Jump to content

אלימות משטרתית

Recommended Posts

עד שהם החליטו להכנס בכל דבר שזז לא היה בלאגן ולא כלום, על אבוקה מעאפנה הם פיצצו את כל העסק.
זבלים, רק חיכו לבלאגן, כשהוא לא הגיע החליטו ליצור אותו בעצמם.

לא מבין למה אתם מופתעים. המשטרה נהנים מהסיפור הזה להכניס מכות לאוהדי כדורגל ולאוהדים עצמם אין מה לעשות נגד זה כי כל תלונה של אוהד, השוטר יגיד שתקפו אותו קודם וזה מילה של השוטר נגד אוהד. 

גם בלי אבוקות וגם בלי שום בלאגן הם יגידו בתגובות לאחר מכן שזה היה מוצדק. 

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

לא מבין למה אתם מופתעים. המשטרה נהנים מהסיפור הזה להכניס מכות לאוהדי כדורגל ולאוהדים עצמם אין מה לעשות נגד זה כי כל תלונה של אוהד, השוטר יגיד שתקפו אותו קודם וזה מילה של השוטר נגד אוהד. 

גם בלי אבוקות וגם בלי שום בלאגן הם יגידו בתגובות לאחר מכן שזה היה מוצדק. 

איך עדיין השוטרים הזבל האלה מסתובבים בלי מצלמות גוף?

זה תיעוד מזעזע, מפרקים אותו בבעיטות שהוא על הרצפה וממשיכים ללכת כאילו לא קרה כלום.

למחבל לא עושים ככה .

לא ניסו לעצור אותו אפילו.

1 hour ago, nirnir20 said:

איך עדיין השוטרים הזבל האלה מסתובבים בלי מצלמות גוף?

זה תיעוד מזעזע, מפרקים אותו בבעיטות שהוא על הרצפה וממשיכים ללכת כאילו לא קרה כלום.

למחבל לא עושים ככה .

לא ניסו לעצור אותו אפילו.

לכל השוטרים מלבד היס''מ יש חובה להיות עם מצלמת גוף..מעניין למה

1 דקה לפני, Semper Fidelis said:

אני לכאורה מאחל יסורים קשים לכל מי שלקח חלק 

לכאורה ? 

צריכים להיכנס לכלא וששם יאנסו אותם אדביסים, איך זה לא עושה בלאגן בתקשורת המזדיינת ?! 

העיקר בלי בושה היום יש בכיכר רבין עצרת עם אלפי משתתפים, לפני פחות מ24 שעות נתנו מכות לאוהדי מכבי באותו מקום. 

לא יאמן. 

4 hours ago, nirnir20 said:

לכאורה ? 

צריכים להיכנס לכלא וששם יאנסו אותם אדביסים, איך זה לא עושה בלאגן בתקשורת המזדיינת ?! 

העיקר בלי בושה היום יש בכיכר רבין עצרת עם אלפי משתתפים, לפני פחות מ24 שעות נתנו מכות לאוהדי מכבי באותו מקום. 

לא יאמן. 

אוהדי כדורגל נתפסים כברברים, נבערים עם תרבות של חיות. אין להם לובי ואף אחד שידבר בשמם. זה ימשיך להראות ככה עד שיקרה פה אסון. הגישה הזאת הביאה באנגליה לאסון הילסבורו, ורק אחרי ש96 אוהדים קיפחו את חייהם על פארש, השתנו דברים

והלכאורה בא כי החזירים קוראים בכל מקום וכבר קרו מקרים פה בפורום

אני מאד מקווה שבמידה והמועדון יתבקש לעשות את זה הוא יסייע בכל דרך אפשרית לאותו אוהד של הקבוצה שקיבל משוטר חלאה שתי בעיטות אכזריות לפנים כשהוא שכוב על הרצפה.

הנבלה הזו במציאות תקינה ונורמטיבית היה צריך לפשוט היום את מדיו וללכת ללשכת התעסוקה הקרובה למקום מגוריו כדי לחתום דמי אבטלה ואח"כ לעמוד לדין על תקיפה.

12 דקות לפני, לופו5 said:

אני מאד מקווה שבמידה והמועדון יתבקש לעשות את זה הוא יסייע בכל דרך אפשרית לאותו אוהד של הקבוצה שקיבל משוטר חלאה שתי בעיטות אכזריות לפנים כשהוא שכוב על הרצפה.

הנבלה הזו במציאות תקינה ונורמטיבית היה צריך לפשוט היום את מדיו וללכת ללשכת התעסוקה הקרובה למקום מגוריו כדי לחתום דמי אבטלה ואח"כ לעמוד לדין על תקיפה.

נראה לך? המועדון ישלח זר פרחים למשטרה כאות תודה על המלחמה בחוליגניזם

לא רואה הרבה דרכים לנתח את זה חוץ מסתם בן זונה שמוציא אגרסיות,

גם אם אני מנסה להיכנס לראש של יסמניק טמבל אני לא מצליח להבין איך בעיטות לצלעות ולראש של מישהו שכבר שוכב על הרצפה ,שלדעתי זה יכול להחשב כנסיון רצח כי אנשים מתו גם מבעיטה אחת לראש, זאת דרך לטפל במתפרע כלשהו כל עוד הוא לא מחבל. 

הוא צריך לשבת בכלא על זה, אבל לא יקרה כלום.

2 דקות לפני, Mtamir said:

לא רואה הרבה דרכים לנתח את זה חוץ מסתם בן זונה שמוציא אגרסיות,

גם אם אני מנסה להיכנס לראש של יסמניק טמבל אני לא מצליח להבין איך בעיטות לצלעות ולראש של מישהו שכבר שוכב על הרצפה ,שלדעתי זה יכול להחשב כנסיון רצח כי אנשים מתו גם מבעיטה אחת לראש, זאת דרך לטפל במתפרע כלשהו כל עוד הוא לא מחבל. 

הוא צריך לשבת בכלא על זה, אבל לא יקרה כלום.

זה לא רק אחד, היו שם כמה שוטרים שדפקו לו בעיטות. איך ששמו לב שמצלמים אותם התפזרו מהר. 

3 hours ago, Semper Fidelis said:

אוהדי כדורגל נתפסים כברברים, נבערים עם תרבות של חיות. אין להם לובי ואף אחד שידבר בשמם. זה ימשיך להראות ככה עד שיקרה פה אסון. הגישה הזאת הביאה באנגליה לאסון הייזל, ורק אחרי ש96 אוהדים קיפחו את חייהם על פארש, השתנו דברים

והלכאורה בא כי החזירים קוראים בכל מקום וכבר קרו מקרים פה בפורום

אסון הילסבורו

אלפים היום , באותו מקום ,ללא מרחק,  פחות מ24 שעות אחרי שפוזרו החגיגות.

פה אין סכנה בריאותית כנראה כמו אתמול ....

23 דקות לפני, Simba said:

אלפים היום , באותו מקום ,ללא מרחק,  פחות מ24 שעות אחרי שפוזרו החגיגות.

פה אין סכנה בריאותית כנראה כמו אתמול ....

מה היה היום?

המשטרה מתנהגת באופן שונה לחלוטין שמדובר בימין/שמאל/חרדים/נכים/אתיופים/אוהדי כדורגל.

החוק במדינה הוא שאפשר להפגין גם בתקופת הקורנה, צריך להיות קצת חכמים, לעשות הפגנה ביום של משחק על כך שכל העסקים פתוחים ורק הכדורגל לא ולהתלונן עלחוסר שוויון.

לבקש תחילה אישור מהמשטרה על ההפגנה, זה לא יאושר כמובן אבל להגיע עדיין ולהפגין בדיוק כמו כולם.

להכין שלטי מחאה ועל הדרך לחגוג את האליפות שלנו. יכול להיות אחלה פתרון לא?

ובקשר לאתמול, מי שזורק בקבוקים לעבר שוטרים ואני לא יודע מה עוד שלא יבכה לאלימות מצד שוטרים. כמובן שלשוטרים לא חסר, להרביץ לאישה או סתם להשתמש בכוח מופרז, זה תמיד היה.

29 דקות לפני, itan17 said:

מה היה היום?

מצעד הגאווה בכיכר רבין, עם צפיפות ודגלי פלסטין למשטרה אין בעיה, גברים רק על אוהדי מכבי

IZvSTR9.jpg

ksBJabQ.jpg

1 hour ago, זיפו said:

המשטרה מתנהגת באופן שונה לחלוטין שמדובר בימין/שמאל/חרדים/נכים/אתיופים/אוהדי כדורגל.

החוק במדינה הוא שאפשר להפגין גם בתקופת הקורנה, צריך להיות קצת חכמים, לעשות הפגנה ביום של משחק על כך שכל העסקים פתוחים ורק הכדורגל לא ולהתלונן עלחוסר שוויון.

לבקש תחילה אישור מהמשטרה על ההפגנה, זה לא יאושר כמובן אבל להגיע עדיין ולהפגין בדיוק כמו כולם.

להכין שלטי מחאה ועל הדרך לחגוג את האליפות שלנו. יכול להיות אחלה פתרון לא?

ובקשר לאתמול, מי שזורק בקבוקים לעבר שוטרים ואני לא יודע מה עוד שלא יבכה לאלימות מצד שוטרים. כמובן שלשוטרים לא חסר, להרביץ לאישה או סתם להשתמש בכוח מופרז, זה תמיד היה.

מי שזורק בקבוק שיבוא השוטר יעצור אותו ויכניס אותו לניידת.

לא יקפצו עליו 5 יסמניקים , יפרקו אותו מכות עם בעיטות לראש שהוא על הרצפה ואז שיראו את המצלמה יברחו כמו עבריינים. 

תגובות כאלה משגעות אותי, כמה אטום בנאדם יכול להיות. 

5 דקות לפני, חןחן said:

חלום שאנשים שנושאים את דגל פלסטין יעשו מצעד גאווה בכפרים ערביים

אבל הם מצטרפים לפה כי הם לא יכולים, חושב שזה יפה וחוצה עמים. בדיוק כמו אם היו פה צרפתים עם דגל צרפת גרמנים עם דגל גרמניה וכו, בדיוק כמו שישראלים נוסעים למצעדים באירופה עם דגל ישראל.

אבל זה חורג מהנושא המאוד חשוב

הסרטון של השוטר שבועט באןהד ששוכב על הרצפה מזעזע, כולי תקווה שאותו שוטר יקבל את העונש שלו מלמעלה כי אני יודע שמח"ש לא יעשו לו כלום.