Jump to content

מכבי ת"א - נס ציונה | הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

13 דקות לפני, Shroud said:

זכותי לתת ביקורת יש לך בעיה? 

בעיה עם ביקורת - לא.

בעיה עם עקיצות ציניות ומפגרות שאתה מסווה אותם תחת התירוץ של ביקורת, למרות שהקשר בין מה שאמרת לביקורת הוא תלוש.....זה כן בעיה

Just now, Avogadro said:

בעיה עם ביקורת - לא.

בעיה עם עקיצות ציניות ומפגרות שאתה מסווה אותם תחת התירוץ של ביקורת, למרות שהקשר בין מה שאמרת לביקורת הוא תלוש.....זה כן בעיה

להגיד שלא ניתן פה גול זאת ביקורת.  אנחנו חלשים והכל נראה מקרי אצלנו. 

Just now, rafiginat said:

איביץ אכל תכובע שלא נתן לכהן ועטר לשחק היום

אני גם חושב שיש מקום לשחק עם עטר, אבל איביץ לא אוכל שום כובע, בנתיים כולנו פה אוכלים את הכובע שהטא האכיל אותנו טוב טוב במיליון ואחת החלטות שהיו נראות לנו מוזרות והובילו לדברים מטורפים כמו אליפות עם הפסד אחד, כמו אי ספיגה סיבוב שלם, כמו דריכה על כל הליגה עם שחקני בית ושיקנים חופשיים

הרבה שחקנים שלא מתאימים למכבי, עם כל הכבוד לגול של שוינפלד, זה לא שחקן שצריך לפתוח אצלנו.

עכשיו אנחנו לקראת ינואר, להביא חלוץ נורמלי ולשחרר כמה שחקנים מיותרים, בושה שאיבדנו לחלשים האלה נקודות.

מתסכל, אפשר לעשות תיקו וזה לא סוף העולם.

מתסכל אותי לראות שאנחנו לא בשום מגמה של להפוך לקבוצה טובה יותר.

אנחנו מאוד הגנתיים בחשיבה ובמשימות ששחקני ההתקפה מקבלים שאנחנו כמעט ולא מגיעים למצבים אפילו מול קבוצה כמו נס ציונה.

חוץ מהמשחק מול הפועל חיפה, מרגיש שהקבוצה יותק עסוקה בהגנה מהתקפה

Just now, Miki6846 said:

אני גם חושב שיש מקום לשחק עם עטר, אבל איביץ לא אוכל שום כובע, בנתיים כולנו פה אוכלים את הכובע שהטא האכיל אותנו טוב טוב במיליון ואחת החלטות שהיו נראות לנו מוזרות והובילו לדברים מטורפים כמו אליפות עם הפסד אחד, כמו אי ספיגה סיבוב שלם, כמו דריכה על כל הליגה עם שחקני בית ושיקנים חופשיים

אין מקום לעטר במכבי יותר, יאללה תתקדמו.

צריך לחזק את הקבוצה, לא להחליש אותה.

3 דקות לפני, Miki6846 said:

אין משחק אחד השנה שמכבי שיחקו טוב שיספיק אפילו במקצת לשנה הבאה למוקדמות ליגה אירופית, יכולת הגנה טובה זה לא הדבר הכי חשוב, מכבי משחקים נורא כבר 5 משחקים רצוף

1 דקה לפני, silentyogi said:

מתסכל, אפשר לעשות תיקו וזה לא סוף העולם.

מתסכל אותי לראות שאנחנו לא בשום מגמה של להפוך לקבוצה טובה יותר.

אנחנו מאוד הגנתיים בחשיבה ובמשימות ששחקני ההתקפה מקבלים שאנחנו כמעט ולא מגיעים למצבים אפילו מול קבוצה כמו נס ציונה.

חוץ מהמשחק מול הפועל חיפה, מרגיש שהקבוצה יותק עסוקה בהגנה מהתקפה

מכבי תקועה בשליש האחרון.

האם יש וינגר היום שהצליח לו דריבל?

בנוסף מת על ריקן, מפעיל לחץ מחויב הכל טוב ויפה, בעיניי מאוד תוקע את המשחק ביכולת הנוכחית ומת כבר לראות את המשבצת הזאת עם זר איכותי (לכאורה אמור להיות ניקוליץ'...).

קמתי ב 4:30 בבוקר, כי המשחק מתחיל ב 5. כולם עדיין ישנים, כיף! עשיתי קפה, מתיחות, והתכוננתי לראות את מכבי שלי. שוב, שבועיים ברציפות אכזבה עצומה. בדיעבד, הפציעה של צ'יקו הייתה קטלנית להתקפה הגם ככה מקרטעת שלנו. למרות זאת, גם התיקו הזה על איביץ!

3 דקות לפני, Dan eran said:

די כבר עם ההצהרות 

משחק אחד לא טוב שלנו

מה הדיבור הזה על איביץ

יאללה להמשיך, המקום הראשון שלנו ויישאר שלנו

מסכים שהדיבור על איביץ' לא במקום אבל זה יותר ממשחק אחד לא טוב שלנו (שכחת את פתיחת העונה?)

מה יהיה עם ההתקפה שלנו? שום יצירתיות. מיכה בעונה חלשה וקבלתם אימפוטנציה, שוינפלד לא יודע מזה כדורגל. אני כל הזמן אומר את זה עליו ועל בלקמן.

אם זה האיכות שלנו בהתקפה אנח ו לא ראויים לאליפות.

9 דקות לפני, MTA For Ever said:

אין מקום לעטר במכבי יותר, יאללה תתקדמו.

צריך לחזק את הקבוצה, לא להחליש אותה.

לאוהדים זיכרון קצר, הוא היחיד שנותן גולים במכבי.

איבד לגמרי את הביטחון אצל איביץ', לכן נראה חרא בדקות שנכנס.

10 דקות לפני, rafiginat said:

אין משחק אחד השנה שמכבי שיחקו טוב שיספיק אפילו במקצת לשנה הבאה למוקדמות ליגה אירופית, יכולת הגנה טובה זה לא הדבר הכי חשוב, מכבי משחקים נורא כבר 5 משחקים רצוף

עם נקודות לא מתווכחים, אנחנו מקום ראשון ניצחנו את כל הגדולות של הליגה בלי טיפת מאמץ, עונה שעברה לקחנו אליפות משוגעת מגיע לו טיפה קרדיט