Jump to content

אלימות משטרתית

Recommended Posts

נדב מרתיח אותי מה שעשו לך.

אם אתה מעלה משהו לרשת ויראלי אני מבטיח שהפורום הולך להתאגד בענק ולתמוך בך.

בושה וחרפה,עבריינים במדים

ביזיון.

בסוף הצעדה  ליד בלומפילד העניינים שם התחממו כבר, נראה שקפצו שם על כמה אנשים והתחילו עם הגועל נפש הזה.

כולם מאחוריך נדב.

איכס איזה בני זונות מגעילים הזיה שהאנשים האלה מקבלים משכורת בשביל לשמור על הסדר
אשכרה כנופיה של ערסים מטומטמים שלא מבינים את מקומם.

2 hours ago, guyMTA said:

זה הפנים של המשטרה הזונה שלנו שגברים רק על יהודים

או על ארגון שהוא באמת ארגון

שרמוטות שימותו איזה גועל נפש באמת להקיא על המסך

מעצבן שאף אחד בתקשורת לא מדבר על זה שהרביצו לאוהדים סתם.

אם זה היה אוהד מרביץ לשוטר או לאוהד אחר כבר מזמן זה היה בכותרות. 

העיקר עשו רעש על האבוקות. זה הרבה יותר גרוע.

נדב, אתה חייב לשתף את מכבי בזה, תפרסם בעמוד הפייסבוק שלהם, וגם בשל ערוצים כמו קשת, רשת, ערוץ הספורט, וואן וכו, מאמין שמישהו ירים את הכפפה.

מבחינתם ברגע שמדובר באוהדי כדורגל, הכל מותר. גם להכניס מכות ואז להבין שבכלל לא מדובר בבנאדם שחיפשו ופשוט להמשיך הלאה.

גועל נפש. 

2 hours ago, החתול הצהוב said:

תפנה לארי שמאי. הוא מייצג אוהדים נגד המשטרה מכל הקבוצות. אמיתי לגמריי.

מעבר לטורים המגוחכים, הוא אחד האנשים שהכי תורמים לקהל האוהדים בארץ. ייצג עשרות אוהדי מכבי בעבר.

משטרה נבלה, מפחדים לטפל בזוועות שמתרחשות בלילה כמה מטרים מבלומפילד בתחנה המרכזית, אבל העיקר מוציאים את האגרסיות והאימפוטנציה שלהם על אוהדי כדורגל.

חייבים להציף את זה בכל מקום, זה לא יתכן שדבר כזה יעבור בשקט! מה זה החרא!!!

רוצים לעצור מישהו??? יש דרך 

על מה ההתנפלות והמכות?????? אנשים באים לראות כדורגל, משהו שנתפס במדינה הזאת כתרבות.

פשוט גועל נפש מדינת משטרה.

למחבלים בגבול לא מתנהגים ככה. 

אחרי העונשים הכבדים לאוהדי ב"ש וחיפה שהדליקו אצלנו בגוש פירו, ואחרי גל המעצרים אצלם, זה היה רק צפוי שזה יקרה גם אצלנו. 

אהה.... אופס...

הייתי אתמול ממש ליד האירוע. פשוט בושה וחרפה של משטרה. איזה מכות הרביצו לחברה הצערים, ארבעה שוטרים על ילד בן 15 (אולי זה מי שהעלה פה את התמונה), פיצצו אותו, השכיבו אותו על הרצפה ואז עוד דפקו לו ברכיות בגב כשהוא כבר על הרצפה!!!!!

הרבה מילים קשות ואיחולים קשים לכל השוטרים האלה, שבמקום להשליט סדר, הם פשוט מתנהגים כמו אחרוני העבריינים, מרביצים ומקללים. הלוואי שהעצורים יצליחו להכנס בהם. לצערי ומהיכורתי עם המדינה המשטרה לא תהיה אשמה, ימציאו איזה חירטוט וזה ייסגר, כמו עם סלומון טקה. ארגון מסריח

31 דקות לפני, nirc2 said:

אחרי העונשים הכבדים לאוהדי ב"ש וחיפה שהדליקו אצלנו בגוש פירו, ואחרי גל המעצרים אצלם, זה היה רק צפוי שזה יקרה גם אצלנו. 

אהה.... אופס...

אני לא חושב שלמישהו במשטרה יש אג'נדה כנגד מכבי.

האירועים בדרבי תפסו כותרות שהדלקת הרימונים לא תפסו (למרות שפרקטית אין שום הבדל במעשה רק בתוצאה) אבל המשטרה לא פועלת בצורה הזאת.

היו כותרות בעקבות אירועים בדרבי? יופי נבוא לקבל PR חינם, נכניס מכות לכמה אוהדים שלא יגידו שאנחנו לא מטפלים בבעיה.

בארץ עם כל הכבוד לארגוני הפשע המטורפים כגון הפאנטיקס, לה פמיליה, אולטרס הפועל וכו' האלימות המגרשים יחסית מוגבלת, אנשים הולכים למגרש ויודעים שיהיה בסדר.

ועדין מתייחסים לאירוע כאילו זאת הפגנה אלימה על הגדר, ראבק, בכל העולם גם במקומות נאורים יותר לא מתייחסים ככה לאוהדי כדורגל.

* אני באופן אישי לא חלק בשום ארגון, אני גם לא תומך בשום סוג של אלימות, בחיים לא הייתי מעורב בשום דבר כזה או קרוב לזה, אבל מעציב אותי לראות את היחס שיש כאן לתופעה בעוד שמדינות כמו איטליה, גרמניה ובכלל מרכז הצפון אירופה אלו אירועי תרבות בmainstream של המדינה וגם אם חלילה כמה אוהדים הדליקו איזה אבוקה או שנים לא הופכים קהל שלם לפושע ומחרבנים למאות אלפי צופים את החוויה באיסורים חסרי קשר.

ונגיד בצורה היפותטית והיה שאתם יודעים מי הבנאדם שאתם באים לעצור (לא שאני חושב שהם באמת יודעים משהו) למה לעשות את זה בצורה כזאת ולא לבוא אליו הביתה או להזמין לחקירה בצורה מכובדת למה להשפיל ככה אנשים. הם באו לעשות פרובוקציות בתקווה שזה יוביל לעוד מעצרים, משטרה שגיבורה רק על האזרחים הקטנים.

Just now, הנדון said:

ונגיד בצורה היפותטית והיה שאתם יודעים מי הבנאדם שאתם באים לעצור למה לעשות את זה ביציע ולא לבוא אילו הביתה או להזמין לחקירה בצורה מכובדת. אתם יודעים שאם תיכנסו ליציע זה יעשה פרובוקציות ויוביל לעוד מעצרים סתם פשוט משטרה בדיחה שחייבת להראות שהם עושים משהו גיבורים על האזרח הקטן.

בלתי אפשרי, מדובר בפושעים מסוכנים, המשטרה אחרי מבצע משולב עם השב"כ הצליחה לאתר את אותם ראשי כנופיה ובהזדמנות חד פעמית לעצור אותם.

אם לא היו מנצלים את ההזדמנות הם היו חוזרים לדירות המסתור שלהם בשטחים.