Jump to content

השיפוט הגרוע בהיסטוריה

Dan eran

Recommended Posts

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני בדרך להתייאש ממך.

את באמת מאמין לכל הכתבות על ה"גורמים במכבי"? איך בדיוק התמונה מראה בבירור ששכטר בועט לעמוס בראש?

וגם עם אני זורם איתך על ה"פאול" מה עם הגול השלישי? גם הוא לא טעות?

אם אני הייתי שופט הגול השלישי היה נספר

58 דקות לפני, duss21 said:

איך בכלל אפשר להבין משהו מהתמונות המטושטשות האלה, לא ברור לי.

פחדתי להגיד משהו כדי שלא יגידו שאני "אובר אובייקטיבי", אבל גם את הצד השני אני לא מבין. באופן כללי תמונות סטיל הן לרוב לא משהו להסתמך עליו, אבל הפעם בכלל.

3 hours ago, yellow_blood said:

נו ולחיפה נגד אשדוד לא שרקו שבוע שעבר לחובתם פנדל שלא היה? 

100% פנדל 

בעט לאזולאי ברגל

ובגול של נטע לביא הערב באמת הייתה דחיפה שלא כמו אצל אלמוג

5 hours ago, Dr. Caligari said:

100% פנדל 

בעט לאזולאי ברגל

ובגול של נטע לביא הערב באמת הייתה דחיפה שלא כמו אצל אלמוג

זה העניין אם הוואר והשופט כל כך רוצים לפסול שער הם יכולים

הבעיה שאיתנו הם מחפשים בכוח

אם לא היו פוסלים את הגול השלישי עוד ניחא, היינו מוכנים להגיד שהגול השני זה אירוע שקשה לשפוט ושאפשר ללכת עם עמוס למרות ההצגה שהוא עושה שם.
אבל אחרי שפסלו את הגול השלישי ועוד על עבירה מומצאת שהשופט לא ראה ואדלר השונא מכבי החליט לבד מול הואר בלי שהשופט הראשי יסתכל בואר? 

מי שלא מבין שיש פה מגמה הוא לא אובר אובייקטיבי הוא פשוט אהבל.

ובלי שום קשר צריך לדעת לעשות לחץ על שופטים גם כשהם צודקים.

המועדון לא יעשה שום דבר

אבל גם אנחנו האוהדים לא עושים יותר מדי

אז יש קצת בוז וקריאות ביזיון ומהמר ו"שופט אתה הולך למות היום". אבל פה זה נגמר. 

צריך לעשות לכל השופטים "יפת באשדוד" בכל משחק. שיצאו מפה רק בליווי שוטרים. לא אומר חס וחלילה פיסית לפגוע בהם, אבל לתת להם את ההרגשה לפחות. למחות מותר. אנחנו פשוט לא עושים את זה בצורה אפקטיבית. לרדוף אותם בכל מקום אפשרי אם צריך. ששופט לפני שהוא שורק נגדנו יחשוב פעמיים על מה שיחכה לו אחר כך. חושבים שאפשר לבוא ולעשות עלינו מספר, לצאת כאילו גדולים שלא נתנו לקבוצה הגדולה שריקות שמגיעות לה. כל משחק הורגים אותנו עם העבירות והכרטיסים ושאר השריקות הקטנות (אני כבר לא מדבר על השריקות היותר קריטיות של שערים חוקיים, פנדלים וכו'). אלו דברים שמשפיעים על המשחק שלנו בסופו של דבר.

16 hours ago, ravid said:

המממ הנה ההגדרה לשליטה בכדור של שוער:

A goalkeeper is considered to be in control of the ball when:

• the ball is between the hands or between the hand and any surface 

רביד, הטעות שלך היא בפרשנות למילה המודגשת. לא כל מצב שבו הכדור נמצא באיזור שבין הידיים של השוער מוגדר שליטה, אלא רק כאשר שתי הידיים נוגעות בכדור. 

16 hours ago, ravid said:

• the ball is between the hands or between the hand and any surface (e.g. ground, own body) or by touching it with any part of the hands or arms except if the ball rebounds from the goalkeeper or the goalkeeper has made a save

• holding the ball in the outstretched open hand

• bouncing it on the ground or throwing it in the air

A goalkeeper cannot be challenged by an opponent when in control of the ball with the hands

מה שרלוונטי כמובן הוא הסעיף הראשון.

בתמונות שצירפתי אכן לא רואים באופן חד משמעי שהכדור היה בשליטה של עמוס. אבל התמונות נלקחו רגע אחרי שהפגיעה של שכטר גרמה לכדור לברוח לו. בהילוך החוזר המלא לעומת זאת רואים באופן די ברור ששבריר שנייה לפני כן התנאי הראשון מתקיים. חוץ מזה אני לא מבין מה כל כך מסובך פה. רואים את שכטר פוגע עם הרגל בראש של השוער כשהוא על הריצפה. זו שריקה קלה ואני חייב להודות שאני די נהנה לראות אותך מתפתל בניסיונות להסביר למה לא היה פה פאול. אז אתה מוזמן להמשיך בזה ולקבור את עצמך יותר עמוק או פשוט להודות שטעית. ככה או ככה התוצאה הסופית לא תשתנה.

דבר שני: זה מה שאיביץ' ומכבי חושבים על השיפוט במשחק הזה:

https://sports.walla.co.il/item/3328071

אתה רוצה מוצצי, מר "כל מה שכתבתי נכון"?

חלאס. אני לא יודע אם מה שקורה פה זה אמיתי או סתלבט.

אתה באמת עומד מאחורי מה שאתה כותב?

אתה מביא לפה את החוק, ממשיך לפרש אותו בצורה לא נכונה ואז מבחינתי השיא של הנושא הזה - אחרי שאתה בעצמך הבאת לפה תמונות להוכיח את הנקודה שלך. אתה כותב פה שבתמונות ההוכחה לא נמצאת! 

אז כבר פשעת והקפאת את התמונה כדי למצוא תמונה שבצורה המטושטשת שלה נראת כאילו יש ספק ויש משהו במה שאתה אומר ואז שזה לא מתיישב לך עם החוק אתה כותב שיש רגע אחר שבו הוא שלט בכדור (והוא לא)

ונגיד שכן!! נגיד שהוא שלט. זה לא ברגעים הקפואים = הוא שלט לפני ששכטר נגע בו ועכשיו זה בשלב ההשמטה. בדיוק כמו שכתוב בחוק שאתה(!!) הבאת שזה לא נחשב. 

שמע זאת באמת אחת ההודעות הכי הזויות שנכתבו בפורום. אתה פשוט מפיל פה את עצמך בצורה מפוארת. ובשביל מה?? בשביל שאנשים יחשבו שאתה אובייקטיבי וחכם ומבין - נגד מכבי. נגד המציאות. ביד השופטים. חולני בעיניי. 

On 8.12.2019 at 12:22, matis said:

יש הנחיה חד משמעית לשופטים "לאזן" את המשחק שקבוצה "גדולה" משחק נגד קבוצה "קטנה"

כן, שמעתם טוב. 

ראש המערך המקצועי של איגוד השופטים אומר את זה בפה מלא, אז אל תהיו מופתעים שאם יש החלטה "גבולית" היא תלך נגד מכבי

השופטים בעצמם אומרים שהם לא אובייקטיבים, אז איך אתם אומרים שהם כן?

רק לפני שבוע פסלו שער חוקי שלנו שהכדור עובר את הקו בקרית שמונה. הגולים של אצילי נגד נתניה היו בנבדל ברור ואף אחד לא חולק על זה, מה שקרה זה שהשופט (שכל הזמן שורק לפנדלים בטרנר) התאהב בפסילת השערים ופשוט פסל את השערים של אלמוג שהיו בסך הכל גבוליים. ומה יש לו להפסיד? כל האיגוד והתקשורת תחבק אותו, הציון והתדמית שלו רק תעלה. אתם מדמיינים את דניאל ממשיך לשכב על הדשא במקרה והמצב הפוך ומבטלים לנתניה את פסטיבל "מכבי ספגו"? בחיים לא. והצ'יפ של אלמוג? פאול לא היה שם והשופט בכלל שרק ליד! פשוט אחרי פסילת 2 שערים הוא היה בטירוף לשבור שיא של 3 פסילות שערים למכבי ולהפוך לכוכב והנה אנחנו עדיין מדברים על הזין הזה. הצליח לו.

כל שבוע רואים טעויות שיפוט קשות בליגה. ומכבי בפרט שזה המועדון הכי שנוא יש כמה פרשיות מאוד חמורות ותקדימים על חשבונינו.  היד של סורו בחצי גמר גביע, אדום לזהבי בדרבי, השער של ריקן נגד ב"ש שעבר את הקו, טרנר האצטדיון ששרקו בו הכי הרבה פנדלים באירופה במשך שנתיים. קל לזיין אותנו ומי שלא רואה את זה עיוור

זה לא קשור לעיוורון. הם רואים שאנחנו נדפקים והם שומעים את המושחתים מודים בשחיתות ורואים את הסטטיסטיקות. 

אבל לעיתים הרצון להשמע חכם, שאוהדים לא של מכבי שיחשפו למידע/אוהדים אחרים של מכבי שאוהבים להריח את הפלוצים של עצמם יחשבו שהם מבינים ממש וככ גברים שמודים בעצם שלא זיינו את מכבי ובתכלס השיפוט בסדר.

מבחינתם להיות מסוגל להודות שהמציאות היא סבבה ושאין כלום נגדך ושכולם ממציאים זה גדולה מטורפת. זה מוציא אותם מיוחדים ומבינים ממש ובן אדם שמסוגל להתנתק ככה הוא בטח סופר אובייקטיבי ודעתו חשובה - הוא נקי. 

זאת המחשבה מאחורי כל הנושא של ה"אובר אובייקטיביות" פשוט אנשים שרוצים שיחשבו שהם חכמים ודעתם נחשבת. 

חבל שזה יוצא על חשבון מכבי ולפעמים (כמו במקרה הזה) זה יוצר מצבים ממש אבסורדים שאנשים נלחמים נגד המציאות (ומכבי!) ובעד השופטים, רק כדי שיחשבו שהם אובייקטיביים ומבינים.. עצוב מאוד.

10 hours ago, MyLord said:

עברו כמה ימים, זרמתי על הפסילה של הגול הראשון של אלמוג

עדיין מחפש הסבר לפסילה השנייה

גם אני לא

לפחות שהיו אומרים איפה הם ראו דחיפה

שיסבירו את הדחיפה

לא שיאמרו סיבה יצדיקו את השופט ויעלמו

On 9.12.2019 at 18:05, ravid said:

והנה עוד הוכחה שהתקשורת ממציאה דברים. איביץ' בעצמו אמר שהשופטים טעו ופסלו לנו שערים חוקיים.

On 9.12.2019 at 18:05, ravid said:

• the ball is between the hands or between the hand and any surface (e.g. ground, own body) or by touching it with any part of the hands or arms except if the ball rebounds from the goalkeeper or the goalkeeper has made a save

• holding the ball in the outstretched open hand

• bouncing it on the ground or throwing it in the air

A goalkeeper cannot be challenged by an opponent when in control of the ball with the hands

מה שרלוונטי כמובן הוא הסעיף הראשון.

בתמונות שצירפתי אכן לא רואים באופן חד משמעי שהכדור היה בשליטה של עמוס. אבל התמונות נלקחו רגע אחרי שהפגיעה של שכטר גרמה לכדור לברוח לו. בהילוך החוזר המלא לעומת זאת רואים באופן די ברור ששבריר שנייה לפני כן התנאי הראשון מתקיים. חוץ מזה אני לא מבין מה כל כך מסובך פה. רואים את שכטר פוגע עם הרגל בראש של השוער כשהוא על הריצפה. זו שריקה קלה ואני חייב להודות שאני די נהנה לראות אותך מתפתל בניסיונות להסביר למה לא היה פה פאול. אז אתה מוזמן להמשיך בזה ולקבור את עצמך יותר עמוק או פשוט להודות שטעית. ככה או ככה התוצאה הסופית לא תשתנה.

מביך

מנכ"ל איגוד השופטים לא חיכה וכבר הביא ציטוט של בן זונה: "שאיביץ' יעשה שיעורי בית. הביקורת שלו נובעת מבורות".

יחתיכת אפס מי אתה שתדבר אליו ככה? השופטים פה זה בושה גדולה ואחרי שאיביץ' עשה רעש התור שלנו הוא להמשיך את זה.

איגוד של השכונה. הכל פה רקוב.

איזה אפס. עלק בורות

מי המטומטם שמכניס מערכת VAR בלי טכנולוגית קו שער וקווי נבדל? האיגוד החכם

מי הטמבלים ששורקים לפנדלים הזויים ופוסלים שערים חוקיים? איביץ' או השופטים החכמים של האיגוד?

נחסוך מכם קליקבייט לאתר הנבלה

המתיחות בין מאמן מכבי תל אביב, ולדימיר איביץ', לבין איגוד השופטים עולה דרגה. אחרי שהעביר ביקורת על השופטים בסיום המשחק של הצהובים מול מכבי נתניה, והיום (חמישי) דיבר על בעיות בגזרת השיפוט במסיבת העיתונאים של הקבוצה לקראת המחזור הקרוב, הסרבי קיבל מענה ממנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר.
"הדברים של איביץ' נובעים בעיקר מבורות וחוסר הבנה של כל פרוטוקול שופטי המסך", אמר טפר בתכנית הרדיו 5 באוויר. "לכן אני בא ואומר שבעונה שעברה המהלכים האלה לא היו מגיעים להבקעת שער, כי השופטים היו פוסלים את הגולים עוד לפני כן. כל ההחלטות במשחק של מכבי ת"א התקבלו על ידי גל ליבוביץ', והוא לא עשה ולא טעות אחת. איביץ'? אז איביץ' אומר. לא כל מה שהוא אומר זה נכון. הוא קורא לאדלר בכל מיני כינויים ושמות, אבל זה לא קשור. הקרדיט כולו מגיע לגל ליבוביץ' ששפט בצורה נהדרת".

בהודעה רשמית חריפה כתב טפר: "לא כל מה שאיביץ' אומר זה נכון. שיבוא אלינו לעשות שיעורי בית והדרכה. כל ההחלטות התקבלו אצל שופט המשחק גל ליבוביץ' ולא אצל זיו אדלר, שהיה שופט הווידאו. הקרדיט מגיע לליבוביץ' על החלטותיו הטובות. סביבתו של איביץ' עושה לו נזק באמירות סתמיות. הביקורת של מאמן מכבי ת"א נובעת מבורות ואי הבנה. לא נחלק לאיביץ' ציונים על ההרכבים שלו. שהוא יתרכז בדברים שלו".

בכיר אחר באיגוד השופטים אמר: "כל ההחלטות לפסילת השערים של גל ליבוביץ' וצוות עוזרי המסך באותו משחק היו נכונות. הניסיון של איביץ' להטיל דופי בשופטים הוא מביך. כמו שאמרנו גם אחרי המשחק הוא יכול להאשים את האיגוד גם בכך שיונתן כהן שכבש מחזור קודם נגרע מהסגל. חבל לנו שמאמן מכבי ת"א ממשיך ולא בפעם הראשונה לבקר את האיגוד על אף שבמשחק זה ההחלטות היו נכונות".