Jump to content

כרטיסים לחיפה

Recommended Posts

10 hours ago, פשוט צהוב said:

קודם כל זה 4,000.

דבר שני, לגבי ב״ש זה לא רלוונטי. לפי השיטה שלך- חבל שלא עשינו הסכם 14,000 תמורת 14,000.

ככה בבלומפילד היה חצי חצי, ובטרנר יכלנו להיות כל הקהל, בלי אף אוהד של ב״ש. וואלה נשמע לא רע. אולי נציע את זה להנהלה.

ודרך אגב, גם בתיאוריה ב״ש לא יכולים לתת 5,000 כי יש להם כמות מנויים שלא מאפשרת את זה.

הם קיבלו 4,000 כשהיו יכולים לקבל 2,900. כלומר קיבלו 40% בערך יותר ממה שהיינו מחוייבים לתת.

אז בוא נגיד שיתנו 40% יותר ממה שנותנים בדר"כ שזה המינימום שזה 1,600, כלומר כ-2,240 כרטיסים. 

היציע הצפוני מכיל 3,210 מקומות , כלומר שתקבל כמעט שני שליש יציע כל עוד לא יגזימו עם ההפרדה אצלנו.

בקיצור הגזמתי עם ה5000 כי הייתי קצת עצבני, אבל לקבל את כל הצפוני(עם הפרדה) בתמורה ל4,000 שנתנו להם זה לא בשמיים

43 דקות לפני, guy3131 said:

הם קיבלו 4,000 כשהיו יכולים לקבל 2,900. כלומר קיבלו 40% בערך יותר ממה שהיינו מחוייבים לתת.

אז בוא נגיד שיתנו 40% יותר ממה שנותנים בדר"כ שזה המינימום שזה 1,600, כלומר כ-2,240 כרטיסים. 

היציע הצפוני מכיל 3,210 מקומות , כלומר שתקבל כמעט שני שליש יציע כל עוד לא יגזימו עם ההפרדה אצלנו.

בקיצור הגזמתי עם ה5000 כי הייתי קצת עצבני, אבל לקבל את כל הצפוני(עם הפרדה) בתמורה ל4,000 שנתנו להם זה לא בשמיים

יש להם מנויים לצפוני, זה בעיה.

בכללי עשינו הסכם חשוב ונכון עם חיפה, הפועל ובית"ר שנותנים 4000 כרטיסים ומקבלים (לפחות) 4 אלף כרטיסים בחזרה.

עם ב"ש המצב מורכב בגלל שהאצטדיון שלהם קטן ויש להם מנויים גם לצפוני. ברגע שלא יהיו להם מנויים לצפוני (כנראה החל מעונה הבאה) נוכל לעשות איתם הסכם דומה של כל 4-5 תמורת כל הצפוני.

עד אז, מכבי עומדת בפני דילמה כי אין אישור למכור כרטיסים ל4 מהמשטרה כשיש משחקים כאלה שהם יחסית טעונים. הבחירה של מכבי היא בין לתת להם בול 2900 ולהשאיר עוד 1000 או קצת יותר מקומות ריקים או למכור כבר את כל 4-5.

חושב שמכבי החליטו נכון כשהחליטו כן למכור, זה אמנם לא כסף גדול במונחים של מכבי אבל זה כסף קל שאפשר לעשות וכאוהד כדורגל תמיד כיף שהאצטדיון מלא וה1000 אוהדים האלה לא ישנו את העידוד בצורה דרמטית (לעומת 20-25 אלף צהובים)

12 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

בכללי עשינו הסכם חשוב ונכון עם חיפה, הפועל ובית"ר שנותנים 4000 כרטיסים ומקבלים (לפחות) 4 אלף כרטיסים בחזרה.

עם ב"ש המצב מורכב בגלל שהאצטדיון שלהם קטן ויש להם מנויים גם לצפוני. ברגע שלא יהיו להם מנויים לצפוני (כנראה החל מעונה הבאה) נוכל לעשות איתם הסכם דומה של כל 4-5 תמורת כל הצפוני.

עד אז, מכבי עומדת בפני דילמה כי אין אישור למכור כרטיסים ל4 מהמשטרה כשיש משחקים כאלה שהם יחסית טעונים. הבחירה של מכבי היא בין לתת להם בול 2900 ולהשאיר עוד 1000 או קצת יותר מקומות ריקים או למכור כבר את כל 4-5.

חושב שמכבי החליטו נכון כשהחליטו כן למכור, זה אמנם לא כסף גדול במונחים של מכבי אבל זה כסף קל שאפשר לעשות וכאוהד כדורגל תמיד כיף שהאצטדיון מלא וה1000 אוהדים האלה לא ישנו את העידוד בצורה דרמטית (לעומת 20-25 אלף צהובים)

לא חושב שיש בעיה שב"ש כבר עכשיו יתנו לנו יותר מקומות בצפוני. גם הכמה מאות מנויים שיש להם שם די בטוח שזה לא מקומות מסומנים ואפשר לדחוק אותם קצת יותר הצידה.

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

אם גם ככה אנחנו נותנים ליריבות 4000 ולא 2900 כרטיסים, אז למה שהקבוצות היריבות ירצו לעשות איתנו את ההסכם? הם ירוויחו את כל 4-5 ככה או ככה

7 דקות לפני, תמיר8 said:

אם גם ככה אנחנו נותנים ליריבות 4000 ולא 2900 כרטיסים, אז למה שהקבוצות היריבות ירצו לעשות איתנו את ההסכם? הם ירוויחו את כל 4-5 ככה או ככה

לא הם לא.

קבוצה גדולה שיש לה אפשרות לתת לנו 4000 מקומות ולא תתן היא גם לא תקבל.

לב"ש כרגע אין אפשרות לתת יותר ממה שהם נותנים כי יש להם מנויים שם.

30 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הם לא.

קבוצה גדולה שיש לה אפשרות לתת לנו 4000 מקומות ולא תתן היא גם לא תקבל.

לב"ש כרגע אין אפשרות לתת יותר ממה שהם נותנים כי יש להם מנויים שם.

בול.

ברגע שתפתח לבאר שבע האופציה זה כבר לא יהיה ככה.

המנהלת פרסמה נתוני קהל (אחר כך הורידה את הפוסט כי טעו בין קבוצות הבית לחוץ, בטח יעלו מחדש אחרי תיקון), כמובן יש לקחת הכל בערבון מוגבל עם הנתונים שהם מפרסמים אבל אם ובמקרה זה נכון, רשום שם שחיפה הביאו 1900 לב"ש, מה שאומר שאם הם רוצים בב"ש הם יכולים לשחק עם ההפרדה בצפוני.

אגב אנחנו הבאנו 20 אלף בערך נגד נתניה שזה יפה מאוד. למרות שאני ציפיתי לאיצטדיון מלא, כי זה היה אחרי צאת השבת וכל הדתיים מצבא השם של אייל גולנ היו אמורים להגיע ולפוצץ את האיצטדיון...

1 hour ago, Krishi said:

המנהלת פרסמה נתוני קהל (אחר כך הורידה את הפוסט כי טעו בין קבוצות הבית לחוץ, בטח יעלו מחדש אחרי תיקון), כמובן יש לקחת הכל בערבון מוגבל עם הנתונים שהם מפרסמים אבל אם ובמקרה זה נכון, רשום שם שחיפה הביאו 1900 לב"ש, מה שאומר שאם הם רוצים בב"ש הם יכולים לשחק עם ההפרדה בצפוני.

אגב אנחנו הבאנו 20 אלף בערך נגד נתניה שזה יפה מאוד. למרות שאני ציפיתי לאיצטדיון מלא, כי זה היה אחרי צאת השבת וכל הדתיים מצבא השם של אייל גולנ היו אמורים להגיע ולפוצץ את האיצטדיון...

אל תיתבלבל. במשחקים בשבת יש יותר אוהדים מאשר משחקים במוצ"ש/אמצע שבוע

33 דקות לפני, netanel7 said:

אם הקופים לא ישחררו כרטיסים כמו שנתנו להם נדאג לעשות נוהל שער 8 כמו בדרבי

מוכרים לדרומי, צריך אבל כנראה משתמש בשביל לקנות

https://tickets.mhaifafc.com/he-IL/events/מכבי חיפה - מכבי תל אביב/2020-1-6_20.15/אצטדיון סמי עופר?hallmap

8hh7MoY.jpg

34 דקות לפני, קובי השועל said:

דרך אגב מחר בדרבי של חיפה, אם זה מעניין מישהו

4 צהובים - נטע לוי, חבשי, סאן מנחם

סאן מנחם וחבשי זה יתרון בשבילנו אם ישחקו, אסור שיקבלו צהוב!

נטע לוי לעומת זאת,יש לו יחסית עונה טובה, מחזיק להם את הקישור, יהיה נחמד אם יחטוף אחד. 

לא שזה משנה את העובדה שאנחנו עדיין צריכים לנצח אותם לא משנה באיזה הרכב הם משחקים. אבל זה כן יהיה קל יותר בלעדיו. 

8 hours ago, קובי השועל said:

דרך אגב מחר בדרבי של חיפה, אם זה מעניין מישהו

4 צהובים - נטע לוי, חבשי, סאן מנחם

סחתיין אתה באמת שועל שהבאת את הנתון.

אבל אני חייב לשתף שאני מתעב שאת האובססיה סביב חיפה.

לא ספציפית נגדך קובי, אבל למה אלוהינו מלך העולם, אני צריך להתעסק בהם כל היום.

חיזרו להתרכז בקבוצה שלנו, מכבי!

15 דקות לפני, ששון הצהוב said:

סחתיין אתה באמת שועל שהבאת את הנתון.

אבל אני חייב לשתף שאני מתעב שאת האובססיה סביב חיפה.

לא ספציפית נגדך קובי, אבל למה אלוהינו מלך העולם, אני צריך להתעסק בהם כל היום.

חיזרו להתרכז בקבוצה שלנו, מכבי!

זה נושא על המשחק נגד חיפה, כן? 

11 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אתה כריש-לא שועל

אז אל תתחמק...יש פה אובססיה מובהקת כלפי חיפה

קיבלת נקודה על זה שהתייחסת אלי בתור כריש עם כ'