Jump to content

"אוהדי מכבי הם בהמות, טינופת אנושית מהסוג הגרוע ביותר"

חןחן

Recommended Posts

1516147060_Annotation2019-12-17185241.thumb.png.a250cda71c5d1e7dd91575b3bdb9ef7b.png

עוד כתבה מבית היוצרת

עריכה : כדי לחסוך מכם הן כניסות לאתר ותמיכה בו והן זמן יקר - לא קרה כלום. להפתעתה גילתה הכותבת שאין איסור ממשי-חוקי על התפשטות בציבור, וכשאי אפשר להפנות אצבע מאשימה ונוקבת כלפי המחוקק ו/או רשויות האכיפה במדינת ישראל, אז אפשר (ורצוי) להפנות אצבע מאשימה כלפי אזרחי המדינה הקטנה, והם הסיבה לאותה "אמת נוראית". לטענתה, גם בחוף הים התל-אביבי, שהוא המקום הליברלי ביותר בעיר ליברלית הנמצאת במדינה מאד-שמרנית, היעדר החוק בנושא סוגיית העירום בציבור היא עדות לסוג של אילוף של האזרחים שהביא אותם למצב של "משטור פנימי", כך שאין צורך מהותי בשימוש בכוח פורמלי.

3 hours ago, לופו5 said:

1516147060_Annotation2019-12-17185241.thumb.png.a250cda71c5d1e7dd91575b3bdb9ef7b.png

עוד כתבה מבית היוצרת

עריכה : כדי לחסוך מכם הן כניסות לאתר ותמיכה בו והן זמן יקר - לא קרה כלום. להפתעתה גילתה הכותבת שאין איסור ממשי-חוקי על התפשטות בציבור, וכשאי אפשר להפנות אצבע מאשימה ונוקבת כלפי המחוקק ו/או רשויות האכיפה במדינת ישראל, אז אפשר (ורצוי) להפנות אצבע מאשימה כלפי אזרחי המדינה הקטנה, והם הסיבה לאותה "אמת נוראית". לטענתה, גם בחוף הים התל-אביבי, שהוא המקום הליברלי ביותר בעיר ליברלית הנמצאת במדינה מאד-שמרנית, היעדר החוק בנושא סוגיית העירום בציבור היא עדות לסוג של אילוף של האזרחים שהביא אותם למצב של "משטור פנימי", כך שאין צורך מהותי בשימוש בכוח פורמלי.

נראה לי שאם גבר יהיה בחוף הים עם הפנחס שוף שלו הוא יעצר מהר מאוד.

5 hours ago, קובי השועל said:

הייתי במשחק האחרון בפרלה אולי בפעם השלישית עד היום אם אני זוכר נכון, לא שמתי לב לאיזה טירוף מיוחד ברחוב..

אולי היה את הקטע שהבחור שזרק ביצים אנשים צעקו לו אבל חוץ מזה היה די סבבה.

גם אני לא, אבל אולי זה בגלל שהגעתי מאוחר יחסית

21 hours ago, הנדון said:

נראה לי שאם גבר יהיה בחוף הים עם הפנחס שוף שלו הוא יעצר מהר מאוד.

היה פעם אוהד של חיפה שמן שהסתלבטנו עליו אז בהגיון שלו הוא הפשיל את מכנסיו ועצרו אותו על זה 

57 דקות לפני, Dr. Caligari said:

היה פעם אוהד של חיפה שמן שהסתלבטנו עליו אז בהגיון שלו הוא הפשיל את מכנסיו ועצרו אותו על זה 

זה עם הורוד שמן?

6 דקות לפני, Semper Fidelis said:

ציטוט מופלא

מעניין מי הראשון פה שישים בחתימה (אם כי לעולם לא אדע, כי אני גולש רק מהטלפון)

אם אי פעם יהיה ניתן להכניס לבלומפילד ציוד עידוד אז זה ציטוט לתאפורה על כל שער 11. 

2 hours ago, Dr. Caligari said:

1 hour ago, Banz said:

זה עם הורוד שמן?