Jump to content

כרטיסים לחיפה

Recommended Posts

22 דקות לפני, קובי השועל said:

אם היה אפשר גם 20 אלף צהובים היו נוסעים לחיפה.

בין אם זה מתכתב לך בראש או לא,

יש המון מנויים שגם תמורת שלום לא נוסעים למשחק חוץ בחיפה.

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

בין אם זה מתכתב לך בראש או לא,

יש המון מנויים שגם תמורת שלום לא נוסעים למשחק חוץ בחיפה.

כבר מילאנו את כל ההקצאות בסמי גם בצ'מפיונס, גם בליגה(כולל משחק שאירחנו את ביתר) וגם בגביע.

תעשה הבדלה בין צ'מפיונס ומשחק ראשון ששיחקנו, ועוד כמארחים, בסמי עופר - איצטדיון שלקח לבנות אותו חמש עשרה שנה והיה סביבו הד מטורף.

אני חותם לך שבהנחה ובאמת הרדיוס נגד בית"ר יתקיים שוב בסמי עופר, יגיעו פחות. והשנה אתה עם יותר מנויים.

10 דקות לפני, Brandon Roy said:

תעשה הבדלה בין צ'מפיונס ומשחק ראשון ששיחקנו, ועוד כמארחים, בסמי עופר - איצטדיון שלקח לבנות אותו חמש עשרה שנה והיה סביבו הד מטורף.

אני חותם לך שבהנחה ובאמת הרדיוס נגד בית"ר יתקיים שוב בסמי עופר, יגיעו פחות. והשנה אתה עם יותר מנויים.

תתעסק בעובדות, אל תזלזל סתם בקהל.

הבעיה בכל החלוקה הזאת של הכרטיסים שזה הסכמים שנעשו ממש לפני משחקי הבית כשהיה 3 שנים לחשוב על הדברים האלו ששיפצו את בלומפילד.

כל איצטדיון אירופאי שמכבד את עצמו לוקח מראש 10 אחוז מתכולת האיצטדיון ושומר אותו לאורחים, בונה יציע מתוחם עם כניסה מאובטחת לאורחים. 

בבלומפילד רק חשבו איך להגדיל את כמות הצופים, בלי גג ובלי כלום.

2 דקות לפני, Meron's said:

הבעיה בכל החלוקה הזאת של הכרטיסים שזה הסכמים שנעשו ממש לפני משחקי הבית כשהיה 3 שנים לחשוב על הדברים האלו ששיפצו את בלומפילד.

כל איצטדיון אירופאי שמכבד את עצמו לוקח מראש 10 אחוז מתכולת האיצטדיון ושומר אותו לאורחים, בונה יציע מתוחם עם כניסה מאובטחת לאורחים. 

בבלומפילד רק חשבו איך להגדיל את כמות הצופים, בלי גג ובלי כלום.

האופציה היחידה- מעל שער הכבוד כמו בויאריאל

Villarreal-Madrigal2.jpg

1 hour ago, Replay said:

לא מצליח להבין אם אתם מקטינים את חשיבות המשחק נגד חיפה או שסתם בא לכם להטריל אותו.

לא חושב שהם מקטינים או מטרילים, ואני די מסכים איתם

לא הבנתי אם הם מדברים על המשחק חוץ נגד חיפה שאין שום סיבה שלא יהיה מפוצץ באוהדים שלנו עם סולד אאוט לבין המשחק רדיוס שאולי יהיה שם נגד בית"ר שבאמת יש סיכוי שלא כל המנויים יבואו. 

17 hours ago, Brandon Roy said:

אני מאותם מנויים שלסמי עופר באמצע השבוע כנראה לא יגיעו. יש ים כאלו. 

חיפה סולד אאוט. 

כשהם פירסמו לפני כמה ימים שהם היו בסולד אאוט זה סתם היה שקר עוד נשארו כמה כרטיסים, עכשיו הם באמת בסולד אאוט.