Jump to content

כרטיסים לבני יהודה

ohad maccabi

Recommended Posts

21 hours ago, מכביסט לעד said:

משחק אמצע שבוע זה דווקא כיף כשזה פעם בכמה זמן.

הייתי מוסיף גם שלא בטוח יהיה ציוד עידוד.

כולה לפני שבועיים שוחק דרבי

18 hours ago, Krishi said:

חדרה רצו לקחת 90/45 לפני עמלות. בסוף אחרי לחץ סיכמו על 60 אחיד לפני עמלות שזה כמו שבני יהודה מוכרים לנו עכשיו

זכרתי משהו, לא זכרתי מה.

תודה

52 דקות לפני, DanMTA said:

חברים אם אני מגיע עם המשפחה למשחק איזה יציע מומלץ לשבת , עם תינוקת בת שנה

יש סיכוי לגשם, אם אתה בא עם תינוקת רק תחת הגג.

(לא בא בביקרות או משהו, אבל זה משחק יחסית מאוחר בחורף ויהיה קר בכל מקרה. אולי עדיף לך לחכות עם זה קצת, אבל בחירה שלך לגמרי)

59 דקות לפני, DanMTA said:

חברים אם אני מגיע עם המשפחה למשחק איזה יציע מומלץ לשבת , עם תינוקת בת שנה

הייתי ממליץ לך לחכות לשבת הבאה יש משחק נגד כפר סבא ב15:00 .. נראה לי נוח יותר

אני מוכרח לציין שקצת אכזב אותי הקהל שלנו, 11 היה אמור להיות סולד אאוט מזמן ושערים נוספים היו אמורים להיפתח בשבילנו וגם הם היו צריכים להימכר. 

משחק בבלומפילד לא במאדים. קבוצה מקום ראשון בדרך לעוד אליפות. מקווה שיפתחו עוד שערים ואנשים יקנו בקופות. אין שום סיבה שלא נביא לפחות 7-8 אלף כמו נגד הפועל. ואם יתנו לנו יותר אז גם יותר. 

בנוסף אני יודע שזה קצת ילדותי אבל אני ממש רוצה שנעקוף את חיפה בממוצע חוץ העונה רק כדי לסתום להם את הפה סוף סוף (במיוחד כי העונה הם כאילו פקטור בריצה לאליפות אז אין להם תירוץ שקהל לא בא כי הם גרועים ומדשדשים רחוק מאיתנו). ומשחקים כאלה בבלומפילד שאנחנו מתארחים אצל תל אביבית אחרת זאת הזדמנות מצוינת להגדיל את הממוצע הזה. 

1 hour ago, Krishi said:

אני מוכרח לציין שקצת אכזב אותי הקהל שלנו, 11 היה אמור להיות סולד אאוט מזמן ושערים נוספים היו אמורים להיפתח בשבילנו וגם הם היו צריכים להימכר. 

משחק בבלומפילד לא במאדים. קבוצה מקום ראשון בדרך לעוד אליפות. מקווה שיפתחו עוד שערים ואנשים יקנו בקופות. אין שום סיבה שלא נביא לפחות 7-8 אלף כמו נגד הפועל. ואם יתנו לנו יותר אז גם יותר. 

בנוסף אני יודע שזה קצת ילדותי אבל אני ממש רוצה שנעקוף את חיפה בממוצע חוץ העונה רק כדי לסתום להם את הפה סוף סוף (במיוחד כי העונה הם כאילו פקטור בריצה לאליפות אז אין להם תירוץ שקהל לא בא כי הם גרועים ומדשדשים רחוק מאיתנו). ומשחקים כאלה בבלומפילד שאנחנו מתארחים אצל תל אביבית אחרת זאת הזדמנות מצוינת להגדיל את הממוצע הזה. 

אני חושב שהגשם, המחיר והתקופה האחרונה השפיעו. זה אמנם לא תירוץ לא להגיע, אבל זה חלק מהקהל שלנו...

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שהגשם, המחיר והתקופה האחרונה השפיעו. זה אמנם לא תירוץ לא להגיע, אבל זה חלק מהקהל שלנו...

בדיוק ההיפך בן דוד שלי שתמיד באג'נדה של לא ללכת למשחק חוץ כדי לא לממן את האחרים דווקא בא בגלל מה שקרה בגביע. 

ווואלה לא דואג הרבה יקנו בקופות זה יהפך למשחק בית בשבילנו 

נגמרו כל הכרטיסים בלאן אני עקבתי אחרי קצב המכירה ולא נראה לי פתחו את כל הגושים ב11 בטוח יהיה מכירה במגרש?

אני לא רוצה לשלם ללאן עמלה