Jump to content

משחק ההתקפה בבית

itan17

Recommended Posts

מתוך שישה משחקי בית שלושה הסתיימו ב-0:0, ומלבד הניצחון על הפועל חיפה גם לא ממש הברקנו בשניים האחרים (חיפה וב״ש עם שני עצמיים ואחד של שכטר דקה 93).

אני מקווה שזה מקרי, אבל לדעתי בלומפילד מלא וצהוב (לא דרבי) פשוט מלחיץ אותנו, ובפרט ככל שעוברות הדקות.

כאילו בחוץ אנחנו עולים משוחרר יותר ואולי לוקחים יותר סיכונים, מקווה שזה לא סימן להמשך ובסיבוב השני נהפוך את האצטדיון המחודש למבצר, כי כרגע הוא רחוק מאוד מכך.

28 דקות לפני, שמש צהובה said:

זה בגלל הצעיפים ביסודות

חחח

נראה לי ניצחנו 3-0 לפני שלושה ימים באיזה אצטדיון ביפו, אבל אני לא בטוח אם זה בלומפילד או לא...

1 hour ago, קובי השועל said:

עם המגנים הקבועים ויונתן היינו מנצחים בקלילות

לא חושב שיש ליונתן כהן מה להוסיף להתקפה הזו

בכל מקרה לראשונה מאז תחילת העונה משחק ההתקפה שלנו נראה טוב ושוטף אולי בגלל צורת המשחק של נתניה אולי לא 

מה שכן אני בטוח שבעוד חודשיים אם ההתקפה שלנו תיהיה מורכבת מאצילי ציקו ואילון היא תיהיה מפחידה

2 דקות לפני, Bloper said:

לא חושב שיש ליונתן כהן מה להוסיף להתקפה הזו

בכל מקרה לראשונה מאז תחילת העונה משחק ההתקפה שלנו נראה טוב ושוטף אולי בגלל צורת המשחק של נתניה אולי לא 

מה שכן אני בטוח שבעוד חודשיים אם ההתקפה שלנו תיהיה מורכבת מאצילי ציקו ואילון היא תיהיה מפחידה

יונתן שחקן שיודע לשים את הכדור ברשת (בצורה חוקית לפי אדלר). היה חסר לנו אחד כזה היום. 

לא צריך תמיד לחפש את מי שלא שיחק. באופן כללי אהבתי איך שמכבי שיחקו במחצית הראשונה. אם לא הטמטום של השופט שגם אם צדק, הוציא לשחקנים את כל הרוח מהפרשים עם הפסילות שלו, סביר להניח שהיה נגמר 2:0 לפחות. איביץ פתח עם אחלה הרכב.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יונתן שחקן שיודע לשים את הכדור ברשת (בצורה חוקית לפי אדלר). היה חסר לנו אחד כזה היום. 

קצת מצחיק להגיד את זה ביום שכבשנו 3 שערים את האחרון של אצילי אני לא יחשיב כי הוא עבר את השחקן בזכות יד

ליונתן אין מקום בהתקפה שלנו חוץ מבעמדת החלוץ אם איביץ רוצה להרכיב אותו לעמדת החלוץ בשמחה למרות שאני לא חושב שהוא יכול לתרום לנו יותר מציקו אולי משכטר כן, מאצילי (אצילי אחרי שיסיר את כל החלודה) הוא בטח לא יותר טוב מאיילון אלמוג אין מה לדבר בכלל ההבדל בינו בעמדת הכנף *השמאלי* לבין אלמוג היא מטאורית תמיד תזכור ששטף המשחק הוא דבר הרבה יותר חשוב משחקן שיכול להכניס גול (גם אלמוג יודע וגם אצילי יודע) אם באמת היינו עם שחקנים שלא יודעים להבקיע הייתי אומר לך טוב אתה צודק עדיף שחקן שקצת יהרוס תשטף אבל ישים תרגל שצריך, לא המצב אצלנו לצערי עם כל האהבה ליוני אין לו מקום בשלישיית ההתקפה שלנו אולי יוכל לשחק כ10 אם יצליח להתאים את עצמו לעמדה, אתה תראה גם שתוך חודשיים שלוש ההתקפה שלנו תיהיה בשיא שלה מאז התקופה של טבח וזהבי