Jump to content

כרטיסים לחיפה

Recommended Posts

31 דקות לפני, MTA For Ever said:

שחררו כבר כרטיסים אינעל ראבק

הבנתי שישחררו היום.

9 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אם אני לא מנוי אני לא יכול לקנות נכון ?

תלוי ניקוד

מכבי מגיעה לחיפה! אוהד יקר, בהתאם לניקוד שצברת, הינך רשאי לרכוש כרטיס למשחק נגד מכבי חיפה שייערך ביום ב' ה-06/01 באצטדיון סמי עופר, במסירת פרטי מנוי מלאים. המכירה תחל מהיום (א') בשעה 19:00. הנך זכאי לממש את זכותך עד יום ד' 

מכבי מגיעה לחיפה! אוהד יקר, בהתאם לניקוד שצברת, הינך רשאי לרכוש כרטיס למשחק נגד מכבי חיפה שייערך ביום ב' ה-06/01 באצטדיון סמי עופר, במסירת פרטי מנוי מלאים. המכירה תחל מהיום (א') בשעה 19:00. הנך זכאי לממש את זכותך עד יום ד' 01/01 בשעה 19:00. לפרטים http://bit.ly/39mUZKY  להסרה: hasr.co.il/rm/

2 דקות לפני, Meron's said:

כמה נק'יש לכם? 

אני גם ל-א.א.פאחם קיבלתי כרטיס ככה שאני לא דואג. 

לפי האתר של מכבי למי שיש 20 נקודות ומעלה יקבל SMS לרכישה הערב

מכירת הכרטיסים תחל הערב (ראשון) ב-19:00 עם קדימות על פי שיטת הניקוד למשחקי חוץ. בעלי ניקוד של 20 נקודות ומעלה יהיו זכאים לרכישת כרטיס ויקבלו הודעת SMS על זכאותם. 

אוהדים אלה יהנו מקדימות עד יום רביעי, ה-1.1, בשעה 19:00. לאחר מועד זה, אם יישארו כרטיסים, תיפתח המכירה לחברי +Forever ו-Forever.

המכירה תתקיים דרך האתר הרשמי של מכבי ממחר (שני) גם בדלפק 'לאן' ברחוב פרישמן 42 בת"א ובמענה הטלפוני 8780*. 

עקב כמות הכרטיסים המוגבלת במשחק זה לא ינתן ניקוד חוץ. 

מחירי הכרטיסים

(אוהדי מכבי ת"א יושבים בשערים J ו-K)

שימו לב: לא יתבצע איסוף כרטיסים בקופות, כל הכרטיסים מונפקים בהדפסה ביתית. ניתן יהיה להיכנס ליציע אך ורק עם עותק מודפס ולא דרך הטלפון הנייד

כרטיס בדלפק 'לאן'

ילד עד גיל 18/חייל בהצגת חוגר/אישה (עד גמר המלאי) – 49.5 ש"ח

מבוגר (לא מסומן) – 99 ש"ח

כרטיס בהזמנה טלפונית/אינטרנט 

ילד עד גיל 18/חייל בהצגת חוגר/אישה – 54.5 ש"ח

מבוגר (לא מסומן) – 104 ש"ח

דגשים נוספים

• פתיחת שערים: 18:00
  • בכניסה לאיצטדיון תתקיים אכיפה לנכנסים עם כרטיס מוזל. אוהדים שיגיעו ללא תעודה מתאימה יוצאו מהאיצטדיון וכספם לא יוחזר.
  • לא תתאפשר כניסת אוהדי מכבי תל אביב ליציעי מכבי חיפה. אוהדי מכבי תל אביב שימצאו ביציעי מכבי חיפה יוצאו מהאיצטדיון וכספם לא יוחזר.
  • אוהדי מכבי תל אביב נכנסים משערים J ו-K.
  • ניתן לעבור מהמפלס התחתון לעליון ולהיפך.
  • ניתן לעבור בין כל גושי הישיבה.
  • יש להגיע עם כרטיס נייר מודפס.

Just now, שני מלמוד said:

מה הקטע שצריך להגיע עם כרטיס מודפס? זה לא עבר מהעולם כבר? מתי יכנסו החוקים החדשים שהמנהלת קבעה?

אם אני לא טועה אפשר להיכנס גם דרך הטלפון, אומרים להגיע עם כרטיס מודפס בשביל למנוע בעיות במקרה ולא תהיה קליטה באזור האצטדיון

Just now, yellow_blood said:

לא הבנתי, אי אפשר להיכנס עם הברקוד בטלפון?

הקובץ כרטיס פדף ששולחים לך במייל, במקום להפיס אותו תוריד אותו שישב בטלפון בתור קובץ ובקרסולה תפתח אותו בטלפון 

הם מכסתחים את עצמם שאם לא תהיה לך יכולת להראות את הכרטיס בטלפון אז שיהיה לך את הכרטיס פיזית מודפס עליך

אף פעם לא רשמו דבר כזה אז למה הפעם כן?

ועוד דאגו לרשום פעמיים בשני סעיפים שונים שיהיה ניתן להיכנס אך ורק עם כרטיס מודפס ולא עם הטלפון.

אני נראה לי בכל מקרה יקפוץ מחר למאורה שלהם בדיזנגוף למשוך את הכרטיס, אין לי כח לסרטים ולקחת סיכון עם הלא יוצלחים האלה.

Just now, yellow_blood said:

אף פעם לא רשמו דבר כזה אז למה הפעם כן?

ועוד דאגו לרשום פעמיים בשני סעיפים שונים שיהיה ניתן להיכנס אך ורק עם כרטיס מודפס ולא עם הטלפון.

אני נראה לי בכל מקרה יקפוץ מחר למאורה שלהם בדיזנגוף למשוך את הכרטיס, אין לי כח לסרטים ולקחת סיכון עם הלא יוצלחים האלה.

איזה סיבה יהיה להם לסרב להכניס אותך עם טלפון כשיש לך שם כרטיס עם ברקוד? זה בסך הכל כסתח כי במשחקים גדולים יש בעיות קליטה וחלק מהאנשים מעכבים את התור כי לא נפתח להם הקובץ

14 דקות לפני, Double said:

אפשר אל תדאג

דאבל אחי, רשמו באתר הרשמי במפורש שאי אפשר. חבל שתיקח את האחריות עליך ואנשים לא יוכלו להיכנס. 

רשמו להדפיס - תדפיסו. גם הדגישו פעמיים את האותיות.

ניתן יהיה להיכנס ליציע אך ורק עם עותק מודפס ולא דרך הטלפון הנייד