Jump to content

השיפוט הגרוע בהיסטוריה

Dan eran

Recommended Posts

יש הנחיה חד משמעית לשופטים "לאזן" את המשחק שקבוצה "גדולה" משחק נגד קבוצה "קטנה"

כן, שמעתם טוב. 

ראש המערך המקצועי של איגוד השופטים אומר את זה בפה מלא, אז אל תהיו מופתעים שאם יש החלטה "גבולית" היא תלך נגד מכבי

1 דקה לפני, matis said:

כן, שמעתם טוב. 

ראש המערך המקצועי של איגוד השופטים אומר את זה בפה מלא, אז אל תהיו מופתעים שאם יש החלטה "גבולית" היא תלך נגד מכבי

זה לא פחות ממדהים

בוא נגיד ככה שלושה שערים אכן היו צריכים להפסל.

את השער הנוסף (איילון) הוא פשוט פסל סתם.

הוא חשב שנגע ביד, אבל לא נגד ביד אז הוא הלביש על זה עבירה, למה? מניח שבגלל החרטא הזאת של 100% טעות. אם היה מאשר את השער הוא לא היה נפסל. 

לצערי הואר הפך להיות אנטי גולים, לא הייתה עבירה של איילון, גאבר הזה שחקן חזק מאוד שאני בספק אם זה מה שמפיל אותו.

בנוסף לכל זה, השיפוט במהלך המשחק היה נורא. מיליון עבירות של צהוב שלא נשרקו, מיליון עבירות סתמיות שכן נשרקו, וכרגיל אי אפשר לפתח פה משחק כדורגל. כל שניה מישהו על הדשא, כל שניה עבירה שגוררת עיכוב נוסף. יאללה תנו לשחק!

6 דקות לפני, matis said:

כן, שמעתם טוב. 

בזיון, הלוואי שימכרו ככה את אמא שלהם.

4 דקות לפני, MyLord said:

בוא נגיד ככה שלושה שערים אכן היו צריכים להפסל.

את השער הנוסף (איילון) הוא פשוט פסל סתם.

הוא חשב שנגע ביד, אבל לא נגד ביד אז הוא הלביש על זה עבירה, למה? מניח שבגלל החרטא הזאת של 100% טעות. אם היה מאשר את השער הוא לא היה נפסל. 

לצערי הואר הפך להיות אנטי גולים, לא הייתה עבירה של איילון, גאבר הזה שחקן חזק מאוד שאני בספק אם זה מה שמפיל אותו.

בנוסף לכל זה, השיפוט במהלך המשחק היה נורא. מיליון עבירות של צהוב שלא נשרקו, מיליון עבירות סתמיות שכן נשרקו, וכרגיל אי אפשר לפתח פה משחק כדורגל. כל שניה מישהו על הדשא, כל שניה עבירה שגוררת עיכוב נוסף. יאללה תנו לשחק!

הואר נותן פנדלים חופשי ומבטל שערים חוקיים על סתם לפי איך שבא לשופט.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אתמול הוא פסל את כל ארבעת השערים ישר, תוך כדי המשחק, ורק אחרי זה בדקו בוואר . 

השער של איילון לא היה צריך להיפסל , זה מקרה מאוד גבולי במקרה הרע, וגול קל במקרה הטוב, ובמקרים כאלה צריך ללכת עם ההתקפה. 

Just now, הנדון said:

הואר נותן פנדלים חופשי ומבטל שערים חוקיים על סתם לפי איך שבא לשופט.

חד משמעית. לדעתי כרגע (ולא רק בארץ) המערכת היא כשלון. באנגליה פוסלים שערים על מילימטר. פה פוסלים שערים ואז ממציאים סיבה..

חייבים לעדכן /לשנות את החוקים למשהו יותר קונקרטי, כי ה לא מותאמים למערכת. היא כן עוזרת ב80% מהמקרים (היותר ברורים) , אבל הפסילה של הגול של איילון מראה כמה שזה שטותי. הרי סבבה הוא הניח עליו יד, בהקפאה של התמונה באמת נראה חמור, אבל האם הוא היה שורק על זה פנדל במקרה אחר? לא נראה לי, אז זאת גם לא עבירה.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אתמול הוא פסל את כל ארבעת השערים ישר, תוך כדי המשחק, ורק אחרי זה בדקו בוואר . 

השער של איילון לא היה צריך להיפסל , זה מקרה מאוד גבולי במקרה הרע, וגול קל במקרה הטוב, ובמקרים כאלה צריך ללכת עם ההתקפה. 

לא טועה.

אבל וואנס הוא פסל במגרש צריך להיות בטוח ב100% שיש טעות על מנת להתערב (תקנו אותי אם אני טועה), ולכן בגלל שמדובר במקרה גבולי הוא היה צריך לדבוק בהחלטה שלו, שהייתה מטומטת מלכתחילה, כי אם הבנתי נכון הוא פסל על יד והואר גילה עבירה.

הלך לחפש עתונות ומצא מלוכה

18 דקות לפני, nirnir20 said:

שניים הוא פסל, שניים הקוונים.

1 hour ago, Bloper said:

אם שופט בפריימרליג פוסל את הגול השלישי של אלמוג מורידים אותו לליגה השלישית או הרביעית?

בפרמייר ליג ספציפית יש טעויות הרבה יותר חמורות מזאת, כולם שם הם ריינשרייברים. השיפוט בארץ הוא נוראי, אבל זה לא אומר שהשיפוט באנגליה הוא טוב.

קראתי פה 6 דפים של פורום שחלקם מהללים את השופט וחלקם מאחלים לו כל מני איחולי בריאות כאלו ואחרים אבל העובדות היבשות הם כאלו:

1. שוער של נתניה מבזבז בחסות השופט נטו 5-7 דקות משחק ואני עוד מקל בהערכה שלי בלי לראות כרטיס צהוב

2. שופט פוסל שערים עוד לפני ה VAR בטענה א' ולאחר בדיקת ה VAR עובר לטענה ב' 

3. בשום מקום בעולם, בשום ליגה! הנחת יד על שחקן תוך כדי ריצה היא לא פאול, פשוט המצאה של שופט שאחרי זה שינה את ההחלטה ליד (ראה סעיף 2) בהתייחס לגול של איילון. 

4. כשהשוער קופץ לרגלים של שחקן וטוען לעבירה ועוד מקבל אותה כי הוא "מתעלף" ראוי שיבדקו טוב ב VAR מי יזם את המגע

5. אותו "מתעלף" מהסעיף הקודם גם דאג ליפול מיוזמתו (ולא פעם ראשונה לאלו מאיתנו עם זיכרון טוב מספיק) בשלהי המחצית השניה, הגם שלא היה אף אחד על ידו ברחבה,

בכוונה בשביל לבזבז זמן? או שסבל ממכת חום? אולי ורטיגו? או פשוט מחלת דני עמוס? 

השימוש ב VAR הוא מבורך, אבל במחזותינו פשוט אין את הידע המתאים לעבוד עם המערכת הזאת, או לחילופין פשוט נותנים אינטרפטציה הזויה למאורעות המשחק.

לסיום, לא זכור לי משחק כדורגל בשנים האחרונות בזירה האירופאית (בכל זאת אנחנו אוהבים להגיד שאנחנו אירופה לא?) שבו נפסלו 4 גולים אחד אחרי השני, איש חכם נהג פעם 

להגיד שפעם ראשונה מדובר במקרה, פעם שניה זה צירוף מקרים, פעם שלישית זאת כבר שיטה! ואני שואל? אז מה עושים אם זה קורה בפעם הרביעית? התשובות לליבוביץ וצוות ה VAR. 

1 hour ago, Omer said:

בפרמייר ליג ספציפית יש טעויות הרבה יותר חמורות מזאת, כולם שם הם ריינשרייברים. השיפוט בארץ הוא נוראי, אבל זה לא אומר שהשיפוט באנגליה הוא טוב.

אני אומר על המקרה הזה ספציפי כי זאת עבירה של ''גוף''

2 hours ago, MyLord said:

לא טועה.

אבל וואנס הוא פסל במגרש צריך להיות בטוח ב100% שיש טעות על מנת להתערב (תקנו אותי אם אני טועה), ולכן בגלל שמדובר במקרה גבולי הוא היה צריך לדבוק בהחלטה שלו, שהייתה מטומטת מלכתחילה, כי אם הבנתי נכון הוא פסל על יד והואר גילה עבירה.

הלך לחפש עתונות ומצא מלוכה

לא. 

הוא טעה ב100 אחוז כי הוא חשב שהייתה יד ולא הייתה יד.
אם התגלו ממצאים חדשים בואר (נניח עבירה שלא הייתה) זה לא אומר שהוא לא טעה בהחלטה הראשונה שלו ולכן הוא לא צריך לדבוק בה.

חייב להודות שאני לא מסכים עם החבר'ה פה שאומרים שאם הוא חשב שיש יד ואז בוואר ראה עבירה הוא צריך לאשר את השער, או שזה אמור לשנות בכלל משהו בקבלת ההחלטות אם הוא חשב שראה X ובוואר ראה Y. 

אם בוואר ראו שלא צריך להיות גול, לא משנה מאיזה סיבה, צריך לפסול את השער. 

ושוב, לא ראיתי שום סיבה לפסול את הגול שלו, לא הייתה יד , ופנדל לצורך העניין על הליטוף הזה של אלמוג בחיים לא היו נותנים. 

4 hours ago, matis said:

כן, שמעתם טוב. 

זה התחושה שיש גם בכדורסל כל משחק של מכבי בליגה נותנים ליריב לפוצץ ולמכבי לא.

ובכלל זה ביזיון שבכלל חושבים על זה.

יכול להיות שחלק מהפסילות היו נכונות, לא מסכים בכלל עם הפסילה של השלישי - על נגיעות כאלה לא שורקים בכלל במדינות כמו אנגליה ואיטליה.

אבל אתם מסוגלים לדמיין את רמת הבכי וההיסטריה שהייתה בכל האתרים ובעיתונים אם זה היה הפוך ולנתניה היו פוסלים 4 גולים???

תשמעו

הוואר לא צריך להתערב בכל דבר כי בכל דבר אפשר למצוא משהו אם ממש מתאמצים

הוואר צריך להוות כלי עזר ולא צריך לגזול כל כך הרבה זמן

ונמאס ששופטים לא משנים החלטה בגלל השיטה הביזיונית הזאת שאם משנים החלטה מורידים בניקוד, לדעתי זה נטו הסיבה לזה שהוא לא אישר את השער השלישי 

4 hours ago, matis said:

כן, שמעתם טוב. 

זה ציטוט שצריך לשלוח ישירות לפיפא. פשוט הזיה.

נו, ואיך אתם חושבים שלסטר ובאר שבע לקחו אליפות ב-2016? טוטנהאם ומכבי רצו לאליפות נגד השופטים שנתנו דחיפה לסיפור המרגש.

8 דקות לפני, שמש צהובה said:

אחרי צפייה חוזרת ב"עבירה" של שכטר, ראיתי שמי שבעט לעמוס בראש זה בכלל הויבך.

+עמוס תופס את הראש רגע אחרי שהוא מבין שהכדור נשמט.

אבל זה עוד מילא.לדעתי השער של אלמוג חוקי.