Jump to content

רשמים מהתיקו מול נתניה בבלומפילד | סוגרים סיבוב ללא ספיגה

Sawyer

Recommended Posts

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מעניין מי יהיה קשר אחורי במקום גלזר. אולי קאמבק מרגש של הקפטן? או שהוא פורש והופך לפסיכולוג הקבוצה?

מעריך שגולסה אחורי, ריקן/ברסקי, ומיכה.

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מעניין מי יהיה קשר אחורי במקום גלזר. אולי קאמבק מרגש של הקפטן? או שהוא פורש והופך לפסיכולוג הקבוצה?

זה נשמע להם נורמלי שהוא פשוט לא שחקן יותר? לא ברור לי הקטע

28 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מביך אותי שרן בפיג'מה מעניק לכל מיני אושיות עבר חולצות ממוסגרות

עושה קונוטציה למש"קית חינוך

בא לי ממש רע בתחילת משחק

לא צריך מביך, מבאס. בכלל כל התחושות מהערב. חבל, רציתי להמשיך את החגיגות מהדרבי עוד קצת. 

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

לא צריך מביך, מבאס. בכלל כל התחושות מהערב. חבל, רציתי להמשיך את החגיגות מהדרבי עוד קצת. 

לא מפריע המהות, אלא רק ה"איך".

זה קבוע שהוא מעניק שי לשחקן עבר, וזה פשוט לא נראה טוב כשהוא פצוע.

זה כמו שחייל יחזור מהרגילה כדי לקבל את הכומתה שלו בסוף המסע כשהוא עם ג'ינס

חבל.

נקודת האור שאנחנו נראים לא רע בהרכב ממש משני.

קחו את חיפה, תעלו אותה למשחק בלי מאבוקה, מנחם,  שרי, חזיזה ורוקאביצה. זו בערך הרוטציה שאיביץ' עשה הערב.\

בגדול, גם לי יש ביקורת על אצילי, מצד שני גם במשחק רע הוא סידר כדור די נוח לגול ואם שכטר מוסר לו בזמן זה 1-0 בדקה יחסית מוקדת.

מקווה שנס ציונה נראה איזה התפוצצות, לא יודע אם הקבוצה הזאת מסוגלת לזה אבל אנחנו צריכים את זה מאוד.

מה הבעיה באצילי ? הבן אדם נתן המון דברים שלא נרשמים בסטטיסטקה, לחץ, חילוצי כדור, גליצ'ים

איזה נחישות בגול הראשון שפסלו לאלמוג

הבן אדם חזר מפציעה לא בכושר מלא.

31 דקות לפני, erantheking21 said:

מה הבעיה באצילי ? הבן אדם נתן המון דברים שלא נרשמים בסטטיסטקה, לחץ, חילוצי כדור, גליצ'ים

איזה נחישות בגול הראשון שפסלו לאלמוג

הבן אדם חזר מפציעה לא בכושר מלא.

לא מבין מה רוצים. עד אתמול הוא היה עם איזה 100 דקות בליגה ו-2 בישולים. 

ואללה עם כל העצבים נהנתי ממכבי אתמול הרבה יותר מהמשחקים האחרונים.

לגבי הפסילה של הגולים, השלישי היה חוקי לדעתי אבל השלושה האחרונים פסילות מוצדקות, חוץ מזה שיפוט פח אשפה ושריקות לכיוון אחד.

לא מבין את הטענות שהיו פה לאצילי, אחלה משחק, היה מורגש ונתן פעולה גדולה בגול הראשון של אלמוג שנפסל.

אלמוג נראה חתיכת שחקן! טכניקה, פיזיות ומעל הכל סוג של קור רוח מטורף שאתה מרגיש בו בכל נגיעה! כמה שחקנים היו נותנים צ'יפ מול שוער במצב שלו? רק יצחקי עולה לי לראש.

טיבי ואמאדור זה כבר חוויה לבוא ולהתפעל מכל כך הרבה פעולות מרשימות תוך כדי המשחק. גלזר מזכיר את אלברמן בשיא, מדהים.

האכזבה שלי היא ממיכה וקנדיל אתמול..קנדיל איבד מלא כדורים וכמעט לא הוסיף פעולות שבאמת הביאו תרומה בהתקפה, המון מסירות לשום מקום.

מיכה חייב לחזור לעצמו, התרגיל הקבוע של הסיבוב לאחור כבר מתחיל לתסכל והוא חייב להיות זה שעוזר לנו לשחק לעומק ולא לחזור אחורה בכל פעם הכדור מגיע אליו, חבל מאוד שאין לו תחרות כי אני חשוב שדור שחקן שתחרות תעשה לו טוב.

יאללה נס ציונה

רשמים שלי

גולסה היה חסר מאוד והוא אתמול הראה שהוא בריא וכשיר הוא השחקן הכי טוב בפער בעמדה שלו מכל ישראלי אחר, פשוט ענק, מה שהוא עשה במחצית הראשונה באמצע..דוידזאדה וקנדיל היו בסדר אתמול במחצית הראשונה סה"כ, חסר להם המון דקות משחק וכושר, הם עוד יכנסו לעניינים..

אלמוג כשרון עצום, אצילי נלחם, שכטר עשה כמה פעולות, שוב אם היה חלוץ 9 פותח ושכטר היה המחליף שלו היינו על הגל..סה"כ שיחקנו טוב רק במזל זה לא נכנס.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

רשמים שלי

גולסה היה חסר מאוד והוא אתמול הראה שהוא בריא וכשיר הוא השחקן הכי טוב בפער בעמדה שלו מכל ישראלי אחר, פשוט ענק, מה שהוא עשה במחצית הראשונה באמצע..דוידזאדה וקנדיל היו בסדר אתמול במחצית הראשונה סה"כ, חסר להם המון דקות משחק וכושר, הם עוד יכנסו לעניינים..

אלמוג כשרון עצום, אצילי נלחם, שכטר עשה כמה פעולות, שוב אם היה חלוץ 9 פותח ושכטר היה המחליף שלו היינו על הגל..סה"כ שיחקנו טוב רק במזל זה לא נכנס.

מסכים ואוסיף שהיחיד שאיכזב הוא מיכה שציפיתי ממנו לכניסה שתוסיף אנרגיות וטירוף, זה לא קרה וחבל. אני מאמין שיצא מהתקופה הרעה בקרוב, יש שם בעיה מנטלית שצריך לטפל בה.

הגול הראשון והרביעי פסלו בצדק

הגול השני גבולי

הגול השלישי???????? איפה הנגיעת יד שאדון מזדיין בתחת סימן במגרש???

ואם בכלל נגיעה יד איפה החוקים המומצאים האלה שהכדור "שיחק ביד" של השחקן כל פעם שאמור להיות פנדל למכבי???

13 דקות לפני, אקיטה said:

הגול השלישי???????? איפה הנגיעת יד שאדון מזדיין בתחת סימן במגרש???

ואם בכלל נגיעה יד איפה החוקים המומצאים האלה שהכדור "שיחק ביד" של השחקן כל פעם שאמור להיות פנדל למכבי???

הוא המציא נגיעת יד המכור הזה ובסוף פסלו על פאול שלא היה

1 hour ago, קובי השועל said:

מסכים ואוסיף שהיחיד שאיכזב הוא מיכה שציפיתי ממנו לכניסה שתוסיף אנרגיות וטירוף, זה לא קרה וחבל. אני מאמין שיצא מהתקופה הרעה בקרוב, יש שם בעיה מנטלית שצריך לטפל בה.

מסכים

רק שאין טעם לשבת עליו

רק לתת לו למצוא את ה"זן" בקצב שלו.

הבעיה כידוע - ניקוליץ'חסר, ופה נמדדים שאר החלקים במכונה- האגפים, הקישור..

זה שהבלמים יציבים זה תורם המון.

מת על כל האובר אובייקטיביים שמחפשים להגיד שהיה שיפוט מעולה כי הם שמעו בטלוויזיה שכל הואר היה נכון. 

היה פה פשוט שופט שחיפש בכוח עד שמצא סיבה לזיין אותנו בכל מהלך. בגול של איילון זה באמת היה השיא, חיפש להמציא יד לא הצליח המציא פאול - בחייאת, הוא לא נוגע בו. אבל כשאתה מחפש וכשהתקשורת מחפשת להצדיק - כל מהלך אפשר לפסול אם רק תרצה מספיק ותלך מספיק אחורה.

המחדל האמיתי הוא ההמצאת פאולים והתוספות זמן, שתי קטגוריות סופר מוגזמות שמנעו מאיתנו עוד כמה פוזשנים שיכלו להכריכ את המשחק - שופט פשוט מכור ותמותו כל האובר אובייקטיביים.