Jump to content

אלימות משטרתית

Recommended Posts

22 דקות לפני, קובי השועל said:

לא מספיק שסגרו את הבמה, לא נותנים להכניס ציוד וסגרו את הגוש היו חייבים לבצע מעצרים היום?

גועל נפש של התנהלות, כמו אחרון העבריינים.

למה לעצור ככה אנשים? לעשות רעש? להראות לכולם מי פה בעל הבית? לא הבנתי איפה אנחנו נמצאים לרגע חשבתי בחברון

קצת כבוד גם לבני אדם מה קרה? 

אתם יודעים את מי אתם רוצים לעצור תגשו אליו הביתה עם צו ותקחו אותו, למה להתנהל ככה

4 דקות לפני, netanel7 said:

גועל נפש של התנהלות, כמו אחרון העבריינים.

למה לעצור ככה אנשים? לעשות רעש? להראות לכולם מי פה בעל הבית? לא הבנתי איפה אנחנו נמצאים לרגע חשבתי בחברון

קצת כבוד גם לבני אדם מה קרה? 

אתם יודעים את מי אתם רוצים לעצור תגשו אליו הביתה עם צו ותקחו אותו, למה להתנהל ככה

אולי מנסים לקחת אנשים שקשורים לארגון כדי לחקור אותם במעצר. אני לא מבין זה כאילו הפעם הראשונה שמדליקים פירו במדינה? מה זה מה זה

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אולי מנסים לקחת אנשים שקשורים לארגון כדי לחקור אותם במעצר. אני לא מבין זה כאילו הפעם הראשונה שמדליקים פירו במדינה? מה זה מה זה

שיקחו בצורה מכבדת, אף אחד כאן לא רצח בנאדם.

למה לעשות את זה מול כל עם ישראל?

להשכיב ככה בנאדם על הריצפה ולדרוך לו על הפנים, לא ככה מתנהלים רק כח הם יודעים חסרי מוח והשכלה חבורה של דפרים ברברים ככה המשטרה נראת

אני האחרון שיגן על הארגון בטח בנושאים כאלה.

אבל באמת זה פשוט בושה וחרפה, זה שכותבים פה "הארגון" מי ישמע מדובר בפת"ח או באיזה ארגון פשע מאורגן.

מדובר באוהדיְ כדורגל, הכתובת שלהם ידוע, אתם רוצים לעצור אותם? תדפוק להם בדלת ותעצור מי ישמע רצחו מישהו, הדליקו אבוקה.

התנהלות מביכה.

קלאסי כסת"ח ישראלי

פקידים עבריינים קיבלו החלטה שגובלת ברשלנות פושעת למתקן מגרש כדורגל מועד לפורענות בכיסאות דליקים,

אף אחד לא נפגע ולכן אותם פקידים לא ייחקרו-יועמדו לדין-יפוטרו,

הסנקציות שהעבריינים בפוטנציה האלה מטילים הם על חשבון האוהדים,

כמובן שבצורה קולקטיבית ובהחלטה לא סבירה, בלי קשר בין העונש לפעולה שגרמה לענישה, או שתופים הם חפץ דליק?

בגלל שקהל כדורגל מורכב מאזרחים סוג ג' אף אחד בתקשורת לא ייתרעם, להיפך, הענישה תקבל גיבוי,

אנחנו סובלים.

4 דקות לפני, Nadav19 said:

אני אחד העצורים. אני ושלושת אחיי קיבלנו מכות רצח.  אני לא קשור לארגון. זה לא יעבור בשתיקה.

אנחנו מאחורייך ומאחורי כל אוהד שעבר את הביזיון הזה. לא משנה אם בן אדם בארגון או לא הוא לא אמור לחטוף מכות.

פשוט מעצבן. מקווה שהם יחטפו על זה.

19 דקות לפני, Nadav19 said:

אני אחד העצורים. אני ושלושת אחיי קיבלנו מכות רצח.  אני לא קשור לארגון. זה לא יעבור בשתיקה.

IMG-20191208-WA0000.jpg

IMG-20191208-WA0001.jpg

בושה וחרפה.

תרגיש טוב, אין לי מושג מה היה שם, אבל יש לך מספיק עדים, אל תתבייש, קח עו"ד ותברר מה הזכויות שלך.

אני לא יודע אם אתה באמת לא קשור, אבל אין שום סיבה בעולם לחזור מאצטדיון כדורגל עם פנים נפוחות גם אם חלילה הדלקת אבוקה.

אני אגב מניח שיהיו לא מעט עו"ד אוהדי מכבי שיוכלו לפחות לייעץ לך.

בהצלחה.

בושה מה שהלך שם, רק חיפשו סיבה לתת מכות לאנשים. ראיתי במו עיניי איך 3 שרמוטות במדים קופצים ביחד על ילד בן 16 ומצמידים אותו לרצפה על כלום.

מחריד. יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. יש פה אגב כאלה שמגנים עליהם, כשהם עושים את זה לארגון (ובכללי).

המשטרה המזוויעה בעולם, שילוב של שטאזי עם מאפיה סיציליאנית.

2 דקות לפני, Semper Fidelis said:

מחריד. יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. יש פה אגב כאלה שמגנים עליהם, כשהם עושים את זה לארגון (ובכללי).

לא חושב שיש אוהד מכבי שיגן על שוטר שירביץ לכל אוהד כדורגל בלי סיבה. סך הכל כולנו באים מאהבה נטו וזה מבעס שדברים כאלה קורים.