Jump to content
קובי השועל

אלימות משטרתית

Recommended Posts

31 דקות לפני, nirc2 said:

אחרי העונשים הכבדים לאוהדי ב"ש וחיפה שהדליקו אצלנו בגוש פירו, ואחרי גל המעצרים אצלם, זה היה רק צפוי שזה יקרה גם אצלנו. 

אהה.... אופס...

אני לא חושב שלמישהו במשטרה יש אג'נדה כנגד מכבי.

האירועים בדרבי תפסו כותרות שהדלקת הרימונים לא תפסו (למרות שפרקטית אין שום הבדל במעשה רק בתוצאה) אבל המשטרה לא פועלת בצורה הזאת.

היו כותרות בעקבות אירועים בדרבי? יופי נבוא לקבל PR חינם, נכניס מכות לכמה אוהדים שלא יגידו שאנחנו לא מטפלים בבעיה.

בארץ עם כל הכבוד לארגוני הפשע המטורפים כגון הפאנטיקס, לה פמיליה, אולטרס הפועל וכו' האלימות המגרשים יחסית מוגבלת, אנשים הולכים למגרש ויודעים שיהיה בסדר.

ועדין מתייחסים לאירוע כאילו זאת הפגנה אלימה על הגדר, ראבק, בכל העולם גם במקומות נאורים יותר לא מתייחסים ככה לאוהדי כדורגל.

* אני באופן אישי לא חלק בשום ארגון, אני גם לא תומך בשום סוג של אלימות, בחיים לא הייתי מעורב בשום דבר כזה או קרוב לזה, אבל מעציב אותי לראות את היחס שיש כאן לתופעה בעוד שמדינות כמו איטליה, גרמניה ובכלל מרכז הצפון אירופה אלו אירועי תרבות בmainstream של המדינה וגם אם חלילה כמה אוהדים הדליקו איזה אבוקה או שנים לא הופכים קהל שלם לפושע ומחרבנים למאות אלפי צופים את החוויה באיסורים חסרי קשר.

ונגיד בצורה היפותטית והיה שאתם יודעים מי הבנאדם שאתם באים לעצור (לא שאני חושב שהם באמת יודעים משהו) למה לעשות את זה בצורה כזאת ולא לבוא אליו הביתה או להזמין לחקירה בצורה מכובדת למה להשפיל ככה אנשים. הם באו לעשות פרובוקציות בתקווה שזה יוביל לעוד מעצרים, משטרה שגיבורה רק על האזרחים הקטנים.

Just now, הנדון said:

ונגיד בצורה היפותטית והיה שאתם יודעים מי הבנאדם שאתם באים לעצור למה לעשות את זה ביציע ולא לבוא אילו הביתה או להזמין לחקירה בצורה מכובדת. אתם יודעים שאם תיכנסו ליציע זה יעשה פרובוקציות ויוביל לעוד מעצרים סתם פשוט משטרה בדיחה שחייבת להראות שהם עושים משהו גיבורים על האזרח הקטן.

בלתי אפשרי, מדובר בפושעים מסוכנים, המשטרה אחרי מבצע משולב עם השב"כ הצליחה לאתר את אותם ראשי כנופיה ובהזדמנות חד פעמית לעצור אותם.

אם לא היו מנצלים את ההזדמנות הם היו חוזרים לדירות המסתור שלהם בשטחים.

אתם מבינים שהם לא עצרו אוהדים מחוץ לשער 11 דקה לפני המשחק בגלל שהם חשודים מהדרבי כן ? 

פשוט שם נגמרה הצעדה לבלומפילד והעסק טיפה התחמם אז הם החליטו לצאת גברים ולעצור כמה ילדים. 

סתם קוקסינלים, אבל לא קשור לדרבי (אולי בעקיפין). 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אתם מבינים שהם לא עצרו אוהדים מחוץ לשער 11 דקה לפני המשחק בגלל שהם חשודים מהדרבי כן ? 

פשוט שם נגמרה הצעדה לבלומפילד והעסק טיפה התחמם אז הם החליטו לצאת גברים ולעצור כמה ילדים. 

סתם קוקסינלים, אבל לא קשור לדרבי (אולי בעקיפין). 

גם לא בעקיפין. בכניסה לגן כרוניגן הם עצרו משהו עם גוינט :wacko: ליצנים

2 דקות לפני, MyLord said:

בעקיפין כי פגעו להם באגו בדרבי אז הם באו להוכיח שהם גברים. 

13 דקות לפני, MyLord said:

ואחרי זה כותבים אוהדים שנעצרו על החזקת סמים כאילו הרגע תפסו את פאבלו אסקובר.

גם למכבי יש אחריות פה והם צריכים להשמיע את הקול שלהם בעניין לא יתכן ששוטרים שרמוטות יגיעו מחוץ לאיצטדיון

ויתקפו באלימות כזאת בחסות החוק אוהדים

זה חייב לצאת מגבולות הפורום לרשתות החברתיות.

זה טירוף שכל אחד מאיתנו יכול סתם ככה לקבל מכות משוטרים לפני משחקים כי מתחשק להם קצת אקשן ויש להם תירוץ לכמה משחקים את הדרבי. 

19 דקות לפני, ravid said:

זה חייב לצאת מגבולות הפורום לרשתות החברתיות.

אני חושב שכתב שיקח את זה ברצינות יכול לעשות אחלה כתבה גם בתקשורת המיינסטרים.

העיקר שבכל הפגנה שסוגרים את איילון וחצי מדינה תקועה בפקק המשטרה מדברת שצריך להכיל ולא להליט את הרוחות. שמדובר באוהדי כדורגל שבאים לעודד אפשר להרביץ חופשי בלי לפחד. 

נראה לי שיש פה אנשים שפשוט מסרבים להבין.

לא משנה מי אתם, לאיזה מגזר אתם משתייכים, מה עשיתם/לא עשיתם. כשאתם באים למגרש כדורגל, במיוחד לשער 11, אתם אזרחים סוג ג' נקודה.

הלוואי שהקהל יהיה מאוחד בדבר הזה, לצערי הרבה דבילים מאשמים את מי שפותח אבוקה כאילו היה מדובר ברימון רסס ולא את הרשלנים שבחרו בכסאות דליקים או את העבריינים במדים שמרביצים על פארש.

הזוי שבן אדם בא לראות משחק כדורגל וחזק עם פנים מנופחות

לא משנה מה הוא עשה 

נדב, אם אתה רוצה לדבר איתם שלח לי בפרטי מספר טלפון ואעביר (הם מ"הארץ")

Screenshot_2019-12-08-14-21-34-153_com.twitter.android.jpg

חברים תודה על התמיכה  ועל העזרה שכולכם מציעים. אעדכן מה קורה. כמובן שכרגע הרחיקו אותנו מהמגרשים. הדבר הכי מגוחך בסיפור שטענו בחקירה שהתפרענו, ושהלכנו מכות עם אוהדי נתניה. אתם מבינים איזה קל לשקר ? 

מדינת משטרה פשוט ביזיון. העיקר רוצים רוצים לראות פה משפחות במגרשים. אם אני אבא עם ילדים מה שיותר יפריע לי להביא אותם למגרשים זה לראות שוטרים מפוצצים אנשים מחוץ למגרש כשאני יודע שהם יכולים ליפול בקלות עליי או על הילדים שלי מאשר כמה אבוקות שיציע

2 hours ago, kutomer said:

אני לא חושב שלמישהו במשטרה יש אג'נדה כנגד מכבי.

לא קשור לאג'נדה נגד מכבי.

כמו שאמרו פה מקודם - משטרת יח"ץ.

תופסים כמה שעירים לעזאזל כדי להגיד ״הנה את העבודה שלנו אנחנו עושים״

לפי כמות העצורים והבאלגן שהשוטרים עשו שם ציפיתי לראות כתבות ושיתעסקו בזה. בפועל מסתבר שזה היה נטו פריקת עצבים של השוטרים בחסות התקשורת.

זה מתסכל ומכעיס

תהיה חזק נדב

מוכן לסייע לך בכל מה שצריך

שלח פרטית

33 דקות לפני, Nadav19 said:

חברים תודה על התמיכה  ועל העזרה שכולכם מציעים. אעדכן מה קורה. כמובן שכרגע הרחיקו אותנו מהמגרשים. הדבר הכי מגוחך בסיפור שטענו בחקירה שהתפרענו, ושהלכנו מכות עם אוהדי נתניה. אתם מבינים איזה קל לשקר ? 

זה בדיוק מה שחשבתי, לכל אלו שחושבים שעצרו אותם כי הם "מבוקשים" מהדרבי. 

השוטרים פשוט באו לשער 11, חיפשו על מי להוציא עצבים, מצאו כמה ילדים ופיצצו אותם מכות. 

זה מה שקרה שם. 

11 דקות לפני, Double said:

פרסמו ב-one

vO38wjH.jpg

מעולה, סופסוף התערבות תקשורתית לטובתנו. 

יישר כוח.