Jump to content

מכבי ת''א - אום אל פחם | הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

משבר מקצועי עמוק. מכבי מחוברת וזורמת, עוברת את זה גם עם שחקני המשנה שלה. כנל מול נס ציונה בשבוע שעבר. אני שונא את מפעל הגביע באופן אישי. מקווה שהבום העצום הזה יעשה טוב ולא נזק.

נזק? הגול השלישי הגיע מאיבוד כדור שלומיאלי של יונתן כהן. שפת הגוף שלו היא שאין לו זין לכל מה שקורה פה. כנ"ל עטר ומיכה.

אנחנו בצרות. כרגע זה לא תלוי בנו.

אפשר להאשים את כולם אבל אסור שהשוער הזה יעמוד בשער יותר אפילו לא דקה אחת. משחק ראשון שלו מאז ארבעה חודשים ולא קיבלנו גול אחד עד שבוע שעבר ופתאום הבנאדם חוזר להרכב חוטפים 3 (לא רלוונטי לי השער עצמי) 

מבחינתי האשמה היא םחות על השחקנים שעלה איתם, כי לא משנה מי עולה, הוא צריך לתת את התחת ולנצח קבוצה מליגה לאומית.

לי יש יותר בעיה עם המערך ששיחק איתו, מתי הוא יבין שיוני וחוזז הם לא ווינג באקים? כשהוא עושה את זה הוא מבטל את את יוני\חוזז, את סאבוריט ואת כל ההגנה שלנו.

מתחילת העונה זאת הרמה. 

זה לא פייר פליי ולא בטיח. שחקנים ברמה של ביצים עשו לנו בית ספר.

פיבן??? זה העתיד של מכבי אוי ואבוי לנו.

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

אפשר להאשים את כולם אבל אסור שהשוער הזה יעמוד בשער יותר אפילו לא דקה אחת. משחק ראשון שלו מאז ארבעה חודשים ולא קיבלנו גול אחד עד שבוע שעבר ופתאום הבנאדם חוזר להרכב חוטפים 3 (לא רלוונטי לי השער עצמי) 

איך הוא אשם בשערים? נגיחה חזקה, פיבן הכוכב וטיל לפינה.

מלבד עניין ההגנה שניתן לתרץ באלף ואחת סיבות, מה לעזאזל קרה להתקפה שלנו? מחצית שלמה לא הצלחנו לייצר שום מצב. זה הרבה הרבה הרבה יותר מלחיץ מאשר לעוף מהגביע. אנחנו קבוצה שנמצאת במקום הראשון ולא יודעת לייצר מצב לגול. לא יאומן.