Jump to content

התקפה

Recommended Posts

אין לי מושג על מה אתה מדבר, דווקא היום ההתקפה רצה ופשוט פסלו לנו את כל השערים.

השלישיה הכי טובה שלנו זה אלמוג-ציקו-אצילי

6 דקות לפני, המכבייה said:

אח אילון אלמוג. איזה ילד. כמה עוצמה וטכניקה בילד אחד. זה העתיד, לא עטר. 

אם יש דבר אחד שאני שמח ממנו היום זה הילד הזה.

רואים את הכישרון שלו בכל נגיעה בכדור ובכל מהלך. 

היה במחצית הראשונה מצב שדוידזאדה הקפיץ לו קשה והוא השתלט בנגיעה כמו שחקן גדול.

20 דקות לפני, המכבייה said:

מהמשחקים היותר טובים של מכבי בסיבוב הזה. הגענו למספיק מצבי הכרעה(רוב פסילות השערים היו ממצבים טובים ובישולים יפים). יש גבול לכמה מצבים אפשר להגיע במשחק ועוד מול יריבה לא רעה.

עוד נקודה- ההבדל בין שכטר לעטר הומחש היום היטב. אחד עולה חיובי(אפילו לעשר דקות) והשני עולה שלילי, עסוק רק בעצמו ונראה לא מחובר.

צריך גם לשים דברים בפרופורציה, נתניה זו קבוצה שנותנת שטחים לשחק. לא זכור לי משחק עם כמות מתפרצות כמו היום, בטח שלא במצב של תיקו בבלומפילד.

לגבי עטר, צריך לתת לו פטור מאימונים עד לסוף העונה. כל דקה שהוא לוקח לאלמוג זה פשע. 

Just now, Adir12 said:

אין לי מושג על מה אתה מדבר, דווקא היום ההתקפה רצה ופשוט פסלו לנו את כל השערים.

השלישיה הכי טובה שלנו זה אלמוג-ציקו-אצילי

יש התלבטות בין אצילי לכהן.

אצילי של חצי המחצית הראשונה בדרבי וחצי המחצית הראשונה היום יותר טוב, אבל אצילי של אחרי לא חכם ואגואיסט. כשהוא תופס יום לא טוב קשה לו לצאת מזה.

כהן לעומתו גם ביום לא גדול יכול להכריע משחקים.

רק שצ'יקו יחזור...

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לעטר אסור לראות יותר דקות במכבי.

תמשיכו להתלהב כמו ילדים כל פעם שהוא מתחמם או עולה לשחק.

לא סתם הרבה הסכימו איתך על ההודעה הזו.

14 דקות לפני, המכבייה said:

מהמשחקים היותר טובים של מכבי בסיבוב הזה. הגענו למספיק מצבי הכרעה(רוב פסילות השערים היו ממצבים טובים ובישולים יפים). יש גבול לכמה מצבים אפשר להגיע במשחק ועוד מול יריבה לא רעה.

עוד נקודה- ההבדל בין שכטר לעטר הומחש היום היטב. אחד עולה חיובי(אפילו לעשר דקות) והשני עולה שלילי, עסוק רק בעצמו ונראה לא מחובר.

אני יוצא מאוד מעודד מהמשחק הזה.

כבר תקופה שאנחנו משחקים רע ומנצחים (ק"ש, דרבי) ובאמת חששתי שזה מתאזן, כי ביכולת שהצגנו זה הרגיש לי כמו עניין של זמן עד שתבוא הקבוצה שגם תקח.

היום זה אותו דבר כמו במשחקים הקודמים, רק הפוך, הינו טובים, במיוחד במחצית הראשונה, הגענו למספר הזדמנויות קורצות לגול וזה הגיע דווקא מדם חדש בדמות אילון אלמוג ואצילי שבצד ההתקפי לפחות היו שינוי מרענן.

מיכה ממשיך עם היכולת החלשה שלו, הייתי בטוח דווקא שיעלה הרבה יותר טובה מהספסל, בטח כשיש שטחים והרצנו את נתניה כבר שעה.

בסדר, לא מעניין אותי התוצאה בטרנר, נמשיך למשחק ככה והאליפות תהייה שוב צהובה, כי תצוגות שיפוט כזאת וחוזר מזל זה קורה פעם בסיבוב.

וואלה חשבתי שאלמוג הוא הכנף הכי טוב שלנו לא ידעתי שהוא השחקן הכי טוב שלנו

זה שחקן שעוד שנתיים שלוש יכול להיות מפלצת רצינית וואו איזה שחקן לא ראיתי הרבה זמן ישראלי כזה

סתם אני יודע שהוא לא השחקן הכי טוב שלנו אבל עוד שנתיים שלוש אם ישאר בעזרת השם הוא יוביל אותנו הוא פשוט מפלצת בקנה מידה ישראלי שחקן לא נורמלי

47 דקות לפני, המכבייה said:

מצד שני, אני לא חושב שצריך לפתוח עם שכטר. עם כל האהבה, זה שחקן שלא מסוגל כיום לשחק 90 דקות, ואני מעדיף לשמור אותו כסופרסאב, מה שהוא עושה בינתיים נהדר העונה.

מיכה מדאיג, איבד חדות ופשוט לא בפוקוס. 

הרגע שסימל את זה יותר מכל בעיני היה שנתניה הגיעה מול טננבאום (נבדל) שהדף ומיד רצה להוציא התקפה, מיכה פשוט פעמיים לא ראה שמוציאים כדור והשאיר את הכדור הקרוב במגרש.

30 דקות לפני, Omer said:

מצד שני, אני לא חושב שצריך לפתוח עם שכטר. עם כל האהבה, זה שחקן שלא מסוגל כיום לשחק 90 דקות, ואני מעדיף לשמור אותו כסופרסאב, מה שהוא עושה בינתיים נהדר העונה.

מניח שזה מה שהיה קורה אם צ'יקו היה כשיר

31 דקות לפני, Omer said:

כאשר צ'יקו פצוע(ובלקמן), זה הרע במיעוטו. 

אל תגזימו עם איילון אלמוג, הוא התמודד במחצית הראשונה מול אחד המגנים הגרועים בליגה (זבידאת).

גם אני מאוד מאוד התרשמתי ממנו, אבל עוד יהיו לו קשיים. זה לא שהוא כוכב כבר מעכשיו.