Jump to content

יתר מחזור 14- פותחים סיבוב שני

הנדון

Recommended Posts

1 hour ago, Krishi said:

מוות לאשכנזים! 

חח הלכת רחוק.

אבל הזכרת לי שבגביע אחרי שנתניה ניצחה הייתה כותרת "נתניה ניצחה... משערים של... ואשכנזי."

ואני כותב כזה לחבר, "סתם אשכנזי או יובל אשכנזי?"

החיסרון של לביא יהיה משמעותי עבורם. עשה קפיצה אדירה ביכולת שלו בשנה וחצי האחרונות. 

הקמרוני שלהם נראה טוב מאוד ממה שראיתי אבל אין לו את יכולת ניהול הפוזשן של לביא. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

החיסרון של לביא יהיה משמעותי עבורם. עשה קפיצה אדירה ביכולת שלו בשנה וחצי האחרונות. 

אולי השחקן הכי טוב שלהם העונה

בטופ בטוח

48 דקות לפני, Cosmic said:

מתי הפוקס הזה שיחק בכלל? הוא רוצה לעזוב כי לא קיבל דקות לא?

15 דקות לפני, itanar said:

מתי הפוקס הזה שיחק בכלל? הוא רוצה לעזוב כי לא קיבל דקות לא?

נכנס אצלם מחליף בכמה משחקים. לא ראיתי/שמעתי שהוא רוצה לעזוב, אבל זה נשמע מאוד הגיוני.

שחקן צעיר עם נתונים מבטיחים, אין לו מה לחפש פה כשחקן ספסל. הציוות בקישור של חיפה רץ יפה כך שאין לו ממש צ׳אנס להתבסס בהרכב. 

1 hour ago, gilad-b said:

אולי השחקן הכי טוב שלהם העונה

בטופ בטוח

כל האוננות על הזרים והכי טובים שם זה חזיזה ולביא.

בכלל, זה די הזוי שרוקאביצה שם איזה שלוש שנים ורוב המאמנים ייבשו אותו באגף.

חבשי ומנחם נמנעו מלחטוף צהוב חמישי ונטע לביא כן הצליח לקבל אותו בדיוק כמו בתיכנון, מעולה. 

אם היה להם קשה להתמודד מולנו גם ככה אז בלי לביא בכושר שלו העונה יהיה להם אפילו יותר קשה. 

אין סרט שהם מנצחים אותנו לא משנה איפה ומתי.

1 hour ago, Krishi said:

חבשי ומנחם נמנעו מלחטוף צהוב חמישי ונטע לביא כן הצליח לקבל אותו בדיוק כמו בתיכנון, מעולה. 

אם היה להם קשה להתמודד מולנו גם ככה אז בלי לביא בכושר שלו העונה יהיה להם אפילו יותר קשה. 

אין סרט שהם מנצחים אותנו לא משנה איפה ומתי.

עשית אותנו ברצלונה. רק לפני כמה ימים הפסדנו לקבוצת לאומית ושבוע לפני זה לא ניצחנו את נס ציונה החלשה.

נגד בני יהודה שיחקנו מצוין, אבל פרופורציות לכאן ולכאן

1 דקה לפני, itan17 said:

עשית אותנו ברצלונה. רק לפני כמה ימים הפסדנו לקבוצת לאומית ושבוע לפני זה לא ניצחנו את נס ציונה החלשה.

הפרופורציות שלי הן שאנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ. 

5 דקות לפני, itan17 said:

הקבוצה שהפסידה לא.א.פאחם זאת לא הקבוצה שעלתה אתמול לשחק. 

אשכרה 9 שינויים בהרכב. 

די לגנוב דעת. 

בהרכב ראשון שלנו מול זה של חיפה, באמת שאני לא רואה איפה יש להם יתרון , אולי בהתקפה , אולי (אתה מחליף את צ'יקו , יונתן, אילון, אצילי , שכטר , בשחקני ההתקפה של חיפה? אני לא) . 

על ההגנה והקישור אין מה לדבר בכלל. 

ברור שלפעמים בכדורגל קורים דברים שלא קשורים למציאות כמו להוביל 2-0 ולהפסיד 3-2 מול א.א.פאחם, גם בהרכב שני אנחנו היינו אמורים לעבור אותם בהליכה, אבל זה משחקים של אחד ל20. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

די לגנוב דעת. 

בהרכב ראשון שלנו מול זה של חיפה, באמת שאני לא רואה איפה יש להם יתרון , אולי בהתקפה , אולי. 

ונגד נס ציונה? 

איתן סה"כ הגיב ל"אין סרט שהם מנצחים אותנו לא משנה איפה ומתי"

זה כדורגל, יש מיליון סרטים שהם מנצחים אותנו... אבל קודם כל כפ"ס.

5 דקות לפני, דקסטר said:

ונגד נס ציונה? 

בטח שיש מיליון סרטים. והם גם לא תאורטים או הזויים. זה אף פעם לא השוואות בין שחקנים או בין חוליות. זאת האנרגיה והכימיה שיש. ובסמי, תיהיה להם אנרגיב וכל תוצאה אפשרית שם.

21 דקות לפני, דקסטר said:

ונגד נס ציונה? 

האמת שלא ראיתי שקרישי כתב שאין סרט שהם מנצחים אותנו.. 

ברור שיש סרט, אבל לטעמי בהרכב ראשון (555 מלח מים) ומשחק מרוכז של מכבי אנחנו פייבוריטים ברורים. 

2 hours ago, nirnir20 said:

ברור שלפעמים בכדורגל קורים דברים שלא קשורים למציאות כמו להוביל 2-0 ולהפסיד 3-2 מול א.א.פאחם, גם בהרכב שני אנחנו היינו אמורים לעבור אותם בהליכה,

אולי אם לא היינו משחקים בהליכה, היינו עוברים..

38 דקות לפני, duduha said:

אולי אם לא היינו משחקים בהליכה, היינו עוברים..

יותר בכיוון של אם פיבן לא נותן שער עצמי של פעם בקריירה אנחנו עוברים. 

גם בזחילה . 

4 hours ago, nirnir20 said:

הקבוצה שהפסידה לא.א.פאחם זאת לא הקבוצה שעלתה אתמול לשחק. 

אשכרה 9 שינויים בהרכב. 

די לגנוב דעת. 

בהרכב ראשון שלנו מול זה של חיפה, באמת שאני לא רואה איפה יש להם יתרון , אולי בהתקפה , אולי (אתה מחליף את צ'יקו , יונתן, אילון, אצילי , שכטר , בשחקני ההתקפה של חיפה? אני לא) . 

ברור שלפעמים בכדורגל קורים דברים שלא קשורים למציאות כמו להוביל 2-0 ולהפסיד 3-2 מול א.א.פאחם, גם בהרכב שני אנחנו היינו אמורים לעבור אותם בהליכה, אבל זה משחקים של אחד ל20. 

יש להם יתרון מובהק בהתקפה. לא מופרך בכלל שנחטוף מולם שלישייה. מצד שני, גם לא מופרך בכלל שניתן שלישייה. משחק שבאמת יכול ללכת לכל כיוון.

23 דקות לפני, אלק נילאש said:

יש להם יתרון מובהק בהתקפה. לא מופרך בכלל שנחטוף מולם שלישייה. מצד שני, גם לא מופרך בכלל שניתן שלישייה. משחק שבאמת יכול ללכת לכל כיוון.

משחק פתוח. לא יודע למי יש יתרון ואיפה(קבוצה היא סך כל החלקים שלה) אבל זה משחק חוץ! מול קבוצה טובה. 

27 דקות לפני, אלק נילאש said:

הם משחקים התקפי ופתוח אבל הצורת משחק שלנו לא תשתנה והיא מימלא זהירה ומאוד טקטית.

זה למעשה היתרון שלנו במשחק הזה, כי הם אלו שנכפה עליהם לשנות סגנון.

אני לא מאמין שסאן מנחם ומאבוקה יהיו כל התקפה ברחבה שלנו כמו שהם מול שאר היריבות, אשכנזי גם יצטרך להיות זהיר יותר בעליות שלו בעיקר שלביא חסר. יכול להיות שזה יסרס להם את כל ההנעת כדור. 

אני שמח שפסטיבל "מ.ת"א" כבר התחיל שם כי יש להם משחק מאוד קשה עוד לפנינו.  

29 דקות לפני, קאוביין said:

הם משחקים התקפי ופתוח אבל הצורת משחק שלנו לא תשתנה והיא מימלא זהירה ומאוד טקטית.

זה למעשה היתרון שלנו במשחק הזה, כי הם אלו שנכפה עליהם לשנות סגנון.

אני לא מאמין שסאן מנחם ומאבוקה יהיו כל התקפה ברחבה שלנו כמו שהם מול שאר היריבות, אשכנזי גם יצטרך להיות זהיר יותר בעליות שלו בעיקר שלביא חסר. יכול להיות שזה יסרס להם את כל ההנעת כדור. 

אני שמח שפסטיבל "מ.ת"א" כבר התחיל שם כי יש להם משחק מאוד קשה עוד לפנינו.  

זה כבר קרה בסיבוב הקודם. אומנם בלבול לא יעלה כל כך מסורס אבל הוא כן יעלה אחרת(בהדגשים). 

זה לא משחק של ההתקפה הטובה מול ההגנה הטובה. זה יהיה משחק חפירות רגיל שאופייני למעמדים האלה. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

זה כבר קרה בסיבוב הקודם. אומנם בלבול לא יעלה כל כך מסורס אבל הוא כן יעלה אחרת(בהדגשים). 

זה לא משחק של ההתקפה הטובה מול ההגנה הטובה. זה יהיה משחק חפירות רגיל שאופייני למעמדים האלה. 

בלבול מהופנט

יעלה התקפי ויקבל בראש, משם תתחיל הריצה שלנו.