Jump to content

לונדון - המלצות

g0lan

Recommended Posts

אהלן חברים,

אז אני טס עם האישה בעוד כחודש לסופ"ש ארוך בלונדון.

אשמח לקבל כמה שיותר המלצות על מה כדאי לעשות שהוא דווקא לא תיירותי ומשעמם, עם דגש על מסעדות, פאבים, מסיבות, מקומות יפים להסתובב בהם, או אפילו סתם טיפים קטנים שיכולים לעזור.

על הדרך גם שאלה יותר ספציפית - אני תופס שם את המשחק של טוטנהאם מול ליברפול, אם אתם מכירים מקומות טובים לשבת שם לפני המשחק אז זה גם יתקבל בברכה.

(אם איכשהו יש נושא דומה מהעבר אז אשמח ללינק, לא הצלחתי למצוא משהו נורמלי בחיפוש של הפורום).

תודה לעוזרים! :flowers:

לא מומחה גדול אבל ממה שהייתי -

המבורגר בקטע של פאסט פוד אבל יותר איכותי ממקדונלדס וכל זה - Shake shack

מסעדת סושי פלצנית/יקרה אבל ברמה גבוהה וממש טעים - Sticks N Shushi 

מסעדה הודית ברמה גבוהה - Dishoom

קח בחשבון שלשתי המסעדות האחרונות מומלץ להזמין מקום (או לבוא בשעות פחות עמוסות כמו 17:00-18:00) או שתעמדו הרבה בתור, ולהמבורגר הזה גם תמיד יש תור

אם אתם בקטע של מחזמר אפשר ללכת לleicester square ויש שם ביתן שמוכר כרטיסים של "הרגע האחרון" באותו יום של המופע, בד"כ 30-50% אחוז הנחה מהמחיר המקורי, אבל כמובן רק למופעים שנשארו כרטיסים

בכללי זה איזור יפה להסתובב בו גם בלילה, יש גם את צ'יינה טאון ליד והרבה ברים וקזינואים (היפודרום קזינו הצגה)

טיפ קטן - תביא מתאם לחשמל אם יש לך

תהנו !

על מחזות זמר - תוריד את האפליקציה של המילטון. הם עושים כל יום הגרלה לזוגות כרטיסיים למופעים של יום אחרי במחירים מגוכחים.

מבחינת מקומות להסתובב - שורדיץ׳. שכונה יפיפיה, ותעשו סיור גרפיטי באזור, זה נהדר.

• מנהלים ראשיים

קודם כל תתלבש טוב, הקור שם הוא חודר ממש לעצמות :) 

לגבי המלצות, אני דווקא כן ממליץ ללכת קצת להסתובב במקומות שהם מקומות תיירותיים בשביל מישהו שהוא פעם ראשונה.

כמובן שיש לך את: כיכר פיקדלי, covent garden, המוזיאונים, רחוב אוקספורד, הפרלמנט וכל זה, הגלגל ענק תלוי במזג אויר ובתור.

טיפים קטנים, תקנה כרטיס לכמה ימים לרכבת לאיזור 1 ו2 ואז תסעו עם התחתית וגם עם אוטובוסי לילה.

אוכל מומלץ:

מעבר לזה שיש לך מסעדות ממש ממש ממש מעולות כדאי לך לנסות אוכל של מקומיים כמו Brick Lane Beigel Bake שזה מקום שמוכר בייגל עם בשר 24/7 והוא מדהים לדעתי.

אני הייתי אוהב ללכת למסעדות של ג'ימי אוליבר אבל הוא סגר את כולן. בארים, כל אחד יכול להיות סבבה אבל קח בחשבון שהם נסגרים יחסית מוקדם ולא הייתי ממליץ לאכול בברים באיזורי תיירות אלא בפאבים השכונתיים יותר.

בנוסף, זה כל תלוי בסגנון אוכל שאתה אוהב, יש הכל ומהכל.

לפני המשחק תבדוק אם יש פאבים שכונתיים באיזור, אני לא הייתי באיצטדיון החדש עדיין אבל אני יודע שיש להם את בר ענקי עם שוק אוכל בתוך האיצטדיון.

הכי חשוב שתהנה, אני יכול להגיד לך שהייתי שם 5 פעמים וכל פעם אני משלים דברים חדשים ונהנה מחדש.

דבר הכי חשוב לא רשמת זה אם כבר היית בלונדון או לא. 

אם לא היית אז הבייס זה פיקדלי, ווסטמיניסר (את הביג בן לדעתי לא תראה, עדיין בשיפוצים), טרפאלגר, קובנט גארגן, וקאמדן. 

לבריק ליין שווה ללכת לדעתי רק ביום ראשון שכל השוק פתוח, ומשם להמשיך לשורדיץ. 

אם אתה רוצה להרגיש כאילו מחוץ ללונדון בקטע בילוי בשילוב היפסטרים ואנגלים אותנטיים קרועים אז תחפש בדאלסטון והאקני מסיבות. זה צפונית משורדיץ

רק בשישי ושבת יש. 

בילויים בסוהו זה רק מסיבות תיירים די פח.