Jump to content

מכביזם!

הנדון

Recommended Posts

2 hours ago, ravid said:

הבקשה לא להוריד חולצות היא בתקנון איגוד הכדורסל

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=203491

איסור על קללות נובע מקוד ההתנהגות שהיורוליג הכניסו בקיץ:

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague-basketball/news/i/9yl99rdvkbq79p35/in-arena-code-of-conduct-introduced-for-2019-20-season

אין מה לעשות, כדורסל זה ענף לאשכנזים

הסעיף על הורדת חולצות בתקנון האיגוד לא רלוונטי, הוא קיים המון זמן ולא מתייחסים אליו ממש.

להבנתי, גם זה נכנס בתקנון היורוליג שכן מקפידים על זה.

לתחושתי (ואני לא מומחה) היורוליג לוקחים את הNBA בתור סוג של כוכב צפון אותו צריך לחכות ולהעתיק ולכן מוצאים כאלו תקנות.

למרות שבדרך כלל זה נכון ויש המון מה ללמוד מהNBA, דווקא יש פרמטרים מסוימים שהיורוליג צריך להדגיש ולבדל את עצמו מהNBA, במיוחד הקהל האירופאי והאווירה המיוחדת שיש באולמות הכדורסל.

גם אם זה אומר להעלים עין מתופעה "חמורה" כמו המילה fuck you.

1 דקה לפני, kutomer said:

לתחושתי (ואני לא מומחה) היורוליג לוקחים את הNBA בתור סוג של כוכב צפון אותו צריך לחכות ולהעתיק ולכן מוצאים כאלו תקנות.

למרות שבדרך כלל זה נכון ויש המון מה ללמוד מהNBA, דווקא יש פרמטרים מסוימים שהיורוליג צריך להדגיש ולבדל את עצמו מהNBA, במיוחד הקהל האירופאי והאווירה המיוחדת שיש באולמות הכדורסל.

גם אם זה אומר להעלים עין מתופעה "חמורה" כמו המילה fuck you.

כרגע עדיין לא עשו לנו כלום חוץ מלבקש שנפסיק. יכול להיות שכן יעלימו עין, נחכה ונראה מה יהיה.

22 דקות לפני, ravid said:

כרגע עדיין לא עשו לנו כלום חוץ מלבקש שנפסיק. יכול להיות שכן יעלימו עין, נחכה ונראה מה יהיה.

בוא נראה, סה״כ היורוליג כן מתקדם ומשתפר.

אם היינו מארחים פה באיזהשהיא צורה את ברצלונה בכדורגל, היינו לדעתכם שרים פאק יו מסי או פאק יו סוארז? יש כוכבים שדי צריך לתת להם כבוד (בלי קשר לעניין היורוליג) .

6 דקות לפני, קובי השועל said:

אם היינו מארחים פה באיזהשהיא צורה את ברצלונה בכדורגל, היינו לדעתכם שרים פאק יו מסי או פאק יו סוארז? יש כוכבים שדי צריך לתת להם כבוד (בלי קשר לעניין היורוליג) .

באמת אין סיבה לשיר להם. זה מרגיש כמו אוהדי בית"ר שקיללו את השחקנים של אתלטיקו במשחק ידידות, כי הם חשבו שזה מגניב.

מצד שני בכדורסל ברצלונה היא יריבה קבועה של מכבי כל שנה, לעומת בכדורגל שאם נפגוש אותם זה יהיה חד פעמי.

בכל מקרה זה הזוי שאסור לקלל שחקנים.

23 דקות לפני, קובי השועל said:

די נו קובי איך אתה משווה בכלל?

אם וכאשר היפותטית נפגוש את ברצלונה בכדורגל, זה יהיה משחק של פעם במיליון שנה, בניגוד לכדורסל שבו אנחנו קבוצה באותו סדר גודל וזו יריבות ארוכת שנים. 

זה יותר כמו שאוהדי קבוצת טופ בליגת אלופות יקללו את כוכבי ברצלונה אם אתה כבר משווה.

כן, מירוטיץ' הוא כוכב, כנראה הכי גדול באירופה (גם השוואה מוזרה לכוכבים הכי טובים בעולם בכדורגל) אבל אם הוא בא ליד אליהו ומשחק מלוכלך ודוחף את אחד מאהובי הקהל בלי כדור מתוך תסכול, מגיע לו בוז ולא יקרה כלום אם קצת יקללו אותו. מספיק כבר עם ההתייפייפות הזאת.

45 דקות לפני, קובי השועל said:

ההשוואה שלך ממש לא נכונה.

אם הלייקרס יגיעו לפה למשחק ראווה אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאף אחד לא ישיר פאק יו לברון, להפך הוא יקבל את כל הכבוד שבעולם.

ברצלונה היא קבוצה בסדר גודל שלנו, וטבעי שנעשה מה שאפשר בשביל להוציא אותם מאיזון ולנצח, כראייה ניצחנו ועברנו אותם בטבלה, זה לא משחק ידידות.

חוץ מזה, בוא נקח את כל הסיפור הזה גם בפרופרציה, כולה אמרו לו fuck you, מי ישמע...

1 דקה לפני, kutomer said:

ההשוואה שלך ממש לא נכונה.

אם הלייקרס יגיעו לפה למשחק ראווה אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאף אחד לא ישיר פאק יו לברון, להפך הוא יקבל את כל הכבוד שבעולם.

ברצלונה היא קבוצה בסדר גודל שלנו, וטבעי שנעשה מה שאפשר בשביל להוציא אותם מאיזון ולנצח, כראייה ניצחנו ועברנו אותם בטבלה, זה לא משחק ידידות.

חוץ מזה, בוא נקח את כל הסיפור הזה גם בפרופרציה, כולה אמרו לו fuck you, מי ישמע...

הייתי בהיכל אתמול וקצת הייתי נבוך מהעניין.

המשחק היה גמור, לא בזכות זה ניצחנו את המשחק אבל בסדר אני חצי מסכים גם עם מה שאתה אומר.

לכל שחקן גם אם הוא הכוכב שבכוכבים יש רגעים שבהם העצבים לא נשלטים.

1 hour ago, קובי השועל said:

שימצוץ כל שחקן יריב.

יקבלו קללות כאחד העם.

1 hour ago, קובי השועל said:

הייתי בהיכל אתמול וקצת הייתי נבוך מהעניין.

המשחק היה גמור, לא בזכות זה ניצחנו את המשחק אבל בסדר אני חצי מסכים גם עם מה שאתה אומר.

לכל שחקן גם אם הוא הכוכב שבכוכבים יש רגעים שבהם העצבים לא נשלטים.

המשחק ממש לא היה גמור. הוא הלך לכיוון מכבי, בהחלט. אבל גמור? אחרי כל השירה הזו ברצלונה חזרה ל-85:88 ואלמלא רב' התקפה של האנטר ואחריו שלשה של סקוטי אנחנו בצרות צרורות.

Just now, החתול הצהוב said:

המשחק ממש לא היה גמור. הוא הלך לכיוון מכבי, בהחלט. אבל גמור? אחרי כל השירה הזו ברצלונה חזרה ל-85:88 ואלמלא רב' התקפה של האנטר ואחריו שלשה של סקוטי אנחנו בצרות צרורות.

קארמה איז א ביץ'

אגב, לא שהשתתפתי בשירת הפאק יו וכו' אבל יאללה, מכבי אוכלת שנים באירופה דגלי פלסטין, אפילו פה ושם התפרצויות למגרש, קריאות נגד ישראל ובברצלונה בעבר הרחוק אני זוכר גם שני מקרים של צלבי קרס בפלאובלאוגרנה.

הפועל י-ם אכלו שריפת דגל ישראל העונה באתונה + דגלי חיזבאללה. זה קצת יותר חמור.

2 hours ago, קובי השועל said:

אחי איזה הודעה תלושה מהמציאות

על מה לתת כבוד? באים לשחק נגדנו נעשה הכל כדי להוציא אותם מאיזון, אם זה משחק תחרותי על הזין שלי מי זה, יקבל קללות אם יתנהג כמו זונה

28 דקות לפני, Banz said:

אחי איזה הודעה תלושה מהמציאות

על מה לתת כבוד? באים לשחק נגדנו נעשה הכל כדי להוציא אותם מאיזון, אם זה משחק תחרותי על הזין שלי מי 

איזה גבר אתה

6 דקות לפני, ravid said:

אם בארסה יגיעו לפה ומסי יעשה פאול מלוכלך שעלול לשלוח מישהו מאצלנו לבי"ח, כולכם יודעים לאיזה כיוונים זה ילך.

כן כי מירוטיץ' שלח את קלויארו לביקור רופא.

56 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אגב, לא שהשתתפתי בשירת הפאק יו וכו' אבל יאללה, מכבי אוכלת שנים באירופה דגלי פלסטין, אפילו פה ושם התפרצויות למגרש, קריאות נגד ישראל ובברצלונה בעבר הרחוק אני זוכר גם שני מקרים של צלבי קרס בפלאובלאוגרנה.

הפועל י-ם אכלו שריפת דגל ישראל העונה באתונה + דגלי חיזבאללה. זה קצת יותר חמור.

אין שום בעיה בשירת פאק יו או כל קללה אחרת.

מביך שבכלל מתעסקים זה ביורוליג.

הכוונה של השועל, לפי דעתי, היא שאין טעם לקלל אותו, כי הוא לא ממש יריב של מכבי ואם הוא היה אחד כזה סטייל סאלח בזמנו, אז היה אפילו מבורך לקלל אותו.