Jump to content

השיפוט הגרוע בהיסטוריה

Dan eran

Recommended Posts

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

להגיד שיש טעויות שופטים בספורט וזה חד פעמי זה שקר ענק.

קשה להאמין שמישהו צופה קבוע במשחקים שלנו וחושב שהשופטים טועים באופן חד פעמי.

ספציפית במשחק הזה היה לפחות גול אחד שנגנב לנו ועוד הרבה שריקות קטנות נגדינו. להוסיף לזה את התוספות זמן הקצרות ואת השיפוט בדרבי או נגד ק"ש וכל זה רק בשבוע אחד.

השופטים בעצמם אומרים שהם רוצים לאזן את המשחק בכך שאם יש ספק בשריקה, אז הם ישרקו לטובת הקבוצה הקטנה. 

אז סבבה אנחנו קהל בכיין, איביץ' גם בכיין וגם השחקנים שלנו. מעניין לי את הביצה. השיפוט פה רקוב וזה לא קשור להחלטה כזו או אחרת. נמאס להתעצבן מזה כל שבוע.

צודק בכל מילה

1 hour ago, ravid said:

תסתכל שוב מי זה שטען כאן שאסור ליזום מגע עם השוער...

בואו נסכם את סיפור השער השני:

כשצופים במהלך במסך מלא באיכות גבוהה אפשר לראות בבירור:

image.png.a5a32e3276585a02518df9b0256de86a.png

הנעל הכחולה היא של איתי שכטר. ברגע של המגע שלו עם עמוס הכדור נחשב בשליטה של עמוס (בין הידיים שלו, אפשר לראות את זה בהילוך החוזר).  הפגיעה גורמת לו לאבד שליטה בכדור. השריקה הספציפית הזאת הייתה מוצדקת. כדאי שתתחילו לקבל את זה במקום לבכות כמו ילדות עם קוקיות כל הזמן. 

עריכה:

הנה עוד סקרינשוט למי שעדיין מסרב לקלוט את המציאות:

image.thumb.png.5d24c603beb7e4c10455396a12ae39f3.png

אפשר בכדורגל לשרוק על כל דבר אם רוצים.

לדוגמא פה אני יכול להגיד שבידיוק כמו שהיה עם אלמוג, היה פה פנדל על שכטר. למה? כי הויבך נגע בו.

אז או פנדל על שכטר או גול של אלמוג

2 hours ago, ravid said:

הנעל הכחולה היא של איתי שכטר. ברגע של המגע שלו עם עמוס הכדור נחשב בשליטה של עמוס (בין הידיים שלו, אפשר לראות את זה בהילוך החוזר).  הפגיעה גורמת לו לאבד שליטה בכדור. השריקה הספציפית הזאת הייתה מוצדקת. כדאי שתתחילו לקבל את זה במקום לבכות כמו ילדות עם קוקיות כל הזמן. 

עריכה:

אתה באמת לא יודע את החוקים בכדורגל? אתה רואה את התמונות האלו וחושב שזה הגדרה לשליטה בכדור של שוער?

שמע אני בהלם. באמת. 0 הבנה בכדורגל. 

זה מטורף בעיניי ששופט מתראיין ומודה באופן חד משמעי שיש הנחייה לאזן את המשחק כשזה קבוצה גדולה מול קטנה.

לא הנ"ל מטורף בעיניי, זה היה ברור לי כבר מזמן כמו כל שאר הפוליטיקות המביכות שלהם, מה שמטורף בעיניי שלמרות הכל יש אוהדי מכבי שממשיכים לטעון שהכל תקין וכשר.

2 hours ago, ravid said:

בדרך כלל אני לא מגיב לדרישות צומי שלך אבל הפעם אני אחרוג ממנהגי.

יש "אובר אובייקטיביים" מצד אחד, ומצד שני יש את האובר בכיינים שהם גם אובר מקופחים שאתה מנסה לטפח פה. תבין משהו: זה ספורט ובספורט יש טעויות שופטים לפעמים. לא רק זה, יש גם שריקות גבוליות שהולכות פעם ככה ופעם ככה. יש 2 דרכים להתמודד עם זה: להבין שזה חלק מהמשחק ולהתבאס שזה קורה נגדך אבל להמשיך הלאה, או, הדרך שאתה עשית בה דוקטורט, להתבכיין על זה כל פעם כמו ילדה עם קוקיות. עכשיו לא רק שאתה ה master cry baby בפורום, אתה עוד מנסה להשליט את הגישה שלך אצל כולם ולהפוך דור של אוהדים למגה-בכיינים כמוך ויוצא פה בפסטיבל יללות בכל פעם שיש שריקה גבולית שהולכת לרעתנו. ומילא שזה היה מוצדק, אבל אתה עושה את זה גם במקרים שבהם זה לא נכון. אז אתה עצמך מוזמן להמשיך כמה שאתה רוצה אבל לפחות תפסיק לדרדר גולשים אחרים ליצור פה עדת מקופחים חדשה אחרי כל משחק. כאילו יש בישראל את ערביי ישראל, אחר כך את האתיופים ומעל כולם בסולם הקיפוח את אוהדי מכבי תל אביב.

אתה חושב שאתה איזה גבר או קליבר אבל בנתיים (עובדתית, התעלמת מזה) כל מה שכתבתי נכון, אתה פשוט כותב דברים שהם בהכרח לא נכונים ומראה על החוסר הבנה בכדורגל שלך ופשוט משתלח בי כי נפגעת מזה ששוב נחשפת במערומייך.

במשחק הזה זיינו אותנו אחושרמוטה, ככה גם איביץ וגם מכבי חושבים. אבל אתה, במלחמה שלך נגדי תיהיה מוכן להציג תמונה אחרת, רק כדי שלא תצא טמבל.

ותוציא את השופטים שהודו שהם מאזנים עבור הקטנות ושרואים בבירור שהמשחק הזה היה נגדנו גם הקטנות וגם בגדולות - רק בגלל שהוצאתי אותך שוב אפס מול כולם.

מאוד עצוב רביד. מאוד נמוך. מאוד לא בסדר.

אני מבין שאתה לא אוהב אותי אבל אתה לא צריך להגיד כאלו שטויות בגלל זה.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

אתה חושב שאתה איזה גבר או קליבר אבל בנתיים (עובדתית, התעלמת מזה) כל מה שכתבתי נכון, אתה פשוט כותב דברים שהם בהכרח לא נכונים ומראה על החוסר הבנה בכדורגל שלך ופשוט משתלח בי כי נפגעת מזה ששוב נחשפת במערומייך.

במשחק הזה זיינו אותנו אחושרמוטה, ככה גם איביץ וגם מכבי חושבים. אבל אתה, במלחמה שלך נגדי תיהיה מוכן להציג תמונה אחרת, רק כדי שלא תצא טמבל.

ותוציא את השופטים שהודו שהם מאזנים עבור הקטנות ושרואים בבירור שהמשחק הזה היה נגדנו גם הקטנות וגם בגדולות - רק בגלל שהוצאתי אותך שוב אפס מול כולם.

מאוד עצוב רביד. מאוד נמוך. מאוד לא בסדר.

אני מבין שאתה לא אוהב אותי אבל אתה לא צריך להגיד כאלו שטויות בגלל זה.

המממ הנה ההגדרה לשליטה בכדור של שוער:

A goalkeeper is considered to be in control of the ball when:

• the ball is between the hands or between the hand and any surface (e.g. ground, own body) or by touching it with any part of the hands or arms except if the ball rebounds from the goalkeeper or the goalkeeper has made a save

• holding the ball in the outstretched open hand

• bouncing it on the ground or throwing it in the air

A goalkeeper cannot be challenged by an opponent when in control of the ball with the hands

מה שרלוונטי כמובן הוא הסעיף הראשון.

בתמונות שצירפתי אכן לא רואים באופן חד משמעי שהכדור היה בשליטה של עמוס. אבל התמונות נלקחו רגע אחרי שהפגיעה של שכטר גרמה לכדור לברוח לו. בהילוך החוזר המלא לעומת זאת רואים באופן די ברור ששבריר שנייה לפני כן התנאי הראשון מתקיים. חוץ מזה אני לא מבין מה כל כך מסובך פה. רואים את שכטר פוגע עם הרגל בראש של השוער כשהוא על הריצפה. זו שריקה קלה ואני חייב להודות שאני די נהנה לראות אותך מתפתל בניסיונות להסביר למה לא היה פה פאול. אז אתה מוזמן להמשיך בזה ולקבור את עצמך יותר עמוק או פשוט להודות שטעית. ככה או ככה התוצאה הסופית לא תשתנה.

דבר שני: זה מה שאיביץ' ומכבי חושבים על השיפוט במשחק הזה:

https://sports.walla.co.il/item/3328071

אתה רוצה מוצצי, מר "כל מה שכתבתי נכון"?

משהו שבלט בכתבה שרביד הביא

בצוות השיפוט אמרו אחרי המשחק: "מה זה משנה למה השער נפסל אם הפסילה בכל מקרה מוצדקת? השער נפסל בגלל שאילון אלמוג דחף את מוחמד זבידאת. בהתחלה חשבו שזו היתה נגיעת יד, אבל אחרי זה בוידאו אפשר היה לראות שהוא דוחף בבירור. השער נפסל בצדק".

איך אפשר לראות כזה ציטוט ולהגיד שהשיפוט בסדר?

קודם פוסלים שער ואז מחפשים סיבה למה

רביד, אתה חוטא בדיוק בחטא של הוואר.

לתת תמונה מוקפאת וממנה להסיק מסקנות, זה מגוחך ולא נכון. הקפאה של תמונה מקבלת קונוטציה אחרת מאשר סרטון.

זאת הסיבה אגב לפסילה של השער השלישי לפי דעתי. כסרטון מלא זה ברור שהייתה שם התחזות, אבל בהקפאה אתה מסיק ש״הוא נגע/דחף אותו״. הפיזיקה פה מאבדת משמעות.

תן לי כל אירוע שאתה רוצה, 90 אחוז אני מוצא משהו בהקפאה של התמונה אם אני ממש רוצה.

4 דקות לפני, קמאנן said:

רביד, אתה חוטא בדיוק בחטא של הוואר.

לתת תמונה מוקפאת וממנה להסיק מסקנות, זה מגוחך ולא נכון. הקפאה של תמונה מקבלת קונוטציה אחרת מאשר סרטון.

זאת הסיבה אגב לפסילה של השער השלישי לפי דעתי. כסרטון מלא זה ברור שהייתה שם התחזות, אבל בהקפאה אתה מסיק ש״הוא נגע/דחף אותו״. הפיזיקה פה מאבדת משמעות.

תן לי כל אירוע שאתה רוצה, 90 אחוז אני מוצא משהו בהקפאה של התמונה אם אני ממש רוצה.

מה שאתה אומר נכון באופן כללי, אבל בהתייחס ספציפית לשער השני: אתה חושב שהוא היה חוקי? לדעתי גם ההילוך החוזר במקרה הזה מראה שהוא היה צריך להפסל, והפריימים הבודדים רק מחזקים את זה.

אני באמת מאמין שאין שיפוט מגמתי בארץ נגד מכבי כמו שאין שיפוט מגמתי בעדה,למעט עונת המאמי הראשונה ששם לא רק השיפוט היה בעייתי.

הבעיה היחידה שלנו כאן בליגת העל היא שהשופטים רעים,חלקם שחצנים וחלקם מפחדים מהצל של עצמם ושל הניקוד שלהם,כתוצאה מכך אנחנו נמשיך להישדד ולשדוד גם אם יביאו לפה עוד אלף טכנולוגיות.

מאמנים רעים,שחקנים מוגבלים ושופטים שמשלבים את התכונות האלה.

5 hours ago, מכביסט לעד said:

ספציפית במשחק הזה היה לפחות גול אחד שנגנב לנו ועוד הרבה שריקות קטנות נגדינו. להוסיף לזה את התוספות זמן הקצרות ואת השיפוט בדרבי או נגד ק"ש וכל זה רק בשבוע אחד.

השופטים בעצמם אומרים שהם רוצים לאזן את המשחק בכך שאם יש ספק בשריקה, אז הם ישרקו לטובת הקבוצה הקטנה. 

אז סבבה אנחנו קהל בכיין, איביץ' גם בכיין וגם השחקנים שלנו. מעניין לי את הביצה. השיפוט פה רקוב וזה לא קשור להחלטה כזו או אחרת. נמאס להתעצבן מזה כל שבוע.

הלוואי ומכבי היו מתבכיינים כמו שצריך, ולא מעבירים הכול לסדר היום אחרי כמה שעות.

8 דקות לפני, ravid said:

מה שאתה אומר נכון באופן כללי, אבל בהתייחס ספציפית לשער השני: אתה חושב שהוא היה חוקי? לדעתי גם ההילוך החוזר במקרה הזה מראה שהוא היה צריך להפסל, והפריימים הבודדים רק מחזקים את זה.

ספציפית שם זה מקרה בעייתי. כן, יכול להיות הוא נגע בו בקטנה בגב, לא חושב שזה הצדיק את פסילת השער. עמוס שם השמיט את הכדור בכלל לפני, שלא נדבר בכלל על ההצגה שלו כאילו פגעו לו בראש.

בוא נגיד שהיה ״נוח״ שם לשופט להשאיר את ההחלטה. זה מה שאני חושב.

4 hours ago, מכביסט לעד said:

לא מאמין שיש לך כוח לענות להם בכלל 

וואלה חשבתי לפחות פה לא יעצבנו אותי כמו באתרי הוואו והפייסבוק.. 

הכי מעצבן זה שעוד כמה ימים נשכח מהשיפוט במשחק הזה ואז משחק הבא אותו סיפור יקרה בדיוק. זה חייב להיפסק

אסור להקל ראש

תחשבו שהשתי נקודות האלו יהיו ההבדל בין אליפות לסגנות

6 hours ago, מכביסט לעד said:

כל מילה בסלע

גם אם השופט צודק בהחלטה רעה נגדנו הוא צריך למות כי הוא בן שרמוטה ואנחנו מכבי וחלאס לחפש אותנו בקטנות כבר, שימותו כל ההתאחדות. וכל מי שאובייקטיבי לטובת השופט אתם לוזרים וכל כך עצוב שאתם נהנים שמזיינים אותנו.

מוות לשיפוט בישראל.

תחשבו כמה משחקים סיימנו בתיקו השנה: 3

בני יהודה, חדרה ונתניה

מול בני יהודה- המשחק עם האדום הבזיוני לפרץ

מול חדרה- כל הדברים הקטנים לדוגמא תוספת זמן 3 דק ולא 16

מול נתניה לא צריך לפרט

אז לא צריך להבליג כי כשז מצטבר זה כבר6 נקודות וזה לא צחוק

נו ולחיפה נגד אשדוד לא שרקו שבוע שעבר לחובתם פנדל שלא היה? את רעננה מזיינים מתחילת השנה, את נס ציונה מכרו שבוע שעבר.

השופטים גרועים וזה גורף לכולם, לא ספציפית נגדנו. טו מאץ' בכי לדעתי.

ברור שהרצון שלנו כאוהדים ושל איביץ' זה לעשות לחץ על השופטים להמשך (אני בעד) אבל עם יד הלב לא תלוש בכלל 2 הפסילות בגולים של אלמוג.

8 hours ago, ravid said:

עריכה:

זו תמונה משקרת, כמו במשחק נגד קש עם השער שלא עבר את הקו, הראו תמונה של הכדור קצת באוויר ואז זה נראה כאילו זה גול.

אי אפשר לצמצם מהלך כדורגל לתמונה, זה פשוט לא נכון.

21 דקות לפני, yellow_blood said:

נו ולחיפה נגד אשדוד לא שרקו שבוע שעבר לחובתם פנדל שלא היה? את רעננה מזיינים מתחילת השנה, את נס ציונה מכרו שבוע שעבר.

השופטים גרועים וזה גורף לכולם, לא ספציפית נגדנו. טו מאץ' בכי לדעתי.

ברור שהרצון שלנו כאוהדים ושל איביץ' זה לעשות לחץ על השופטים להמשך (אני בעד) אבל עם יד הלב לא תלוש בכלל 2 הפסילות בגולים של אלמוג.

זה התאזן עם הפאול שנתנו להם בגול השיוויון שלהם

התשובות הגזורות של אנשים פה הורגות אותי.

ציטוט של מישהו ממכבי שלא מסתדר עם אג'נדת הקיפוח? זה ציטוט מומצא. תמונה שמראים בה בבירור את שכטר בועט לעמוס בראש? זאת תמונה משקרת. 

5 דקות לפני, ravid said:

ציטוט של מישהו ממכבי שלא מסתדר עם אג'נדת הקיפוח? זה ציטוט מומצא. תמונה שמראים בה בבירור את שכטר בועט לעמוס בראש? זאת תמונה משקרת. 

אני באמת מקווה שאין הרבה אוהדים כמוך, שחושבים שהשיפוט איתנו אובייקטיבי.

המון מקרים בשנים האחרונות של טעויות משמעותיות נגדנו ברגעים קריטיים (גמרי גביע, חצאי גמר, משחקי עונה וכו), ואם איזה ספק הולך לטובתנו, ברוב המקרי הוא יהיה כשהמשחק די סגור/פער גדול בטבלה וכו.

11 דקות לפני, ravid said:

אני בדרך להתייאש ממך.

את באמת מאמין לכל הכתבות על ה"גורמים במכבי"? איך בדיוק התמונה מראה בבירור ששכטר בועט לעמוס בראש?

וגם עם אני זורם איתך על ה"פאול" מה עם הגול השלישי? גם הוא לא טעות?