הפסדנו במזל, ההרכב הזה היה צריך לקרוע אותם 5-0. ההגנה הזאת שלא שיחקו חצי שנה (אבל לקחו שנה שעברה אליפות!!!) לא אשמה.

עייפתי, אתה לא מבין את הנקודה

שבוע טוב

41 דקות לפני, yellow_blood said:

טוב אחי

הפסדנו במזל, ההרכב הזה היה צריך לקרוע אותם 5-0. ההגנה הזאת שלא שיחקו חצי שנה (אבל לקחו שנה שעברה אליפות!!!) לא אשמה.

עייפתי, אתה לא מבין את הנקודה

שבוע טוב

הבנתי את הנקודה.

אני לא חייב להסכים איתך. זה הקטע של הפורום, דיונים ודעות שונות.

ספר את זה לאלה שרוצים לסקול באבנים את מי שמעז להעביר פה ביקורת אחרי הפסדים וישר חושבים שהוא אוהד חיפה שבא להטריל. לא ניכנס לזה עכשיו.

שורה תחתונה, מבחינתי לא הגיוני (בלשון עדינה) לתמוך בלעלות עם הרכב משני שיש סיכון ידוע ומוחשי שעלול להוביל אותנו להדחה ואז שמודחים לבכות ולהגיד איזה בוקר שחור וכמה מר גורלנו.

מייחל רק שנלמד מזה. הלאה ליום שלישי בהרכב הכי חזק ועם כל הכח שאפשר לתת לשחקנים, אסור לתת לזה להשפיע

5 דקות לפני, yellow_blood said:

ספר את זה לאלה שרוצים לסקול באבנים את מי שמעז להעביר פה ביקורת אחרי הפסדים וישר חושבים שהוא אוהד חיפה שבא להטריל. לא ניכנס לזה עכשיו.

כי יש הודעות שונות ויש הודעות רעל.

לקלל את השחקנים והמאמן או לרשום שצריך להעיף אותם הביתה זה לא לגיטימי. לחשוב שאיביץ' טעה או שהשחקנים אתמול שיחקו גרוע וההפסד עליהם זה לגיטימי גם אם לא כולם מסכימים על זה.

אני לא חושב שזילזול או יהירות הם בכלל מושגים שנמצאים בלקסיקון של איביץ. הוא קובע גורלות של שחקנים על סמך אימון לא טוב, אז לזלזל במשחק רשמי?

אבל יש נראטיב שהוא- רוטציה= שחצנות וכך זה ממשיך ומתגלגל. גם אוסקר וסוזה עברו את זה אגב.