Jump to content

רשמים מהתיקו מול נס ציונה בבית | איבוד נק' כואב ביכולת מגומגמת

Sawyer

Recommended Posts

50 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

האומללות של אוהדי חיפה היא מהסיבה הפשוטה שהם המציאו שמועה, גרמו לעצמם אשכרה להאמין לשמועה הזאת וכתבו עליה שיר, אין פה שום קווי דמיון, זה מסכנות נטו.

פה זה לא שונה מקללות לכל שחקן אחר, אני בטוח שלא נכנסו לנבכי ההיסטוריה המינית שלה ושלפו משם את זה שהיא זונה, גם בדרבי קיללו את אוריין ג'רפי..

אתה באמת מאמין לעצמך?

באמת אין פה דמיון, זה פשוט בדיוק אותו הדבר.

אתה מקלל אישה/בת זוג של שחקן במטרה להוציא אותו מאיזון. אפילו לא רלוונטי אם זה מבוסס על שמועה או לא. אתה לא מקלל את השחקן, אתה מקלל את בת הזוג שלו שלא בחרה בחיים ציבוריים כמו השחקנים, חודר באופן בוטה לחיים הפרטיים שלה, וחושף אותם לכל העולם גם אם זאת אמת וגם אם לא.

עכשיו אתה יכול כמו סוייר להגיד שאין לך בעיה עם זה ושזה לגיטימי בעיניך.

אבל אתה לא יכול לגנות את זה כשזה נגד השחקנים של מכבי ולעשות בול אותו דבר לשחקני היריבה.

10 דקות לפני, ohadn said:

אתה באמת מאמין לעצמך?

באמת אין פה דמיון, זה פשוט בדיוק אותו הדבר.

אתה מקלל אישה/בת זוג של שחקן במטרה להוציא אותו מאיזון. אפילו לא רלוונטי אם זה מבוסס על שמועה או לא. אתה לא מקלל את השחקן, אתה מקלל את בת הזוג שלו שלא בחרה בחיים ציבוריים כמו השחקנים, חודר באופן בוטה לחיים הפרטיים שלה, וחושף אותם לכל העולם גם אם זאת אמת וגם אם לא.

עכשיו אתה יכול כמו סוייר להגיד שאין לך בעיה עם זה ושזה לגיטימי בעיניך.

אבל אתה לא יכול לגנות את זה כשזה נגד השחקנים של מכבי ולעשות בול אותו דבר לשחקני היריבה.

אני לא מגנה, אפילו משתעשע, זה נחות ועלוב אבל לגיטימי.

הקללות לרגב ושורה לעומת זאת כן מחליאות ולא הייתי יורד נמוך כל כך לחיים האישיים של שחקן בשביל להוציא אותו מאיזון.

הזוי שאתה לא רואה את הגבול פה, הוא לא דק בכלל

12 hours ago, Dbolsa said:

די נו רצו מיליון וחצי 2 על 19 גולים בליגה הולנדית... איתו כנראה אתה עולה לאירופית או לפחות עובר את קלוז'.

מנספורד יצא בדיחה איתו.

דלמאו פצוע מתחילת העונה.

18 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

אני לא מגנה, אפילו משתעשע, זה נחות ועלוב אבל לגיטימי.

הקללות לרגב ושורה לעומת זאת כן מחליאות ולא הייתי יורד נמוך כל כך לחיים האישיים של שחקן בשביל להוציא אותו מאיזון.

הזוי שאתה לא רואה את הגבול פה, הוא לא דק בכלל

סגרנו ת'פינה ברגע שהודית שמבחינתך הכל כשר כדי להוציא את היריב מאיזון.

On 14.12.2019 at 18:07, Double said:

המחאה של השויימרים לא מצליחה

דובל אחי היקר מצטער להרוס לך ,מת על הפעילות שלך פה בפורום אבל יכול להגיד שאני אישית באתי ברגל דרך של משהו בין 50-60 דקות מהבית בדרום תל אביב לראות את מכבי שלנו.

כמוני היו עוד כמה עשרות בדרך... לא צריך לחפש קורבנות , כולם מפסידים מזה מבטיח לך...

ד"א , דבר אחד שריגש ברמות זה כמות הטרמפים המטורפת שהציעו לי בדרך,שהייתי צריך לסרב להם וכמובן שכולם הגיבו בהבנה וחיוך ...

Just now, OB_MTA said:

דובל אחי היקר מצטער להרוס לך ,מת על הפעילות שלך פה בפורום אבל יכול להגיד שאני אישית באתי ברגל דרך של משהו בין 50-60 דקות מהבית בדרום תל אביב לראות את מכבי שלנו.

כמוני היו עוד כמה עשרות בדרך... לא צריך לחפש קורבנות , כולם מפסידים מזה מבטיח לך...

ד"א , דבר אחד שריגש ברמות זה כמות הטרמפים המטורפת שהציעו לי בדרך,שהייתי צריך לסרב להם וכמובן שכולם הגיבו בהבנה וחיוך ...

סתם בשביל סקרנות, ולא בשביל להדליק פה איזה ויכוח.

מה ההבדל בין לעלות על טרמפ שבמילא נוסע בכיוון ועוצר במקום שאתה צריך בלי שתבקש ממנו במיוחד, לבין שימוש במעלית שבת?

ההבדל היחיד שאני רואה הוא שמעלית זה בכיוון אנכי וטרמפ זה אופקי

2 דקות לפני, ohadn said:

מה ההבדל בין לעלות על טרמפ שבמילא נוסע בכיוון ועוצר במקום שאתה צריך בלי שתבקש ממנו במיוחד, לבין שימוש במעלית שבת?

המעלית עובדת אוטומטית על ידי כוונון לפני השבת ובנסיעה ברכב אתה נהנה מחילול שבת של מישהו אחר.

1 דקה לפני, avielmaccabi4 said:

המעלית עובדת אוטומטית על ידי כוונון לפני השבת ובנסיעה ברכב אתה נהנה מחילול שבת של מישהו אחר.

ואם זה עם גוי של שבת? 

3 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

ואם המישהו הוא גוי? הוא התעניין לפני שסירב?

גם המשחק שהוא ראה אחרי שעה של הליכה זה הנאה מחילול שבת של מישהו אחר.

ומה הפיתרון בסוף לשערים האוטומטיים?

אז לצורך העניין בעוד כמה שנים כשיהיו רכבים אוטונומיים, אז דתיים יוכלו להשתמש בהם במתכונת שבת במידה ויכוונו את היעד שלהם לפני כניסת השבת?

36 דקות לפני, ohadn said:

סגרנו ת'פינה ברגע שהודית שמבחינתך הכל כשר כדי להוציא את היריב מאיזון.

אבל לא אמרתי שהכל כשר, אמרתי ש*לדעתי* זה לא כזה מוגזם כמו שעשית מזה, לעומת הקללות של הפועל ש*לדעתי* כן עוברות את הגבול.

אני בטוח שעומרי גלזר וזהבי לא חזרו הביתה ולקח להם זמן להתאושש מהקללות, לעומת זאת אני בטוח שלרגב לא היה פשוט להכיל את הרעות שיצאה מאוהדי הפועל.

6 דקות לפני, הנדון said:

ואם זה עם גוי של שבת? 

יתקנו אותי צדיקי הפורום אם אני טועה, לדעתי אסור

13 דקות לפני, הנדון said:

ואם זה עם גוי של שבת? 

עצם הנסיעה באוטו זה בעיה...אוטו זה מוקצה,בגלל כל התהליכים שקורים באוטו ,שמן הסתם אתם יודעים מה הם,זאת הבעיה,לא הנהג...

חחחחח וממש לא צדיק,ההפך,אפילו מגדיר את עצמי כדתי לפי דעתי...אבל כן מאמין גדול באיש איש באמונתו יחיה,לרוב לא מקבל את אותה תגובה מהצד השני עם כמה שזה נשמע מופרך...

39 דקות לפני, ohadn said:

כשפותחים את הדלת ברכב, נדלק האור בפנים. במעלית האור כבר דלוק והמעלית בכל מקרה עוצרת בכל קומה.

אז אם האור ברכב בפנים מנוטרל, לדעתי אין מניעה לעלות כטרמפ אם הנהג גוי.

אם יהודי אז כביכול אסור שיהודי יחלל בשבילך ואסור להנות מזה.

ככה שמעתי בעבר בנושא כזה.

10 hours ago, הילד משער 8 said:

אתה מפספס את הנקודה.

גם אנחנו כשלנו לא פעם ולא פעמיים, ולפעמים בצורה כואבת מדי.

הנקודה היא שזה אפשרי.

זה אפשרי אבל כשאתה מנסה להביא שחקן שובר שיווין בלי המשאב שנקרא כסף סיכויי ההצלחה שלך יורדים משמעותית.
תמיד יש סיכוי שהזר הבא שתביא יהיה שרי, אבל סיכוי יותר סביר שהוא לא יהיה.

עכשיו נזכרתי ששכטר נכנס וסימון לסאבוריט שהוא עובר ל3 בלמים, 
הבנאדם רצה למות באותו הרגע.

מרגיש שמסרסים אותו, למרות שזה אולית תורם למערך

1 hour ago, ניסו said:

עכשיו נזכרתי ששכטר נכנס וסימון לסאבוריט שהוא עובר ל3 בלמים, 
הבנאדם רצה למות באותו הרגע.

מרגיש שמסרסים אותו, למרות שזה אולית תורם למערך

האבסורד פה כפול 

- סבוריט יותר טוב התקפית (ובטח הגנתית) מכל אילתור של קיצוני (חוזז, כהן, אלמוג)

- פיבן כנראה הבלם השלישי הכי טוב בליגה, אז אם משחקים 3 בלמים עדיף שישחק. 

הבעיה שאיביץ כאילו לא סגור על השיטה ולפעמים משנה תוך כדי משחק כמה פעמים מבלי לעשות חילופים. 

אני כמעט לא רואה כדורגל חוץ ממכבי אז לא יודע אם יש עוד מאמנים בעולם שעושים את זה. 

1 דקה לפני, קאוביין said:

האבסורד פה כפול 

- סבוריט יותר טוב התקפית (ובטח הגנתית) מכל אילתור של קיצוני (חוזז, כהן, אלמוג)

- פיבן כנראה הבלם השלישי הכי טוב בליגה, אז אם משחקים 3 בלמים עדיף שישחק. 

הבעיה שאיביץ כאילו לא סגור על השיטה ולפעמים משנה תוך כדי משחק כמה פעמים מבלי לעשות חילופים. 

אני כמעט לא רואה כדורגל חוץ ממכבי אז לא יודע אם יש עוד מאמנים בעולם שעושים את זה. 

קורה בכל העולם וגם בקבוצות טופ אירופה.

הכדורגל של היום ורסטילי ודינמי מאוד, יש צורך תמידי ביצירת כמה טקטיקות על מנת להפתיע ולענות ליריבה נכון בעת הצורך.

מערך השלושה בלמים בניגוד לאיך שפתחנו את המשחק, הוכיח את עצמו כמערך יציב אך אנמי התקפית מאוד. יכול מאוד להיות שאם איביץ' היה בוחר לעלות ככה היינו מנצחים אולי 1-0 קטן בלי יותר מדי מצבים.