Jump to content

רוטציה

rafiginat

Recommended Posts

11 דקות לפני, rafiginat said:

למה קשה לקבל את זה שהמציאות נכונה??, אסור לרשום פה כלום רק ללקק ?

שמע שמע יא כלב, אתה רשום פה חודש וכל ההודעות שלך זה טינופים דוחים ("אשפה יוונית"). בדרך כלל אני פשוט שם יוזרים שרמוטות כמוך על הייד, אבל אתה משתין מהמקפצה. שוב- מאמין ומקווה שיטיסו אותך מפה 

1 דקה לפני, המכבייה said:

שום יהירות לא היתה. אלו בלמים שלקחו פה אליפות היסטורית. אני עם איביץ לגמרי. כל דבר אחר בעיני הוא ליישר קו עם ישראליות מאוסה ששלמה שרף הוא המייצג שלה.

זה לא רק הבלמים ריקן ברסקי ומיכה יש בעיה עם הגנה שפעם ראשונה משחקת ביחד השנה בנוסף לקישור כזה

3 דקות לפני, המכבייה said:

שום יהירות לא היתה. אלו בלמים שלקחו פה אליפות היסטורית. אני עם איביץ לגמרי. כל דבר אחר בעיני הוא ליישר קו עם ישראליות מאוסה ששלמה שרף הוא המייצג שלה.

כל פאקינג מילה. יהירות בתחת שלי

1 דקה לפני, Dalembert said:

שמע שמע יא כלב, אתה רשום פה חודש וכל ההודעות שלך זה טינופים דוחים ("אשפה יוונית"). בדרך כלל אני פשוט שם יוזרים שרמוטות כמוך על הייד, אבל אתה משתין מהמקפצה. שוב- מאמין ומקווה שיטיסו אותך מפה 

תמשיך לקלל, יהודים הרי כולנו, אנשים מאבדים פרופורציות ממשחק, אחלה אנשים יש בעולם קל לרשום מאחורי המקלדת גבר.

אם המסקנה שלכם מהערב הזה לא לעשות רוטציה אז יש פה בעיה חמורה.

מי אמור לראות דשא קבוע? מיכה? יוני? עטר? 

כמו כל דבר בחיים, גם רוטציה צריך לעשות במידה. לעלות עם שוער חסר בטחון שלא שיחק כמה חודשים, עם שרן שהיה פצוע חצי שנה, עם קנדיל שגם שיחק משחק ר=אחד בחודשים האחרונים - זה היה יותר מידי. 

זה שגלזר לא שיחק זאת היתה עובדה, אז לדעתי לא היה מקום לשאר השינויים, אולי לשינוי אחד במקסימום.

1 דקה לפני, rafiginat said:

תמשיך לקלל, יהודים הרי כולנו, אנשים מאבדים פרופורציות ממשחק, אחלה אנשים יש בעולם קל לרשום מאחורי המקלדת גבר.

אני רשום פה 5 שנים, לא תמצא יוזר אחד שקיללתי. הרווחת ביושר. 

1 דקה לפני, itan17 said:

בטח שזו יהירות. לעלות עם שרן ויאניוטיס שלא שיחקו חצי שנה לצד פיבן וזה עוד בלי גלזר שהוא שליש קבוצה זה וואחד זלזול.

סליחה, אבל במשחק גביע מול קבוצת ליגה שנייה, אין לגיטימי מזה. אפילו מתבקש. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

הבעיה שלנו כישראלים שאנחנו אוהבים להאשים קודם כל את המאמן.

השחקנים הם האשמים היום בהפסד וזה לא משנה שהוא לוקח אחריות. 

לפני המשחק אף אחד לא אמר שאסור שייני פיבן או אפילו יאניוטיס יפתחו אלא להפך, כולם אמרו שזה המשחק לתת להם הזדמנות.

כן יהירות, מה לעשות? גם אם לא נעים לשמוע.

לתת לשחק שוער שלא שיחק מאוגוסט, ייני שלא שיחק מיולי ועטר עם משחק וחצי מתחילת העונה + להחליף את כל ההגנה חוץ מסבוריט, זאת יהירות מסוכנת שמלבד פגיעה מקצועית מלחלת גם מנטלית.

ההפסד הזה על איביץ' לצערי.

חייב לציין שההתנפלות על מי שמעביר ביקורת היא מביכה. עזבו רגע את רפי גינת שמתבטא מסריח, נופלים גם על יוזרים אחרים שנותנים ביקורת לגיטימית.

4 דקות לפני, yellow_blood said:

כן יהירות, מה לעשות? גם אם לא נעים לשמוע.

לתת לשחק שוער שלא שיחק מאוגוסט, ייני שלא שיחק מיולי ועטר עם משחק וחצי מתחילת העונה + להחליף את כל ההגנה חוץ מסבוריט, זאת יהירות מסוכנת שמלבד פגיעה מקצועית מלחלת גם מנטלית.

ההפסד הזה על איביץ' לצערי.

חייב לציין שההתנפלות על מי שמעביר ביקורת היא מביכה. עזבו רגע את רפי גינת שמתבטא מסריח, נופלים גם על יוזרים אחרים שנותנים ביקורת לגיטימית.

זה בדיוק המשחק לתת לאלה שלא שיחקו הזדמנות. נגד קבוצה מליגה לאומית בגביע.

הרכב כמו שפתח היום לא צריך לנצח?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מסתבר שלא. זה לא שישבת עליהם 90 דקות והכדור לא נכנס ואז אתה אומר יאללה זה לא היום שלך, שזה חרא אבל הגיוני.

היית נורא היום. מהשער השני הפסקנו לשחק. לא יצרנו מצב כל המחצית השנייה. 

ספגת 3 שכל העונה ספגת 1.  כנראה שהציוות שהיה היום לא היה מוכן לשחק ביחד היום. שום דבר לא היה מקרי.

צריך לנצח אבל בו זמנית גם מקטין משמעותית את הסיכויים לנצח, מבין?

כמות כזאת של שינויים זה טו מאץ', בטח למשחק נוק אאוט ששכחתי לציין שגם צ'יקו פצוע ושכטר וגלזר מורחקים.

ההרכב שעלה היום היה צריך לנצח בהליכה, והיה חשוב לתת דקות משחק לשחקנים שאחרת לא היו משחקים. בטח כשיש עוד משחק השבוע.

2 hours ago, yellow_blood said:

צריך לנצח אבל בו זמנית גם מקטין משמעותית את הסיכויים לנצח, מבין?

כמות כזאת של שינויים זה טו מאץ', בטח למשחק נוק אאוט ששכחתי לציין שגם צ'יקו פצוע ושכטר וגלזר מורחקים.

והובלת 2. אם השקנים שעלו בהרכב וביתרון היום, לא יכולים להתמודד עם סיטואציה כזאת(שתסכים איתי שהיא נוחה והם גרמו לה להראות ככה) אז מה הטעם בסגל של 24 איש? שבר גדול שלהם וגם של איביץ.

4 דקות לפני, המכבייה said:

והובלת 2. אם השקנים שעלו בהרכב וביתרון היום, לא יכולים להתמודד עם סיטואציה כזאת(שתסכים איתי שהיא נוחה והם גרמו לה להראות ככה) אז מה הטעם בסגל של 24 איש?לא הבנתי מה טענת פה. 

מה זה הובלת 2? אז? לא משחקים רק 40 דקות ומאמין שאם כמה שחקני הרכב שישבו בחוץ היו על הדשא, לא היינו חווים את המהפך הזה.

מן הסתם לא כל השחקנים בסגל באותה רמה. לא כל שחקן סגל שתשים ייתן לך את מה שאחרים יתנו.

הטענה פה היא על הכמות של השינויים ביחס למשחק נוק אאוט נגד קבוצה שהיא לא איזה בני ריינה. להרכיב 3 שחקנים שלא שיחקנו כמעט חצי שנה ולהחליף 80 אחוז מחוליית ההגנה - שינויים מוגזמים. תוסיף לזה גם אילוצים כשהקשר הכי טוב שלך ושני החלוצי 9 שלך מורחקים ופצועים.

אם נגד נס ציונה התקשנו (ולא במקרה) עם הרכב חזק, אז למה לזלזל עד כדי כך בקבוצת פלייאוף עליון בלאומית ועוד במשחק נוק אאוט בחוץ? לעשות שניים-שלושה שינויים זה לגיטימי, לא בצורה כזאת מאסיבית.

רוצה להבהיר את הנקודה.

ההרכב היום היה צריך לנצח? כן

ההרכב היום הפחית משמעותית את הסיכוי לנצח? כן

הגביע באמת כבר קרוב לעשור לי אישית לא כזה מזיז, רק מפחד מהשפעה רעה לליגה. לא אוכל לחיות עם אליפות של חיפה.

20 דקות לפני, yellow_blood said:

מה זה הובלת 2? אז? לא משחקים רק 40 דקות ומאמין שאם כמה שחקני הרכב שישבו בחוץ היו על הדשא, לא היינו חווים את המהפך הזה.

מן הסתם לא כל השחקנים בסגל באותה רמה. לא כל שחקן סגל שתשים ייתן לך את מה שאחרים יתנו.

הטענה פה היא על הכמות של השינויים ביחס למשחק נוק אאוט נגד קבוצה שהיא לא איזה בני ריינה. להרכיב 3 שחקנים שלא שיחקנו כמעט חצי שנה ולהחליף 80 אחוז מחוליית ההגנה - שינויים מוגזמים. תוסיף לזה גם אילוצים כשהקשר הכי טוב שלך ושני החלוצי 9 שלך מורחקים ופצועים.

אם נגד נס ציונה התקשנו (ולא במקרה) עם הרכב חזק, אז למה לזלזל עד כדי כך בקבוצת פלייאוף עליון בלאומית ועוד במשחק נוק אאוט בחוץ? לעשות שניים-שלושה שינויים זה לגיטימי, לא בצורה כזאת מאסיבית.

רוצה להבהיר את הנקודה.

ההרכב היום היה צריך לנצח? כן

ההרכב היום הפחית משמעותית את הסיכוי לנצח? כן

הגביע באמת כבר קרוב לעשור לי אישית לא כזה מזיז, רק מפחד מהשפעה רעה לליגה. לא אוכל לחיות עם אליפות של חיפה.

איתך ביחס לגביע. מתעב את המפעל.

תשמע, ההרכב הזה עבד עד שלב מסויים. איביץ הוא מאמן של סגל, מיומו הראשון כאן. אין כאן הפתעה גדולה(והבחירה שלו בפיבן עונה קודמת ועוד בחירות). הכתם הזה הוא בוודאי עליו ועל כל השחקנים. 

אבל בחייאת, הובלת 2, מול יריבה נחותה. לפחות ל40 דקות הוא צדק ותראה מי אלו שהיו על המגרש- אלו שלקחו אליפות ב31 הבדל. על מי הוא יסמןך עם לא עליהם? שבר גדול, לא מכחיש. זה על הראש של כולם. יודע מה מטריד אותי?  שאין לי ספק שאיביץ כרגע אכול בבית, חושב, מתייסר וישפר את עצמו. לא חושב שהשחקנים שלנו יעשו דבר דומה. הם כבר קיבלו את סודובה לפרצוף ואיביץ הצליח להוציא אןתם מזה. הם פשלנים. 

3 hours ago, מכביסט לעד said:

ופה אתה מוכיח שהייתה יהירות...

4 hours ago, זילבר said:

ופה אתה מוכיח שהייתה יהירות...

יהירות? אלופת המדינה נגד קבוצה מקום 4 מליגה שניה. להגיד שחייבים לנצח בכל הרכב זו ממש לא יהירות, אלא ריאליות.